free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Samuela 666 - szatana (- nie obraź się samuel, ale cały świat trąbi co to jest za znak ''666'' - więc tylko powtarzam) trzeba wysłać na kurs angielskiego bo widać ani w ząb, gorzej niż Ty Matrix.

 

 

Poczytaj sobie tematy od Marala bo jest już tutaj kilka osób którym odmówił alvo zrobił wyżej względem tej co mieli

 

Dokładnie tak!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor - cos mi sie wydaje ze ty slyszysz to co chcesz uslyszec bo masz jakas tam swoja opinie na temat lekarzy i tylko czekasz az ktos ci to jeszcze potwierdzi , troche dziecinne ale ok. Zacytuj prosze jakis kawalek tekstu od Marala gdzie on jasno stwierdza ,ze nawet jak sie klient uprze to mu nie zrobi onbnizenia linni angielski to ostatnia rzecz ktora bym sie martwil u mnie to ze ktos nie potrafi postawic na swoim to nie znaczy ze druga osoba mu cos wmusza na sile , lekarz stwierdza fakty ,ale zawsze mozna sie z nim nie zgodzic a jak nadal jest uparty to sie idzie prosto z kliniki do hotelu i sie umawia do innej kliniki ,a ich jest w stolicy TR jak biedronek w polsce.

 

I jeszcze jedno , wiekszosc klientow w klinikach jest na tyle zdesperowanych ze oni mysla tylko o wlosach ...zeby je miec , pewnie nawet nie chca negocjowac z lekarzem odnosnie linii wlosow , potem placz ze lekarz zrobil inaczej bo nie ma odpowiedniej komunikacji i rozmowy lekarz/pacjent. na forum mozna wszystko napisac bez poparcia faktami . Sam bym napisal do Marala z pytaniem czy jak pacjent jest uparty i chce taka czy owaka linie to on mu jej nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem i tutaj w Polsce tak bym zrobił, tylko że nie wiem czy wiesz ale wydałem 1600 zł na bilety + musiałbym że swoich zapłacić za hotel więc myślę że w 2 tys bym się zamknął jeśli chodzi o pieniądze wyrzucone w błoto

 

-- 12 lut 2019, 19:11 --

 

Mała aktualizacja bo byłem u Fryzjera .

Ostatnie zdjęcie z KOBIECA NIENATURALNA linią która będą sobie robił

 

Chciałbym abyście ocenili linie względem twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam bym napisal do Marala z pytaniem czy jak pacjent jest uparty i chce taka czy owaka linie to on mu jej nie zrobi

 

To ku*wa pisz do niego! Tak dla ciekawości. Powiedz że piszesz do niego w imieniu kolegi z internetu. Powiedz że ten kolega chce juszejpa, i to najbardziej kobiecego jakiego można sobie wyobrazić. O takiego:

 

hairline-lowering-after-01.jpg

 

I pokaż mi screen'y tego co napisałeś i odpowiedzi Marala. Liczę na twoje dobre chęci, perfekcyjną znajomość angielskiego, oraz na wyszczekany pysk - czyli że DOSADNIE doktorowi wytłumaczysz.

Aha, nie zapomnij powiedzieć Maralowi, że ten kolega ma donor nigdy nie tknięty żadnymi przeszczepami o wysokiej gęstości, oraz już w tej chwili przed HT ma niską linię. Powiedz też że ten kolega jest mega wybitnie uparty na taką linię i to jest największym marzeniem jego życia. Możesz też powiedzieć, że temu koledze bez żadnych problemów linie taką mogą zrobić w klinikach w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie zachodniej, tylko że ten kolega nie ma pieniędzy na tak drogie kliniki.

 

Albo nawet nie pisz , że piszesz w czyimś imieniu (bo to tak wiesz - *ujowo brzmi), tylko pisz w taki sposób jakbyś ty był mną i chciał tego juszejpa.

 

I wtedy okaże się, czy doktor Maral jest terrorystą czy nie.

 

Ja nie będę pisał do Marala bo nie biorę jego kliniki i tak pod uwagę.

 

-- 12 lut 2019, 19:44 --

 

antydhtor - cos mi sie wydaje ze ty slyszysz to co chcesz uslyszec bo masz jakas tam swoja opinie na temat

 

A mnie się coś wydaje, że ty piszesz to co chcesz napisać... bo masz jakieś tam swoje opinie na ten temat.

 

-- 12 lut 2019, 19:52 --

 

Owszem i tutaj w Polsce tak bym zrobił, tylko że nie wiem czy wiesz ale wydałem 1600 zł na bilety + musiałbym że swoich zapłacić za hotel więc myślę że w 2 tys bym się zamknął jeśli chodzi o pieniądze wyrzucone w błoto

 

Matrix, wiesz racja niektórych i tak zawsze będzie słuszna, nieomylna i jedyna. A nt wydanej kasy na bilety też pisałem chyba w poprzednich postach gdzieś.

 

-- 12 lut 2019, 20:16 --

 

Mała aktualizacja bo byłem u Fryzjera .

Ostatnie zdjęcie z KOBIECA NIENATURALNA linią która będą sobie robił

 

Chciałbym abyście ocenili linie względem twarzy

 

Nosz PIĘKNA! kobieca linia. Jak sobie zrobimy kobiece linie to może zostaniesz moją lesbijską partnerką i pójdziemy w uj z tego nietolerancyjnego forum.

 

A tak serio, to nawet się nie zastanawiaj, tylko rób!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze moze co mam zrobic ? bukiet kwiatow ci jeszcze dac z czekoladkami ? narazie nie ma zadnych dowodow ze Maral to oszust ,tylko slowo przeciw slowu a to kazdy moze w necie Watpie zeby na swiecie bylo wielu lekarzy ktorzy ci zrobia linie jak u tej czarnoskorej osoby- za duzo roboty zeby to naturalnie wygladalo i dodatkowo wyglada to nienaturalnie u wiekszosci ludzi ,chyba ze sie jest czarnoskorym albo latynosem. Dlatego lekarze by sie bali ze bys byl ich chodzaca antyreklama - biznes jest biznes wiec juz mi nie pisz ze to terrorysci tylko jak juz to biznesmeni

 

 

Matrix- teraz widze na tych fotkach jaka masz linei wlosow . Nie sadze ze to jakos zle wyglada , raczej normalnie i sie nie rzuca w oczy na zywo ....tak sadze....... i masz zle pocieniowany lewy bok jest schodek pomiedzy gora a zgolonymi bokami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze moze co mam zrobic ? bukiet kwiatow ci jeszcze dac z czekoladkami ? narazie nie ma zadnych dowodow ze Maral to oszust ,tylko slowo przeciw slowu a to kazdy moze w necie Watpie zeby na swiecie bylo wielu lekarzy ktorzy ci zrobia linie jak u tej czarnoskorej osoby- za duzo roboty zeby to naturalnie wygladalo i dodatkowo wyglada to nienaturalnie u wiekszosci ludzi ,chyba ze sie jest czarnoskorym albo latynosem. Dlatego lekarze by sie bali ze bys byl ich chodzaca antyreklama - biznes jest biznes wiec juz mi nie pisz ze to terrorysci tylko jak juz to biznesmeni

 

 

Matrix- teraz widze na tych fotkach jaka masz linei wlosow . Nie sadze ze to jakos zle wyglada , raczej normalnie i sie nie rzuca w oczy na zywo ....tak sadze....... i masz zle pocieniowany lewy bok jest schodek pomiedzy gora a zgolonymi bokami

 

Widzę że skończyły się ewidentnie twoje mądrości..... reszta bez komentarza.

 

A skoro tak bardzo chcesz tych dowodów to o nie zabiegaj. Moje zdanie wyraziłem, i Matrix zdaje się ma takie samo zdanie.

 

-- 12 lut 2019, 23:05 --

 

Dlatego lekarze by sie bali ze bys byl ich chodzaca antyreklama - biznes jest biznes wiec juz mi nie pisz ze to terrorysci tylko jak juz to biznesmeni

 

Biznesmenów nazywam biznesmenami, a terrorystów terrorystami.

 

Byłbym antyreklamą.... to tylko tacy jak ty potrafią powiedzieć

Dziwne to, bo jakoś w jednej z najlepszych znanych i polecanych, oraz prężenie rozwijających się klinik (otwierających swoje filie na całym świecie) w USA powiedzieli, że (jeśli bym się na nich zdecydował) mógłbym zostać nawet ich flagowym pacjentem, powiedzieli też, że jestem wręcz idealnym kandydatem, do takiego zabiegu.

 

-- 12 lut 2019, 23:08 --

 

ci zrobia linie jak u tej czarnoskorej osoby- za duzo roboty zeby to naturalnie wygladalo i dodatkowo wyglada to nienaturalnie u wiekszosci ludzi ,chyba ze sie jest czarnoskorym albo latynosem.

 

Jesteś rasistą?

 

Zerknij do mojego wątku w którym przedstawiłem ludzi i to w dodatku mężczyzn różnych ras (w tym także białej) którzy urodzili się z taką czy bardzo podobną linią i mają ja z natury.

 

Poza nie wykluczam że zmienię rasę/karnację - bądź zwał jak zwał....

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze wy sie zgadzacie to nie znaczy ,ze taka rzecz miala miejsce w realnym swiecie u Marala

 

i dlatego napisalem ,ze wielu lekarzy by sie tego nie podjelo co nie znaczy ze nikt ci tego nie bedzie chcial zrobic wiec NIE CZEPIAJ SIE SLOWEK. Pytanie dlaczego twoje posty na ten temat ciagniesz juz od dawna na forum i tego nie zrobisz ? lubisz fantazjowac czy sam sie po prostu boisz ze ci ktos to zwali i bedziesz wygladac jak ten gosc. Az sie boje mysle jak by wygladal gdyby jeszcze bardziej mial okragla line

 

5c00ffa4249b.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 35 tyś PLNów na wyjazd do USA, poza tym ostatnio musiałem rozbudować warsztat a to pochłonęło 120.000

 

Poza tym cięgle nie mogę się zdecydować i mam dylemat, czy robić jednak LH-FUE w kilku sesjach, czy raz Stripem i taniej.

poza tym o czym mówiłem milion razy, chcę to wszystko tak zorganizować aby zrobić sobie 6 miesięcy urlopu i nie pokazywać się ludziom zaraz po HT, oraz rozważam też emigrację za granicę (o czym też mówiłem miliard razy) i zastanawiam się czy czasami HT nie zrobić dopiero po wyjeździe na stałe.

 

I gówno ty widziałeś moją aktualną i naturalną linię, a niewiele mi brakuje do efektów u tej czarnoskórej kobiety w poprzednim moim poście.

 

I ciul mnie obchodzi że ty się boisz jak ja będę wyglądał, ja się tego nie boję!.

 

-- 12 lut 2019, 23:34 --

 

I dlaczego się kuźwa do mnie dowalasz, ciula masz rację, twoja jest twojasza a nasza nassza, oraz moja mojsza a zaraz powiem że moja racja jest najmojsza, i tyle.

 

Udowodnij że Maral robi HT wg życzenia klientów!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes troche dziwny , sorry

 

Co tu udowadniac....nadal jest na rynku + cala masa relacji ludzi na zagranicznych forach mowia same za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dziwny? My mamy swoje racje i dowody na to, a ty usiłujesz nam wmawiać swoje racje bez dowodów które de-facto mógłbyś sam zdobyć na potwierdzenie lub zaprzeczenie twojej prawdy, ale jakoś dziwnym trafem zrezygnowałeś.... a miałeś do tego taki zapał.... i sam chciałeś pisać do Marala z zapytaniem, czy jakby ktoś się uparł PODKREŚLAM na taką czy owaką linię, czy on to zrobi.

 

Poza tym mówię że się do mnie dpoie****sz bo faktycznie to zacząłeś robić w ostatnich wypowiedziach nie mając już mądrości więcej.

A przecież wątek nie jest mój tylko Matrixa i o klinice i robocie Marala. Ja przyznaję swoja rację Matrixowi a nie tobie i tyle, w dodatku swoja rację podpieram argumentami, których ty nie masz na swoją oprócz swoich wywodów.

 

Matrix już pisał że jest w uj relacji ludzi którzy mówią że Maral im jednak nie zrobił tak jak chcieli i ja też tak uważam, bo to prawda i nie robi on HT wg życzenia klienta, a jak robi to rzadko i z wielką łaską, oraz pieprząc klientowi jego wywody - tak jak było też i w przypadku autora tego tematu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej rozwala, że większość pisze spoko odrost/ fajna fryzura nie kłócił się, a to chyba on ma być zadowolony nie po to wydaje się gruby hajs żeby patrząc w lustro dalej być niezadowolony ze swojego wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, bo chcą żeby on sobie już tej linii nie obniżał, bo wiedzą, że to jest możliwe, wykonalne, osiągalne, bezproblemowe i nawet łatwe, i wiedzą że będzie miał zajebisty efekt. Takie to polskie...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie najbardziej rozwala, że większość pisze spoko odrost/ fajna fryzura nie kłócił się, a to chyba on ma być zadowolony nie po to wydaje się gruby hajs żeby patrząc w lustro dalej być niezadowolony ze swojego wyglądu

 

Jak dla mnie to jak ktoś chce to może sobie przeszczepić wszystkie włosy z tyłu na czoło i zrobić linię 1cm nad brwiami i wypełnić przerwy między brwiami oraz na skroniach między brwiami a włosami. I nic nie mam do tego. Jak kogoś to uszczęśliwi to ch*j mnie to obchodzi.

 

Jednocześnie kolega Matrix spytał na poprzedniej stronie o ocenę linii względem twarzy. I wyraziłem swoje zdanie. Zgodnie z tym co naprawdę myślę, że wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pomijając efekt i to że linia koledze się nie podoba, to to że nie chodzi o samą jakość usług, a w tym przypadku o podejście do pacjenta.

 

Dokładnie tak, o to podejście się rozchodzi. Terror ogólnie w polskich i tureckich klinikach jest - nie da się tego nie zauważyć - i to jest bezdyskusyjne! Zachód Europy i USA, Kanada - podejście lekarzy jest zupełnie inne i nawet jeśli nieraz też nie takie jakie powinno być, to napewno nie tak radykalnie terrorystyczne jak właśnie w tureckich i polskich klinikach.

W większości klinik w USA czy tych na zachodzie Europy, dogadasz się co do linii bez problemów i niepożądanych jakiś konfrontacji z dupy, a przynajmniej bez większych problemów i to nawet jeśli chodzi o skrajności w kształcie jak i w wysokości linii. Podejście normalnych lekarzy z Ameryki i zachodniej Europy, jest takie, że klient nasz pan i to on ma być zadowolony.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vystelior myślę że Antkowi akurat nie chodziło tutaj o Ciebie.

Ogonie zawsze tak scinalem włosy, wiadomo że jest gorzej niż kiedyś było ale i tak jestem zadowolony że udało mi się dojść do takiego poziomu w miarę niskim kosztem Tym bardziej że widziałem już dużo nieudanych zabiegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jak ktoś chce to może sobie przeszczepić wszystkie włosy z tyłu na czoło i zrobić linię 1cm nad brwiami i wypełnić przerwy między brwiami oraz na skroniach między brwiami a włosami. I nic nie mam do tego. Jak kogoś to uszczęśliwi to ch*j mnie to obchodzi.

 

Cieszy mnie to że jesteś normalny, wyrozumiały i tolerancyjny dla innych - bo to jest wartość ponad wszystko, gdyby tylko cały świat taki był - nie byłoby bezsensownych kłótni ani wojen o pierdoły. I to nie jest ani żadna moja ironia ani sarkazm, tylko szczera prawda moja.

 

Wiesz, ja też jestem normalnym i też mnie *uj obchodzi że ktoś chce efekt Gargamela mimo dokonania przeszczepu włosów, a donor zaoszczędzony na następne 50 lat. Ja nic do takich ludzi nie mam, szanuję każdego wybór. Uważam że każdemu należy dać czy sprzedać dokładnie to co chce.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze gestosc masz chyba dobra, ciezko ocenic po zdjeciach. Obizenie lini jaka bys chcial wygladalo by dziwnie bez zrobienia skroni(bokow), a tak patrze to z 2 tys graftow by trzeba zeby to zrobic wiec spory zabieg.wstawil bys moze jakies zdjecia z bliska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma rację bo nikt nie ma prostej linii z wżerami na skroniach. Dobrze byłoby zejść na boki po obu stronach.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak żaden mężczyzna nie ma juszejpa....

 

Czekaj znajdę fotki takich z prostą ale z wżerami bo gdzieś takich widziałem też.

 

Owszem można by zmniejszyć wżery trochę , albo nawet je całkiem zlikwidować, tylko po co skoro autor tego nie chce. Poza tym Matrix nie chce idealnie prostej linii tylko jak widzę takiego lekkiego M-szejpa. widzę też i to od dawna, że u wielu ekspertów forumowych jak i lekarzy lekki M-szejp to jest już prosta linia.... i nawet kobieca....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma rację bo nikt nie ma prostej linii z wżerami na skroniach. Dobrze byłoby zejść na boki po obu stronach.

 

No to już masz pierwsza osobę bo ja tak wyglądałem w wieku 19 lat i zawsze miałem takie wzery

 

-- 13 lut 2019, 19:54 --

 

A przy obecnym stanie jakbym miał mieć robione 2k graftów to bym musiał mieć chyba linie jak Drake xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale doktor Maral wyretuszował... jasna cholera!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...