free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszny jesteś mówiąc o tym że na krótkich włosach wygląda to ok. Planuję sobie zrobić pigmentacje w tym miejscu (to jest lewa strona gdzie było pobierane mechanicznie) to zdjęcie jest jakieś 2.5 miesiąca po HT, teraz może nie wygląda to tak tragicznie na długich włosach ale nadal źle, prawa strona manualna wygląda lepiej. Nigdy więcej Ht w u tanich kebabownikow w Turcji.

 

-- 21 paź 2019, 16:43 --

 

Włosy nie są posklejane tylko mi się kręcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmieszny jesteś mówiąc o tym że na krótkich włosach wygląda to ok.

 

Słuchaj nie jestem złośliwy. Wg mnie wygląda to ok ale to Twoja głowa. Druga sprawa to ja bym zaczekał conajmniej 1,5 roku bo może wystąpił u Ciebie shock loss na donorze bo i to ma miejsce więc sytuacja może się jeszcze zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy więcej Ht w u tanich kebabownikow w Turcji.

 

Brawo. Jednak wyciągnąłeś wnioski z wyprawy do Turcji na HT.

 

 

Mam wrażenie że od razu, swoją drogą technicy Marala bardzo dbają o donor co widać na załączonych zdjęciach. Podobnie z resztą jak i gęstość sadzenia oraz linie jaka pacjent sobie życzy

 

Brawo. Nie bój się wyrażać prawdy o tej klinice i tym lekarzu, wobec konsultanta tej kliniki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek ja te wnioski już dawno wyciągnąłem i dziwię się że ludzie zwłaszcza z nw6 z włosami o grubości jakie ma świnia na dupie chcą jeździć, a właściwie JEŻDŻĄ do takich klinik i myślą że będą mieli dobry efekt

 

I dziwię się że taka chujowa Klinika jak Maral ma konsultanta który jest potrzebny jak kurwie majtki. U Marala kontakt jest bardzo dobry oraz świetna organizacja, wszyscy są tam bardzo mili i na tym zalety tej kliniki się kończą...no może jeszcze niska cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Matrix pokazałeś w swoim temacie aktualne foty jak to na dziś wygląda ? Bo chyba ostatnie co widziałem to było sprzed kilku miesięcy. I właśnie Twój przykład podaje, że konsultant jest potrzebny bo podobno "zmusili" Cię do zrobienia lini wlosów, której nie chciałeś ? A może problemem był angielski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem chwile po spotkaniu z dr Bisanga. Stwierdził ze mam w większości 1 i 2 grafitowe włosy i w moim przypadku i moich włosach ciężko o dobry rezultat mimo ponad 11 tys graftow. Jeszcze kolejne 3000 graftów nie załatwiłoby sprawy gdzie konsultantowi Janowi wystarczyło 4500 graftow na cała glowe. Dr Poswal stwierdził ze zabiegu się nie podejmie ale poleca mikropigmentacje. Teraz mam dylemat, robić coś jeszcze czy olać sprawe? Moze napisać jeszcze do marala a moze ktoś zna jeszcze bardzo dobra klinikę co za stała kwotę 2-4 tys euro robią fue i jeszcze moze np bht? Jakieś sugestie?

 

Nie ciśnij FUE za wszelką cenę, jak nie chcesz z brody to Poswal robi BHT z klaty, pach, nawet okolic intymnych, nóg, rąk, wiadomo większość graftów jednowłosowych, wiec większa ilość jest potrzebna aby uzyskać pożądany efekt, a co za tym idzie i wyższa cena.

Moim zdaniem, w większości przypadków da się osiągnąć zadowalające efekty nawet z NW7 kwestia leży jedynie w zasobności portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne... Przemo był w Indiach i powiem szczerze, co zresztą on sam mówił, że gówno mu ta wyprawa (może poza zobaczeniem na żywo hindusów) dała. Co prawda nie robił mu Poswal ale w końcu to jego klinika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poswal to nie był jakiś zły lekarz, ale jego klinika była tu przereklamowana, tak jak każda inna, która miała/ma tu swoje przedstawicielstwo na tym forum i z których relacji było najwięcej - bo to tak działa, że ''ja też, bo sąsiad'', albo inaczej jak to się zwie w handlu - ''lecieli jak muchy do gówna''. A są też i tacy co idą na łatwiznę i sami nic kompletnie nie szukają żadnej kliniki dla siebie.

 

Teraz to jak na BHT to na pewno do Umar'a lepiej lecieć (choć na niego też nieraz plują na zagranicznych forach) albo w ogóle do wielu innych nieznanych na tym forum. Z klinikami HT to już tak widać jest, że to się wszystko co jakiś czas zmienia jak w kalejdoskopie i mało która klinika trzyma poziom TOP niezmiennie cały czas, a jeśli już to są to zazwyczaj najdroższe i najbardziej renomowane kliniki, albo/i takie w których się czeka latami na zabieg. Nie wnikam już w to czy warto przepłacać, bo wiadomo, że to każdy sam musi zdecydować.

 

Tak samo Przybylski jest przereklamowany.

 

Poza tym HT to zawsze i tak loteria (jak każdy chirurgiczny zabieg) i o wygranej można mówić jak się efekt już ma. A ludzie nastawiają się zawsze na pewność efektu takich zabiegów. Nawet kupiony jakiś prosty towar w sklepie też nieraz bywa zjebany fabrycznie.

 

A co do Poswal'a to widać, że teraz ma już gdzieś zabiegi i ich osobiście nie wykonuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemox że zapytam jaką masz gęstość donoru i ile poszło graftów z samej głowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostal oczyszczony. Pozostalo kilka postow nie w temacie ,ale Przemox nie ma najprawdopodobniej nic przeciwko temu,ze ktos wrzucil zdjecia kliniki w jego temacie,bo on nad ta klinika rozmysla czy by nie zrobic kolejnego ht. Reszta klotni,wyzwisk i kompletnych pozatematowych usciskow zostala usunieta


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...