free web hit counter Skocz do zawartości
Tepeeno

Maral 19.02.2018 3250 graftow Zakola 30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

poprawka i po bólu ; kazdy zna ryzyko.. ale jestem cholernie ciekaw od czego to zalezy ze wyrosna albo nie... skoro maral raczej zawsze robi wdg tego samego schematu kazdy zabieg ; a jeden git drugi jak po polskiej klinice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kliniki robią według jednej, swojej procedury... Nie tylko Maral ale dokładnie każda klinika ma swój protokół którego się trzyma w każdym zabiegu a dociekanie czemu jedni tak a inni śmak wydaje się być bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 miesiecy, jak widac .... bedzie poprawka

 

Zastanawiam sie tylko czy przy poprawce nie uszkodza mi wlosow, ktore po ostatnim zabiegu wyrosly.

 

Bo jesli nie tzn ze za 2 miechy po poprawce urosna mi do podobnie do tego stanu co jest teraz i bede mogl sypac wlokna... a jesli nie ... to dla mnie bedzie porazka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci kolego że niestety to co pisałem Tobie pół roku temu się sprawdziło. Maral, cóż miałbym obawy czy jego technicy mają doświadczenie w zagęszczaniu. Oby ie było tak jak mówisz że "wymienia jedne włosy na drugie". Lecieć musisz bo zabieg ewidentnie nie wyszedł. Mam nadzieję że będzie dobrze ale pogadaj wcześniej z Maralem żeby się na Twoim przypadku skupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo ostatnio tych nieudanych Maralowskich zabiegów, moim zdaniem winni są technicy, zależy na kogo się trafi, robione na szybko być może pouszkadzane włosy przy pobieraniu z donoru.

W top klinikach oczywiście też są przypadki niewypału, ale tutaj to już lekka przesada

 

Teraz na pewno już bym się na marala nie zdecydował, bo nie dość, że donor orka to jeszcze duża niepewność co do odrostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś dużo ostatnio tych nieudanych Maralowskich zabiegów, moim zdaniem winni są technicy, zależy na kogo się trafi, robione na szybko być może pouszkadzane włosy przy pobieraniu z donoru.

W top klinikach oczywiście też są przypadki niewypału, ale tutaj to już lekka przesada

 

Teraz na pewno już bym się na marala nie zdecydował, bo nie dość, że donor orka to jeszcze duża niepewność co do odrostu

 

Zgadzam się taka skuteczność 7/10 to słabo a do tego zapomniałeś dodać o tym że robi linie z dupy. Na jego korzyść mogę powiedzieć że u mnie zagęszczenie wyszło zajebiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba musze przesledzic twoj watek i zobaczyc jak to bylo. Juz z Maralem pisalem, ale jego odpowiedzi sa..... serca w nich nie ma. Zadaje mu 5 pytan szczegolowych a on odpisuje ze medycyna jest nieprzewidywalna.

 

Lece za miesiac, zobaczymy.

 

Ale... ogolnie jesli chodzi o linie to mysle ze jest spoko, a jesli chodzi o donor to choc mnie napier.... prawie miesiac tak ze wylem z bolu to nie przeoral mi go na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do ciebie właśnie trochę inną prośbę wyślij fotki jak to wygląda po zgoleniu na łyso zarówno góra jak i boki, chodzi o taki przed zabiegiem. wtedy zobaczymy jak wygląda mechaniczne FUE, w porównaniu do manualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda niezależnie od techniki a od ręki fachowca. Jak masz obrobić deskę frezarką albo papierem ściernym to partacz spieroli sprawę jednym i drugim. Fachowiec zrobi dobrze za to zarówno maszyną jak i ręcznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to dobry pomysl. Jestem za. Na forum nikt nie wrzucal takich zdjec . A moze sie okazac ze jednak po ht juz nie ma mozliwosci zgolic lepetyne calkiem na lyso bo wyglodac to bedzie tragicznie. Czego autorowi nie zycze. I moze sie sie okazac ze lepiej prezentuje sie slicznie przystrzyzone nwVI nie tkniete nigdy punchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak tylko bedzie taka mozliwosc to tak zrobie, natomiast boki gole na 1mm co tydzien i nawet dzis to zrobilem i nikt nigdy mi nie powiedzial ze cos widac. Tzn jak ktos wie i bedzie patrzyl to pewnie zobaczy ale jesli nie wie...

 

Pamietam jakos w czerwcu pokazywalem juz boki na 1mm sciete tu w watku i wg mnie wygladaly niezle.

 

No ale zobaczymu teraz jak zabiora pewnie kolejne 2k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyć telefon na golenie bo pewnie oni porobią ci zdjęcia ale nie udostępnią. No niby golenie na 1mm, ale ciekawi mnie jak to wygląda po pełnym roku. no nic zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko będzie bo jak cie golą to juz przebrany jestes i golą w innym pokoju niż masz rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.realself.com/question/pk-sm ... transplant podsyłam ciekawy temat odnośnie palenia fajek przed/po zabiegu bo wspomniałeś, ze po zabiegu zdarzyło się ci palić, a to jednak ma wpływ na późniejszy efekt końcowy. Szczególnie w pierwszy dniach. Ken Anderson wspomniał, że miał w swoim przypadku trzy nieudane zabiegi, a cała trójka była nałogowymi palaczami. Sam jestem palaczem, ale starałem się wytrzymać przez te pierwsze 2 tyg, później już było ciężej. Wstrzymaj się te kilka dni po drugim zabiegu bo z tego co wiem niedługo lecisz good luck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu problemow zdrowotnych ( 3 operacja na zatoki bez efektu ) nie moge teraz poleciec. Artykul czytalem juz wczesniej. Ale.z drugiej strony ciekawe ilu bylo co wyszlo a palili.

 

Generalnie w zwiazku z tym ze dzis powinienem juz wylatywac z Turcji po rezabiegu... od 3 tyg nie pale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na to nie ma reguły, jeden może palić i mieć super efekty, ale w większości przypadków po prostu mieszki włosowe tego nie przeżywają , a tak z ciekawości jak bym mógł wiedzieć, jak to wyglądało, w tym samym dniu co miałeś zabieg paliłeś i w kolejnych dniach, gdy wszystko się jeszcze goiło ? czy dopiero po zagojeniu, jak strupki zeszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy i różnie jest to opisywane. Generalnie papierosy i alkohol szkodzą. Patrząc na instrukcje po zabiegowe kliniki różnie podają ile nie palić po zabiegu. Czasem piszą że w dniu zabiegu i kolejnego, czasem 3 dni, tydzień, 2 tygodnie. Generalnie nie ważne jaki ma to wpływ najlepiej nie palić w ogóle nie ważne czy ma ktoś zabieg, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Po chuj palić?

Pytam bo mam 25 lat i nigdy papierosa nie spróbowałem, smród jest odrazajacy, ale mimo tego ludzie pala. To daje jakieś super moce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko rzucić palenie z dnia na dzień dla kogoś kto pali przez połowę życia to tak jak powiedzieć alkoholikowi, że od jutra nie pije, nie da się jestem żywym przykładam. Przestałem palić 2 tyg przed zabiegiem, a wróciłem 2 tyg po. Jasne, że wydając tyle kasy i chcąc uzyskać najlepsze efekty nie powinno się to jest oczywiste. Wszystkie kliniki łączy jedno, że w zaleceniach zarówno przed jak i po podają, że nie wolno palić, jedni podają dłuższy czas inni krótszy, a jeszcze inni, że najlepiej w ogóle nie palić do pełnego odrostu wszystkich przeszczepów. Na pewno zmniejsza to przeżywalność miesza włosowego i na pewno wpływa na późniejszy odrost inaczej żadna klinika nie zwracałaby na to uwagi. Wiadomo, że jeden wypalony papieros będzie lepszy niż wypalone dwa i tak dalej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ma to wpływ, szczególnie w pierwszych kilku dniach. Natomiast jak duży pewnie ciężko jednoznacznie określić. Pewnie jest to indywidualne i zależy od tego ile ktoś pali. Bo proces gojenia z pewnością tak czy inaczej przebiega, przeciez nie jest tak że jak ktoś pali to np. jak się skaleczy to mu się rana nie zagoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bardzo mnie ciekawi czy kolega palił w tych kluczowych pierwszych dniach, jakby się podzielił to świetnie bo myślę, że jest dużo osób co planuje ht i pali i być może uratuje to komuś dupę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się tylko rzucić palenie z dnia na dzień dla kogoś kto pali przez połowę życia to tak jak powiedzieć alkoholikowi, że od jutra nie pije, nie da się jestem żywym przykładam.

 

Da się! Ja tak rzuciłem kiedyś z dnia na dzień i nawet ostatnie pół paczki zgniotłem i wyrzuciłem. Ale fakt dla wielu czy dla większości wydaje się to niemożliwe.

 

-- 14 lut 2019, 22:12 --

 

Tak z innej beczki. Po chuj palić?

Pytam bo mam 25 lat i nigdy papierosa nie spróbowałem, smród jest odrazajacy, ale mimo tego ludzie pala. To daje jakieś super moce?

 

Moim zdaniem, to po prostu z nerwów, lub z wku*wienia. Nie daje to żadnej mocy, ale uczucie w płucach którego się pragnie w takich momentach niektórych. Z nudów też niektórzy jarają dla zabicia czasu, albo dla szpanu. Albo z tych wszystkich powodów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...