free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Annihilator

Islamizacja Europy

Rekomendowane odpowiedzi

,, to biały człowiek poczynił najwięcej wszelkiego i najgorszego zła na świecie.'' Proszę Białe diabły to najgorsze zooo na swiecie xD

 

To jednak nie jest równoznaczne z tym że tylko biali są zdolni do okrucieństwa - bo tak tego nie powiedziałem jak próbujesz tu złośliwie mi wmówić.

 

A to że biały człowiek poczyniał najwięcej i najgorszego zła to to jest fakt, bowiem nikt masowo nie mordował ludzi, tak jak to robił biały człowiek i to bez żadnego powodu.

 

-- 15 sty 2018, 0:37 --

 

Dziwne tez że biały człowiek jak jest rasistą to to jest uważane u niego za normalne i jest ok, ale jak już rasizm występuje czasami w stronę białego człowieka to ło ku*wa co się nie dzieje złego z tymi ludźmi, jak pie...le ''białyrasizm''.... i jaka nazwa specjalna wymyślona zara, ''biały rasizm''..... wow!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, ja zawsze wiedziałem że Szwecja to *ebnięty kraj także nie dziwi mnie to wszystko tam.

 

Nie wiem czy Szwecja jest wpisana na listę państw wspierających terroryzm, ale jak nie jest, to powinni ewidentnie dopisać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...