free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

5 zabiegow łącznie 8438 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy preferuje fryzure na kibola

 

 

jak ktos ma cofniete skronie to takie wyciete boki poprawiaja wyglad lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy preferuje fryzure na kibola

jak ktos ma cofniete skronie to takie wyciete boki poprawiaja wyglad lini

I właśnie ja tak mam, a jeśli chodzi o technikę to nie chodziło mi o koszty tylko o to że jak włosy 1 cm długości to już stripa zakryją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś kto robił ponowny zabieg u Marala, tz zagęszczanie? Pytam się ponieważ Maral widząc te moje zdjęcia napisał mi, że

"we can do 1 more session, anyway we will try to remove max as possible from your donor area"

Jak to się ma do już posadzonych w wcześniejszych zabiegach włosów?

warto?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od mojego ostatniego zabiegu w klinice na Cyprze upłynęło już 16 miesięcy.

Efekty są jakie są, mi tam nadal jest mało patrząc na efekty innych kolegów na forum, gdzie po zabiegu 3000-5000 graftów maja szopy jak beatelsi w swoich najlepszych latach

Przerobilem już Getfue, Marala, Cypr, a teraz czas na Indie i tym razem będzie około 3000-4000 graftów (głownie bht)- czy ja kiedyś kurde tez będe mieć szopę...?

Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun za determinacje. Trzymam kciuki ale powiedzmy sobie jedno: na szope w Twoim przypadku bym jednak nie liczył. Z bht samymi "jedynkami" to zrobisz efekt podobny do mikropigmentacji. Właściwie czemu nie spróbujesz smp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, szału nie ma, ale tragedii też nie. Obszar był spory więc nie ma co oczekiwać szopy. Może spróbuj ścinać się na 2-3 mm. Na moje wyglądałoby to spoko, a w połączeniu z smp (sam miałem) to już w ogóle mogłoby dać ładny wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy chyba nie chcą Ci się Twojej łepetyny trzymać Szacunek za determinację, ale ja to na Twoim miejscu bym się poddał i czekał na jakiś rewolucyjny lek. Masz zbyt słabe włosy nawet w donorze żeby efekt był fajny, głowa też tych graftów coś nie przyjmuje tak jak trzeba.

Pytanie, czy jest sens pakować się w BHT za kolejne kilkadziesiąt tysięcy - ja osobiście bym odpuścił i kupił sobie jakiegoś sportowego furacza (o ile nie masz już takiego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyję Twoich słów, których użyłeś w kierunku kubasa (ale już skasowałeś, bo widocznie nie masz już jaj, żeby się trzymać swojej narracji), ale zaadresuję je do Ciebie:

nie ma na tym forum większego pierdolenia niż Twoje.

Nie wiem od kogo powinieneś jeszcze usłyszeć te słowa, żebyś zaczął się zastanawiać nad faktem, że to może nie ze światem jest coś nie tak, a z Tobą.

Tak, tak, piszę to z zawiści, zazdrości i braku swojego życia oczywiście, a nie z kumulacji zażenowania z czytania Twoich ciągle tych samych wysrywów o "terrorystach", "norłódach", "prywatnych forach", "Twoim niełysieniu".

Wyjdź na świeże powietrze, znajdź znajomych i spędzaj mnie czasu w Internecie, bo będzie tylko gorzej.

Miłego dnia, kolego.

 

@przemox78

Trzymam kciuki za kolejny zabieg, obyś był w końcu usatysfakcjonowany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że do tej pory nie zostałeś jeszcze zbanowany. Odechciewa się tu wchodzić jak się trafia na Twoje "przemyślenia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To banuj mnie! wiem że ty tez zawsze do mnie ku*wa coś plunkałeś na tym forum, nic nowego.

 

-- 06 lis 2018, 19:05 --

 

Przemo, przepraszam też za śmietnik w Twoim wątku z mojej strony, ale oni wiedzą że nieraz mnie ponosi i specjalnie podjudzają jeszcze. Wiedzą że szybko się wku*wiam, oraz że biorę leki też na uspokojenie nieraz. Robią mi na złość i specjalnie.

Jeśli Nerd będzie tak miły to jak wejdzie kiedyś to posprząta tu może.

 

Nie znalazłem na szybko tego przypadku o którym myślałem, ale masz tu: https://forum.hairsite.com/t/dr-umar-di ... tion/27458 link to innego.

 

ae832e944ae522bbab8abb8304d7f86262de7aaf.jpg

No może nie jest to identyczne odzwierciedlenie szopy Elvis'a, ale jestem pewien że jesteś w stanie taki efekt osiągnąć albo nawet lepszy, tylko musi być dobry lekarz i sporo graftów BHT a te masz za pewne jeszcze spory zapas choćby na brodzie.

 

Dr. Umar robi na prawdę mega robotę jeśli chodzi o BHT. Ten przypadek z linku to też miał już wcześniej przeszczepy niezbyt udane oraz jakieś problemy chyba skórne, nie wiem nie czytałem wszystkiego.

 

A najlepsze jest chyba to: ''“Dr Umar did not restore my hair, he restored my life”

 

Dr. Umar był też uczniem Dr. Poswala, zabrał nawet do Stanów jego narzędzia z tego co wiem.

 

Więc napisz może też dodatkowo do tego lekarza, wyślij mu fotki i zobaczysz co on tez powie na to oprócz Poswala, nawet jak nie będziesz u niego robił zabiegu.

Ten lekarz w Ameryce przerabia takie trudne przypadki jak widzisz, i chyba nawet częściej niż Poswal obecnie.

Jakbyś kiedyś w razie czego zdecydował się znowu na kolejny zabieg - być może ostatni, to kieruj się do Umara.

I nie słuchaj nikogo że masz się poddać.

 

Nie wybieraj lekarzy którzy robią BHT ale nie mają w tym wystarczającej wprawy i praktyki, bo pobieranie włosów BHT jest trochę trudniejsze niż w normalnym HT i nieraz wielu lekarz rezygnuje nawet ze świadczenia takich zabiegów, jak o ile wiem np. Dr. Przybylski, który już chyba nie wykonuje przeszczepów BHT, a miał taki wielki zapał do tego...

 

-- 06 lis 2018, 19:30 --

 

Wiem też że chcesz mieć dłuższe włosy a nie żadne kropki SMP, a chyba nie specjalnie też chcesz używać mikrowłókien, bo wiadomo to problematyczne a jak prowadzisz sportowy tryb życia to wiadomo.

Ale jak już będziesz po zabiegu czy może zabiegach i będziesz wiedział że to jest już efekt końcowy, a nie będzie on nadal wystarczająco Cię zadowalający, to może zainteresuj się też ewentualnie implantami włosów NIDO albo BIOFIBRE, to nie jest żadna posypka, to jest na stałe wszczepiane, wygląda jak normalne włosy, i można tym dogęścić co nieco też.

 

Nie wiem czy czytałeś te wątki ale masz tu więcej info:

 

viewtopic.php?f=27&t=2115

 

viewtopic.php?f=27&t=2437

 

No, i już się więcej nie odzywam w żadnych wątkach osobistych na tym forum, po prostu nie mam przyjemności ani ochoty by to robić w dalszym ciągu i szlag mnie trafił dzisiaj, bo kubas to już po mnie jechał od jakiegoś czasu.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka przemo jak myślisz skąd komplikacje u Ciebie z przeszczepami? 8300 to bardzo dużo, a no efekt średni choć nie bardzo zły, napewno polepsza twój ogólny wygląd choć wiadomo że niedosyt pozostaje.Czy to było tak że po którymś zabiegu miałeś słaby odrost czy może to coś innego? Wiesz w ogóle jak wygladał twój donor na początku(gęstość,grubość włosa),bo skoro wyciągnąłeś ponad 8000 to przecież nie mógł być zły.

 

Tak się zastanawiam czy nie miałeś czasem włosów podatnych na DHT w donorze?Słabsze kliniki tego nie sprawdzą a być może tu jest klucz, któraś klinika sprawdzała twój donor pod tym kątem?W HDC chyba powinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie Antydhtor, jak zwykle wiedza pełna i przejrzysta. Zgadza się ze mało który lekarz potrafi prawidłowo podejść do bht. Dziękuje za linki, dr Umara tez znam ale wiem tez ze jest jednym z najdroższych i najlepszych zreszta Poswal również powinien dać radę. W kwestii zabiegów zawsze słucham tylko siebie i sobie tylko ufam. Gdybym miał słuchać innych na samym początku to dziś byłby łysy bo znajomi mnie próbowali odwieźć od zabiegów a dziś sami przyznają ze jest dużo dużo lepiej a nawet jeden kolega tez postanowił poleciec do Turcji podziałać

Dziękuje wszystkim za mniejsze lub większe wsparcie na pewno zdam relacje

 

-- 07 lis 2018, 2:59 --

 

Cholerka przemo jak myślisz skąd komplikacje u Ciebie z przeszczepami? 8300 to bardzo dużo, a no efekt średni choć nie bardzo zły, napewno polepsza twój ogólny wygląd choć wiadomo że niedosyt pozostaje.Czy to było tak że po którymś zabiegu miałeś słaby odrost czy może to coś innego? Wiesz w ogóle jak wygladał twój donor na początku(gęstość,grubość włosa),bo skoro wyciągnąłeś ponad 8000 to przecież nie mógł być zły.

 

Tak się zastanawiam czy nie miałeś czasem włosów podatnych na DHT w donorze?Słabsze kliniki tego nie sprawdzą a być może tu jest klucz, któraś klinika sprawdzała twój donor pod tym kątem?W HDC chyba powinni

 

Czasami mi się wydaje ze większość relacjonujących tutaj wstawia swoje najlepsze z możliwych zdjęć lecząc swoje kompleksy i lechczac swoje ego po zabiegu (i słusznie) często wspomagane posypka i później wyglada to super ja natomiast zawsze chciałem być prawdziwy i i rzetelny wstawiając swoje zdjęcia umieszczałem zawsze jak najbardziej prawdziwe bez upiększeń takie jak wyglądałem. W każdej chwili moge wstawić tutaj fotę na której wyglądam super o wiele lepiej i będę zbierać pochwaly ale to nie będzie obiektywne i nie o to tutaj chodzi. Nie uważam tez żeby 8500 graftow było jakoś szczególnie dużo przy całkowitym łysieniu nw6-nw7. Wiem tylko tyle ze pierwszy zabieg był nieudany w getfue (mała ilość gratów) i tez słaby odrost. Po Maralu i po Cyprze było dużo lepiej ale nigdy nie osiągnąłem takiej szopy żebym mógł zapuścić na 4-8 cm i żeby mi zasłoniło skore i dobrze to wyglądało...

 

-- 07 lis 2018, 3:06 --

 

Oto inne zdjęcie przedstawiające moja fryzurę jestem ciekaw czy tez efekt średni?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zdajesz sobie sprawę, że efekt nie jest oszałamiający, ale moim zdaniem i tak osiągnąłeś sukces, na dodatek inspirujesz ludzi. Nie musisz już świecić łysiną, myślę, że większość nw6 wiele by dała za taki efekt, a u Ciebie po bht może być tylko lepiej. Szczęście w nieszczęściu, że ten pierwszy nieudany zabieg o którym wspominasz nie zabrał Ci zbyt wielu graftów.

I przyłączam się do pytania innych użytkowników, czy przed rozpoczęciem zabawy, albo chociaż na którymś jej etapie znałeś parametry donoru i czy na początku, co tu dużo mówić, z Twoim ciężkim stanem byłeś odrzucany przez kliniki jako kandydat do ht?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt stan wyjściowy był u mnie nie ciekawy i ścinałem się zawsze na 1-3mm bez większych nadziei na zmianę.

Nigdy nie znałem szczegółowo parametrów donoru, lekarze jedynie patrząc oceniali ile mogą mi mniej więcej przeszczepić. Oczywiście że bylem odrzucony, raz przez Serkana a później za pierwszym razem na Cyprze, a później mnie wzieli na zabieg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że gdyby nie Twoje starania i walka byłbyś łysy jak kolano. Nie ma co tu więcej pierdolić. Masz włosy a że gęstość nie taka jaką sobie wymarzyłeś to walczysz dalej i będzie w końcu dobrze. Masz wiele samozaparcia i ta Twoja krucjata zakończy się w końcu sukcesem czego Ci szczerze życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy lecisz do Indii?

Bardzo mnie ciekawi efekt po samym bht i nie ukrywam że też kiedyś Bd planował Max donor +bht i właśnie o poswalu myślę.Tylko ja mam kiepski zarost i nie wiem czy pobiera z innych miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami mi się wydaje ze większość relacjonujących tutaj wstawia swoje najlepsze z możliwych zdjęć lecząc swoje kompleksy i lechczac swoje ego po zabiegu (i słusznie) często wspomagane posypka i później wyglada to super ja natomiast zawsze chciałem być prawdziwy i i rzetelny wstawiając swoje zdjęcia umieszczałem zawsze jak najbardziej prawdziwe bez upiększeń takie jak wyglądałem. W każdej chwili moge wstawić tutaj fotę na której wyglądam super o wiele lepiej i będę zbierać pochwaly ale to nie będzie obiektywne i nie o to tutaj chodzi. Nie uważam tez żeby 8500 graftow było jakoś szczególnie dużo przy całkowitym łysieniu nw6-nw7. Wiem tylko tyle ze pierwszy zabieg był nieudany w getfue (mała ilość gratów) i tez słaby odrost. Po Maralu i po Cyprze było dużo lepiej ale nigdy nie osiągnąłem takiej szopy żebym mógł zapuścić na 4-8 cm i żeby mi zasłoniło skore i dobrze to wyglądało...

 

Przemo trafiles w samo sendo. Mam identycznie i pokazuje jak jest naprawde a nie podbic swoje ego i wstawic z jak najlepszej perspektywy jak to nie jest zajebiscie. Coz kazdy robi jak uwaza,a niedoskonalosci ht powinno sie pokazywac i innych ostrzegac przed dana klinika co ludzie by wreszcie wybrali godna efektow i $$$.

Hmm co do Twojego dzialania to juz jest spoko a bedzie tylko lepiej. Powodzenia i oby te przerzedzenia ,ktore Ci przeszkadzaja obecnie,po kolejnym ht u Poswala byly juz tylko wspomnieniem


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że gdyby nie Twoje starania i walka byłbyś łysy jak kolano. Nie ma co tu więcej pierdolić. Masz włosy a że gęstość nie taka jaką sobie wymarzyłeś to walczysz dalej i będzie w końcu dobrze. Masz wiele samozaparcia i ta Twoja krucjata zakończy się w końcu sukcesem czego Ci szczerze życzę.

Dzięki serdeczne doceniam.

 

-- 09 lis 2018, 1:33 --

 

Kiedy lecisz do Indii?

Bardzo mnie ciekawi efekt po samym bht i nie ukrywam że też kiedyś Bd planował Max donor +bht i właśnie o poswalu myślę.Tylko ja mam kiepski zarost i nie wiem czy pobiera z innych miejsc

Wylatuje za tydzień. Tak, pobiera z kazdego miejsca- szyja, klatka, a nawet pachy czy brzuch

 

-- 09 lis 2018, 1:36 --

 

Przemo trafiles w samo sendo. Mam identycznie i pokazuje jak jest naprawde a nie podbic swoje ego i wstawic z jak najlepszej perspektywy jak to nie jest zajebiscie. Coz kazdy robi jak uwaza,a niedoskonalosci ht powinno sie pokazywac i innych ostrzegac przed dana klinika co ludzie by wreszcie wybrali godna efektow i $$$.

Hmm co do Twojego dzialania to juz jest spoko a bedzie tylko lepiej. Powodzenia i oby te przerzedzenia ,ktore Ci przeszkadzaja obecnie,po kolejnym ht u Poswala byly juz tylko wspomnieniem

Dzieki serdecznie, zobaczymy jak będzie, w koncu to tylko bht..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile Poswal chce od Ciebie za graft BHT ?

Wstępnie ok 2 dolary USD plus VAT


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...