free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Maral przy zabiegu mowil ze nie zna polskich forum.

 

Jesli chodzi o pobieranie oprocz mnie tego dnia byly jeszcze 2 zabiegi.

Bylem z kolega , ktory mial tysiac graftow wiecej , a pobrali mu ok 30 min szybciej. Ale pomimo tego do hotelu wrocil dobra godzine po mnie.

A wszyscy mniej wiecej tak samo zaczelismy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Tepeeno

Dlatego uważam, że nie powinieneś brać minoksa, plus są wyniki badań gdzie po 2 latach i tak powoli wszystko zaczyna lecieć

 

 

"Nie ma co się oszukiwać, przy tej liczbie graftów i obcięciu głowy na 6mm jest to widoczne(biorcze nożyczkami oczywyście). Feriduni to to nie jest ale dla mnie wygląda to ok. Bardziej mnie martwi fakt, że przy takim obcięciu widać, że gęstość na koronie jest mniejsza, a chyba fin powinien tam dobrze działać. Po odstawieniu minoxa mi się tam posypało mimo, że nigdy tam go nie lałem. Z perspektywy czasu uważam, że dużym błędem było wogóle stosowanie go. Wrzucam jeszcze zdjęcia zrobione pod oknem bez flasha. Dokładnie 3 miesiące od zabiegu"

Link do cytatu:

viewtopic.php?f=23&t=3611&start=40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się oszukiwać, przy tej liczbie graftów i obcięciu głowy na 6mm jest to widoczne

 

dlatego trzeba zgolic za 0,5 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o przesadzonych graftach ? Ze zaczna leciec ?

 

-- 27 wrz 2018, 21:17 --

 

Mowisz o przesadzonych graftach ? Ze zaczna leciec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podbijam... gdzie są te badania że minox po 2 latach powoduje I tak sypanie? Wiadomo że włosy sie od niego uzależniają itp. Ktoś ma doświadczenie z dłuższym stosowaniem minox? Wydaje mi się że użytkownik angel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku brania minoksa zaczyna się linienie później ustaje.

Jak odstawiasz to poleci nie dość że w miejscu aplikacji to jeszcze dodatkowo polecą inne, nawet te na które nie aplikowałeś.

Po dwóch latach na mx zaczyna się i tak degradacja włosów, więc sytuacja ma się podobnie jak z finasterydem, wszystko fajnie do czasu odstawienia lub po dwóch latach - też zaczyna się degradacja co prawda mniejsza niż jak by się niezażywało ale jednak (ta zasada nie tyczy się mx tutaj dzieje się to znacznie szybciej)

 

Link - ludzie szukajcie to forum to taka kopalnia wiedzy, Lion zostawił tutaj taką wiedzę, że masakra.

viewtopic.php?f=22&t=63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak z finasterydem, wszystko fajnie do czasu odstawienia lub po dwóch latach - też zaczyna się degradacja

 

 

uzywam fina okolo 10 lat i nic zlego sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest dalej mniejsza niż jakbyś nie stosował.

Do tego jesteś szczęśliwcem który nie ma ani uboków ani innych rewelacji więc tylko się cieszyć i gratulować. Ale wystarczy chwilę przejrzeć forum i można znaleźć wiele historii co się dzieje po odstawieniu, jakie niektórzy mają uboki itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego jesteś szczęśliwcem który nie ma ani uboków ani innych rewelacji

 

nie napisalem ze nie mam ubokow, kazdy ma uboki bo to lek hormonalny, tylko nie kazdy jest w stanie je tolerowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda że każdy, ja nigdy żadnych uboków nie miałem od fina ani od duta, z resztą masz nawet jak byk w ulotce że uboki nie u każdego występują.

 

Na tym forum, jak i na zagranicznych też są inni ludzie którzy twierdzą że uboków nie mają od fina / duta.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tepeeno

Pisałeś że chodziłeś długo w czapce po zabiegu. Podejrzewam że chodzenie w czapce spowodowało

słabe odprowadzanie ciepładnie z głowy.

Ja tAK miałem po zabiegu pod czapką szczególnie na słońcu skóra była bardzo gorąca. Jak to sprawdzić

Wystarczy dotknąć dęką skóry na głowie i porównać np.z policzkiem. Podwyższona temperatura powoduje zwiększony stan zapalny a idą za tym same złe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być, większość osób które relacjonuje swoje łysienie mówi że zazwyczaj po sezonie letnim musiało golić się praktycznie na łyso, sam zauważyłem że w okresach zimowych włosy mam lepsze, ale obiektywne to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam do sprzedania 4 opakowania mikrowłókien Sevich 100g kolor ciemny blond. 55zł z przesyłką za sztuke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna poprawka juz u Marala byla a Tobie rowniez sie nalezy jak kosc psu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...