free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak koledzy. Po to się pytam bo nie sądziłem, że myślisz, że Maral zrobi Ci darmową poprawkę linii na którą się zgodziłeś.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie, na linie się zgodziłem pod przymusem, ja pokazywałem na zdjęciach jaka chce linie. Poza tym oni sami powinni narysować dobra a nie takie gówno.

 

I zacznijmy od tego że oni nawet sami mi nie dali pokazać ani narysować tylko robili po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na linie się zgodziłem pod przymusem

 

Tak jak mówiłem już od bardzo dawna, niektórzy lekarze uprawiają po prostu zwyczajnie terror, i nie ma tu żadnego naciągania tego terminu.

 

ja pokazywałem na zdjęciach jaka chce linie.

 

Oni mają to w dupie co im pokazujesz, przecież i tak zawsze mają rację....

 

I zacznijmy od tego że oni nawet sami mi nie dali pokazać ani narysować tylko robili po swojemu.

 

Najważniejsze jest przecież ich widzimisię, a nie zadowolenie klienta. I gdyby nie byli zwyczajnie terrorystami to by inaczej to wyglądało, dawali by możliwość korekcji pacjentowi.

Owszem w niektórych klinikach lekarze pokazują, kilka razy pytają co do tego, albo nawet pacjent sam koryguje, ale to zazwyczaj w renomowanych klinikach.

 

 

mam zrobionego jakiegoś dzioba zamiast normalnej Lini

 

Właśnie takiego pierdolonego dzioba robią zazwyczaj każdemu płci męskiej w wielu klinikach niezależnie od stanu na głowie i możliwości graftowych. A jak im powiesz że chcesz coś innego to mówią że jesteś pojebany i odsyłają nawet niektórzy lekarze do psychiatry.

 

 

Owszem nie jest to zabieg kosmetyczny i to mnie najbardziej wkurwia że jedzie człowiek taki kawał "odmienić swoje życie" a tu chuj wielki za przeproszeniem bo nadal będę miał zakola tylko ze mniejsze.

 

Sam bym tego lepiej nie napisał. Cieszy mnie że ktoś też zauważa ten problem (jaki niestety nagminnie występuje wśród klinik/lekarzy) i trafia w samo sedno.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że jak ktoś jest w średnim wieku i ma Łysa pałe to się robi "V" w celu zaoszczędzenia graftów i żeby to jakoś wyglądało, ale ja jestem młody i oczekuję młodzieńczej linI, mój stan nie był również tragiczny, owszem można mówić że " w tak młodym wieku łysienie może postępować dalej" - może ale nie musi, poza tym klient powinien ostatecznie decydować a nie lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak dwa lata temu wysłałem swoje zdjęcia do BHR, miałem stan lepszy od Twojego wyjściowego i na zdjęciu pokazałem linię taką samą jaką Ty byś chciał mieć i jedyną odpowiedź jaką otrzymałem to to, że potrzebuje 2500 graftów, ale nie możliwe jest zrobienie linii jąką chcę. Więc to wcale nie jest tak, że renomowane kliniki się godzą na wolę pacjenta, pomimo góry pieniędzy jaką im się płaci.

 

W sumie Tobie współczuję, bo wiem jak to jest zostać jak to mówi Antek "zterroryzowanym" i zmuszonym do czegoś, czego się nie chce, tylko dlatego, że oni wiedzą, że przystaniesz na ich warunki no bo przecież nie będziesz wracał iluś tam tyś. km z powrotem do kraju bez ht.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak dwa lata temu wysłałem swoje zdjęcia do BHR, miałem stan lepszy od Twojego wyjściowego i na zdjęciu pokazałem linię taką samą jaką Ty byś chciał mieć i jedyną odpowiedź jaką otrzymałem to to, że potrzebuje 2500 graftów, ale nie możliwe jest zrobienie linii jąką chcę.

 

Na BHR to trzeba naciskać i upierać się przy swoim, Nerdowi zrobili poprawkę linii tam po jego myśli tak jak chciał, jak był na zabiegu poprawkowym tego co zyebało mu się podczas tego wypadku.

Mnie też podobno zrobią juszejpa takie zapewnienie dostałem od pracownika BHR i to niby po konsultacji z Bisangą.

BHR było zawsze wysoce konserwatywną kliniką, ale da się zauważyć że powoli ich polityka się jednak zmienia i na pewno można się dogadać. Wracając do przypadku Nerda też chyba był on odrzucony kiedyś przez BHR, a później mu zrobili zabieg i nawet jakoś jeszcze zaś poprawili po jego myśli.

 

Więc to wcale nie jest tak, że renomowane kliniki się godzą na wolę pacjenta, pomimo góry pieniędzy jaką im się płaci.

 

Jasne że nie we wszystkich renomowanych się dogadasz, ale w amerykańskich raczej tak, a na pewno masz większe szansę niż w Europie, Turcji, czy gdziekolwiek indziej.

I zawsze należy używać ''amerykańskiego argumentu'' - zwłaszcza jeśli w droższej klinice odmawiają, czyli mówić, ''nie zrobisz to *uj ci w dupę, zostawię swój hajs w USA - jedynym prawdziwie kapitalistycznym i nieterrorystycznym kraju na ziemi, łaski nie robisz''.

 

W sumie Tobie współczuję, bo wiem jak to jest zostać jak to mówi Antek "zterroryzowanym" i zmuszonym do czegoś, czego się nie chce, tylko dlatego, że oni wiedzą, że przystaniesz na ich warunki no bo przecież nie będziesz wracał iluś tam tyś. km z powrotem do kraju bez ht.

 

I właśnie dlatego, należy samemu narysować sobie linię jaką się chce, dodatkowo wysłać fotki ludzi którzy taką linię mają w ramach przykładu, i z góry zaznaczyć - zrobisz to przyjeżdżam, a jak nie to nie. żeby właśnie na miejscu nie było takich niemiłych niespodzianek i rozgoryczeń, oraz wkurwienia. Ja się tak wkurwiłem na tych wszystkich lekarzy jak na te fora na których każdy mi aby pierdolił zawsze że nikt mi tego nie zrobi, że dosadnie całą historie opowiedziałem w pierwszej klinice z którą odbywałem konsultacje, mówiłem wszystko dokładnie to co myślę, wspomniałem też o lekarzach terrorystach, i dało radę, poskutkowało, dostałem zapewnienie które jest kluczowe:

powiedzieli:

''Będziesz miał linię jaką od dawna pragniesz i o jakiej zawsze marzyłeś''.

Oczywiście na miejscu zawsze może się okazać że potrzeba mniej czy więcej graftów niż zostało to ustalone podczas konsultacji na odległość - na podstawie zdjęć, ale linia jest linią, i na pewno warto postępować tak jak mówię.

 

 

jak to mówi Antek "zterroryzowanym"...

 

Terror nie zachodzi tylko wtedy kiedy np. stoją nad kimś z przeładowanym karabinem, czy z maczetą, jest również terror psychiczny takie właśnie osaczanie delikwenta z każdej strony, wykorzystywanie tego że klient jest sam a ich więcej no i że ich racja jest jedyna i słuszna, wykorzystywanie dodatkowo tego że klient przyjechał z daleka i nie ma za bardzo wyboru, bo straci aby kasę i będzie musiał wracać z niczym, a dodatkowo jeszcze wykorzystywanie tego że ktoś nie ma zbytnio gadane oraz/lub nie zna języka jakim się posługują. Takie usilne wmawianie klientowi przez wiele osób gdzie klient nie ma za bardzo się jak bronić w pojedynkę i a dodatkowo jest w stresie, jest wywieraniem presji. A użycie wywartej presji w celu przekonania na siłę do swoich argumentów jest pewnym rodzajem terroru psychicznego.

 

-- 09 lis 2018, 11:12 --

 

I rada dla autora jeśli chce zwiększyć sobie szansę na jakieś uznanie reklamacji czy dogadanie się co do zabiegu poprawkowego.

 

Mów że zgodziłeś się na taką linię ale pod wpływem ich presji jaką na Ciebie wywierali, a początkowo nie chciałeś się zgodzić i chciałeś im to nawet usilnie pokazać, tylko bariera językowa była przeszkodą. Powiedz twardo że zostałeś zmuszony do podjęcia takiej decyzji że się zgadzasz co do proponowanej linii. Mów że jesteś wysoce niezadowolony, i rozgoryczony z praktyk jakie stosują w tej klinice. Nawet jeśli poprawkę będziesz robił gdzie indziej (i bez względu na to czy odmówią jej wykonania u Marala, czy sam zdecydujesz że chcesz gdzie indziej) to i tak powiedz im co tak na prawdę myślisz. Nic się nie bój ani nie krępuj, wyraź swoje zdanie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I rada dla autora jeśli chce zwiększyć sobie szansę na jakieś uznanie reklamacji czy dogadanie się co do zabiegu poprawkowego.

 

Mów że zgodziłeś się na taką linię ale pod wpływem ich presji jaką na Ciebie wywierali, a początkowo nie chciałeś się zgodzić i chciałeś im to nawet usilnie pokazać, tylko bariera językowa była przeszkodą. Powiedz twardo że zostałeś zmuszony do podjęcia takiej decyzji że się zgadzasz co do proponowanej linii. Mów że jesteś wysoce niezadowolony, i rozgoryczony z praktyk jakie stosują w tej klinice. Nawet jeśli poprawkę będziesz robił gdzie indziej (i bez względu na to czy odmówią jej wykonania u Marala, czy sam zdecydujesz że chcesz gdzie indziej) to i tak powiedz im co tak na prawdę myślisz. Nic się nie bój ani nie krępuj, wyraź swoje zdanie.

 

 

Oczywiście że tak, ja nie mam zamiaru go jebac i czym kolwiek straszyć, po prostu wyrażę swoją opinię, powiem że tak nie powinno być, moje zdanie podzielają inni i tyle.

 

Nie będę rządal poprawki, po prostu jesli Maral po tym wszystkim co mu napisze uzna że coś poszło nie tak i Ja mam rację, sam powinien mi ją zaproponować.

 

A jeśli zaproponuje to chętnie pojadę, jeśli nie - trudno, zrobię gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Msc. Gęstość co raz lepiej, choc oczywiście sporo brakuje. Z mikrowloknami jest rewelka pod tym względem.

 

A Tak prezentuje się "linia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ta linia to nie jest linia że zdjęć po zabiegu. Zwrocie uwagę na ta różnicę

 

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ale chcesz mi zarzucić że wstawiam jakieś inne zdjęcia sprzed Ht?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze odrosła, o to "efekt" który już przewidzialem dużo przed, ot co cała afera.

 

-- 28 lis 2018, 22:47 --

 

Wstawiam również zdjęcie które warto porównać ze zdjęciem przed Ht w szarym swetrze które jest na koniec 1 strony.

I porównać "różnice"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty to kasprzak potrafisz być miły

No stwierdzam fakt że jak na marala to h..jowa linia i robił lepsze, no ale w sumie można było delikatniej więc się poprawiam:

Nie dziwie się że jesteś niezadowolony z linie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zajebiste czarne włosy, już jest zajebiście a będzie jeszcze lepiej, gratuluje i powodzenia do końca!


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 dni będzie 6 miesięcy.

Jeżeli chodzi o środek głowy jestem bardzo zadowolony, niestety linia tak mnie wkurwia że czasami aż się płakać chce. Po zabiegu PRZESZCZEPU WŁOSÓW muszę mieć dłuższe włosy żeby zaczesywac się na prawo i ukryć prawe zakole. Z góry wygląda to spoko, z przodu średnio, natomiast od dołu lub pod światło widać że z prawej strony włosy przykeywaja Łysa glace. Efekty widać na zdjęciach, choć na zdjęciach nie wygląda to tak chujowo jak w rzeczywistości.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników forum, ile musi minąć czasu od Ht żeby zrobić kolejny zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę.....

 

-- 24 gru 2018, 17:35 --

 

Maj to kiepski okres na ht. Całe lato z głowy.

 

Właśnie chcę w maju żeby donor się zagoil przez miesiąc i moc cieszyć się latem, w tym roku cale wakacje miałem z dupy bo miałem robione Ht 29 czerwca. Później mi nie pasuje bo mam sezon w firmie i bardzo dużo pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...