free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe ze to kwestia genow a mozliwe ze fakt iz biore witamine pp ma na to wplyw.

 

Czasami jak wychodze z silowni na spoconym czole lub podczas mycia wlosow widze kilka wypadnietych wlosow, ktore sa na pewno z tych przeszczepionych bo swiadczy o tym ich rozmiar.

 

Tez tak masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to jak po przeszczepie ludzie się patrzą dziwnie na Waszą głowę.

Moim zdaniem w pracy to dopiero po 1.5 miesiącu možna się pokazać by się nie zbiegła zgraja ciekawskich. Nie wyobrażam sobie by w biurze siedzieć w kapeluszu lub czapce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do roboty 6 dni po zabiegu ze strupami na całej głowie i jakoś dało radę Pytanie, jak kto reaguje na ciekawość ciekawskich

Siedziałem w biurze w kapeluszu, to ludzie powiedzieli, że mam zdjąć, bo jak idiota wyglądam, a te strupy wcale takie straszne nie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaki procent społeczeństwa wie że wogole jest coś takiego jak przeszczep włosów? Obstawiam że jakieś 10%. Z tego hak myślisz ile z tego wie hak wygląda głowa po przeszczepie? Pewnie 10%... zatem prawdopodobieństwo że ktoś rozpozna że to był HT wynosi 1do 100. Bez obaw. Jak będą pytać mów że masz zapalenie mieszków wlosowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tym zapaleniem mieszków

ale wg mnie min 50% ludzi wie co to przeszczep

wśród młodych to nawet 90%

To troche jak z powiększaniem piersi.

Oby tak było jak piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie postrzegaj wszystkich przez pryzmat własnego siebie. 50%?? Nie ma szans. Poza tym wiedzieć a zauważać to dwie różne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem po 6 dniach i siedzialem w biurze w kapeluszu przez 4 dni :D

 

Zaraz pykna 3 miechy od zabiegu i ciagle siedze w czapce. Wyglada to jeszcze kiepsko wiec wszedzie chodze w czapce.

 

Wszyscy sie przyzwyczaili

 

A tak a propo... wlosy od miesiaca praktycznie bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrocilem po miesiacu. absolutnie nikt sie nie zorientowal, ale mialem ograniczone wypadanie przeszczepionych wlosow i brak zaczerwienienia juz wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tepeeno nie przejmuj się kolego ja też nie widziałem większych zmian a jednak odrastało. Zresztą dopiero niespełna 3 miesiąc w tym czasie to trochę odrastają te co nie wypadły i wypadają jeszcze niektóre. Niedługo się zacznie progres zauważalny. Rób sobie zdjęcia i porównuj miesiąc po miesiącu tylko tak zobaczysz, że jednak coś jest na plus. Powodzenia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - do 4 miesiąca praktycznie się nic nie działo. Od 4 miesiąca tydzień w tydzień duża zmiana na fotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki... wiem ze ten 4 miesiac jest jakby taki przelomowy.

 

A jak w ogole wy tniecie te wlosy ?

 

Jakby sie zgolic tak na 5mm to moze czlowiek jakos by wygladal ale gore tne tylko nozyczkami no i calosc wyglada kiepsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bezsens że ktoś tu na tym forum przedstawił taką teorię że maszynka jest be a nożyczki ok... Nożyczkami o wiele łatwiej "powyrywać" włosy niż ostrą elektryczną maszynką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ktos na forum. To Maral tak twierdzil.

 

Ze maszynka moze powyrywac swieze wlosy jak bedzie tepa.

 

A jak wy sobie radziliscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynką potrafie sobie wyobrazić a nawet kiedyś poczułem jak wyrywa włosy. Nie mogę natomiast wyobrazić sobie wyrywania podczas obcinania nożyczkami chyba że ktoś ma delirium alkoholowe.

Wszystkie te zalecenia można sprowadzić do poziomu bzdur i robić na przekór, powodzenia .


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 4 dnia myje się całą głowę czy tylko

miejsce biorcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do autora.

Czy na miejscu jest jakiś tłumacz?

Bo piszesz ze tu rozmawiałeś z Maralem, tu Ci tłumaczył itp itd, a mój angielski nie jest na takim poziomie żebym to wszystko ogarnął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ang nie uzywalem od matury... 10 lat.

 

Moze powiedziec cos skladnie jest ciezko ale jego ang jest do zrozumienia. Na prawde nie ma sie co martwic. Nie zrozumiesz to ci wytlumaczy jeszcze raz gestykulujac.

 

Zreszta wszystko jest na jego stronie opisane.

 

Maral.kazal umyc glowe dopiero 6 dnia ale ja umylem juz 5.

 

-- 20 maja 2018, 20:41 --

 

Rowne 3 miechy po.

 

Jak narazie bez szalu.

 

Czasami mam wrecz wrazenie ze mi ich ubywa :D

 

Sa jakies kropko ale jest ich bardzo malo i praktycznie nie rosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten obszar skóry gdzie masz przeszczep jest tak wyraźnie odmienny od reszty? Przypomina mi to jakby łuszczycę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu ten obszar skóry gdzie masz przeszczep jest tak wyraźnie odmienny od reszty? Przypomina mi to jakby łuszczycę.

 

No wlasnie jest tak odmienny ingerencja ht utrzymuje sie miesiacami i jest widoczna bardzo dluga. Wlosy rosna a po bt dopiero okolo 4 miesiaca zaczynaja cos wyrastac powoli takze roznice zawsze idzie zauwazyc i nie wyglada to za fajnie.

 

A co z minoksydylem i fina zarówno przed i po zabiegu?

 

Fina mozna caly czas a minox nalezy przerwac na miesiac przed zabiegiem i okolo miesiac po zabiegu mozna wznowic(pianka zalecana przez kilka miesiecy)

 

P.s. masz podobny obszar do mojego zrobiony,w podobnym czasie ht i podobna ilosc graftow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. masz podobny obszar do mojego zrobiony,w podobnym czasie ht i podobna ilosc graftow.

Powiem Ci że bardzo czekam na efekty u was obydwu, to będzie dawało fajny obraz między Tepeeno, a tobą.

Podobne obszary u Angela nawet powiedziałbym ze względu na boki że większy (subiektywna opinia, ciężko ocenić ze zdjęcia która głowa większa i jak to się ma do obszaru który został zrobiony), a różnica w graftach to 180

Szkoda że Maral nie podaje obszaru tak jak to ma miejsce u Koraya.

I też będzie można zobaczyć wpływ chemii jeden bierze drugi nie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...