free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Fina mozna caly czas a minox nalezy przerwac na miesiac przed zabiegiem i okolo miesiac po zabiegu mozna wznowic(pianka zalecana przez kilka miesiecy)

 

 

 

Nawet ten obszar z tyłu nie objęty ht? Bo ja psikam cała głowę. Przecież po odstawieniu minoksa to wszystko zacznie znowu wypadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam kiedy piwo pilem wole plynu bardziej skoncentrowane

 

A tak serio przez pierwsze poltora miecha ograniczalem fajki do 7 max dziennie i wypilem tak wiecej chyba 2x.

Warzywka owoce witaminki.

 

Potem zrobilo sie cieplo , robota od rana do switu , jakies tam nerwy i stwierdzilem ze trzeba sie choc ten raz w tyg dobrze zresetowac zeby dusza byla zdrowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pale,duzo sportu,piwko bardzo wskazane i lubie bardzo. Wodki nie lubie i odswietnie,okazyjenie srednio raz na 1-2 miesiace


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadac z klinika o tym. Osobiscie minoxa stosowalem do ht 11 lat a od (przed i po ht 1.5 miecha bez) a od 2.5 miesiaca wcieram go w brode.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie ma praktycznie żadnego znaczenia.

 

Nie wiem czy ma czy nie tak naprawde.

 

Ale to ze fajki szkodza na mieszki i na wlosy jest udowodnione.

 

No i ogolnie mysle ze styl zycia ma wplyw na wynik przeszczepu. Witaminy, Mineraly na pewno jakos wplywaja na wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że odkąd chyba do Japnii dotarły fast food, to problem łysienia zwiększył się chyba o 200% także dopóki zdrowo się odżywiali dopóty mieli ładne czupryna, ja od jakiegoś czasu staram się trochę zdrowiej odżywiać i tylko raz w tygodniu jakieś schabowe a tak tylko ryba i powiem że lepiej się czuje.

Czy ma to jakiś wpływ na włosy nie wiem, ale na samopoczucie na pewno.

Fajki wiadomo tylko po pijanemu czyli raz na dwa, trzy miesiące (staram się nie pić), bo do niczego nie prowadzi, a oszczędności są spore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowne 3.5 miecha po.

 

Generalnie wczoraj mialen napisac ale nie.mialem czasu.

 

Jeszcze wczoraj bym.napisal ze bardzo malo sie dzieje natomiast dzis po przebudzeniu zobaczylem pare czarnych kropek i nawet 2 pryszcze wyskoczyly wiec moze jednak cos ruszy.

 

Generalnie spodziewalem sie ze na ten czas bedzie lepiej.

 

Wlosy na fotkach po umyciu nie do konca wysuszone.

 

Zauwazylem jedna dziwna rzecz.. po umyciu zostaly mi na wlosach takie biale kropki. Robilo sie mi cos takiego jak po ht strupy napecznialy woda.

 

Skad teraz to sie wzielo ? Minelo 5h od mycia a dalej mam je we wlosach.

 

-- 03 cze 2018, 20:34 --

 

Jak powiekszycie zdjecia to zobaczycie.

 

Najbardziej w okolicach jezyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co to za biale strupki? Wyrastaja z nich wlosy a bynajmniej chca. Jak dotykam ich to obszar biorczy w tych miejscach jest strasznie twardy.

 

Po umyciu pecznieja i sa bardzo widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwa skóra może to być. Też miałem z tym dziadostwem problem. Zacznij stosować zoxin- med bo moze tez to byc jakis grzybek.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące i 1 tydzien po.

 

 

Efekt wg mnie bardzo kiepski i czuje ze jakos diametralnie się to nie zmieni. U osob u ktorych efekt jest dobry po 6 miesiacach juz jest super. Zeby u mnie po 6 miechach bylo super to juz musialy by byc czarne kropki aby do 6 miecha te wlosy zdazyly urosnac.

 

Mam pare takich jakby tluszczakow, obszar biorczy jest wysuszony.

 

Zastanawiam się czy moze nie zastosowac jakiejs mezoterapii aby pobudzic mieszki wlosowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz przyspieszyć to użyj minoxa, a nie mezoterapii, nie panikuj to jeszcze nie czas na panikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zaczac zazywac minoxidil w 4,5miechu po ?

 

Troche sie zaczynam martwic slabym odrostem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod Twój temat bo jestem świeżo po zdjęciu opatrunku. Jak się położę trochę szczypie mnie donor, choć nie ma tragedii, poduszka jest lekko nasaczona, czy to normalne, i kiedy myć tył głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył głowy możesz myć odrazu. Chodzi żeby nie doszło do zakażenia więc myć codziennie.

Co do Tepeeno to nie widze powodu do obaw. U nikogo prawie w 4 miechu nie wygląda to dobrze. Tez inaczej wygląda jak masz dłuższe włosy a inaczej jak podcinasz. Cierpliwości narazie wygląda ok


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem idzie to u Ciebie w dobrym kierunku, ja widzę różnicę na plus pomiedzy zdjęciami z 3 czerwca i 28 czerwca. Więc poczekaj spokojnie do 6 miesiąca.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepne się pod Twój temat bo jestem świeżo po zdjęciu opatrunku. Jak się położę trochę szczypie mnie donor, choć nie ma tragedii, poduszka jest lekko nasaczona, czy to normalne, i kiedy myć tył głowy?

 

Ja mialem mega problem z bolem i szczypaniem chyba przez 3 tyg. Nie moglem spac , funkcjonowac. Ciagle na paracetamolu

Maral napisal .. badz cieroliwy i mial racje. Nagle przeszlo

 

 

Dzieki za dobre slowo bo naprawde dbam o nie jak o jajka a efekt ciagle mizerny :/

 

Jak ogladam yt lub chlopakow od Marala na forum to kurde w tym czasie jestem daleko za nimi w efektach.

 

Ale macie racje ... co tydzien wlosy obcinam wiec sa ciagke krotkie , jakby byly dluzsze pewnie by to wygladalo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, cierpliwości.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam sie po prostu bo na kogo nie spojrzr w tym okresie to kazdy ma juz duzo.lepsza sytuacje.. wlacznie z Toba Nerd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U każdego jest inaczej - u mnie włosy zaczęły mega przyspieszać dopiero po 5 miesiącu i do 7 się dogeszczały i nabierały grubości - myśle że potrzebujesz jeszcze kilku tygodni - moja rada: NIE PATRZ W LUSTRO 10 razy dziennie bo tylko się zestesujesz a to nie pomaga jeżeli zabieg był poprawnie przeprowadzony i nie miałeś uśmierconych graftow - a raczej nie bo Maral miał wiele sukcesów - to po prostu czekaj - nie sugeruj się kolesiami którzy w 3 -4 mc sypia mikowłóknami i pokazują mega gęstość xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...