free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Annihilator

Islamizacja Europy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
lewacka poprawnosc polityczna, ludzie boja sie lub nie chca o tym mowic, ja wyjezdzam regularnie na "fuchy" do niemiec i zaden lewak oczu mydlil mi nie bedzie

 

Tak... wszyscy się boją i wszędzie, nawet w rozmowach rodzinnych. Bo wiadomo, że wszyscy są zaangażowani politycznie. Normalnych ludzi, który uważają, że trzeba drugiemu pomóc, nie ma.

 

A jeśli już jesteś taki anty-imigrancki, to bądź konsekwentny również w stosunku do Polaków: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 55966.html

Przed jaką wojną uciekają polscy uchodźcy ?

 

-- 13 sty 2018, 0:40 --

 

Ilu terrorystów widzisz na tym zdjęciu, sześciu czy jednego, czy facet z bronią to terrorysta, czy tych sześciu z rękoma na głowie to terroryści ?

 

http://aimctx.org/images/aim7.jpg

 

Pytanie jest podchwytliwe. Spojrzałem na tego gościa i na Twój awatar i myślę... Antek przecież to Ty.

A ci goście to chirurdzy, którzy nie chcieli Ci zrobić upragnionej linii włosów ?

Cholera mówiłeś tylko o procesie za dyskryminację. Nie no, tym razem to przeholowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Normalnych ludzi, który uważają, że trzeba drugiemu pomóc, nie ma.

 

pomoc w czym ? celowej islamizacji europy ? w planie sorosa ? czy w planie lysego schulza - zjednoczone stany europy

 

 

Przed jaką wojną uciekają polscy uchodźcy ?

 

 

jakbys zarabial najnizsza krajowa zapewne juz dawno siedzialbys na wyspach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed jaką wojną uciekają polscy uchodźcy ?

 

 

jakbys zarabial najnizsza krajowa zapewne juz dawno siedzialbys na wyspach

 

Dobrze, że w Syrii, na którą spadają zachodnio-europejskie bomby, ludzie teraz zarabiają najwyższa krajową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz uchodzcow z migrantami. Jakbys chcial sie doedukowac w tej materii, podsylam opracowanie: http://www.socialwatch.org/sites/defaul ... 08_pol.pdf

Na gruncie obecnych uwarunkowan naprawde trudno wyobrazic sobie kogos takiego jak "polski uchodzca".

 

Też kiedyś byłem prawicowym fanatykiem (Korwin i Michałkiewicz to byli moi guru), zraziłem nawet przez to do siebie wielu znajomych. Ale... z tego się wyrasta.

Nawet Ziemkiewicz z wyrósł z korwinizmu, bo to jest po prostu prymitywne.

 

Masz calkowita racje, ze z Korwina moge wyrosnac. Ale na pewno nie w takim kierunku, jaki sobie wyobrazasz, lecz w strone libertarianizmu. Korwin czy pan Stanislaw to sa konserwy liberalne i daleko im do negowania panstwa jako takiego. To samo Grzegorz Braun. Wspolczuje ograniczonych znajomych. Ja moze i kogos rowniez zrazilem, ale mam to w dupie. Mam stanowcze poglady i bede ich bronil za wszelka cene. Co zas sie tyczy Ziemkiewicza, tez masz racje, ze wyrosl, ale tylko dlatego ze wzgledu na fakt jego nieudolnosci, jesli chodzi o wyniki wyborcze. Natomiast szanowny redaktor obecnie okresla sie mianem katolickiego randysty (co, nawiasem mowiac, jest oksymoronem, bo obiektywizm mocno gryzie sie z ta religia), czyli de facto jest jeszcze bardziej radykalny niz Korwin.

 

Odnosnie do Twojego dalszego wywodu, wszystkie inne zagrozenia, o ktorych mowisz, to prawda i nie zamierzam tego nawet negowac. Natomiast to jest watek na temat problemu migracji (zarowno tej legalnej, jak i nielegalnej) ludnosci kulturowo nam obcej i wypadaloby sie odniesc do clue zamiast praktycznie caly czas stosowac ad hominem a potem argumenty majace wymusic u adwersarza empatie.

 

Mimo wszystko dyskusja na poziomie. Ciesze sie, ze moglismy we wzglednej kulturze porozmawiac. Z mojej strony EOT.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na gruncie obecnych uwarunkowan naprawde trudno wyobrazic sobie kogos takiego jak "polski uchodzca".

 

Wiem, to był sarkazm. Tym bardziej powinni spier.... do domu i zrobić porządek u siebie w kraju, czego nie potrafią.

Zostawiają swoją ojczyznę, która jest wolna i nie toczy się w niej żadna wojna. Ale nie potrafią posprzątać tego polskiego gnoju, tak żeby dało się tu godnie żyć. Więc spierdalają do Anglii.

To jest karygodne i godne potępienia, świadczy, że jesteśmy polactwem a nie Polakami. Polactwem, które dostało pokój, wolność i możliwość samo-stanowienia i z którymi nie potrafią nic sensownego zrobić, tylko stąd wyjechać.

 

Teraz porównaj to do ludzi np z Syrii, Libii, czy Iraku, którzy mają 100x gorzej, a co by nie byłoby możliwe gdyby nie zaangażowanie mocarstw ich dostawy broni i bombardowania.

Zachód i Ruscy sobie walczą w cudzym kraju, zbrojąc różne bandy i pół-zwierzęta, a ludzie tam żyjący (ci normalni) mają rozpierdol gorszy (a na pewno dłuższy) niż nasza II Wojna Światowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 400 tys ofiar to dla cb gorsza liczba niż 6 milnów Polaków podczas ii wojny swiatowej , odejmując żydów to i tak masz 3 milony 500 tysiecy polaków

 

-- 14 sty 2018, 0:08 --

 

i biorąc pod uwage skale zabijana to ta w Syrii była zdecydowanie mniejsza niż ta na terenie II rp podczas II wojn swiatowej, i teraz konflikt juz i tak zmniejszyl swoja skale odzialywania i ofiar w cywilach juz nie ebdzie raczej przybywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do tego jeszcze dochodzą zniszczenia, brak możliwości normalnego życia i długotrwałość konfliktu.

 

Co nie zmienia faktu, że mają wiele więcej powodów do emigracji niż Polacy, którzy emigrują tylko dlatego, że nie umieją sobie zrobić porządku we własnym burdelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do tego jeszcze dochodzą zniszczenia, brak możliwości normalnego życia i długotrwałość konfliktu.

 

to samo bedziesz mial jak muzlumanie beda wiekszoscia w europie, wiesz co to jest takija ?

 

 

Co nie zmienia faktu, że mają wiele więcej powodów do emigracji niż Polacy, którzy emigrują tylko dlatego, że nie umieją sobie zrobić porządku we własnym burdelu.

 

 

spokojnie porzadek zaprowadza sami za ciebie ty tylko musisz sie do tego dostosowac bezwzglednie i permanentnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest podchwytliwe. Spojrzałem na tego gościa i na Twój awatar i myślę... Antek przecież to Ty.

A ci goście to chirurdzy, którzy nie chcieli Ci zrobić upragnionej linii włosów ?

Cholera mówiłeś tylko o procesie za dyskryminację. Nie no, tym razem to przeholowałeś.

 

A żeś Lion doyebał. Z tego to ja nie mogę przestać pizgać. To mi już zawsze będzie poprawiać nastrój na forum. Jak będę na forum, a będę w *ujowym nastroju, to sobie tutaj tylko wejrzę na ten post.

 

-- 14 sty 2018, 15:30 --

 

@Annihilator pytałeś mnie kiedyś na czacie jakiego wyznania są Indianie bo być może już myślałeś że to islamiści.

To tu masz odp.

 

https://i.pinimg.com/736x/20/98/88/2098 ... ricans.jpg

 

https://i.pinimg.com/736x/0a/91/ec/0a91 ... ndians.jpg

 

Kiedyś to byli tylko poganie, teraz ich znaczna część, a może i większość tych bardziej ''cywilizowanych'' to chrześcijanie/katole, na pewno nie islamiści.

 

Indianie - znaczy rdzenni Amerykanie są chyba jedynym w pełni pokojowym narodem na świecie, i nigdy nikomu żadnej krzywdy nie robili (przynajmniej nie bez uzasadnionego powodu), sami jednak zostali bardzo pokrzywdzeni (delikatnie mówiąc pokrzywdzeni) przez białego człowieka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Indianie tak pokojowi że za flaszke whyski zarzynali swoich ziomków xD

 

Polacy za 0,40 PLN i zwykłą najtańszą zapalniczkę, też się zarzynali - były takie przypadki w Polsce.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiscie ze polacy sie zabijają za byle gówno jak w kazdym narodzie, ale twierdzenie ze indianie to były pokojowe baranki nikogo nigdy niekrzywdzące to jest bardzo ogromne nadużycie obłożone błędami logicznymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiscie ze polacy sie zabijają za byle gówno jak w kazdym narodzie, ale twierdzenie ze indianie to były pokojowe baranki nikogo nigdy niekrzywdzące to jest bardzo ogromne nadużycie obłożone błędami logicznymi

 

Wszędzie są jacyś zwyrodnialcy i bandziory - było już o tym mówione, jednak Indianie mimo wszystko są chyba najbardziej pokojowi ze wszystkich nacji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale też się chyba nap** między sobą.

 

A Polacy to nie między sobą...?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie twierdzisz że są pokojowi ? na podstawie subiektywnych odczuc ja tez moge sobie wiele rzeczy założyć. Indianie byli tak pokojowi ze sami miedzy sobą się rżneli że biali nie musieli praktycznie ingerowac oprcz dostarczania broni jednym i drugim

 

-- 14 sty 2018, 19:54 --

 

ich kultura opierała się na kulcie wojownika i myśliwego więc to odrzuca pojęcie pokojowego istniena

 

-- 14 sty 2018, 19:55 --

 

może teraz są pokojowi jak mają kasyna i piją alkohol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jakiej podstawie twierdzisz że są pokojowi ? na podstawie subiektywnych odczuc ja tez moge sobie wiele rzeczy założyć. Indianie byli tak pokojowi ze sami miedzy sobą się rżneli że biali nie musieli praktycznie ingerowac oprcz dostarczania broni jednym i drugim

 

Na takiej że nigdy nikomu wjeb nie dali choć mogli, nigdy nie wszczynali żadnych wojen, nikogo nie kolonizowali, nikomu nie narzucali swojej kultury ani nie zabraniali obcym stosować ich kulturę. Zawsze żyli w zgodzie z naturą i czerpali z ziemi skrajne minimum wystarczające do przeżycia.

 

Nie pie*dol mi tu głupot że tak się zarzynali między sobą że biali nie musieli im w tym pomagać, bo biali nawet zatrute koce im ku*wa dawali niby jako pomoc humanitarna ''wyższej cywilizacji''.

 

I dziwne ku*wa jakoś że żyli sobie sami tam przez wieli i jakoś się nie wybili nawzajem, a jak tylko pojawił się tam biały człowiek to się raptem sami nawzajem powybijali.... weź ku*wa przestań bredzić.

 

A może ku*wa jak tylko pojawił się tam biały człowiek to doznali olśnienia, oświecenia i postanowili się nawzajem powybijać aby zrobić miejsce białemu człowiekowi swojemu panu... ?

 

 

ich kultura opierała się na kulcie wojownika i myśliwego

 

Ale nie w stosunku do drugiego człowieka - a co czynił jednak biały człowiek.

 

 

może teraz są pokojowi jak mają kasyna i piją alkohol

 

Byli zawsze pokojowi i dlatego dostali wjeb od kolonizatorów, a nawet nie przypuszczali że biały człowiek może być takim sku****ynem jak się okazał.

 

Zawsze byli ogólnie pokojowi, a wojny i największe konflikty na terenie obu Ameryk zaczęły się dopiero z postaniem tam nóg kolonizatorów z Europy.

 

Akurat raczej (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) to teraz nie są w pełni pokojowi ale to przez sku***syństwo białego człowieka.

 

-- 14 sty 2018, 21:55 --

 

Oceniam wszystko jako całokształt z bardzo rozległej historii, i stwierdzam że jak do tej pory, to biały człowiek poczynił najwięcej wszelkiego i najgorszego zła na świecie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wszczynali wojen no szczegolnie miedzy sobą, pierwsze dwie osady wikingów akurt to indianie wyrżneli w nowej funlandii, pierdolisz to ty, xD

 

-- 14 sty 2018, 22:52 --

 

skoncz zyc w swiecie fantazji, bo indianie okrucienstwem w skali sadystycznej przewyzali bialego czlowieka, choc fakt nie kolonizowali bo byli zacofani ciagle zyjac w plemienj i szamanistycznej rzeczywistosci, tak pokojowi ze jak skalpowali ludzi to sie najpierw pytali czy mogą tak ?

 

-- 14 sty 2018, 22:53 --

 

oni toczyli wojny plemiene na długo przed przybyciem europejczykow, a jak nie potrafisz tego pojąc to jestes zwyklym ignorantem historycznym

 

-- 14 sty 2018, 22:56 --

 

biali szybko skolonizowali środkowy zachód i dalsze tereny wykorzystując antagonizmy miedzy indianami wykorzystali poprostu ich konflikty i tyle ale pierdole pokroju ze indianie nie prowadzili wojen miedzy sobą czy nie zabijali to jest ignorancja z twojej strony, akurat do rozwoju spolecznosci mozna przyjac analogie z calego swiata i akurat formy pelmiene w kazdej czesci swiata opieraja sie na kulcie wojownika, mysliwego i itd i tak bylo w przypadku indian, a indianie z południa ameryk to sie nie zabijali niby aztekowie nie prowadzili wojen tak ?

 

-- 14 sty 2018, 22:57 --

 

biały człowiek dał światu rozwój czy tego chcesz czy nie, myslsiz ze jak by indanie sie lepiej rozwijali to nie skolonizowali by np europy ? to jestes w dalekim błędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wszczynali wojen no szczegolnie miedzy sobą, pierwsze dwie osady wikingów akurt to indianie wyrżneli w nowej funlandii, pierdolisz to ty, xD

 

-- 14 sty 2018, 22:52 --

 

skoncz zyc w swiecie fantazji, bo indianie okrucienstwem w skali sadystycznej przewyzali bialego czlowieka, choc fakt nie kolonizowali bo byli zacofani ciagle zyjac w plemienj i szamanistycznej rzeczywistosci, tak pokojowi ze jak skalpowali ludzi to sie najpierw pytali czy mogą tak ?

 

-- 14 sty 2018, 22:53 --

 

oni toczyli wojny plemiene na długo przed przybyciem europejczykow, a jak nie potrafisz tego pojąc to jestes zwyklym ignorantem historycznym

 

-- 14 sty 2018, 22:56 --

 

biali szybko skolonizowali środkowy zachód i dalsze tereny wykorzystując antagonizmy miedzy indianami wykorzystali poprostu ich konflikty i tyle ale pierdole pokroju ze indianie nie prowadzili wojen miedzy sobą czy nie zabijali to jest ignorancja z twojej strony, akurat do rozwoju spolecznosci mozna przyjac analogie z calego swiata i akurat formy pelmiene w kazdej czesci swiata opieraja sie na kulcie wojownika, mysliwego i itd i tak bylo w przypadku indian, a indianie z południa ameryk to sie nie zabijali niby aztekowie nie prowadzili wojen tak ?

 

-- 14 sty 2018, 22:57 --

 

biały człowiek dał światu rozwój czy tego chcesz czy nie, myslsiz ze jak by indanie sie lepiej rozwijali to nie skolonizowali by np europy ? to jestes w dalekim błędzie

 

Nie będę dyskutować z takimi jak ty bo szkoda mojego czasu na to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi szkoda marnowac czas na takich ignorantów historycznych, majowie wcale nie skladali ofiar, a tu przyklad ,, Nazwa Apache pochodzi z języka Zuni i znaczy wrogowie lub waleczni ludzie.'' no rzeczywiscie istnie pokojowa nazwa plemiena

 

-- 14 sty 2018, 23:03 --

 

niewolnictwo jest wedlug cb wytworem białęgo człowieka ? kolejny przyklad twojej ignorancji, biali w XVII, XVIiI(do polowy) wieku nie zapuszczali sie w głąb afryki bo zdychali na malarie, stacjonowali w fortach przybrzeznych i handel odbywal sie tylko dlatego ze czarni nawzajem sie lapali w wojenkach plemiennych i oddawali swoich zimkow arabom i bialasom za alkohol i swiecidelka

 

-- 14 sty 2018, 23:04 --

 

ah ten zly bialy czowiek jaki swiat by byl lebszy bez niego

 

-- 14 sty 2018, 23:06 --

 

no tacy Japończycy to np dali do wiwatu w azji południowo wschodniej i zachodniej, ale czekaj przeciez wedlug cb co najgorsze to bialy czlowiek przeciez no to jak to w koncu jest anty ? Biedni azjaci i biedne murzynki nigdy nie mordowały i nie dokonywaly ludobojstw tylko ten zly bialy czlowiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi szkoda marnowac czas na takich ignorantów historycznych, majowie wcale nie skladali ofiar, a tu przyklad ,, Nazwa Apache pochodzi z języka Zuni i znaczy wrogowie lub waleczni ludzie.'' no rzeczywiscie istnie pokojowa nazwa plemiena

 

A biali to nie składają ofiar tak ? Ostatnio nawet gdzieś czytałem o tym że biali złożyli ofiarę szatanowi.

 

-- 15 sty 2018, 0:08 --

 

niewolnictwo jest wedlug cb wytworem białęgo człowieka ?

 

Tylko białego, nikt inny nie stosował takiego niewolnictwa jak biali.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie zaprzeczam temu ze biali morduja itd, tylko ty jakies klapki na oczach masz i twierdzisz ze tylko biali sa zdolni do okrucienstwa

 

-- 14 sty 2018, 23:10 --

 

niewolnictwo było powszechne w kazdej kulturze na wszystkich kontynetach jak ci wyzej napisalem murzyni sami nawzajem sie lapali i niewolili i czesc swoich ziomkow sprzedawali białym

 

-- 14 sty 2018, 23:13 --

 

Wielka Brytania była pierwszym Krajem ktore oficjalnie zaczelo zwalczac niewolnictwo a wiec ci zli biali walczyli z niewolnictwem, pamietaj ze ide wolnosci czlowieka, systemy polityczne uznajace czlowieka jako istote wolną wyszly z europy, i wiele panstw na swiecie opiera sie wlasnie na tych systemach stworzonych przez tych zlych biały demonów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie zaprzeczam temu ze biali morduja itd, tylko ty jakies klapki na oczach masz i twierdzisz ze tylko biali sa zdolni do okrucienstwa

 

-- 14 sty 2018, 23:10 --

 

niewolnictwo było powszechne w kazdej kulturze na wszystkich kontynetach jak ci wyzej napisalem murzyni sami nawzajem sie lapali i niewolili i czesc swoich ziomkow sprzedawali białym

 

Chyba coś ci się lasuje.... gdzie to ja niby powiedziałem że tylko biali są zdolni do okrucieństwa ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,, to biały człowiek poczynił najwięcej wszelkiego i najgorszego zła na świecie.'' Proszę Białe diabły to najgorsze zooo na swiecie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...