free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.. zaraz wleci 5 miesiac. Dokladnie za 8 dni.

Coraz bardziej sie obawiam ze bede na tym forum 2 przypadkiem niewypalu Marala... ale dzis nie o tym

 

Zakupilem mikrowlokna... jak dla mnie efekt naprawde spoko...

 

Fotki bez mikrowlokien i z mikrowloknami dzieli 5 minut

 

Testowalem na deszczu... nie splywa po czole.

 

Tylko tak sie zastanawiam czy moze to jakos.wplywac na odrost ?

 

Ciagle chodze w czapce...bo ciagle kiepsko wygladam.. jak mieszki nie dostaja ciagle powietrza to chyba tez niedobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie w czapce nie jest szkodliwe dla włosów, wręcz przeciwnie. To co niszczy włosy to słońce, wiatr, deszcz, mróz. Zreszta wszystkie te czynniki mogą uszkodzić włosy mechanicznie. Jeśli nie łysiejesz to mozesz całe dnie chodzić w czapce, nawet w niej spać i nie będzie to miało żadnego wpływu. Moim zdaniem będzie dobrze ja też w lutym wyglądałem podobnie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie kupiłeś te mikrowłokna? Tak ci tylko poradzę żebyś za często tego nie stosował bo to podobno psychicznie uzależnia... ale Nie mówię tego z własnego doświadczenia bo nigdy nie stosowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie wiedziałem. Pytam tylko z ciekawości właściwie bardziej o kolor bo mam bardzo podobne włosy do kolegi w sensie koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi mi mówi ze mieszki, włosy potrzebują tlenu.

 

Domyslam sie ze to moze uzalezniac ... ja bym sie uzaleznil

 

 

Wrobel ty wygladales duzo lepiej !!

 

Mikrowlokna Toppik... kupilem tez spray, tez calkiem spoko, ale nie trafilem w kolor.

 

Proba w deszczu... pozytywnie

 

W sobote ide na wesele to jeszcze na pot przetestuje

 

 

Mikrowlokna na koncu psika sie lakierem do wlosow w celu utrwalenia.... lakier na pewno dziala negatywnie. Ale czy moze to miec bardzo negatywny wplyw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nie ma co przesadzać. Lakier przecież nie wnika w głąb struktury włosa bo to nie wcierasz w skórę... Ja bym o to był spokojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakier strasznie usztywnia wlosy przez co moze je uszkodzic, Maral twierdzi nawet zeby maszynki do strzyzenia nie uzywac przez rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100 procentach. A Maral z tym swoim kretyńskim filozofowaniem żeby przez rok maszynki nie używać to chyba z gwiazd wyczytał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tepeeno jak sytuacja coś się poprawia, czy dałbyś radę przy następnych zdjęciach wrzucić foty donoru, widzę że obcinasz się w miarę krótko po bokach więc będzie dobrze widać po mechanicznym jak sytuacja

A i jak po weselu

Nikt niczego nie zauważył włókna się sprawdziły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja kiepsko. Cos tam wyskoczylo ale bez kitu... jest slabo.

Dzieki tym mikrowloknom troche mniej sie tym martwie.

 

Generalnie na weselu nikt sie poznal ze jestem tematowany. Bylem w szoku. Deszcz pot... trzymaly sie jak Di Caprio Titanica.

Niestety z racji ze tych wlosow mam malo... tez na linii...to ciezko jest je ladnie nalozyc i generalnie myje glowe 3 -4 razy ze wzgledu na poprawki przed poprawnym nalozeniem.

 

Chodze co piatek do fryzjera i boki gole na 1mm wiec cykne fotki w piatek. Akurat bedzie rowne 5 miesiecy

 

Ide na kawalerski to.moze.tez zarzuce jakies foto z wloknami dla porownania.

 

Generalnie gore tez cialem ale teraz chyba troszke zapuszcze ze wzgledu na te mikrowlokna.

 

Do pracy dalej chodze w czapce.

 

Wstawiam foto z drogi.na wesele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda ok z tymi włóknami, sam ich używam od 3 lat i naprawdę ciężko to zauważyć. Poczekaj do 12 miesiąca na pewno się poprawi ostatecznie myślę, że jak będzie słaby efekt (oby nie) Maral powinien ci poprawić za friko(już komuś tutaj poprawiał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toppik allegro wysylka z dnia na dzien

 

-- 20 lip 2018, 13:38 --

 

Co to za mikrowłókna ? To jest to https://www.herken.pl/nanogen-15g.html , też mi się szykuje wesele a stan po przeszczepie wciąż nie ciekawy.

 

Ja bym na Twoim miejscu nie sypal.

 

Jestes chyba dopiero poltora.miecha po. Daj sie skorze zregenerowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie weekend poniosl. Wstawiam zdjecia opoznieniem. 5 miesiecy i 4 dni po

 

Jak widac efekt na ten czas kiepski.

 

Cos tam moze rosnie ciagle ale bez kitu... w miesiac nie urosnie mi raczej z 2500 wlosow bo pewnie z tyle brakuje.

 

Maral mowi poczekaj( bo zapytalem o mezoterapie ) bo niektorym rusza dopiero miedzy 6 a 9 miechem ale mysle ze to bardziej gra na czas z jego.strony bo widzialem tylko 1 przypadek w ktorym ruszylo jakos kolo 7 miecha mega.

 

-- 23 lip 2018, 19:22 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 5 miesiac i juz twierdzicie ze to koniec?? Co z wami sie ludzie tu dzieje?? Tez mam rzadko na prawtm zakolu i 5 miesiac 12 dni licze na poprawe a nie,ze to koniec... trzeba czekac, kolo 8 miesiaca mozna juz pisac, ze raczej wtopa a nie przy 5 wtf...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk bez obrazy ale nie mozesz mierzyc kazdego swoja miara.

 

Angel... tez mysle ze trzeba poczekac jeszcze z 2 do 3 miechow , ale 3 miechy to juz max takze jeszcze troszke

 

Nie.martwie sie tym jakos szczegolnie dzieki tym mikrowloknom. Mam gorsze problemy z nosem , za chwile moge przestac zupelnie oddychac.

 

Wrzuce fotki donoru ale wg mnie jest OK choc go nie widze

 

Jak cos to zawsze mozna poprawic. Donor jeszcze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel miałem 2 zabiegi. Jeden nieudany i kolejny powiedzmy że lepszy... wiem co mówię. Oczywiście możemy się w tym wątku spotkać za 3 miesiące i jeden z nas będzie musiał przyznać rację temu drugiemu. Obym to ją się mylił. Naprawdę życzę tego autorowi wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to dopiero 5 msc. Wedlug rozpiski w 5 msc mozna liczyc na 30%. Też w piątym u mnie to wyglądało kiepsko tyle że miałem dłuższą resztę. Pozatym nie ma co liczyć że po Maralu można nosić krótko fryzurkę bo gęsto na zakolach raczej nie będzie. U mnie nadal rzadzizna tyle że są to już włosy, z których po zapuszczeniu można coś ułożyć. Będzie lepiej napewno i nie zgodzę się, że w 5 msc można prognozować do wyciągnięcia wstępnych wniosków jeszcze z 2 msc muszą minąć. Oczywiście takie jest moje zdanie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też np. do 5 miesiąca jedno zakole miałem wyraźnie rzadsze od drugiego. Cały 6 i 7 miesiąc to był przełom jeśli chodzi o sytuację na głowie, ale ja wspieram się też minoxem, biotynami, msm, co na pewno też jakiś efekt przyśpieszenia daje.

Na realsefie widziałem kilka zabiegów u Marala, gdzie dopiero 6, 7 miesiąc przyniósł odrost. Tego autorowi wątku życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki !

 

Powiem wam ze tak mi na tym.zalezy ze nawet jesli mialoby tak zostac to i tak dzieki fakcie ze cos juz wyroslo i moge przez to mikrowlokna nakladac... nie ide spac wkurw..... i nie jestem.wkurw... kiedy patrze w lustro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...