free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie bo nie widać blizn ale nie świetnie ze względu na wyższą gęstość w miejscach gdzie Maral z reguły nie pobiera czyli ze skroni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i co Ci w tej linii tak przeszkadza bo nie widze nic dziwnego?

 

 

Bo mam zrobionego jakiegoś dzioba zamiast normalnej Lini, zobacz jak wcześnie mam zakończona i jakie wyszły przy skroniach "wzery". Pisząc do Marala i wysyłając zdjęcia pisałem mu i pokazałem jakiej oczekuje lini, napisał że potrzeba 2500-3500 graftów.

 

Zrobione mam 2400. Myślę że spokojnie 500-600 graftów załatwiloby sprawę i byłoby idealnie. Inni w tej cenie maja robione po 4500g.

 

Ja po prostu chciałem mieć linie taka jak kiedyś i myślę że moje wymagania nie są zbyt wygórowane.

 

Porównaj sobie to co będę miał teraz a co miałem kiedyś. Dla mnie różnica jest Bardzo duża i jeżeli Maral nie uzna poprawki to najprawdopodobniej zrobione kolejny zabieg u Przybylskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu w wieku 19 lat nie miales cofnietych skroni, ale nie wygladaja one najgorzej u Marala raczej nie robia skroni wiec raczej ich nie rusza, te cofniete skronie przy wygoleniu na zero wygladaja ok, ja mam bardziej cofniete, kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zdjeciu w wieku 19 lat nie miales cofnietych skroni, ale nie wygladaja one najgorzej u Marala raczej nie robia skroni wiec raczej ich nie rusza, te cofniete skronie przy wygoleniu na zero wygladaja ok, ja mam bardziej cofniete, kwestia gustu

 

Myślisz się kolego. Skronie cofnely mi się 0.1mm. Jeśli w ogóle?

Wcześniej miałem linie "D" odwrócona o 90c. Teraz mam "v" poza tym przeczytaj cały wątek. Mam linie cofnieta względem naturalnej bo tak według nich jest "idealnie"

 

-- 07 lis 2018, 21:48 --

 

Jezcze jedno zdjęcie dla porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kilka miesięcy, aż odrośnie Tobie to, co miałeś posadzone, zobacz, czy jesteś zadowolony z gęstości włosów oraz jakości wykonanego zabiegu i wtedy możesz dalej myśleć o obniżeniu sobie lini.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz co widze masz wciecie ale na wlosach skroniowych, szczerze nie wiem czy przybylski to robil kiedys. a masz jakies dziury gdzies na lini albo w głębi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wiedzacych o co mi chodzi dodaje zdjęcia jak to kiedyś wyglądało i czego oczekuje

 

(linia powinna kończyć się wraz z kreska)

 

Po zamierzeniu miarka wychodzi ok. 8-9 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, przez to że zrobili Tobie linię 1cm wyżej od tego gdzie kończył się "język", wygląda jak byś miał wciąż duże zakola. Ale spokojnie to na pewno nie jest jakiś dramat, jeżeli będziesz miał dobry odrost, to sobie polecisz na obniżenie i będzie cacy.

 

Swoją drogą pokazywali Tobie narysowaną linię? Z tego co wiem to pacjent musi zatwierdzić i zgodzić się na linię jaką narysował doktor?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to nie jest zabieg u kosmetyczki, że sobie tak można zrobić w wolnej chwili. Jeśli faktycznie technik nagle sobie stwierdził, że zrobi inaczej to jest to lekko nie poważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leitro87 techników akurat bym tutaj nie obwinial bo oni tylko pobierają i sadza grafty. Bardziej ta laske co rysowala linie i potem nakuwala dziury.

 

Owszem nie jest to zabieg kosmetyczny i to mnie najbardziej wkurwia że jedzie człowiek taki kawał "odmienić swoje życie" a tu chuj wielki za przeproszeniem bo nadal będę miał zakola tylko ze mniejsze.

 

 

Co do Twojego pytania Fruit to pisałem już ze narysowali mi linie i kiwajac głową w prawo lewo powiedziałem "no" więc narysowali mi ta co mam teraz i też się nie zgodziłem i w dwójkę przekonywały mnie ze taka jest jest " the Best for you and your face" wiec z opuszczona głową w dół powiedziałem "ok" bo co miałem powiedzieć? Bałem się że powiedzą że skoro mi nie odpowiada to zabieg się nie odbędzie czy coś w tym stylu, a mój angielski też nie jest na tyle zaawansowany żeby z nimi dyskutować i się kłócić. W pewnym sensie zostałem do tego przymuszony.

 

Tak jak mówię czekam do lutego aż wszystko wyrośnie po czym pisze do Marala, wyślę mu zdjęcia i zobaczymy co on na to.

Jeśli nie uzna poprawki to wystawie mu stosowną opinie na internecie a poprawkę zrobię gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć ostatecznie sam potwierdziłeś, że zgadzasz się na linię jaką masz. Moim zdaniem trzeba było być konsekwentnym i postawić na swoim gdy ją rysowali. Odrost jest raczej ok, więc nie spodziewałbym się, że Maral uwzględni jakąś darmową poprawkę. Mimo wszyskto uważam, że wygląda to nieźle ale skoro tobie nie odpowiada no to ok twoja decyzja. Życzę powodzenia i osiągnięcia wymarzonego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Twojego pytania Fruit to pisałem już ze narysowali mi linie i kiwajac głową w prawo lewo powiedziałem "no" więc narysowali mi ta co mam teraz i też się nie zgodziłem i w dwójkę przekonywały mnie ze taka jest jest " the Best for you and your face" wiec z opuszczona głową w dół powiedziałem "ok" bo co miałem powiedzieć? Bałem się że powiedzą że skoro mi nie odpowiada to zabieg się nie odbędzie czy coś w tym stylu, a mój angielski też nie jest na tyle zaawansowany żeby z nimi dyskutować i się kłócić. W pewnym sensie zostałem do tego przymuszony.

 

w tej sytuacji reklamacja jest bezpodstawna bo sam zgodziles sie na ta linie, gdybys powiedzial ze nie chcesz takiej lini, narysowali by odpowiednia a pozniej sami zmienili to ok jest prawo do reklamacji, a wystawianie im teraz negatywnej opini jest rowniez bezpodstawne bo zrobili to na co sam potwierdziles i wyraziles zgode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...