free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Annihilator

Islamizacja Europy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
to jest znikomy procent w porownaniu do islamskiego bydla

 

Nie wiem czy tak znikomy. Gdybyś odwalił taką szopkę jak ten gościu z filmiku wklejonego przez Angela w niektórych polskich dzielnicach, też nie wyszedł byś żywy.

Pokazałbym ci parę grup - gdzie możesz pójść i zacząć mówić o ich patoli (rzeczywistej z resztą). Od ręki stracisz zęby i nawet uciec nie zdążysz.

 

Mój kumpel mieszka w dzielnicy, niby przyzwoitej. Ale jak przyjechali go w czwórkę odwiedzić i zapytali tylko "Gdzie tu mieszka Adam S.", to musieli spierdalać bo zaraz kilku byczków zapytało "A co ? A o co chodzi?".

Pamiętam, że mieliśmy później lachę z tego. Goście przyjechali normalnie w odwiedziny i musieli uciekać z osiedla, bo bym im wjebali.

 

Dużo, dużo znam takich przypadków, gdzie lepiej nawet krzywo nie patrzeć. Albo idź sobie na cygańskie dzielnice w Pl i zacznij mówić im o ich patoli. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przyrownujac ich patole do patoli islamskiej, to jak jak przyrownywac malucha do mercedesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kult bandery na ukrainie się odradza i nie lekceważyłbym tego bo oni okrucieństwo i zezwierzęcenie mają we krwii. A pompowanie w nich naszych pieniędzy przez obecny rząd uważam za kuriozalną rzecz.

nie przesadzaj, sam uważam się za patriotę, ale w Polsce przy odpowiednich warunkach spolecznych, tez bylo by mozliwe ludowbojstwo, kazdy naród jest zdolny do ludobojstwa, po za tym jak nie byles za banderą to tez kula w łeb wiec z czystego pragmatyzmu ludzie szli za nimi kiedys tez bylem mocno anty urkainski ale niestety historia nie jest biało czarna tak jak bysmy chcieli ją wdziec, a czesc tego okrucienstwa moze byc porostu nad wyraz przekazywana przez znieksztalcone wspomnienia, dzieci niektore rzeczy zapamietuja o wiele okrutniej niz sa w realu co oczywiscie nie usprawiedliwia tego czego dopuscili sie banderowcy

 

-- 10 sty 2018, 17:06 --

 

Islam to ekspansywna religia, i to pokazuje historia, ta religia wbrew pozorom ma więcej przelanej krwi niz chrzescijanstwo( osobiscie jestem ateistą) jest ona calkowicie inna od naszej kultury, mentalnosci pojmowania czlowieczenstwa, jest to niebezpieczna grupa imigrantów, a na świecie jest wiele analogi z ich obecnością że nie wplywaja zbyt korzystnie swoją obecnoscia i nie wnoszą nic wartosciowego. Ja chce zyc w spokoju w Polsce a im bardziej jakas grupa rozni sie etnicznie religijnie tym czestsze są klopoty z stabilnoscia spoleczna, wiadomo ze 4 procnet mluzumanow to nic, czy pojedynczy imigranci problem w tym ze oni mnozą sie jak króliki, i druga sprawa ze przyjada i co nagle poznajdują prace itp xD nie zamkną sie w swoich gettach i bedą sie radykalizowac, bo nie beda miec alternatywy dla siebi ba ich mentalnosc jest przeszkodą, mozna by im odbierac dzieci wychowywac w duchu europy ich samych zmuszac do porzucenia niektorych okrutnych zwyczajów ale to jest przeciez poglwacenie paradokslanie prwa osobistych przyslugujących tym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
przyrownujac ich patole do patoli islamskiej, to jak jak przyrownywac malucha do mercedesa

 

Gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to po wsze czasy nienawidzilibyśmy Niemców, Ukraińców, Rosjan, Japończyków, bo to co ci odpierdalali wołało o piorun z nieba. Co do np Japończyków to poszukaj no YouTube - są filmy z ich eksperymentów (np zdejmowali kobiecie skórę z rąk i mięso do kości). Nie polecam ludziom o słabych nerwach.

Poczytaj też co Francuzi robili na Haiti z czarnymi - np potrafili dynamit do dupy niewolnikowi wsadzić i rozsadzać ludzi od środka, albo co Belgowie odpierdalali w Kongo Belgijskim. Taki Hitlerek przy tym wygląda ja mały chłopczyk.

Gdyby oni się mieli teraz na nas zrewanżować, to kilku żyć by nam zabrakło żeby swoje odcierpieć, za to co my im zrobiliśmy.

 

Nie rozumiem też co to znaczy islamska patola ? Moja znajoma miała męża irakijczyka. I co ? I nic. Walisz ludzi do jednego worka, a to świadczy tylko o twoim ograniczeniu umysłowym i uproszczonym patrzeniu na świat.

Tak to myśleli ludzie w latach 30-tych, dlatego zrodziły się utopijne ideologie (faszyzm, komunizm), które miały zwyciężyć "zło" na całym świecie i uczynić ten świat lepszym. Dziś to właśnie te ideologie uważane są za zło, ale kiedyś były uważane za drogę do wybawienia i dlatego masy za tym gównem szły.

Ty właśnie chcesz dziś pokonać złych żydów/muzułmanów/burżujów (niepotrzebne skreślić) i w ten sposób zbawić ludzkość ode złego. Dla mnie jesteś po prostu ograniczony, a ze swojego umysłowego ograniczenia robisz cnotę. Tymczasem umysłowo żyjesz w latach 30-tych.

 

nie przesadzaj, sam uważam się za patriotę, ale w Polsce przy odpowiednich warunkach spolecznych, tez bylo by mozliwe ludowbojstwo, kazdy naród jest zdolny do ludobojstwa, po za tym jak nie byles za banderą to tez kula w łeb wiec z czystego pragmatyzmu ludzie szli za nimi kiedys tez bylem mocno anty urkainski

 

Kolejny, który nie odróżnia ludobójstwa od sadyzmu. Śmierć czeka nas wszystkich - ktoś nawet żartobliwie powiedział "statystycznie na jednego człowieka przypada jedna śmierć" i każdy na coś umrze, a większość z nas z powodów zdrowotnych.

 

Okrucieństwo jednak banderowców i bezsensowność tego okrucieństwa, jego zezwierzęcenie to nie to samo co zwykłe zabijanie w warunkach wojennych.

Oni bili na głowę Wehrmacht i Armię Czerwoną razem wzięte. Nie da się tego też wytłumaczyć rozkazami. Bo i niby rozkazami czego ? Palenia ludzi żywcem, znęcania się na noworodkami ? Kto niby wydawał takie rozkazy ?

 

Polacy też walczyli o wolność, ale nie uciekali się do sadyzmu.

 

Pamiętam kiedyś jak ktoś opowiadał, jak Niemcy rozstrzeliwali jakichś Ukraińców (już nie pamiętam za co, ale coś przewinili). Było to przed polską ludnością, bo Niemcy myśleli, że Polacy będą się z tego cieszyć i specjalnie ta egzekucja była na ich oczach. Nikt się jednak nie cieszył, nikt nie bił braw.

To była różnica w mentalności jednego i drugiego narodu. Nie każdy czerpie przyjemność z zadawania krzywdy drugiemu człowiekowi. Co innego walczyć by przeżyć, by pokonać wroga, a co innego lubować się w zabijaniu i w torturach. Ale widzę, że ty tego nie odróżniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze w Polsce nie ma sadystów zdolnych przy odpowiednich warunkach dzialac jak banderowcy ? Serio...

 

-- 11 sty 2018, 0:18 --

 

i sadyzm.to cecha gentyczna ukraincow

 

-- 11 sty 2018, 0:28 --

 

juz nawet nie chce dawac argumentow typu jedwabne bo to mi sie tylko z lewactwem kojarzy, ale wied laionie ze Polacy tam zydow mordowali nawet mam znajomego ktorego dziadek siedzial w prl za to, jeszcze raz ci podkreslam ze przy odpowiednich warunkach kazdy narod potrafi sie zezwierzecic, my jako Polacy powinnismy sie cieszyc ze akurat nie zaistnialy u nas takie warunki do takiej dehumanizacji istnienia ludzkiego jak np na ukrainie alewierz mi ze sadystow nie brakuje w zadnej nacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
uwazasz ze w Polsce nie ma sadystów zdolnych przy odpowiednich warunkach dzialac jak banderowcy ? Serio...

 

-- 11 sty 2018, 0:18 --

 

i sadyzm.to cecha gentyczna ukraincow

 

Uważam (zgodnie z prawdą), że w czasie wojny Polacy się absolutnie tak nie zachowywali.

 

I nie, nie uważam, że to cecha genetyczna Ukraińców, tak samo jak nie uważam, że muzułmanie są z natury źli, ani że biali są z natury dobrzy.

Cały czas pokazuję przykłady, że każda nacja do jest zdolna do zła, szaleństw, psychozy, okrucieństw i dlatego nie można generalizować, bo musielibyśmy wszystkich po wsze czasy nienawidzić.

 

Udowodniono nawet, że każdy człowiek jest zdolny do zła. Dwa pierwsze eksperymenty, które mi przychodzą do głowy to:

- Eksperyment Milgrama

- Stanfordzki eksperyment więzienny

 

Polecem też filmy Eksperyment (2010) oraz jego starszą wersję Eksperyment (2001), które trochę rozjaśniają jak działają ludzie.

Naprawdę polecam, bo wydarzenia pokazane w tych filmach wiele razy powtarzały się w życiu (ostatnio np w Iraku, kiedy odjebywało Amerykańskim strażnikom pilnującym Irackich jeńców).

To są wszystko naukowe, dobrze opisane i wyjaśnione mechanizmy psychologiczne, nie żadne sci-fi. Każdy człowiek jest na to podatny, kwestia sprzyjających warunków (które mogą być różne dla różnych ludzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://euroislam.pl/szwedzki-rzad-bedz ... ksualnych/

 

Wyglada na to, ze dotychczas spokojni, przez lata trenowani przez panstwowa knage szwedzi, wzieli sie za napastowanie kobiet. No bo chyba nie nachodzcy? Przeciez oni chca tylko godnie zyc, tak jak my wszyscy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Widzę, że lubisz trzepać kapucyna przy prawicowych portalach, którzy propagują neo-rasizm.

 

A teraz użyj wyobraźni. Wyobraź sobie, że Polska jest przedmiotem rozgrywek między wschodem a zachodem, którzy zaczynają zbroić tutaj radykalne grupy (kibole, nacjonaliści) i napuszczać ich na inne - coś jak walka PO-PiS, Polska konserwatywna z liberalną, ale w dużo, dużo ostrzejszej formie, bo transferowana jest tu broń i bojówkarze szkoleni za zagranicą.

Ty i wielu innych jednak chcecie spieprzyć z tego bagna. Jedziecie więc do krajów gdzie jest dobrobyt i spokój, to chyba normalne.

Siedzisz jednak przez kilka lat z 1000-cami innych młodych zdrowych chłopów w obozie dla uchodźców. Niedostępne są dla ciebie dobra, które mają natywni mieszkańcy, ich tryb życia, ani też kobiety. Co robisz ? Nie zaczęło by ci odpierdalać ? Nie zacząłbyś zaczepiać cudzoziemek ? Ty albo Twoi koledzy ?

 

A teraz wróćmy do Szwecji. Szwecja jest dosłownie zalana napływem imigrantów (o ile wiem przyjmują ich najwięcej w europie). Co samo w sobie nie jest złe, ale oni na taką ilość nie są absolutnie przygotowani, ani nie mają konkretnego pomysłu jak to dobrze zrobić, o prawidłowej integracji nie wspominając. Tutaj zawiodły metody a nie idea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie rozumiem też co to znaczy islamska patola ?

 

islam jako religia jest patologiczna

 

Moja znajoma miała męża irakijczyka. I co ? I nic

 

 

jedna jaskolka wiosny nie czyni ,natomiast cala masa bydla ktora naplynela do europy robic gnoj i narzucac swoja kulture i obyczaje sila juz tak

 

Walisz ludzi do jednego worka, a to świadczy tylko o twoim ograniczeniu umysłowym i uproszczonym patrzeniu na świat.

Tak to myśleli ludzie w latach 30-tych, dlatego zrodziły się utopijne ideologie (faszyzm, komunizm), które miały zwyciężyć "zło" na całym świecie i uczynić ten świat lepszym. Dziś to właśnie te ideologie uważane są za zło, ale kiedyś były uważane za drogę do wybawienia i dlatego masy za tym gównem szły.

Ty właśnie chcesz dziś pokonać złych żydów/muzułmanów/burżujów (niepotrzebne skreślić) i w ten sposób zbawić ludzkość ode złego. Dla mnie jesteś po prostu ograniczony, a ze swojego umysłowego ograniczenia robisz cnotę. Tymczasem umysłowo żyjesz w latach 30-tych.

 

dla lewaka zawsze czarne bedzie bialym

 

Ty i wielu innych jednak chcecie spieprzyć z tego bagna. Jedziecie więc do krajów gdzie jest dobrobyt i spokój, to chyba normalne.

 

tak to jest normalne, nienorlalne jest natomiast to ze szarogesze sie w obcym kraju o innej kulturze i narzucam swoja, nieszaujac niczego i nikogo

 

Siedzisz jednak przez kilka lat z 1000-cami innych młodych zdrowych chłopów w obozie dla uchodźców. Niedostępne są dla ciebie dobra, które mają natywni mieszkańcy, ich tryb życia, ani też kobiety. Co robisz ? Nie zaczęło by ci odpierdalać ?

 

dlatego trzeba im wybaczyc to ze kradna, napadaja, gwalca i traktuja kobiety ja scierwo, przeciez to nic zlego, trzeba to zatajac publicznie

 

A teraz wróćmy do Szwecji. Szwecja jest dosłownie zalana napływem imigrantów (o ile wiem przyjmują ich najwięcej w europie). Co samo w sobie nie jest złe

 

oczywiscie ze nie jest zle przeciez mozna zislamizowac europe i byc czlowiekiem drugiej kategori w swoim kraju

 

ale oni na taką ilość nie są absolutnie przygotowani, ani nie mają konkretnego pomysłu jak to dobrze zrobić, o prawidłowej integracji nie wspominając.

 

z jakiej choinki ty sie zerwales ? oni nie przyjechali sie integrowac z obca religia jaka jest katolicyzm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie rozumiem też co to znaczy islamska patola ?

 

islam jako religia jest patologiczna

 

Chrześcijaństwo też, tylko mało czytasz. Stosunek do kobiet ma dokładnie taki sam. Wielu świętych pisało, że kobieta to jak pół mężczyzny lub nie w pełni rozwinięty mężczyzna.

Ogólnie kobieta powinna odczuwać wstyd za to kim jest. A seks nie jest grzechem tylko w przypadku nienawiści do odczuwanej rozkoszy.

Gdzieś był zbiór tych wszystkich bredni ze źródłami.

 

Oczywiście nikt już tego nie przestrzega, bo tacy z nas chrześcijanie - tylko formalni.

 

dla lewaka zawsze czarne bedzie bialym

 

Jeśli dla ciebie świat jest czarno-biały, to zatrzymałeś się na etapie rozwoju intelektualnego dziecka.

 

tak to jest normalne, nienorlalne jest natomiast to ze szarogesze sie w obcym kraju o innej kulturze i narzucam swoja, nieszaujac niczego i nikogo

 

Ludzie odrzuceni, nie umiejący się odnaleźć, integrują się sami ze sobą. Tak jest nawet w Polskich patologicznych dzielnicach, tak jest nawet np wśród kiboli, którzy też uważają się za lepszych.

 

dlatego trzeba im wybaczyc to ze kradna, napadaja, gwalca i traktuja kobiety ja scierwo, przeciez to nic zlego, trzeba to zatajac publicznie

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przeczytaj mój tekst jeszcze raz i pomyśl o czym ja mówię.

 

oczywiscie ze nie jest zle przeciez mozna zislamizowac europe i byc czlowiekiem drugiej kategori w swoim kraju

 

Chrześcijańskie fanaberie też muszę znosić i utrzymywać czarnych pasożytów. A o tym, że to pasożyty, stwierdził nawet mój kuzyn, kilkunastoletni ksiądz. W końcu nie wytrzymał tego gnoju i hipokryzji i dał sobie z gównem spokój.

A wie co się dzieje za kulisami dużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba nawet się domyśla. Część mi powiedział, o części nie chciał mówić.

 

z jakiej choinki ty sie zerwales ? oni nie przyjechali sie integrowac z obca religia jaka jest katolicyzm

 

I dobrze, bo nawet ja nie zamierzam się z tym integrować. Nikt nie będzie mi mówić w co mam wierzyć, a katolicyzm jest mi równie obcy jak muzułmanom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stosunek do kobiet ma dokładnie taki sam

 

musiales po pijanemu czytac koran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Lion, Euroislam.pl jest portalem o profilu lewicowo-liberalnym.

Po drugie, nikt nie odmawia prawa pomocy wszystkim ucisnionym. Ale wsrod tych ucisnionych wala do nas drzwiami i oknami osoby o niejasnych dla nas intencjach. Przez dlugi zas problem byl totalnie ignorowany, ale musialo tu pierdolnac i tam pierdolnac, zeby wreszcie ktos poszedl po rozum do glowy.

W ogole bardzo zabawne jest to, ze uprawiasz swoista dychotomie. Zadne argumenty nie trafiaja do Ciebie w kwestii zagrozenia ze strony ciapatych (to sie nazywa backfire effect, bedziesz probowal wic sie jak waz, tylko po to, zeby wyjsc na swoje w dyskusji), i ogolnie twierdzisz, ze to chuj ze wybucha jak statystycznie to w wypadku predzej zginiesz. Statystycznie to ja i moj pies mamy po 3 nogi. Jesli zas chodzi o swobodny dostep do broni palnej to juz wtedy nie chuj, ale wielka trwoga, ze istnieje abstrakcyjne zagrozenia dla zycia ludzkiego (przeciez statystycznie tez predzej zginiesz w wypadku niz w strzelaninie). Wtedy istotniejsze od wolnosci jest dla Ciebie bezpieczenstwo. Skad ta dychotomia?

 

EDIT: No i jeszcze jedno zagadnienie sie wylania: mowisz, ze pobyt w warunkach obozowych motywuje nachodzcow do przemocy seksualnej i w zwiazku z tym czyms slusznym jest dawanie mniejszych wyrokow takim sprawcom albo tez maskowanie tych ekscesow, wyciszanie ich? Ty rasisto islamski, Ty ojkofobie..

 

Annihilator, akurat Lion lewakiem nie jest, w tej kwestii ma poglady niebezpiecznie bliskie lewactwu.

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zadne argumenty nie trafiaja do Ciebie w kwestii zagrozenia ze strony ciapatych (to sie nazywa backfire effect, bedziesz probowal wic sie jak waz, tylko po to, zeby wyjsc na swoje w dyskusji)

 

 

100 % prawda ale z kazdym lewakiem tak jest

 

 

Nikt nie będzie mi mówić w co mam wierzyć

 

muslimy beda ci wlasnie mowic w co masz wierzc i to sila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zadne argumenty nie trafiaja do Ciebie w kwestii zagrozenia ze strony ciapatych (to sie nazywa backfire effect, bedziesz probowal wic sie jak waz, tylko po to, zeby wyjsc na swoje w dyskusji)

 

Ale jakie argumenty ? To jest kurewska manipulacja, co łatwo ci udowodniłem. Brat w kryminalnym pracuje, więc nasłuchałem się o patoli w polskich rodzinach. I nie, nie chodzi mi Daniela Magicala u którego naprawdę nic złego się nie dzieje. On oczywiście bulwersuje, ale to wszystko.

Mówię o rodzinach, gdzie jest przemoc, znęcanie się, niedożywienie dzieci albo ich rozpijanie, gdzie są pobicia, zaginięcia, gwałty i zabójstwa. Ja żyłem na takim osiedlu, ty najwyraźniej nie i nie wiesz co się dzieje w twoim własnym kraju, bo nie wyglądasz poza swoje podwórko, nie masz z tym styczności.

 

Pokazywałbym ci tylko takie rodziny i bez końca powtarzał - taka jest Polska, tacy są Polacy, to leży w ich naturze, oni to mają w genach, jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Swego czasu Niemcy uprawiali taką propagandę i przedstawiali Polskę jako właśnie taki kraj zacofany.

 

i ogolnie twierdzisz, ze to chuj ze wybucha jak statystycznie to w wypadku predzej zginiesz. Statystycznie to ja i moj pies mamy po 3 nogi. Jesli zas chodzi o swobodny dostep do broni palnej to juz wtedy nie chuj, ale wielka trwoga, ze istnieje abstrakcyjne zagrozenia dla zycia ludzkiego (przeciez statystycznie tez predzej zginiesz w wypadku niz w strzelaninie). Wtedy istotniejsze od wolnosci jest dla Ciebie bezpieczenstwo. Skad ta dychotomia?

 

O czym ty kurwa pierdolisz ? W 2016 roku w samej Polsce w wypadkach drogowych zginęło ponad 3000 ludzi. W 2015 roku (rekordowym pod względem liczby zamachów), zginęło w całej europie! 148 osób. Masz porównanie ?

Powiesz "no ale jedno nie usprawiedliwia drugiego". Jasne, że nie, ale jak mam chory palec i mam raka, to bardziej będę przejmował się rakiem.

Tymczasem w ubiegłym roku polska policja zatrzymała 109 tysięcy pijanych kierowców - tak ludzie się tym przejmują.

Dalej jest pełno ciuli wpychających się na cwaniaka, wyprzedzających na trzeciego, przekraczających prędkość, jeżdżących na czerwonym, autem które już się rozsypuje przez rdzę, na letnich oponach w zimę, dalej nie brak ludzi jeżdżących po głębszych.

Masz ty auto Jack ? Ja mam, jeżdżę sporo i nie ma miesiąca bym nie mijał min. dwóch wypadków i rozjebanych aut.

 

Dlaczego o tym tematu nie otworzycie ? Czy śmierć w wypadku jest lżejsza od śmierci w zamachu ? Oglądałeś ty może zdjęcia z wypadków ? Zobacz sobie.

 

3000 ludzi rocznie w samej Polsce to dla was statystyka, 148 ludzi rocznie w Całej Europie (i to w rekordowym roku), to dla was symbol upadku cywilizacji zachodniej. Tak macie zjebane mózgi i to ponoć ja wiję się jak wąż.

A teraz jeszcze perełka - wiecie, że w latach 70-94 zamachy były znacznie powszechniejsze niż w latach obecnych ? No nie wiecie, bo i skąd, skoro czytacie tylko jedyną słuszną prawdę.

Tymczasem: http://forsal.pl/artykuly/929876,liczba ... adach.html

 

PS. Że nie będę wspominał o tym, że w Polsce rak zabija rocznie 100 tyś osób z tendencją wyraźnie wzrostową od lat (i przewidywane są dalsze lawinowe wzrosty) i niewiele się z tym robi. Nie ma żadnej profilaktyki, masowych badań, ani programu walki z rakiem. Tutaj jesteśmy w ciemnej dupie za europą zachodnią i nie robimy oczywiście nic żeby to zmienić

Co tam śmierć na raka - toż to czysta przyjemność. No i co tam 100 tys ludzi i co tam, że co roku więcej ? Toż to tylko statystyka. Statystycznie to ja i mój pies mamy po 3 nogi, więc nie warto nawet o tym dyskutować.

148 ludzi zginęło w zamachach w całej europie (w roku rekordowym pod względem ich liczby) - to jest symbol końca cywilizacji i należy wywrócić wszystko do góry nogami.

Tym powinniśmy się przejmować, zwłaszcza w Polsce.

 

 

100 % prawda ale z kazdym lewakiem tak jest

 

Jeśli ci tak źle w lewicowych państwach, to stąd po prostu wypierdalaj do raju prawicowego. Polecam Chile, wychwalane przez Korwina.

Granice są otwarte. Ktoś cię tu kurwa trzyma człowieku ? Czy może jesteś zbyt mierny żeby tyłek ruszyć i tylko potrafisz narzekać w Internecie ?

 

Ja jednak widzę, że ludzie nie tylko nie chcą z tego lewicowego bagna wyjeżdżać, ale odwrotnie - emigrują do krajów gdzie rządzi lewica, w tym masowo emigrują do takich krajów Polacy.

Co innego pierdolić głupoty w necie, a co innego w takim prawicowym "raju" faktycznie żyć. Przeciwnie, to rządzone przez lewicę państwa, nie są jednak takie złe jeśli idzie o jakość życia w nich.

 

muslimy beda ci wlasnie mowic w co masz wierzc i to sila

 

Serio ? Na razie to kato-talibowie przez pół życia narzucały mi swoją mentalność, wiarę, przekonania i nawet prawa. Muszę też płacić podatki na czarnych pasożytów (bo wiadomo, że biorą kasę z państwa).

Mimo, że na to wszystko szczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat w kryminalnej to ja wiem lepiej. Mniej empirii prosze. Teraz to juz stosujesz sztuczke erystyczna tj. probujesz sprowadzic dyskusje na inne tory: nie gadajmy o patologiach wsrod islamistow, pogadajmy o patologiach Polakow. Jest to sztuczka erystyczna okreslana mianem argmentum ad hominem. Jak kazda sztuczka, stanowi to powazny blad logiczny. Takich kwiatkow stosujesz wiecej: chociazby argumentum ad misericordiam - opisujac niedole nachodzcow w obozach, odwolujesz sie do naszych emocji i uczuc, chcesz wywrzec na nas jakas litosc.

 

Wypadki byly zawsze i beda, jest to uwarunkowane faktem, iz czlowiek jest istota popelniajaca bledy, a nie maszyna sfocusowana na perfekcyjna realizacje zadan jej powierzonych. Moglibysmy isc lewackim tokiem myslenia i zakazywac poruszania sie autami, ale nawet lewactwo ma swiadomosc, ze donioslosc spoleczno-gospodarcza ruchu samochodowego jest przeogromna, w zwiazku z czym co najwyzej postuluje jego ograniczanie w pewnych strafach. Rozumiem, ze bedac apologeta swobodnej migracji ludzi kulturowo nam obcych, bardzo czesto traktujacych swoja wiare smiertelnie powaznie (dobry muzulmanin to muzulmanin, ktory nie potepia aktow terroryzmu, za przeciwne dzialanie idzie sie do piekla; zas z punktu widzenia europejskich wartosci dobry muzulmanin to muzulmanin lamiacy na szereg sposobow religijne nakazy i zakazy, chociaz z drgiej strony nigdy do konca nie mozesz miec pewnosci, czy nie robi tego celem oszukania niewiernego), pragniesz dolozyc nam jeszcze jedna okolicznosc majaca potencjalny wplyw na nasze bezpieczenstwo. To dlaczego taka sama logika nie kierujesz sie w sprawie posiadania broni? Dla Ciebie modelowo powinnismy byc rozbrojeni i w dodatku ma sie nam zwalic islamska czereda na leb. Pragniesz bezpieczenstwa kosztem wolnosci, nie bedziesz mial ani jednego, ani drugiego.

 

Auta nie mam, szkoda mi pieniedzy na jego utrzymanie to, raz. A dwa, w miescie jest mi ono niepotrzebne skoro jest dobrze rozwinieta komunikacja. Zdjecia z wypadkow wielokrotnie ogladalem, nawet przed jedzeniem.

 

Co do zamachow wystepujacych uprzednio w Europie, oczywiscie mam swiadomosc ich wystepowania, bo interesuje sie historia. Dodajmy, ze byly to zamachy dokonywane przede wszystkim przez lewakow. Moze lewactwo nienawidzi az tak Izraela z tego powodu, ze ich upokorzyl niemilosiernie Operacja Piorun

 

Co innego pierdolić głupoty w necie, a co innego w takim prawicowym "raju" faktycznie żyć. Przeciwnie, to rządzone przez lewicę państwa, nie są jednak takie złe jeśli idzie o jakość życia w nich.

 

Swietnie bys sie tam nadawal: wpasowujesz sie w cywilizacje unijna (nie mylic z Europejska), ktora odrzuca greckie rozumienie prawdy (istnieje prawda obiektywna, a Ty jestes relatywista), odrzuca zasady wypracowane przez chrzescijanstwo (posrednio wnioskuje, ze jak na Kosciol srasz, to i na prawacki porzadek rowniez), odrzuca zasady wypracowane przez prawo rzymskie (tego pewnie nie odrzucasz ale i tak jest 2:1).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brat w kryminalnej to ja wiem lepiej. Mniej empirii prosze. Teraz to juz stosujesz sztuczke erystyczna tj. probujesz sprowadzic dyskusje na inne tory: nie gadajmy o patologiach wsrod islamistow, pogadajmy o patologiach Polakow. Jest to sztuczka erystyczna okreslana mianem argmentum ad hominem. Jak kazda sztuczka, stanowi to powazny blad logiczny.

 

Nie, poudawajmy, że muzułmanie to hołota, a my Polacy jesteśmy narodem wybranym. A żeby to udowodnić pokażę ci kilku zamachowców oraz kilku porządnych Polaków, żebyś to zobaczył na własne oczy.

Ja mogę dokładnie odwrotnie udowodnić, że Polacy to hołota, a muzułmanie są całkiem spoko, tylko wezmę inne jednostki do oceny.

 

Wypadki byly zawsze i beda, jest to uwarunkowane faktem, iz czlowiek jest istota popelniajaca bledy, a nie maszyna sfocusowana na perfekcyjna realizacje zadan jej powierzonych.

 

Masz rację - to uzasadnia jeżdżenie po pijanemu i niestosowanie się do ograniczeń prędkości. Przekonałeś mnie. Po chuj w ogóle te lewackie kontrole, wypadki zawsze będą.

 

A wiesz, że jak ściągnięto część fotoradarów, to liczba wypadków radykalnie wzrosła ? Było o tym głośno w mediach, że posłowie mają krew na rękach, a ludzie nie są tak odpowiedzialni jak im się wydaje.

 

Moglibysmy isc lewackim tokiem myslenia i zakazywac poruszania sie autami...

 

Tak jak pisałem, przekonałeś mnie. To uzasadnia jeżdżenie po pijanemu, bo nie można tego zakazywać. Równie dobrze można by zakazać poruszania się autami.

Prawo jazdy też proponuję wydawać za 5 zł, albo... w ogóle nie wydawać, każdy wolny człowiek ma prawo jeździć jeśli tylko chce.

 

Co do zamachow wystepujacych uprzednio w Europie, oczywiscie mam swiadomosc ich wystepowania, bo interesuje sie historia. Dodajmy, ze byly to zamachy dokonywane przede wszystkim przez lewakow. Moze lewactwo nienawidzi az tak Izraela z tego powodu, ze ich upokorzyl niemilosiernie Operacja Piorun

 

IRA to też lewacy ? Zamachy, które kiedyś były w Hiszpanii to też lewacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli ci tak źle w lewicowych państwach, to stąd po prostu wypierdalaj do raju prawicowego.

 

 

w Polsce na szczescie rzadzi prawica

 

 

to rządzone przez lewicę państwa, nie są jednak takie złe jeśli idzie o jakość życia w nich.

 

faktycznie nie sa takie zle policjantom dzicz skacze po glowach, kobiety uciekaja do stref bezpieczenstwa, gwalty kradzieze i rozboje sa zatajane

 

Serio ? Na razie to kato-talibowie przez pół życia narzucały mi swoją mentalność, wiarę, przekonania i nawet prawa.

 

 

za to muzlumanie dadza ci wolna reke, nie bedziesz musial sie z nimi kiwac do allaha

 

 

Muszę też płacić podatki na czarnych pasożytów (bo wiadomo, że biorą kasę z państwa).

 

 

za to imami beda cie sponsorowac i podatki placic tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to rządzone przez lewicę państwa, nie są jednak takie złe jeśli idzie o jakość życia w nich.

 

faktycznie nie sa takie zle policjantom dzicz skacze po glowach, kobiety uciekaja do stref bezpieczenstwa, gwalty kradzieze i rozboje sa zatajane

 

Masz Koreę Północną - tam nie ma rozbojów, nikt cię nie okradnie - są relacje nawet polskich turystów z YouTube, które to potwierdzają.

Tylko władza jest represyjna, ale za to porządek jest. Jeśli wolisz taki porządek za cenę wolności, to jedź do takiego kraju lub jakieś rządzonego w podobnym stylu (Chiny ?).

 

A nie... nie chcesz, wolisz pierdolić głupoty w Internecie. Ale jak przyjdzie co do czego, to emigrował będziesz co najwyżej do jednego z tych "lewicowych piekieł" jak wszystkie inne polaczki, które pierdolą głupoty na portalach. Mam rację ?

 

Muszę też płacić podatki na czarnych pasożytów (bo wiadomo, że biorą kasę z państwa).

 

 

za to imami beda cie sponsorowac i podatki placic tobie

 

Nie muszą mnie sponsorować, byle utrzymywali się za swoje i swoich wiernych. A nie tak jak teraz, miliony z kasy państwa dla Rydzyka i innych czarnych pasożytów (religia w szkołach, itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - to uzasadnia jeżdżenie po pijanemu i niestosowanie się do ograniczeń prędkości. Przekonałeś mnie. Po chuj w ogóle te lewackie kontrole, wypadki zawsze będą.

 

A wiesz, że jak ściągnięto część fotoradarów, to liczba wypadków radykalnie wzrosła ? Było o tym głośno w mediach, że posłowie mają krew na rękach, a ludzie nie są tak odpowiedzialni jak im się wydaje.

 

A teraz powiedz mi ladnie, gdzie ja taki wniosek wyciagnalem. Prosze mi tutaj nie insynuowac niczego. Wypadki zdarzaja sie jak jestes trzezwy i zachowujesz inne reguly ostroznosci, i do tych bledow sie odnosilem.

Nadto, dysponujesz wiarygodnymi badaniami co do faktu, iż miedzy wzrostem liczby wypadkow a sciagnieciem fotoradarow istnieje zwiazek przyczynowy? Jesli tak, chetnie zobacze. Ale nie chce zadnych artykulow z internetu czy jakichs szmatlawcow, lecz rzetelne dane wykonane przez instytut naukowy.

 

Tak jak pisałem, przekonałeś mnie. To uzasadnia jeżdżenie po pijanemu, bo nie można tego zakazywać. Równie dobrze można by zakazać poruszania się autami.

Prawo jazdy też proponuję wydawać za 5 zł, albo... w ogóle nie wydawać, każdy wolny człowiek ma prawo jeździć jeśli tylko chce.

Powtarzasz sie i znowu przypisujesz mi cos, czego nie powiedzialem.

 

IRA to też lewacy ? Zamachy, które kiedyś były w Hiszpanii to też lewacy ?

Nie napisalem, ze tylko i wylacznie.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A nie... nie chcesz, wolisz pierdolić głupoty w Internecie. Ale jak przyjdzie co do czego, to emigrował będziesz co najwyżej do jednego z tych "lewicowych piekieł" jak wszystkie inne polaczki, które pierdolą głupoty na portalach. Mam rację ?

 

to ja proponuje tobie przeprowadzke do krajow prawie zislamizowanych jak Francja czy Niemcy, zobaczysz jacy muzlumanie sa spoko tylko nie zapomnij zabrac ze soba zony/dziewczyny

 

 

Nie muszą mnie sponsorować, byle utrzymywali się za swoje i swoich wiernych. A nie tak jak teraz, miliony z kasy państwa dla Rydzyka i innych czarnych pasożytów (religia w szkołach, itp.).

 

 

w islamie to niewierni musza placic haracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie jeszcze zacnymi materialami dotyczacymi dyskusji ze wszelkiej masci lewactwem:

 

https://bialyrasizm.pl/86-pytan-po-ktor ... -zagotuje/

https://bialyrasizm.pl/antydyskutanci/

https://bialyrasizm.pl/bazooka-w-mozgi-lewakow/

 

Troche nie na temat, ale warto poznac schematy.

A w ogole konkluzja winna byc taka, iz z lewakami dyskutowac sie nie oplaca, bo i tak nie przekonasz, co jest naukowo udowodnione (zjawisko backfire effect). Mozna jedynie przekonac audytorium, natomiast zacieklego adwersarza a priori spisujemy na straty. Tutaj bardzo fajna prezentacja w tym zakresie, porzadkujaca zagadnienie:

(nawet eksperymenty, o ktorych Lion mowil, sie tam przewijaja).

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podziele sie jeszcze zacnymi materialami dotyczacymi dyskusji ze wszelkiej masci lewactwem:

 

 

Też kiedyś byłem prawicowym fanatykiem (Korwin i Michałkiewicz to byli moi guru), zraziłem nawet przez to do siebie wielu znajomych. Ale... z tego się wyrasta.

Nawet Ziemkiewicz z wyrósł z korwinizmu, bo to jest po prostu prymitywne.

 

...z lewakami dyskutowac sie nie oplaca, bo i tak nie przekonasz, co jest naukowo udowodnione (zjawisko backfire effect). ....

 

To samo mogę symetrycznie powiedzieć. Ja ci dałem trochę danych, bo traktuję tę dyskusję dość luźno. Są jednak w sieci miejsca gdzie dane są dużo dokładniejsze, tak jak i komentarze. Na dane i fakty, prawicowcy są jednak twardogłowo odporni.

A prawda jest taka, że zamachy terrorystyczne mają wyłącznie medialną siłę rażenia, a nie faktyczną.

 

Z drugiej strony np rak, który w przypadku twoim (typowego polaka) ma jakieś 100 tys. razy większe prawdopodobieństwo, jakoś snów ci już nie zakłóca.

Bo rak, tak jak wspomniane wypadki samochodowe, to dla ciebie dopust boży, z którym my śmiertelnicy nic nie możemy zrobić.

 

Tymczasem wyraźna tendencja wzrostowa zachorowań na raka (to jest linia prosta w górę) ma swoje konkretne przyczyny, umieralność ma swoje konkretne przyczyny (szansa na wyleczenie raka jest jakieś 50% przy dobrej profilaktyce).

Wypadki samochodowe też mają swoje konkretne przyczyny i w 90% są bezpośrednią winą ludzi. A głównie tego, że zwykłemu człowiekowi zdaje się że jest mądrzejszy od tego który układał przepisy drogowe.

Kilka testów możesz sobie sam przeprowadzić - jedź 20 km/h, potem 50 i 100. Zbadaj czas reakcji na zagrożenia i sytuacje niebezpieczne.

Zbadaj też skutki kolizji przy różnych prędkościach (dla ciebie, samochodu, ew innych uczestników).

Zbadaj wpływ wjazdu przy różnych prędkościach np na gołoledź lub zahaczenia o pobocze (jakąś masz szansę z tego wyjść).

 

Każdy doświadczony kierowca wie co jest przyczyną wypadków. Ale mimo to ludzie nie tylko nic z tym nie robią, a wręcz się bezpośrednio narażają bez powodu. 109 tys schwytanych pijanych kierowców (a jest ich wielokrotnie więcej bo kontrole policyjne to kropla w morzu) mówi samo za siebie.

 

Mam mnóstwo znajomych, którzy zachorowali na raka (dosłowna plaga), sporo przewinęło się też przez moje życie którzy zostali okaleczeni lub zginęli w wypadku. Ale nie znam ani nawet nie słyszałem o nikim kto doznał uszczerbku w jakimś zamachu.

Mimo to, dyskusje są wyłącznie o zamachach, a inne rzeczy, mimo iż można zapobiegać, się po prostu bagatelizuje. To świadczy o tym, że umysłami ludzi rządzą media i to co jest w nich rozdmuchane, a nie rzeczywiste i prawdopodobne zagrożenia.

 

Inną sprawą jest, że zamachy to element polityki. Gdybym jak był np syryjczykiem, a inne państwa rozjebały mój kraj zbrojąc różne, przeciwstawne sobie grupy i finansując bombardowania, to możesz być pewien, że policzyłbym się z nimi np w Paryżu. Już by mi wtedy nie zależało.

A to co robią państwa zachodnie w Syrii i Rosja też (bo tu nie ma dobrych i złych stron), jest po prostu skurwysyństwem i rozgrywaniem polityki codzienną krwią tamtych ludzi. Ta wojna trwa tam już dłużej niż druga wojna światowa, a nic nie uzasadniania tak długiego konfliktu, gdyby nie fakt zaangażowania międzynarodowego i politycznych międzynarodowych rozgrywek.

My mamy zamachy tak ? A przez nasze rozgrywki śmierć i cierpienie w Syrii jest codziennością i to w stopniu niewyobrażalnie większym. Uważam, że mają pełne prawo się mścić na państwach zachodnich i mają prawo się mścić na tamtych społeczeństwach, bo to ich obojętność, pozwala na to że demokratyczne rządy zachodu robią to co robią. W demokracji niestety, wbrew pozorom, wpływ na politykę rządów mają poglądy zwykłych ludzi (mas społecznych). Bo to masy społeczne mogą wynieść na szczytu lub z nich strącić każdego polityka i każdą partię.

 

to ja proponuje tobie przeprowadzke do krajow prawie zislamizowanych jak Francja czy Niemcy, zobaczysz jacy muzlumanie sa spoko tylko nie zapomnij zabrac ze soba zony/dziewczyny

 

Nie muszę tego robić bo multum moich znajomych albo ich rodzin, mieszka w Niemczech, UK, Francji lub Włoszech. Nasza firma regularnie współdziała z firmą Niemiecką i wiem jakie tam panują poglądy na temat uchodźców.

Są też relacje polskich emigrantek, które możesz poszukać na YouTube (z Francji, Niemiec, Szwecji, UK) i skarżą się tam na wiele rzeczy, ale jakoś bardzo niewiele uwagi poświęcają muzułmanom. A jeśli już, to wspominają o tym, że u nas panuje nienormalna psychoza w tym zakresie.

Ale po co czerpać wiedzę z przekazu bezpośredniego, skoro można pogadać z kumplem przy piwie, albo z jack'iem na forum i wzajemnie się nakręcać ?

Granice są otwarte, jedź i zobacz sam jak wygląda rzekoma zgnilizna na zachodzie. Zgnilizna do której ciągną miliony polskich emigrantów z tego polskiego kurwi-dołka.

 

PS Wiesz to mi przypomina swego czasu taką gadkę w mediach, że my Polacy mamy wspaniałych chirurgów od przeszczepu włosów i cały świat do nas lata, bo taniej a tak samo lub lepiej.

Ktoś kto się naczyta takiego przekazu w mediach (a jest on dominujący), może uwierzyć, że taki Kolasiński czy Prandecki to są guru na światowym poziomie i inni to się mogą od nich uczyć.

Kto jednak widział "zgniliznę zachodu" ten wie, w jakim gównie żyjemy oraz jakimi gówniarzami i nieudacznikami są polscy lekarze i chirurdzy.

Media swoje, a życie swoje. Taka islamska Turcja bije nas na łeb na szyję, pod względem umiejętności, cen i etyczności chirurgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie do ludzi biorących udział w tej dyskusji. Mówię też z góry że ta konkretna sytuacja przedstawiona na zdjęciu nie ma żadnego związku ani z Islamem ani z Europą, ani z krajami islamskimi. Po prostu takie oto pytanie chciałem ludziom zadać skoro już mowa o terroryźmie czy terrorystach.

 

Ilu terrorystów widzisz na tym zdjęciu, sześciu czy jednego, czy facet z bronią to terrorysta, czy tych sześciu z rękoma na głowie to terroryści ?

 

http://aimctx.org/images/aim7.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie muszę tego robić bo multum moich znajomych albo ich rodzin, mieszka w Niemczech, UK, Francji lub Włoszech. Nasza firma regularnie współdziała z firmą Niemiecką i wiem jakie tam panują poglądy na temat uchodźców.

Są też relacje polskich emigrantek, które możesz poszukać na YouTube (z Francji, Niemiec, Szwecji, UK) i skarżą się tam na wiele rzeczy, ale jakoś bardzo niewiele uwagi poświęcają muzułmanom. A jeśli już, to wspominają o tym, że u nas panuje nienormalna psychoza w tym zakresie.

 

 

lewacka poprawnosc polityczna, ludzie boja sie lub nie chca o tym mowic, ja wyjezdzam regularnie na "fuchy" do niemiec i zaden lewak oczu mydlil mi nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...