free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Mathixxxxxxx look at this! (LUK ET DYS!)

 

 

- W Turcji u Aishy zrobili gościowi prostą linię i to mega nisko, a zwłaszcza w stosunku do tego co miał. A tak plułeś na Aishe, zatem może lepiej jednak ponownie jechać do Turcji niż do Przybylskiego, będzie taniej lepiej i z pewnością to co chcesz, skoro temu gościowi zrobili nawet taką linię na jego życzenie. Może nie każdy Turek jest aż takim terrorystą. Aisha to nie Asmed ani Maral, choć może faktycznie jakbyś umiał lepiej się wtedy dogadać po angielsku, to może ten Maral by wtedy od razu zrobił, jak byś go tam jebał. I ćwicz ku*wa angielski - do czego nawiązałem w nagłówku, oraz amerykański akcent tego języka, a także dialekt wprost ze slums'ów - bo to pomocne w negocjacjach. LOL

 

I dawaj tam lajki pod tym filmem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zniszczenie głowy o ja Cię...

Nie plułem na nich nigdy bo sam znalazłem tą klinikę jako pierwszy i oni na pewno nie biorą 2k euro to raz a dwa to mam już 5k zadatku wpłaconego u Przybylskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam już 5k zadatku wpłaconego u Przybylskiego

 

To on teraz zadatki bierze nawet ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam już 5k zadatku wpłaconego u Przybylskiego

 

To on teraz zadatki bierze nawet ?

 

Tak i nie oddaje jak zrezygnujesz, masz prawo jeden raz przesunąć termin gdyby coś.

 

Widocznie ktoś go zrobił w chuja nie raz, więc nic dziwnego że tak teraz robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix, ale bez względu na to gdzie będziesz robił HT uważam, że powinieneś wysłać link do tego filmiku z Aisha Hair doktorowi Maral'owi, a także pokazać Przybylskiemu jak będziesz u niego robił HT.

 

-- 23 wrz 2019, 14:43 --

 

sam znalazłem tą klinikę jako pierwszy i oni na pewno nie biorą 2k euro

 

 

2k€ nie, ale 1750 $ za nawet 4500 graftów - https://hairtransplantinturkey.org/2018 ... 500-graft/


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że po 6 miesiącach to już musi być finalny efekt. U tego gościa jeszcze była kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nigdy nie upierałem, że po 6 miechach jest zawsze i w każdym przypadku max odrostu, ale wiadomo, że czym wcześniej jest mega odrost tym lepiej, a już najlepiej jeśli włosy po HT nie wypadną lub nie wypadną wszystkie (choć tego doświadcza bardzo mało ludzi). Natomiast u niektórych odrost przedłuża się do 8-9 miesiąca, więc takim okresem aby stwierdzić już na 100% że lepiej nie będzie, jest rok, ale rok, to nie 18 miechów czy dwa lata - jak niektórzy lekarze mówią, że tyle trzeba czekać. W każdym razie jeśli jest dobry odrost po pół roku od HT można być zadowolonym, a jeśli go brak, to jest już jednak powód do niepokoju, bo w większości przypadków raczej już gówno się poprawia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat oczyszczony. Ostatnie 2-3 strony bylo sporo niepotrzebnych przepychanek. Wiekszosc przeklenstw poprawiono

 

Ode mnie.

Odrost fajny. Linia co chciales nie byla jakas sporo niska. Dziwne,ze nie zrobil Ci te 600-1000 graftow wiecej, tymbardziej ze placi sie za calosc a nie od grafta i "klient naćpan". Ewentalnie jak tak bardzo chcial isc na kompromis to mogl obnizyc "po srodku"miedzy tym co Ty a on mial wizje i kazdy byl by zadowolony. Czy bariera jezykowa czy nieporozumienie. Czasu sie nie cofnie. Tez u mnie jak wiesz efekt nie byl zadowalajacy i musialem to naprawic. Nie ma co juz plakac nad rozlanym mlekiem. Czasu sie nie cofnie a gdybac po fakcie dokonanym czyja wina to juz ciezko dojsc. Mysle,ze kij ma 2 konce i tu lezy przyczyna . Poprawisz to teraz tak jak ja 1000 graftow i bedziesz zadowolony. Najwazniejsze,ze odrost ĺadny a teraz zakola zrobi Ci Endrju dobrze 1-wlosowymi graftami i bedziesz mial ladna ,naturalnie wygladajaca linie. 3mam kciuki i bez spiny , bo nic juz nie wskoramy

Dalem Korayowi ostatnia szane,ale tez pewnosci nigdy sie nie ma. Miejmy nadzieje,ze to drugie nasze ht bedzie takie ,ze wreszcie nas zadowoli.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odrost wcale nie jest taki dobry, zwłaszcza na zakolach, oczywiście zależy co kogo zadowola, u Andrzeja już byłem i dowiedziałem się też jedną ciekawa rzecz na temat mojego poprzedniego zabiegu, z racji tego że forum funkcjonuje jak funkcjonuje o czym sam wiesz ze jest dużo zatruwaczy dupy którzy albo nawet nie zaczynają swojego wątku albo ich nie kończą (jaki jest odrost) to ja też nie mam zamiaru się tutaj udzielać i nikomu pomagać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak wolisz Twoja decyzja. W takim razie napisz czy mam temat usunac czy zostawic. (Zostawiajac zamkne go ,bo zostal juz wyczerpany)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za tajemnica napisac co powiedzial andzej ? sam zawsze miales pretensje do tych do nie koncza tematow lub nie wstawiaja zdjec, teraz sam sie taki stales , good job, moze zamknijmy forum calkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kazdy bedzie tak podchodzil do sprawy to forum stanie sie bezuzyteczna sterta wpisow bez pokrycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taki się stałem bo skoro nikt nic nie daje od siebie to czemu ja mam dawać?

 

Jak to nikt, zupełnie nikt?? no to teraz sporo ludzi tutaj właśnie obraziłeś. Chociażby Angela i innych, Którzy kończą zaczęte tematy. To że parę osób tak zrobiło to nie znaczy że wszyscy. A Ty się właśnie do tej nielubianej grupy podłączyłes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...