free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Tepeeno a o ile dokładnie miałeś linie opuszczoną? Chcę poprostu wiedzieć śledząc Twój wątek jak to będzie wyglądało i ile graftów na to pójdzie. Możesz zapodać PW jeśli nie chcesz oficjalnie. Sam bym chciał obniżyć.

 

Musze zmierzyc ale wiecej niz oni chcieli obnizyc. Mysle ze ok 3cm

 

 

Czy obniżenie linii włosów że tak się wyrażę, podlega negocjacji?

Ma się jakiś wpływ na ostateczną linię włosów, czy ma być to co oni uważają?

 

Pozdr.

V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient płaci, klient wymaga.

 

Oni dali jakas swoja propozycje, ja swoją i spotkaliśmy się mniej wiecej w połowie.

 

Niestety nie dosc ze zakola mi sie ciagle powiekszaja to jeszcze linia sama z siebie mysle ze z 5cm poszla do góry. Więc jesli np miałem w lutym wgłebienie na zakolu na 5 cm to łącznie włosy mi wyłysiały na długości 10 cm.

 

Wstawiam zdjecia na szybko robione z rana. Wykonywane na zadaszonym tarasie.

 

Jak zrobie zdjecie w sloncu to wychodzi bardzo kiepsko, jak w cieniu to roznie.

 

Wydaje mi sie, ze te sa dosyc dosyc zblizone do realu.

Chcialem zrobic dzis bo ide potem do fryzjera i pewnie znow zetne calosc jak co tydzien i bedzie wygladalo znow gorzej niz jest rzeczywiscie

 

 

Wnioski :

 

Za 2 dni 6 miesiecy. Efekt jak narazie kiepski. Raczej nowych wlosow nie widze. Ewentualnie wyrastaja jakies wloski z tej samej cebulki, ale to jakies pojedyncze przypadki.

 

Czekam jeszcze te 2 , no moze 3 miesiace, ale cudu sie nie spodziewam, pomimo, ze niby jest szansa.

Choc wychodze z zalozenia ze te miesiace powyzej 6tego to raczej sa na to aby wlosy sie wzmocnily i nabraly swojego koloru niz na jakis super odrost.

 

Jak bede mial chwile to wstawie jeszcze foto z wloknami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Stad trzeba czekac i za 3 miesiace bedziemy razem wiedziec wszystko. Glupota jest scinac na takim etapie wlosy krotko,ale kazdy robi co mu sie podoba i jak uwaza.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel chetnie bym zapuscil ale...

 

Po pierwsze w ogole sie nie ukladaja w zadna strone narazie

Po drugie ciezej sypac wlokna jak sa dluzsze bo nie chca osiadac na skorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to w takim razie Cie rozumie.

U mnie jak suche to ladnie sie ukladaja i w miare nic nie widac. Skronie i linia ladnie zarosly. Ze skroni jestem mega zadowolony a na reszte trzeba czekac Tobie tez radze sie nie denerwowac i stresowac tylko spokojnie czekac a bedzie git


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe wlosy stoja mega do gory. I nie chca sie zaczesac ani na lewo ani na prawo. Sa sztywne jak igly.

Dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jak na 6 miesiąc jest kaplica, jak w ciągu 3 miesięcy (do 9 miesięcy po zabiegu) nie będzie impulsu i gwałtownego wzrostu (co czasami się zdarza jak pisałem) to możesz przestać się łudzić o 12, 18, 36, 128 miesiącach i szykować na poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno się zdarza po 6 miesiącach. Pooglądajcie nawet na tym forum relacje z zabiegów gdzie efekt był WOW. Wszyscy ci którzy go osiągnęli byli zadowoleni już po 4 miesiącach nie mówiąc o następnych. wszyscy którzy po 6 byli niezadowolenia po następnych trzech też dupy nie urwali. Jedynie co to tę marginalną poprawę zaakceptowali bądź nie. Wiem co mówię bo jestem dwoma przykładami w jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nowe wlosy stoja mega do gory. I nie chca sie zaczesac ani na lewo ani na prawo. Sa sztywne jak igly.

Dziwne

U mnie tak samo chociaz plus,ze do gory pna sie jak brzoza i nie trzeba zadnych wspomagaczy typu zel,lakier stosowac.

Tak jak pisałem jak na 6 miesiąc jest kaplica, jak w ciągu 3 miesięcy (do 9 miesięcy po zabiegu) nie będzie impulsu i gwałtownego wzrostu (co czasami się zdarza jak pisałem) to możesz przestać się łudzić o 12, 18, 36, 128 miesiącach i szykować na poprawkę.

8-9 miesiecy po ht to jest max pozniej to co najwyzej struktura wlosow moze sie zmienic ale.to.juz tez nie u kazdego i na to.nie ma co liczyc,liczy sie to co jest przed.

Gówno się zdarza po 6 miesiącach. Pooglądajcie nawet na tym forum relacje z zabiegów gdzie efekt był WOW. Wszyscy ci którzy go osiągnęli byli zadowoleni już po 4 miesiącach nie mówiąc o następnych. wszyscy którzy po 6 byli niezadowolenia po następnych trzech też dupy nie urwali. Jedynie co to tę marginalną poprawę zaakceptowali bądź nie. Wiem co mówię bo jestem dwoma przykładami w jednym

Jednak wciaz uwazam ze kazdy jest inny i warto wyrok wydawac po 9 miesiacu a nie 6. Wiadomo,ze jak gowno.do 6 to pozniej raczej cud moze uratowac sytuacje,ale kolega tez ma odrosty i z czasem moze to sie jeszcze dogescic. Nie przekreslalbym tematu. Sam widze juz grubo po 6 miesiacach,ze z dnia na dzien sie polepsza sytuacja wiec daje sobie i klinice czas do 9 miesiaca ale to tak naprawde tez zdaje sobie sprawe ze miedzy 6-7 moze najwiecej jeszcse sie wydarzyc 8 moze delikatnie a 9 to podkreslenie praktycznie calkowitego efektu jednak trzeba czekac.

Ty miales akurat 1 zabieg gdzie byla.lipa i drugi gdzie spoko. U kolegi w temacie jest moze ponizej sredniej,ale nie jest najgorzej wiec nie ma co sie stresowac i spokojnie 2-3 miesiace niech czeka. Niby nie ma innego wyjscia bo tak czy siak trzeba czekac ,ale czuje i tego mu zycze,zeby sie sporo jeszcze poprawilo. Wiem jaki to bol kiedy wyczekuje sie efektu a idzie on mozolnie badz momentami w ogole jednak trzymam kciuki!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2 tygodnie minęły czy coś się się zmieniło na plus,jakieś nowe włoski się pokazaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od czego zelezy powodzenie zabiegu to czy sie pszeszczep przyjmie czy nie?

Czy np manualne fue jest pewniejsze? Czy to zależy od genetyki? czy zespołu ktory przeprowadza zabjeg? A moze właśnie od metody pobierania graftow manualne-mechaniczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem za bardzo czasu dodawac zdjec. Poza tym moje wlosy roznie wychodza na zdjeciach raz lepiej raz gorzej.

Generalnie jakby nie było szału nie ma.

 

Dodam pare roznych zdjec w roznym swietle.

Mozecie hejtowac

 

Od wczoraj zaczalem brac leki sterydowe i antybiotyk, ktore bede brał przez miesiac na inne schorzenie, z ktorym walcze 1/3 zycia. Zastanawiam sie jak to wplynie na mnie. Po jednym dniu brania z cisnienia 110/74 puls 81 skoczylo mi dzis na 134/92 p 118.

 

Ogolnie widze jeszcze jakies pojedyncze wyskakujace wloski, ale bez szału.

 

Ktos wczesniej chcial zdjecie z włoknami wiec tez zamieszczam. Ogolnie ni cholery tego nie widac. Jedyny minus to ze jak ktos mnie widzi to mowi ze teraz mam linie jakby ekierka wyrysywona ( przez toppik tak sie dzieje ) . Jedynym miejscem po ktorym mozna by by bylo ewentualnie go zobaczyc to srodek linii, ktory jest kiepski.

Od miesiaca mam nowego pracownika w biurze, siedzi biurko dalej, dzis gadalismy o wlosach i mowi do mnie ze Ty to chyba nigdy z wlosami problemow nie miales... co daje wniosek, ze jak ktos nie wie, ze kiedys lysialem to za h... nie rozpozna tego topika. A gosc patrzy na mnie z boku, z góry , w swietle dziennym , biurowym. Wiec jest OK

Choc meczy to troche bo ostatnie 2 wesela mialem z poprawinami na basenie no i oczywiscie nie wszedlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odrost słaby.... Ale te z toppikiem zdjęcia to wymiatają, aż mi szczenka opadła


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak na 7 miesiąc po HT to wygląda bardzo słabo , pisz do Marala o reklamacje , czytałem na forum ze ktoś reklamował i przyjął Maral. 3250 Graftów to sporo wiec powinieneś mieć szopę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapeeno efekt dokładnie jak u mnie po pierwszym zabiegu. Zresztą niestety miałem rację pisząc Ci już kilka Miechów temu że chyba będzie lipa. Pisz do Marala i jak zrobi ci poprawkę to obalisz mit że tylko drogie kliniki się martwią pacjenta. Albo wręcz przeciwnie okaże się że Maral ma Cię w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszana straszna, Maral pewnie powie żeby czekać do 12 Msc tylko ze przy obecnym stanie musiałby się wydarzyć cud żeby to Ht zaliczyć do udanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze nawiasem mówiąc do panów piszących "że przeszczep się nie przyjął" to już nawet chirurg z Wrocławia dr. Marwan Saifi mówił, że nie ma technicznej możliwości, żeby przeszczep własnych włosów się nie przyjął, jeżeli efekt jest niezadowalający bądź nikły trzeba szukać gdzie indziej, czasami w błędzie chirurga co do przechowywania wyjętych graftów a czasami są to jakieś choroby, autor tematu coś wspominał, że zaczyna brać sterydy na jakąś tam chorobę z którą walczy 1/3 życia.

Ale akurat jak polskich chirurgów nie trawię, choć Saifi jest zza granicy, to ma tutaj 100 % racji, nie ma tak naprawdę żadnych podstaw, żeby przeszczep czegokolwiek z własnego ciała na własne ciało się nie przyjął, skoro nawet np. Chińczycy potrafią przyszyć rękę do nogi żeby nie obumarła np. po wypadkach itp, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest niewiadomych czynników jeśli chodzi o przyczyny nie udanych zabiegów. Podobno nawet chwilowe podwyższenie ciśnienia (schylanie się, szybkie wejście po schodach itp) może spowodować to, że grafty pójdą do graftowego raju.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...