free web hit counter Skocz do zawartości
deflandre

BHR, dr Bisanga, 6-7 czerwca, 4600 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie bo się zastanawiam,mi doktor powiedział że mam dobry donor(85 na cm^2) a jednocześnie że wyciągnie 6000 graftów co mnie załamało bo jak widzę ludzi z NW5 to rzadko który wygląda fajnie mając wyciągniete mniej niż 7500.Dlatego pytam co doktor przewidział na wypadek gdyby twoje łysienie jeszcze się posunęło,czy zaryzykował by pobranie większej ilości graftów czy powiedziałby że powyżej 6000 on nie pobiera bo to przeoranie donoru i jak chcesz coś więcej to niech Ci Turasy wyciągają albo dr A ;p

 

Masz bardzo dobry donor, dużo powyżej przeciętnej. Nie wiem jakie NW u Ciebie, ale 6k to zawsze lepiej niż moje 4600.

Musiałbyś wstawić foty, żeby ocenić, czy 6k to za malo, bo to subiektywna sprawa. Jednemu Bisanga powie 6k i stop bo się donor kończy, innemu powie, że starczy na kolejną operację.

Doktor powiedział mi, że jesli chce pokryć koronę, potrzebna będzie kolejna operacja (bo z tej co miałem, korona była dla mnie ostatnim priorytetem). Czyli widzi możliwość wyjecia dodatkowych graftów.

A co by powiedział, to najlepiej jego spytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo dobry donor, dużo powyżej przeciętnej. Nie wiem jakie NW u Ciebie, ale 6k to zawsze lepiej niż moje 4600.

No właśnie nie wiem czy dobry czy byli uprzejmi,gdzieś czytałem post JustynyBHR że średnia gęstość wynosi właśnie 80-90 graftów.Na razie mam NW2->3,ale jestem o 9 lat młodszy w twoim wieku bedzie pewnie NW5 Jak obserwuje to na NW5 trzeba więcej niż 6000 i bardzo mnie zmartwiło że Bisanga powiedział że tyle wyciągnie i jego zdnaiem to wystarczy nawet na NW5..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80-90 to nie żadna średnia donoru tylko wysoki wskaźnik. Poczytaj ile osób na tym forum ma 90 w donorze... raptem kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podniecacie się tym donorem jak by to była najważniejsza cecha, a totalnie zapomnieliście o grubości włosów co z tego, że możesz mieć donor 100 jak masz cieniutkie włoski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to kolego że możesz wtedy znaleźć lekarza co ci te cieniutkie włoski upchnie 70/cm i to na dużej powierzchni. Zresztą nie było mowy o właściwościach włosów tylko kolega pytał o gęstość donoru a to różnica. Jak masz gęstość w miejscu dawczym 60 i nw6 to choćbyś miał włosy jak dratwa gowno ci to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo dobry donor, dużo powyżej przeciętnej. Nie wiem jakie NW u Ciebie, ale 6k to zawsze lepiej niż moje 4600.

No właśnie nie wiem czy dobry czy byli uprzejmi,gdzieś czytałem post JustynyBHR że średnia gęstość wynosi właśnie 80-90 graftów.Na razie mam NW2->3,ale jestem o 9 lat młodszy w twoim wieku bedzie pewnie NW5 Jak obserwuje to na NW5 trzeba więcej niż 6000 i bardzo mnie zmartwiło że Bisanga powiedział że tyle wyciągnie i jego zdnaiem to wystarczy nawet na NW5..

 

Średnią to mogą mieć, bo operuja ludzi z całego świata, w tym poludniowcow, latynosow, a ci mają grubsze i gestsze włosy.

Nie panikowalbym - co będzie to będzie. Za 9 lat mogą wymyślić cos nowego, mogą spaść ceny przeszczepów, twoje łysienie może się zatrzymać. Szkoda martwić się tym, czego nie ma.

Nie wiem, czy potrzebujesz aż 6k na nw3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podniecacie się tym donorem jak by to była najważniejsza cecha, a totalnie zapomnieliście o grubości włosów co z tego, że możesz mieć donor 100 jak masz cieniutkie włoski.

Nie wiem czy to było do mnie,moje oceniono jako średnio grube.Donorem się nie jaram,wręcz przeciwnie,cholernie się niepokoje.

Średnią to mogą mieć, bo operuja ludzi z całego świata, w tym poludniowcow, latynosow, a ci mają grubsze i gestsze włosy.

Nie panikowalbym - co będzie to będzie. Za 9 lat mogą wymyślić cos nowego, mogą spaść ceny przeszczepów, twoje łysienie może się zatrzymać. Szkoda martwić się tym, czego nie ma.

Nie wiem, czy potrzebujesz aż 6k na nw3.

No może masz racje,ale mimo wszystko ciąglę o tym myśle ostatnio,odkąd poszedłem na konsultacje,bo wiesz to wszystko jest "na gębę",nigdy nie widziałem na żywo kogoś po przeszczepie(no może jednego faceta ale nie chciałbym skończyć jak on,widziałem że miał stripa i baaardzo rzadkie włosy na całej głowie,aż mi go było żal)

No 6k to na NW3 to za dużo,ja mówie niestety o NW5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, za niedługo mija 2 miesiące od operacji.

Pytanie do tych, którzy mieli STRIPa - czy blizny Wam schodziły ? i po jakim czasie ? Jak były widoczne po np. poł roku ?

Update zdjęć zamieszczę niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało u mnie. W dniu zabiegu, dwa tygodnie po, półtora miesiąca po i ostatnie 5,5 miesiąca po. 683bbf3d1ce94f2a76ebc295fcf5e005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci się zagoilo. U mnie blizny wyglądają tak, że zastanawiam się czy jest ok.

Coś stosowales na odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stosowałam. Wg. mnie u Ciebie jest wszystko ok. Jeszcze do niedawna przy każdym strzyżeniu ślad był widoczny. Od 5 miesiąca ja sam ledwie widzę patrząc w lusterko a osoby postronne nie są wstanie powiedzieć, że jest tam jakaś blizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizna sama w sobie nie wyglada raczej źle jak na ten moment. Trochę dziwne tylko że w okolicach jej zrostu wytrzebiło Ci włosy. To daje efekt który Ciebie niepokoi. Ja bym wysłał zdjęcia (tylko lepszej jakosci) do Bisangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

minęły 2 miesiące od zabiegu. Na czasze dalej nie mam czucia , ale tego nie będzie jeszcze przez jakiś czas. Z plusów - wypadły grafty, które miały wypaść. I to chyba tyle. Z minusów - bliza do stripie się utrzymuje, lewa strona jakby szybciej zarastała.

Na odrost za wcześnie, dlatego nie oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia,obserwuje twój wątek:)

Jak teraz z chodzeniem do pracy,masz wolne czy już jesteś?Bo na razie nanogenem nie zakamuflujesz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dean Nie dam rady zakamuflowac, a do pracy poszedłem 25 czerwca. Paradoksalnie, jak patrzę na zdjęcia z czerwca,wtedy wyglądało to rowniej. Teraz powypadaly grafty z linii, góry i korony, przez co mam mały pierdolnik na głowie, póki nie nastąpi odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką ilość graftów, to bardzo słabo. 2 m-ce minęły i nic nie drgnelo. Póki co, biorę skrzyp i czekam cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie a czego Ty się spodziewales po 2 miesiącach??? SAm jestem 1.5 miesiąca po zabiegu i aktualnie wyglądam dużo gorzej niż przed przeszczepem, ale trzeba było wziąć pod uwagę że taki stan rzeczy moze nastąpić. Poczekaj do grudnia i wtedy (mimo że nie będzie to 100% efekt) będziesz oceniał rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie a czego Ty się spodziewales po 2 miesiącach??? SAm jestem 1.5 miesiąca po zabiegu i aktualnie wyglądam dużo gorzej niż przed przeszczepem, ale trzeba było wziąć pod uwagę że taki stan rzeczy moze nastąpić. Poczekaj do grudnia i wtedy (mimo że nie będzie to 100% efekt) będziesz oceniał rezultaty

 

To mój drugi przeszczep, więc wiem czego się spodziewałem. Na pewno jeszcze nie odrostu. Póki co, to czekam, aż mi zarosna blizny po STRIPie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrobiony to nic nie widać przy włosach na min. 1 cm z tyłu. Jak zabieg nie wyjdzie i trzeba się będzie ogolić na glacę to zapewniam Cię że najlepszy strip wszyscy zauważą, zwłaszcza że blizna się nie opala i pozostaje zawsze blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion pisał, że rolowanie blizny dermarollerem może ją zmniejszyć, poprawić w niej ukrwienie. Potem można w nią zrobić ht.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można w samą bliznę posadzić graftów, możesz to zrobić nad lub pod tak aby można ją było spokojnie ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...