free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pare słów o mnie.

Łysienie zaczeło się u mnie jakoś w wieku 20 lat, były to pojedynczze włoski na które nie zwracałem uwagi, nasiliło się gdy miałem 21 lat więc zacząłem stosowac piloxidil, lekko cofneła mi się linia na zakolach ale jakoś mi to nie przeszkadzało i się uspokoiło , z czasem zaczął przerzedzac się środek i tył glowy , tutaj chcialbym dodać że w wieku od 19 do 23 r zycia brałem sterydy anaboliczne, w lutym 2017 postanowilem całkowicie je odstawic , zdecydowanie wolałem mieć gęste piekne wlosy i fajną fryzure niż wyglądać jak kulturysta ktorym i tak nigdy nie zostane bo ćwiczylem dla siebie.

 

W kwietniu 2017 zdecydowałem się na mezoterapie iglową osoczem bogatopłytkowym skuszony super opiniami w internecie i na YT .

Miałem robione 4(x700 zł) zabiegi w odstepie co 1,5 miesiaca. Z każdym kolejnym zabiegiem bylo coraz GORZEJ. Po prostu łysialem w oczach, włosy zaczeły wypadać garściami. W sierpniu zdecydowalem się na przeszczep włosów w klinice MedMix w białymstoku( konsultacje były w warszawie), ale lekarz odmówil mi ze wzgledu na mój młody wiek i mozliwosc postepowania łysienia , przepisał mi loxon 5% i proscar ale proscaru nie brałem ponieważ bałem sie o uboki. Pol roku pozniej byłem na kolejnej konsultacji, lekarz powiedział że jest lepiej (sam to zauwazyłem) i znów przepisał mi proscar ktory stostuje regularnie od końca lutego 2018. Biorę ok. 0.6g raz dziennie (dziele tabletke na 8 kawałków)

 

W maju znalazłem się na tym forum , po przeczytaniu opini na temat polskich klinik, odrzuciłem tę opcje , a 2 tygodnie po tym umówiłem się na zabieg u Marala w Tucjii.

 

Wrzucam tutaj fotki z przed zabiegiem, bezpośrednio po , tydzien po , miesiac po , 2 miesiace po i Donor . Wszystko bede aktualizowal na bieżąco

 

-- 25 wrz 2018, 11:59 --

 

Całość 2400 graftów. Zakola + dogeszczanie. Niestety mam podniesiona linie o 0.5 cm względem tej co miałem, mimo tego że mówiłem że chce żeby była niżej. (czekam na komentarzy antydhatora w tej sprawie xD)

 

W miejscu dogeszczania bardzo przerzedzily mi się włosy i są one cieniutkie.

 

Od 1 lipca stosuje piankę Rogaine 2x dziennie , a od 1 października będę do tego stosował vitapil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całość 2400 graftów. Zakola + dogeszczanie. Niestety mam podniesiona linie o 0.5 cm względem tej co miałem, mimo tego że mówiłem że chce żeby była niżej. (czekam na komentarzy antydhatora w tej sprawie xD)

 

 

Cóż można więcej tu powiedzieć, prócz tego że tureccy islamscy lekarze to terroryści, tak samo jak biali lekarze z Europy wschodniej w tym z Polski. To są po prostu ku*ewskie terrorystyczne świnie i tyle.

Nie ma opcji żadnej, aby się dogadać z jednymi *ujami i z drugimi, co do linii.

 

Te 0,5 cm niżej (tak jak to było kiedyś) na pewno dupy by nie rozerwało ani Tobie ani lekarzowi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogli już sobie darować i te 0,5 cm obniżyć bo tak to dziwnie taka kępka z przodu została starych włosów Chyba donor masz niezbyt gęsty ale mogę się mylić bo ciężko z jednego zdjęcia przed zabiegiem ocenić. Mówił Ci Maral ile masz jeszcze graftów do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęste mam bardzo włosy bo nawet fryzjerzy to podkreślali przy strzyżeniu, a z Maral em to się widziałem tylko przez 30 sekund po zabiegu, powiedział że ok podał rękę i sobie poszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=1]IMG_20180925_150617.jpg[/attachment]Dodaje jeszcze zdjęcia z października 2017 i drugie zdjęcie z kwietnia 2018.(włosy zaczesane)

Przypomnę że minoxidil 5% biorę od końca sierpnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z Maral em to się widziałem tylko przez 30 sekund po zabiegu, powiedział że ok podał rękę i sobie poszedł

 

Ja bym mu ręki nie podał (po czymś takim że zrobili by inaczej niż chciałem) oraz powiedziałbym co myślę o nim jako lekarzu i jego klinice, być może też bym go opluł albo coś więcej jakby mnie poniosło, ale na pewno bym mu nie podał ręki. Powiedziałbym też, coś w stylu: chamie ty, i tak teraz muszę latać poprawiać to do USA albo do normalnego lekarza jakiegoś.

 

-- 25 wrz 2018, 17:28 --

 

I w ogóle widzicie, chciał tak, a zrobili inaczej, - i czy to nie jest wystarczający powód aby na HT jeździć z prywatną ochroną która w razie czegoś takiego zainterweniowałaby odpowiednio, albo żeby cały czas pilnowali czy lipy jakiejś nie odpierdalają, i czy na pewno robią wszystko zgodnie z wytycznymi klienta, te *ebane lekarskie terrorysty.

 

Dobrze byłoby też jakby płacić dopiero po wykonaniu zabiegu albo przynajmniej połowę hajsu dopiero po.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie wiem jaką masz charakterystykę włosa itd., ale na taki obszar to niewiele, a przynajmniej 4 powinna być z przodu, bo jeżeli przyjąć że na tym obszarze masz miniaturyzacje to i tak te włosy polecą, a takie dogęszczenie tylko przyśpieszyć może sprawę, ale tego się dowiesz za 7 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku 4 z przodu to bym musiał mieć cały łysy łeb na tym obszarze, zobacz sobie jak wyglądałem przed zabiegiem, 2 tygodnie przed zabiegiem musiałem odstawić minoxa i nie ukrywam trochę się posypało, jak wstałem gdy powiedzieli "finish" sam byłem w szoku ze mam zrobione dogeszczenie, nie mówię że mialem tam bardzo gęsto ale tragedii wielkiej nie było, widocznie oni uznali że tak będzie lepiej, a sprawdzimy to tak jak napisałeś za około 7 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje nie potrzebnie ruszali resztę jak już ruszyli to powinni lecieć max żeby przypadkiem nie wyszło że więcej ci poleci niż zostanie, a to co ci wsadzili w całość ta zazwyczaj pakują w tzw. podkowę. Ale co z tego będzie zobaczymy na pewno masz spory schoc loss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie myślę żebyś potrzebował 4k graftów ale obawiam się że może lepiej było poczekać z tym przeszczepem bo zdaje się że łysienie u Ciebie się trochę nasiliło i nie wiem czy nie będzie tak że niedługo będziesz potrzebował kolejnego przeszczepu...;/ wiem że to chujowe bo sam mam lekko przerzedzony język już i się wkurzam,ale biorąc po uwagę czas potrzebny na rekonwalescencje to chyba lepiej pozwolić wypaść jakiejś istotniejszej częsci włosów i zrobić je raz niż jeździć regularnie na przeszczepy.Tak czy siak,dobrych odrostów życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k napewno nie. Taka ilosc to ludzie z agresywnym min NW4 robia. I sa przyzwoite efekty.

-no chyba ze w gre wchodzilaby jeszcze odbudowa templi(wysuniecie ich do przodu)+obnizenie linii ktore chciales. To moze moze…

 

 

 

 

Tutaj mysle ze max wypelnienie zakoli powinno byc. Bez ruszania srodka- Tak jak jan napisal.

 

(cos jakby litera D odwrocona o 90 stopni w prawo starczylaby) D szejp.

Widzialem recenzje typa co u Koraya robil 3300. Tez dostal zageszczenie srodka pomimo ze sporo mial tych wlosow jeszcze. Efekt po zabiegu byl taki ze "stare" wlosy zostaly zastopione "nowymi" i wyszly forumowe zapalki wbite w gowno. Wyszlo duzo gorzej niz bylo (no moze zakola tylko na + bo zostaly wypelnione)

 

Zageszczanie wbrew pozorom latwe nie jest. Chyba bardziej DHI niz FUE sie nadaje do tego.

 

 

Zamiast tego dogesczenia srodka mogli faktycznie ta linie obnizyc- bo po pierwszych dwoch zdjeciach widac ze srodek glowy jeszcze masz ok i nie zre Ci wlosow w strone vertexa.

-poza tym na fotce gdzie donor po zabiegu pokazales widac ze wlosy na vertexie masz dosc zdrowe i grube.

 

 

 

Co do obecnego efektu... coz- czekamy dalej. PIerwsze 3-4 miesiace to chyba najgorszy(najmniej estetyczny) okres.

 

 

Jedynie donor- patrzac na ostatnie zdjecia wyglada na strasznie przeorany. (jakbys mial wiecej pobrane wiecej niz 3k)

Na realself widzialem jeden z pacjentow islamskiej kliniki o podlozu terrorystycznym mial przeorany donor- zalecili mu minoxa 5% - ale to byla tylko gra na czas i chodzilo chyba o to zeby typa splawic na kilka miesiecy. W rezultacie to nie pomoglo.

-No chyba ze shock loss jeszcze trwa co jest mozliwe wowczas zostaje czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że jestem wkurwiony, niezależnie od rezultatów które najprawdopodobniej będą bardzo dobre, patrząc w lustro z dnia na dzień widzę lekka poprawę, to i tak napisze do Marala, nie tego oczekiwałem, linia mi się nie podoba, jak to napisał antydhtor, te 0.5 cm niżej dupy by nie rozerwalo zarówno mi jak i lekarzowi.

 

Pomijając już to że prawa strona idzie wyżej niż lewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą narysowali w ogóle tragicznie to potem nieznacznie obniżyli, ale nadal powiedziałem że chce niżej to oni powiedzieli że tak jest idealnie dla mojej twarzy dla mojej głowy i linia która będzie szła niżej będzie wyglądała nienaturalnie. Ogólnie na Łysej głowie też to inaczej wyglądało, niewątpliwie na pewno będzie lepiej, ale dla mnie te ciut niżej sprawiłoby że byłoby perfekcyjnie, a tak to pozostaje niedosyt, zwłaszcza że cena jest stała i niektórzy w tej cenie maja nawet 4.5k graftów, więc nie rozumiem czemu tak zrobili. Nie chciało się czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...to oni powiedzieli że tak jest idealnie dla mojej twarzy dla mojej głowy i linia która będzie szła niżej będzie wyglądała nienaturalnie.

 

Cóż, tak jak mówiłem, terroryści, - oni przecież wiedzą najlepiej.... Ku*wa bezczelność, chamstwo i wręcz terror (bo trzeba to nazywać po imieniu) tych lekarzy od HT bije jednak rekordy w dziedzinie całej medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej.

 

Widzisz, ja Nerdowi doradziłem aby naciskał jednak na doktora Bisangę (klinika BHR) aby zrobił mu po jego, i Nerd jest teraz zadowolony że mnie jednak posłuchał oraz że postanowił na swoim i na przekór lekarzowi w drugim zabiegu naprawczym, kazał zrobić inaczej tzn. nieco niżej i jednak symetrycznie, bo w pierwszym zabiegu zrobili właśnie niezbyt symetrycznie wysokość i kąt po prawej i lewej stronie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym donorem.

Jeśli już zostanie przeorany ostro, czy da się to jakoś zakryć trochę dłuższymi włosami,

czy wtedy będzie to wyglądać jeszcze gorzej jak przy krótkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim stopniu przeorany, to chyba logiczne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z terrorystycznymi najczesciej klinikami jest taki ze boja sie pobierac grafty ze skroni (a mozna sporo z nich wyciagnac- zawsze to obszar wiecej). Dlatego tez zawezajac jedynie do potyliki bywa tzw overharvest a jeszcze jak duze punche uzywaja to hoho… o krotkich wlosach raczej mozna zapomniec. No chyba ze masz wy*ebane i sie nie kryjesz z HT gdzie widac kropki z tylu glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba wyraźnie napisane?

 

Wiesz jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów.

 

Wszystko zależy też, od rodzaju i grubości włosa oraz od koloru włosów jak i karnacji, znaczenie ma też ilość włosów na graft w graftach sąsiadujących (niewydobytych) takiego każdego z osobna przeoranego miejsca czy punktu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów.

 

Wszystko zależy też, od rodzaju i grubości włosa oraz od koloru włosów jak i karnacji, znaczenie ma też ilość włosów na graft w graftach sąsiadujących (niewydobytych) takiego każdego z osobna przeoranego miejsca czy punktu.

 

Miałem na myśli kolegę Matrix'a z tego wątku.

Mam nadzieję że odrosną mu i nie będzie niczego widać, ale widzę jednak że jakieś ryzyko większego przerzedzenia jest.

 

problem z terrorystycznymi najczesciej klinikami jest taki ze boja sie pobierac grafty ze skroni

 

A z czego to wynika, gorszy sprzęt, mniejsza wiedza/doświadczenie/za niska cena zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie mój wątek i ostatnie wpisy z donorem 10 miesięcy po zabiegu. Zgolony na 2,3mm i bez widocznych śladów pobrania, chociaż na poczatku miałem duży shock loss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...