free web hit counter Skocz do zawartości
lysoll

NW2 - nie zawsze łysienie, a dojrzała linia włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj mamy doskonaly przyklad lewackiej tolerancji

 

Uczymy się od was walczyć o swoje, ale jednak nie wprowadzamy żadnego terroru, reżimu, nienawiści i nietolerancji, nie chcemy też nikogo torturować, upokarzać, zabijać i wkładać do pieca jak wy - choćby nie wiadomo jak skrajnie ten ktoś byłby ''inny''!

 

Trzeba przyznać metody dobre i skuteczne!

 

A tak na poważnie chcesz chamie hejtu, to będziesz miał! Tak jak powiedziałem tymi samymi metodami!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać metody dobre i skuteczne!

 

komunistyczne

 

 

A tak na poważnie chcesz chamie hejtu, to będziesz miał! Tak jak powiedziałem tymi samymi metodami!

 

 

powiedz kiedy mam zaczac sie bac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komunistyczne

 

synku, reżim i terror komunistyczny jaki był taki był i nie popieram go tak samo jak nie popieram skrajnych prawaków fanatyków nazistowskich, ale w komunie przynajmniej nie zmuszali nikogo do chodzenia na religię czy do kościoła.

 

 

powiedz kiedy mam zaczac sie bac

 

Nigdy, ja nie jestem żadnym bandytą/kryminalistą, ani terrorystą ani żadnym fanatykiem politycznym czy religijnym. Jestem normalny. Nie zamierzam ci nic zrobić ani nie grożę ci ani nie straszę w żaden sposób.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
synku, reżim i terror komunistyczny jaki był taki był i nie popieram go tak samo jak nie popieram skrajnych prawaków fanatyków nazistowskich, ale w komunie przynajmniej nie zmuszali nikogo do chodzenia na religię czy do kościoła.

 

 

wiadomo ze nie zmuszali, bo najwiekszym wrogiem komuchow jest kosciol, nazizm byl tak prawicowy jak pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie zmuszali, bo najwiekszym wrogiem komuchow jest kosciol,

 

Ja nic do Kościoła nie mam nie jestem komuchem - nie chcę go nikomu zakazywać, nie chcę nikomu tego zabraniać, ale także nie chcę aby katole mnie zmuszali do tego, kiedy ja tego nie chcę i nie życzę sobie.

 

 

nazizm byl tak prawicowy jak pis

 

To powiedz to fanatykom hitlerowskim co machają łapkami jakby muchy odganiali, bo oni krzyczą najwięcej jakimi to prawymi ludźmi nie są!

A poza tym, teraz to prawie wszyscy (no może oprócz skrajnej lewicy) wielce nazywają się prawakami - bo jest moda na prawactwo. i chyba trudno tego nie zauważyć.......


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jest moda na prawactwo. i chyba trudno tego nie zauważyć.......

 

 

ja tam widze mode na lewicowy debilizm i odmozdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam widze mode na lewicowy debilizm i odmozdzenie

 

Każdy widzi co innego, i tyle..... Ja np. widzę modę na prawicowy debilizm i odmóżdżenie z ich strony też.

 

A moda na lewicowy debilizm to była w latach 90''.

 

-- 06 mar 2019, 22:20 --

 

Proponowałbym też założyć jakiś dział polityczny na forum, - skoro niektórym forumowiczom to tak bardzo potrzebne, aby nie zaśmiecać wątków i nie odbiegać od dyskusji danego tematu i nie wchodzić w politykę we wątkach innego działu niż ''dział polityczny''. I jeszcze raz przepraszam autora tematu ze swojej strony, za swoje posty w tym wątku które nie są na temat, ale tak to jest jak ktoś usilnie prowokuje do wszczynania dyskusji politycznych,a przy tym niezbyt parlamentarnie się wyraża, oraz nazywa jakiś tam ludzi gnidami.

 

-- 06 mar 2019, 23:00 --

 

nw 3 jest tak samo parszywe jak uszejp

 

I jeszcze do tego się odniosę.

Tego słowa ''parszywe'' bardzo często używali naziści i używają w dzisiejszych czasach w stosunku np. do Żydów, albo w ogóle do każdego kto jest dla nich inny.

Więc jak mam nie podejrzewać że ktoś kto tak się wysławia, faktycznie nazistą nie jest. - to tak jeszcze na marginesie jakby ktoś miał do mnie zastrzeżenia co do używanego przeze mnie słowa ''nazista'' gdzieś tam w odpowiedzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synku, reżim i terror komunistyczny jaki był taki był i nie popieram go tak samo jak nie popieram skrajnych prawaków fanatyków nazistowskich, ale w komunie przynajmniej nie zmuszali nikogo do chodzenia na religię czy do kościoła.

A to teraz ktoś kogoś zmusza? Religia w szkole nie jest obowiązkowa, a ponoć mamy ultra katolickie i tracycjonalne państwo. Idąc tym tokiem rozumowania, lewica zmusza do NIECHODZENIA na religię czy do kościoła.

 

dandinho przecież mógł wyrazić swoją opinię w normalny sposób, nt tych linii a nie ''wysyłać kogoś do psychiatry'' albo pytać skąd ktoś uciekł, z jakiego psychiatryka.
No widzicie państwo, co innego taki nietolerancyjny nienawistny nazista może powiedzieć więcej.... jak już nie ma nawet żadnych argumentów tzw swoich racji..... - przykre i żałosne godne pogardy i naplucia. Tfu!

Mendowaty złośliwy nazisto! Ja nie chcę tu nikogo zmuszać do juszjepa, tak jak ty byś zmuszał do NW 3 albo do głacy!

Widzę, że kuracja konsekwentnie zbiera żniwo w mózgu.

 

 

Uczymy się od was walczyć o swoje...

A tak na poważnie chcesz chamie hejtu, to będziesz miał! Tak jak powiedziałem tymi samymi metodami!

A to tłumaczenie typowe dla odmóżdzonego osobnika o obojętnie jakich pogladach, wszystkie pieniądze bym postawił, że taka będzie odpowiedź. Walcz z hejtem, stosuj hejt. My kradniemy, to fakt, ale oni kradli więcej!

 

Tego słowa ''parszywe'' bardzo często używali naziści i używają w dzisiejszych czasach w stosunku np. do Żydów, albo w ogóle do każdego kto jest dla nich inny.

Więc jak mam nie podejrzewać że ktoś kto tak się wysławia, faktycznie nazistą nie jest. - to tak jeszcze na marginesie jakby ktoś miał do mnie zastrzeżenia co do używanego przeze mnie słowa ''nazista'' gdzieś tam w odpowiedzi.

Chcesz zostać nazistą, a nie masz poglądów? Teraz to proste! Użyj sformuowania "parszywy" (najlepiej w kontekście włosów/łysienia). Legitymacja nazisty nie wchodzi w skład instrukcji.

 

Powiedz, że trollujesz, to jest niemożliwe aby na poważnie pisać takie rzeczy, mając nawet skrajnie lewicowe poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to teraz ktoś kogoś zmusza? Religia w szkole nie jest obowiązkowa, a ponoć mamy ultra katolickie i tracycjonalne państwo. Idąc tym tokiem rozumowania, lewica zmusza do NIECHODZENIA na religię czy do kościoła.

 

@erdo jak ch*ja wiesz to tu nie pie*dol! Ale wiem wiem ty też zawsze coś tu do mnie plułeś.......

 

A nie zmuszają? I to już od pieluchy.

To skoro nie zmuszają do religii to dlaczego w obecnych czasach jest ona obowiązkowa w szkole i dlaczego nawet oceny z religii liczą się do średniej...? I dlaczego z religii można też nie przejść z klasy do klasy?

 

A lewica nikogo nie zmusza do NIECHODZENIA do kościoła, lewica rządziła w latach 90'' i jakoś wam nie zakazywała chodzić na religię ani waszym bachorom, ani kościołów wam jakoś też nie pozamykała ani ich nie zburzyła.... kto chciał mógł chodzić a kto nie chciał to nie.

 

Widzę, że kuracja konsekwentnie zbiera żniwo w mózgu.

 

I na wzajem, widzę że u ciebie łysina coraz większa.... di-ejcz-ti łobi świetną łobotę....... i też zbiera źniwo w mózgu.

 

A to tłumaczenie typowe dla odmóżdzonego osobnika o obojętnie jakich pogladach, wszystkie pieniądze bym postawił, że taka będzie odpowiedź. Walcz z hejtem, stosuj hejt. My kradniemy, to fakt, ale oni kradli więcej!

 

 

Dla ''prawaków'' wszyscy są odmóżdżeni - to nic nowego. Prawaki nie kradną......

I oto typowa prawacka kontra, bo co innego mogli wymyślić tym razem w wykonaniu @erdo - BRAWO!

A gdzie ja to niby popieram kradzież? - I już bardziej z dupy nie mogłeś niczego wymyślić i dać do porównania...... to nawet jest bez sensu co napisałeś.

 

 

[Chcesz zostać nazistą, a nie masz poglądów? Teraz to proste! Użyj sformuowania "parszywy" (najlepiej w kontekście włosów/łysienia). Legitymacja nazisty nie wchodzi w skład instrukcji.

 

Powiedz, że trollujesz, to jest niemożliwe aby na poważnie pisać takie rzeczy, mając nawet skrajnie lewicowe poglądy.

 

Ja nie chcę, ale niektórzy widać bardzo chcą w tym kraju.

Owszem wchodzi, a nawet nie trzeba czytać żadnych instrukcji , bo wiadomo, że szerzenie nienawiści i rasizm oraz socjal - ''typu dej'' to niektóre z oznak tego.

 

Nie nie tolloluję, ale ty mi to powiedz że trollujesz.... proszę, nawet na litość boską.....

 

-- 10 mar 2019, 19:10 --

 

I na koniec powiem że: wy wszyscy zagorzałe prawaki, powinniście dobrze prawić a nie pławić.... powinniście mnie przekonywać do siebie a nie spławiać...

 

Pamiętajcie, to trzeba prawić a nie pławić.....

 

-- 10 mar 2019, 19:18 --

 

Ja jestem lewakiem - dobra mogę być lewakiem, mam to gdzieś a nawet podoba mi się.

 

Ja nie dzielę ludzi na lewaków i prawaków (nie jestem tak prymitywnie ograniczony żeby to robić) tylko na normalnych i po*ebanych - i mówiłem już to dawno wiele razy.

A dzielenie ludzi na lewo i prawo, to też było (jak pamiętam z lekcji historii) nazistowskie, oraz ze szczególną nienawiścią do tych kierowanych na lewo.... i choćby po tym widać zaraz kto jakie poglądy ma, właśnie po tym wyzywaniu od lewaka.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś chociaż sprawdzić w google zanim coś napiszesz. Religia nie była obowiązkowa już za moich czasów (rocznik 89). Kolega który nie uczęszczał na religię szedł do domu albo do bilbioteki. Jeżeli wyjedziesz z argumentem, że był wyśmiewany, to muszę Cię rozczarować. Każdy mu zazdrościł, że może wcześniej się zerwać. W liceum chodziłem na etykę bo akurat były to ciekawe zajęcia.

 

Religia i etyka nie są dla ucznia przedmiotami obowiązkowymi, udział w nich jest dobrowolny. Uczeń może uczestniczyć w zajęciach z religii, z etyki, z obu przedmiotów, może też nie wybrać żadnego z nich. Z uczestnictwa w zajęciach z tych przedmiotów można zrezygnować na każdym etapie edukacji, również podczas roku szkolnego. Religia i etyka to zajęcia dodatkowe. Można z nich zrezygnować bez konsekwencji na każdym etapie kształcenia. Wymagane jest jedynie złożenie w szkole pisemnego oświadczenia w tej sprawie.

 

Trochę się skompromitowałeś co?

 

Żadna, realna władza nie będzie walczyć z kościołem, bo to się nie opłaca, za duży elektorat. Przynajmniej narazie. Może się to zmieni, nie zaprzeczam. Pisząc "lewica" miałem na myśli Palikotów, Biedroniów i inne LGBTQWERTY. Polityczny śmietnik. Ostatnie wybory parlamentarne to pokazały.

 

Naprawdę już z Tobą źle, skoro nie potrafisz wyłapać, że z tą kradzieżą chodziło mi o zobrazowanie pewnego myślenia. To była analogia. Zarzuciłeś forumowiczowi hejt, a sam zastosowałeś jeszcze bardziej obrzydliwy. Zresztą zacytowałem przy tym Twoją wypowiedź. Ty wziąłeś to dosłownie, spłyciłeś najbardziej jak się da. Nie wiem jak banalniej to wytłumaczyć. W ogóle dziwię się, że skumałeś żart o legitymacji nazisty. BRAWO!

 

Co do odmóżdzenia. Czy napisałem "tłumaczenie typowe dla odmóżdzonego osobnika o obojętnie jakich pogladach"? Czy może napisałem tylko o lewakach? Czytać też już nie potrafisz? Zarzucasz komuś hejt, potępiasz, po czym sam go stosujesz w gorszej postaci i pierd*lisz, że jednak można, bo "oko za oko, ząb za ząb". Mam nadzieję, że nie puszczą ci zawory w mózgu.

 

Millionowe wielokropki, milion emotek w każdym zdaniu, ogólnie dramatyczna stylistyka, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Z tego co pamiętam, kiedyś wypowiadałeś sie bardziej składnie, logicznie. W sumie to przykre. Jesteś po prostu, tak po ludzku... głupi. Także bez odbioru, bo odpisywanie tobie, to marnowanie czasu i brak szacunku dla inteligencji własnej i inteligencji forumowiczów.

 

PS. Czarna lista, nie widzę już twoich postów więc jeżeli piszesz tylko po to żeby mi dopiec, możesz odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Czarna lista, nie widzę już twoich postów więc jeżeli piszesz tylko po to żeby mi dopiec, możesz odpuścić

 

I nawzajem! Nie chcesz to nie czytaj moich postów nie zmuszam do tego nikogo. Czytanie cudzych postów jest tu dobrowolne tak samo jak członkostwo na tym forum. I łaski mi nie zrobisz, że masz gdzieś moje posty.

 

Biała lista! - bo nikt mi nie będzie wmawiał że czarny kolor jest zły a biały dobry. np. w Japonii to właśnie kolor biały jest uważany za raczej ten zły i jest to tam kolor żałoby - ale to tylko tak na marginesie, i tylko dla ciekawostki , bo pewnie tego też nie wiedziałeś....

 

Reszty nawet nie będę komentował, bo i tak nie ma sensu wdawać się w dyskusję ze złośliwymi trollami.

 

-- 10 mar 2019, 21:22 --

 

Sorry nie czytałem wszystkich twych wywodów, ale tak jeszcze raz rzuciłem okiem na tekst, i odniosę się do tego.

 

Jesteś po prostu, tak po ludzku... głupi.

 

Ale wiem jak łysienie wyleczyć


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki Tusk latami miał świetne włosy właśnie na wyspie NW2, ale jednak z czasem dobił do NW3, a teraz jest już prawie łysy, więc coś tam musiało od dawna stopniowo postępować.

 

to kara za to ze jest antypolska lewacka gnida pod dyktandem niemiec

Biorąc pod uwagę, że łysiejesz mocniej od niego to pewnie jesteś niemieckim agentem od pierwszego roku życia.

xD

 

A tak na serio. Musisz tu wpierdalać politykę? Za dużo TVP oglądasz bo powtarzasz przekazy partyjne PiSu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio. Musisz tu wpierdalać politykę? Za dużo TVP oglądasz bo powtarzasz przekazy partyjne PiSu

 

 

a ty za duzo ogladasz tvnu, przekazy partyjne pisu ? zmien lekarza albo kup mozg bo masz wyprany albo zlewaczony za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ty @dandinho masz wyprany mózg - nazizmem, oraz zprawaczony za bardzo.

 

-- 19 mar 2019, 20:08 --

 

Musisz tu wpierdalać politykę? Za dużo TVP oglądasz bo powtarzasz przekazy partyjne PiSu

 

Jak widać musi, zawsze i wszędzie, i nie może bez tego żyć.

 

-- 19 mar 2019, 20:14 --

 

Aha i jeszcze jedno. Pamiętajcie, żaden fanatyczny prawak nie może Wam zabronić głosować na lewicę, ani Was zastraszać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewactwo to zaraza, oczywiscie mozecie glosowac na ta zaraze oraz na antypolskiego smiecia tuska co podaje marynarke junkerowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewactwo to zaraza,

 

Nie gorsza niż prawactwo!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewactwo to odmiency, odmozdzeni zezwierzeceni, zwyrodniali, nie ma nic gorszego

 

To tak samo jak prawactwo.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwyrodniali lewacy chca zdeprawowac nawet dzieci

 

Tak samo jak zwyrodniali nazistowscy prawacy! I są na to dowody, było wiele takich przypadków w Polsce.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak samo jak zwyrodniali nazistowscy prawacy! I są na to dowody, było wiele takich przypadków w Polsce.

 

 

ciekawe w jaki sosob

 

 

poza tym nazizm byl lewicowy nie prawicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sraki! Ile to nazistowskich prawaków deprawuje dzieci w ten sposób, że uczy ich np. nienawiści do Żydów oraz machania łapkami jak hitlerowcy, były nawet filmy z tego na yt, za które prokuratura się wzięła i było głośno o tym, ale ty oczywiście o tym nie wiesz, bo przecież nie chcesz wiedzieć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za które prokuratura się wzięła i było głośno o tym, ale ty oczywiście o tym nie wiesz, bo przecież nie chcesz wiedzieć.

 

 

niech sie lepiej prokuratura wezmie za promowanie lgbt w szkolach

 

 

 

W sraki! Ile to nazistowskich prawaków deprawuje dzieci w ten sposób, że uczy ich np. nienawiści do Żydów oraz machania łapkami jak hitlerowcy, były nawet filmy z tego na yt

 

 

 

widac ze brakuje juz argumentow, to moze pokaz te liniki do tych filmikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech sie lepiej prokuratura wezmie za promowanie lgbt w szkolach

 

A niby to dlaczego ? zakazane prawem nie jest. I nikt nie zabrania oprócz nazistowskich prawaków i kościoła.

 

 

widac ze brakuje juz argumentow, to moze pokaz te liniki do tych filmikow

 

Argumentów to tobie brakuje kiedy jedziesz chamskimi tekstami i wyzwiskami!

 

Teraz mam ci pokazać linki do tych filmików jak są już dawno usunięte? masz mnie za głupka? a poza tym ja tobie nic nie muszę pokazywać ani udowadniać - bo ty tak pierdzisz!

 

Ale ja wiem, ty przecież powiesz, że świętowanie polskich nazistów w Polsce z powodu 128 urodzin Hitlera w 2017 roku to też fikcja i wymysł lewackich mediów.

 

-- 19 mar 2019, 22:21 --

 

TYLKO LEWICA, I ŻADEN NAZISTA FANATYK PRAWAK NIE BĘDZIE MI ZABRANIAŁ GŁOSOWAĆ NA LEWICĘ!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby to dlaczego ? zakazane prawem nie jest. I nikt nie zabrania oprócz nazistowskich prawaków i kościoła.

 

 

bo to zwykla pedofia jest w dodatku zwyrodniala

 

 

Ale ja wiem, ty przecież powiesz, że świętowanie polskich nazistów w Polsce z powodu 128 urodzin Hitlera w 2017 roku to też fikcja i wymysł lewackich mediów.

 

 

propaganda tvnu zdemaskowana juz dawno

 

 

TYLKO LEWICA, I ŻADEN NAZISTA FANATYK PRAWAK NIE BĘDZIE MI ZABRANIAŁ GŁOSOWAĆ NA LEWICĘ!

 

nikt ci nie zabrania glosowac na antykulture

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...