free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie ma zakoli, jest linia z cofnietymi skroniami, wolalbys miec prosta linie narysowana od linijki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7Msc. Noszę dłuższe efekty żeby ukryć ta "chujowizne" z prawej strony. Zdjęcia robione pod światło żeby był jak najlepiej widać, w normalnym oświetleniu prawa strona "tworzy całość". Efekty oceńcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach wygląda bardzo dobrze w porównaniu z fotkami z "przed".


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost jak najbardziej udany, ale przez to jak sam pisałeś, że ci zrobili linie nad posiadaną linią przez to efekt zakoli jest.

Jedź po prostu do Przybylskiego w maju tak jak pisałeś bodajże a w tym czasie będziesz też miał tutaj chyba 2 relacje już po 7 miesiącach od HT, Everesca i jarusia czyli z 90 procentach odrostu.

 

Da 1000 graftów i ci wyprostuje tak jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Marala i dostałem odpowiedz. Dodaje również 2 zdjęcia które mu wysłałem

 

-- 09 lut 2019, 11:56 --

 

Hello Maksym,

 

 

 

Dear, Yes we have some language barriers anyway I told you everything here just I repeat now.

 

 

 

Sinvce you are young, hairline must be here,

 

 

 

You are a young guy now, this is the reason your hairline should be the one I designed.

 

 

 

Transplanted hair is thick and permanent. You are young now but you will be older and older as years passed. Low hairline and the straight hairline you draw here is not natural and will look worse as years passed, this is womanish hairline.

 

 

 

And, if we lower the hairline maybe 2000+ more grafts needs to be used from your donors, and if your hair loss progress in future and if you go severe baldness, than only front area will have hair and you will have big bald areas over the upper parts and insuficient donors to cover it.

 

 

 

So, low unnatural hairline and also risk of hairloss progress and you will have insufficient donors and very starnge view, thats the realities

 

 

 

Also, you have large forhead bones and low straight hairline will be unnatural for you.

 

 

 

And, density is much less if the moving forehead skin is transplanted and too much donors will be wasted now and you will ha insufficient donor hair for future.

 

 

 

 

 

 

 

Anyway I know you do not believe me and do not respect my profession, this is the problem of youth

 

 

 

ANYWAY;

 

 

 

Anyway, for grade 1-3 hair loss /you were grade 3), if any patient requires a 2nd session to fix any problem, we provide this free of charge. Just let the hair grow longer first, then regardless how it looks, just if you wish to change the hairline , you can come for it. Its free surgery.

 

 

 

So, lets wait 4-5 months more to see full result, and healing completed, then write me again. Let the hair grow longer at the end of year. You must come with longer hair. Then we can change hairline as you wish. İts free surgery as we provide everybody

 

 

 

But my professional opinion, you have perfect hairline now and will be much better as years passsed and you become older. I need to warn you. And pelase find a friend with good English to translate you my words better,

 

 

 

Dr. Maral

 

-- 09 lut 2019, 11:57 --

 

In addition, 2 pictures you send me about the hairline before the surgery, the hairline hee yo draw is very similar and natural and we did this.

 

 

 

The new hairline you draw here is loww, unnatural and womanish pattern, very straight, transplanted thick hairs low in your forehead and temple areas. Never any men had such staright hairlien,

 

 

 

Anyway, this is your head, if you want to destroy your head with that stupid hairline, I will do this free ,

 

 

 

Dr. maral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Transplanted hair is thick and permanent. You are young now but you will be older and older as years passed. Low hairline and the straight hairline you draw here is not natural and will look worse as years passed, this is womanish hairline.

 

The new hairline you draw here is loww, unnatural and womanish pattern, very straight, transplanted thick hairs low in your forehead and temple areas. Never any men had such staright hairlien,

 

Weź pokaż temu terrorystycznemu gorowi fotki Ian'a D'Sa oraz tam najlepiej też paru innych z mojego tematu.

 

 

Anyway, this is your head, if you want to destroy your head with that stupid hairline, I will do this free ,

 

Napisz tak: YEAH!!! I WANT DESTROY MY HEAD WITH THAT YOU FUCKIN STUPID DOCTOR, THIS IS MY GREATEST DREAM!!!!!!!!!

DO IT WHAT I WANT! THIS IS MY HEAD, MY HAIRLINE SO FUCK'YA AND GET FUCK OF!!!! ARE YOU FUCKIN TERRORIST ?

 

Ale dobrze że zrobi poprawkę za darmo i że w ogóle zrobi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep ogólnie udany. Jak chcesz to możesz sobie zrobić lekkie obniżenie, ale nie wkręcaj sobie, że źle wyglądasz, bo to g*wno prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo dobry, udaj się do dobrego fryzjera niech Ci dobierze fryzurę i będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszczep ogólnie udany. Jak chcesz to możesz sobie zrobić lekkie obniżenie, ale nie wkręcaj sobie, że źle wyglądasz, bo to g*wno prawda.

 

Ja nie mówię że przeszczep jest nieudany tylko zrobili mi linię która mi się nie podoba i mimo ich zapewnień po odroscie nie podoba Nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię że przeszczep jest nieudany tylko zrobili mi linię która mi się nie podoba i mimo ich zapewnień po odroscie nie podoba Nadal

 

Dlatego napisz mu dokładnie tak jak napisałem, i to mów to samo i ciągle powtarzaj na miejscu, weź też megafon, jakby nie docierało to do niego czy niedosłyszałby dobrze. I wcale nie żartuję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale dobrze że zrobi poprawkę za darmo i że w ogóle zrobi.

 

Raczej nie skorzystam

 

-- 09 lut 2019, 16:24 --

 

 

 

The new hairline you draw here is loww, unnatural and womanish pattern, very straight, transplanted thick hairs low in your forehead and temple areas. Never any men had such staright hairlien,

 

 

 

Anyway, this is your head, if you want to destroy your head with that stupid hairline, I will do this free ,

 

 

 

Dr. maral

 

To zdjęcie wysłałem jeszcze Maralowi żebym pokazać czego oczekuje i jak to powinno wyglądać bo TAK WYGLĄDAŁO KIEDYŚ!

 

-- 09 lut 2019, 16:25 --

 

I "wisienka na torcie" jak wygląda Maral.

 

Cóż za niesamowicie NIE NATURALNA niska i kobieca linia włosów.

 

"Nie naturalna" co to kurwa w ogóle znaczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie skorzystam

 

W sumie...., też bym nie skorzystał jeśli by mi z*ebali zabieg albo coś nie tak zrobili jak chciałem, jak prosiłem i jak oczekiwałem.

 

Ale swoje możesz mu powiedzieć co myślisz, pokazać też możesz jakieś przykłady, nawet jeśli tam nie będziesz robił, i już Ci to mówiłem kiedyś.

 

Cóż więcej.... Powodzenia


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wyglada to dobrze , rozumiem ze masz jakas wizje siebie , ale prawda jest gdzies posrodku. Maral po prostu prowadzi biznes i nie chce goscia ktory za 10 lat bedzie wystepowal w tv i opowiadal ze przeszczep zniszczyl mu zycie bo wylysial za linia przeszczepu i nie ma z czego tego poprawic. Lysienie jest nieprzewidywalne czasami , jednemu powoli idzie a drugiemu w ciagu trzech lat zmienia sie z nw2/3 na nw5. Nie ma co podchodzic jakos emocjonalnie do tego jak dziewczyny bo Maral ma jakies swoje zasady i tyle , mysle ze nie robi tego ze zlosliwosci i tak jak pisalem wczesniej , dmucha na zimne i ,,liczy'' ze wylysijesz jeszcze troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgodzę się z samuelem, że prawda jest, gdzieś po środku, nigdy nie wiesz jak potoczy się twoje łysienie przykład kubasa, który zaczął łysieć na studiach jak sam pisał, a w wieku 26 miał stracił większość włosów. Po części byłbym wkurwiony bo to zrozumiałe, że chcesz mieć linie taką jaką oczekujesz, ale skąd wiesz czy za jakiś czas nie będziesz potrzebował kolejnych 4k graftów z których nie będzie skąd pobierać bo połowę wyjebiesz na swoją linie, a donor masz tylko i wyłącznie jeden. Teraz byłbyś zadowolony z tej idealnej linii, którą sobie kreujesz w głowie, ale za kila lat przy mocnym nasileniu łysienia wyglądałbyś komicznie i byłoby to zauważalne dla innych, poza tym bardzo dobry efekt jak na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prowadzi biznes i nie chce goscia ktory za 10 lat bedzie wystepowal w tv i opowiadal ze przeszczep zniszczyl mu zycie bo wylysial za linia przeszczepu i nie ma z czego tego poprawic.

 

A co jeśli np. jakiś gościu by się tak wkurwił, że by się wykastrował, albo pojechał gdzieś gdzie by to zrobili bez problemu za pieniądze, albo nawet oszukał psychiatrów udawał tylko i zmienił płeć i zrobił to tylko po to aby zrobili mu jednak linię nisko, i za 10 lat czy nawet od razu występowałby w telewizji i opowiadał jak to go lekarze od HT terroryzowali, dyskryminowali, chcieli żeby za wszelką cenę był nieszczęśliwy przez całe życie, i przez co w efekcie dopiero mu zniszczyli życie, bo nie ma tera jajec ?

 

Myślisz, że nie ma takich ludzi gotowych na wszystko aby osiągnąć ten cel? - bo ja znam takiego z for trans które też studiowałem kiedyś, a poza tym wystarczy luknąć na forum HLT - jest tam kilku kastratów w tym co najmniej jeden samokastrat student medycyny.

 

Daję tylko przykład, i nie piszę o sobie, nie muszę tego robić żeby zrobić sobie linię jaką chcę. Bo nawet gdyby wszyscy mi odmówili w pie**onej Europie i Turcji, to zawsze mogę lecieć do USA na HT.

 

Moje zdanie jest takie, że wśród lekarzy od HT jest wielu terrorystów i tyle.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo jak postąpi łysienie to po pierwsze.

Jeżeli jest dorosły i ma pełną świadomość (a Maral z tego co widzę przekazał wszystkie informacje) i dalej tego chce to robi jak uważa, to jego ciało i jego decyzja On będzie z tym chodził na co dzień. Lepsza linia Zidana niż patrzenie w lustro i bycie niezadowolonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bez przesady przecież tu potrzeba 500-600... Niech będzie 1000 graftów, zakładając że miałbym wylysiec na poziomie nw 7 to i te 1000 więcej by mi nie pomogło, zawsze również mogę przeszczepic włosy z brody czy z klatki, na ten moment wyglądam tak i łysienie nie postępuje, wolę mieć mlodziencza linie włosów do 40 niż coś czego nie chce do 60.

Prawda jest może i po prostu ale prawda jest taka że "ja chciałem tak" a oni zrobili inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu też nie skorzystałbym z darmowej poprawki.

Jak mają robić łaskę, wyjeżdżać z tekstami, że stupid hearline, you dont respect my profesion etc. to lepiej dopłacić i zrobić u kogoś, kto przeprowadzi zabieg z pocałowaniem ręki.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie bez przesady przecież tu potrzeba 500-600... Niech będzie 1000 graftów, zakładając że miałbym wylysiec na poziomie nw 7 to i te 1000 więcej by mi nie pomogło, zawsze również mogę przeszczepic włosy z brody czy z klatki, na ten moment wyglądam tak i łysienie nie postępuje, wolę mieć mlodziencza linie włosów do 40 niż coś czego nie chce do 60.

Prawda jest może i po prostu ale prawda jest taka że "ja chciałem tak" a oni zrobili inaczej

 

Niektórzy tego nie zrozumieją nigdy, choćbyś ku*wa łopatologicznie im wkładał do głowy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wierze zeby Maral nie chcial zrobic lini wlosow takiej jak sie chce za pierwszym razem. Po prostu trzeba byc upadrtym i tyle + angielski . Nie bylem w momencie konsultacji lekarz/ pacjent ale jak u siebie robilem u Balwiego to bylo dwoch gosci tez mlodych dosyc ktorzy chcieli nizej miec i im to zrobili , mowili ze lekarz odradzal ale i tak zrobili jak chcieli ...wiem bo bylismy razem potem na konsultacji po operacji an drugi dzien. Takze cos mi tutaj smierdzi i nie chce mi sie wierzyc ze tak lekarz celowo zrobil linie inna bez wiedzy pacjeta ...ludzie przeciez to sie kupy nie trzyma , po prostu lekarz zrozumial ze pacjent sie zgadza na z jego sugestiami i wyszlo jak wyszlo . Po prostu zabraklo komunikacji odpowiedniej ze strony Matrixa i tyle. Nie ma co tutaj robic dramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...