free web hit counter Skocz do zawartości
lysoll

NW2 - nie zawsze łysienie, a dojrzała linia włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chodzi o to że żadne organizacje czy to LGBT czy to Marsze niepodległości nie powinny być dotowane przez państwo, jeżeli organizacja ma poparcie społecznie niech sama zbiera kasę od swoich zwolenników (a nie jak np. robi to Trzaskowski w Warszawie dotując właśnie wybraną przez siebie grupę społeczną i racząc ją przywilejami), właśnie to różni prawicę od lewicy, że prawica nie narzuca innym co ma myśleć na jakiś temat chcesz być homosiem, ok ale nie obnoś się z tym i nie wymuszaj przywilejów, lewica mówi o tolerancji ale tylko dla wybranych przez siebie grup społecznych.

2. Świętowanie urodzin to fakt odbyło się, ale kolejna rzecz jaka wyszła z czasem że była to opłacona prowokacja przez tvn.

3. Nienawiść do żydów - żyje na tym świecie ponad 30 lat i do tej pory jej nie zauważyłem, dopiero jak zacząłem zgłębiać temat to doszedłem do wniosku że żydzi wmawiają polakom antysemityzm (mniej więcej od czasów gdy niemcy powiedział schluss więcej kasy nie będzie) żeby wydębić trochę kasy od polaków, niestety rządzi partia która jak wcześniej PO na klęczkach u niemców i brukseli, tak teraz rząd na klęczkach w Waszyngtonie i Telawiwie. Kolejną rzeczą jest że to właśnie żydzi uczą w szkołach o tym jacy to polacy są źli i atakują żydów na ulicy gdy ci tylko się pojawią.

Tutaj materiał szukany na szybko co żydzi sądzą o polakach (nie chodziło mi o ten materiał tamten był w trochę mocniejszym tonie ale cóż)

https://natemat.pl/74675,demoluja-hotel ... y-w-polsce

 

4. Chcesz głosować na lewice nikt, przynajmniej ja Ci tego nie będę bronił niestety mamy demokrację (a z tego co zauważyłem najlepiej rozwijają się gospodarki które jej nie mają Chiny, Singapur i inne tzw. tygrysy wschodu, wiadomo są wyjątki)

5. Musisz tylko zdawać sobie sprawę że są dwa rodzaje lewicy światopoglądowa (PO, N.,Wiosna, SLD ..) - do której się cały czas odwołujesz, oraz lewica gospodarcza (PiS, PO, Wiosna, N., SLD, PSL ...) jeżeli widzisz różnicę to świetnie i na tym kończę polityczny wywód, jeżeli nie to szkoda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oczywiście hołd się należy forumowiczowi @dandinho - naziście tit tit żit haj czy jakoś tak to było.

 

Zwyrodniały to ty jesteś pie*dolony nazisto.

 

Zawsze będę z nazistami walczył, chociażby dlatego, że zrobili tu kiedyś masakrę i wytłukli ponad 50 mln ludzi (ale ja wiem dla ciebie to przecież nie byli ludzie tylko za pewne zwyrodniali podludzie), i dlatego że moi pradziadowie musieli z nimi walczyć często życie oddając.

 

NIE MA GORSZEJ ZARAZY NIŻ NAZIZM, NAWET KOMUNA TO PRZY TYM PIKUŚ.

 

-- 19 mar 2019, 22:47 --

 

Kolejną rzeczą jest że to właśnie żydzi uczą w szkołach o tym jacy to polacy są źli i atakują żydów na ulicy gdy ci tylko się pojawią.

Tutaj materiał szukany na szybko co żydzi sądzą o polakach (nie chodziło mi o ten materiał tamten był w trochę mocniejszym tonie ale cóż)

https://natemat.pl/74675,demoluja-hotel ... y-w-polsce

 

Ja Żydów tu nie bronię bo wiem jakimi sztuczkami oni operują, ale nigdy przenigdy też nie będę popierał nazistów, tylko z nimi walczył.

 

-- 19 mar 2019, 22:53 --

 

Musisz tylko zdawać sobie sprawę że są dwa rodzaje lewicy

 

I tak samo musisz sobie zdawać sprawę, że są dwa rodzaje prawicy czy ''prawicy''.

 

A poza tym to nie napisałem na kogo chcę i na kogo będę głosował (mówiłem tylko że ostatnio popierałem JKM'a, tylko też tak trochę pisałem odnośnie głosowania pod forumowicza @dandinho...)

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze muszę jedną rzecz napisać z racji tego że niestety dzięki aparatowi państwa jaki funkcjonuje od 30 lat, ekipie z okrągłego stołu i magdalenki, oraz tzw. resortowym dzieciom muszę pracować w rzeszy, to nie naziści wymordowali tylko NIEMCY, tutaj wg jednego profesora (niestety nie pamiętam jak się nazywał, ani nie mogę podesłać linka) świetnie działa propaganda niemiecka i żydowska, i pojęcie jest przekłamywane.

NIEMCY DOKONALI MORDU NIE NAZIŚCI, NIE NAZISTOWSKIE NIEMCY TYLKO NIEMCY.

Oczywiście zdaje sobie sprawę że są dwa rodzaje prawicy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety mamy demokrację (a z tego co zauważyłem najlepiej rozwijają się gospodarki które jej nie mają Chiny, Singapur i inne tzw. tygrysy wschodu, wiadomo są wyjątki)

 

To jedź do tych Chin! Będziesz tam zapie*dalał po 16 godzin dziennie, za miskę ryżu i mieszkał i spał w obozie pracy, w piętrowej klatce niczym szczur albo małpa w sklepie zoologicznym. I wpłyniesz swoim upodlonym życiem na rozwój gospodarki.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tu też muszę napisać że się mylisz jeśli chodzi o chiny interesuje się trochę ich rynkiem, i oczywiście są części kraju (przede wszystkim oddalone od Hongkongu) gdzie jest tak jak piszesz ale im bliżej tego miasta tym mają więcej wolności - wszystko na skutek reform z lat 50 jednego z brytyjskich polityków. A chiński tygrys przejmuje kolejne rynki Szwecja - Volvo, w chyba w Grecji wykupuje całe porty, Chińska gospodarka ma większe rezerwy finansowe (chińscy obywatele) mają więcej odłożonych baksów niż USA. A interesuje się tym bo chciał bym odłożone pieniądze zainwestować w któryś z tych rynków. Reit'y lub coś w ten deseń trzeba w końcu dostać jakąś emeryturę A na państwo nie liczę zarówno polskie jak i niemieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie tu też muszę napisać że się mylisz jeśli chodzi o chiny interesuje się trochę ich rynkiem, i oczywiście są części kraju (przede wszystkim oddalone od Hongkongu) gdzie jest tak jak piszesz ale im bliżej tego miasta tym mają więcej wolności

 

To jedź do Hongkongu.

 

A może tak Ty się mylisz, a ten cały twój Hongkong jest tylko na pokaz i pod publikę...

 

 

A chiński tygrys przejmuje kolejne rynki Szwecja - Volvo, w chyba w Grecji wykupuje całe porty,

 

 

Przejmuje, bo baroni motoryzacyjni tak chcą - w Chinach tańsza siła robocza - proste!

 

 

(chińscy obywatele) mają więcej odłożonych baksów niż USA.

 

Ale jakoś Rolls-Royce'ami nie jeżdżą, oczywiście poza właścicielami czy dyrektorami tych obozów pracy.

 

 

NIEMCY DOKONALI MORDU NIE NAZIŚCI, NIE NAZISTOWSKIE NIEMCY TYLKO NIEMCY.

 

To w takim razie rozumując tym prawackim tokiem myślenia i owijania w bawełnę, muszę z przykrością stwierdzić, że do mnie tutaj na forum nie plują tutaj jacyś naziści, rasiści, prawacy itd... tylko po prostu Polacy - moi serdeczni życzliwi rodacy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwyrodniały to ty jesteś pie*dolony nazisto.

 

dla lewaka kazdy jest nazista kto ma inne poglady niz on

 

 

 

NIE MA GORSZEJ ZARAZY NIŻ NAZIZM, NAWET KOMUNA TO PRZY TYM PIKUŚ.

 

 

dla lewaka komuna bedzie rajem

 

wystarczy spojrzec na Wenezuele, France, Koree Polnonca faktycznie komuna to pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla lewaka kazdy jest nazista kto ma inne poglady niz on

 

A dla prawaka, każdy jest śmieciem, ścierwem, podludziem, gejem, itd.., kto ma inne poglądy niż on.

 

 

dla lewaka komuna bedzie rajem

 

wystarczy spojrzec na Wenezuele, France, Koree Polnonca faktycznie komuna to pikus

 

A dla prawaka, nazizm będzie rajem, czy tam faszyzm.

 

Pikuś w porównaniu do nazizmu, bo jednak w tych wszystkich reżimach, nie wytłukli 50 mln nic nie winnych nikomu zwykłych szarych ludzi. I nie napadli też jednak brutalnie na pół świata, jak nazistowskie Niemcy.

 

-- 20 mar 2019, 0:01 --

 

A może by tak mój prawy kolega @dandinho albo nawet Jasiu, odniósł się tak do tej kwestii....

 

NIEMCY DOKONALI MORDU NIE NAZIŚCI, NIE NAZISTOWSKIE NIEMCY TYLKO NIEMCY.

 

To w takim razie rozumując tym prawackim tokiem myślenia i owijania w bawełnę, muszę z przykrością stwierdzić, że do mnie tutaj na forum nie plują tutaj jacyś naziści, rasiści, prawacy itd... tylko po prostu Polacy - moi serdeczni życzliwi rodacy.

 

Czy mam rację ? Czy znowu coś wymyślicie prawackiego abym tej racji nie miał ?

 

-- 20 mar 2019, 2:41 --

 

Pozwól też, że odniosę się jeszcze do tego:

 

właśnie to różni prawicę od lewicy, że prawica nie narzuca innym co ma myśleć na jakiś temat chcesz być homosiem, ok ale nie obnoś się z tym i nie wymuszaj przywilejów

 

Owszem narzuca czy nawet zabrania - już samym tym stwierdzeniem ''nie obnoś się z tym'' (jak i także z tym: ''nie wymuszaj przywilejów'' - ale skupmy się na razie tylko na tamtym ok), a przynajmniej mam takie skojarzenia i tak mi się mocno wydaję, że jednak narzuca albo i nawet zabrania.

 

Wziąłeś pod uwagę przykład osób homoseksualnych, więc wytłumacz mi proszę właśnie na przykładzie takich osób, na czym polega to owe ''obnoszenie się z tym'' tak dla jasności.

 

Ja nie jestem homosiem, ja ich nawet nie lubię, ale nie nienawidzę ich i nie zabraniam bycia tymi homosiami. Nie interesuje mnie co oni robią, i nie przeszkadza mi to tak żebym ich nienawidził - bo w prawdzie nic złego mi nie robią, nikomu nie szkodzą, - nie lubię tego, ale nie muszę też na to patrzeć skoro nie lubię tego, a nie żeby się specjalnie celowo gapić i pałać nienawiścią do nich - rozumiesz, w tym sensie?

Wytłumacz mi zatem jako tzw. prawy człowiek, na czym to polega, że oni sobie mogą być istnieć, robić swoje, ale żeby się z tym nie obnosili - bo mam wątpliwości z interpretacją tego, czy aby na pewno nie jest to narzucanie czegoś i czegoś zabranianie. A jak dobrze rozumuję i jeśli dobrze wydaję mi się, chodzi o to, żeby uprawiali seks tylko gdzieś w zaciszu własnego domu, nie całowali się publicznie ani nie trzymali za rękę itd w miejscach publicznych ? Czy ja dobrze rozumuję ?

Wytłumacz mi Jasiu na czym to polega to ''nie obnoszenie się z tym'' na przykładzie właśnie homosiów, których wziąłeś akurat na tapetę.

 

-- 20 mar 2019, 2:48 --

 

lewica mówi o tolerancji ale tylko dla wybranych przez siebie grup społecznych.

 

Ale to przecież dokładnie tak samo jak prawica.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla prawaka, każdy jest śmieciem, ścierwem, podludziem, gejem, itd

 

 

tylko w zlewaczonym umysle

 

 

Pikuś w porównaniu do nazizmu, bo jednak w tych wszystkich reżimach, nie wytłukli 50 mln nic nie winnych nikomu zwykłych szarych ludzi.

 

 

wytlukli wiecej i dalej to robia, komunizm trwa nadal w wielu krajach

 

 

Czy mam rację ? Czy znowu coś wymyślicie prawackiego abym tej racji nie miał ?

 

 

dla lewak czarne jest biale, a jak pluje mu sie w twarz to mowi ze deszc pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko w zlewaczonym umysle

 

Natomiast sprawaczony umysł zawsze będzie mendą społeczną. Nie chce mi się z tobą gadać, z Janem mogę bo on przynajmniej reprezentuje sobą jakiś poziom - choć może ma on inne poglądy ode mnie, ty natomiast masz poziom kmiota i to nazistowskiego kmiota, i cały czas to pokazujesz, z resztą nie tylko ja tak uważam, bo jakiś user już kiedyś nazwał cię kmiotem wprost.

Sorry, ale na prawdę zachowujesz się jak kmiot.

Załóż sobie wątek polityczny w dyskusjach poza tematem i tam pisz milion postów dziennie nawet swoich bredni i sam do siebie.

A nie ciągnij śmietnika i ciągle tego samego bredzenia i to tylko po złości. Bo ciągle ku*wa bredzisz to samo i w dalszym ciągu pizgasz nienawistne posty w stosunku do lewicy.

Chyba aż takim skończonym bezmózgiem nie jesteś, żeby nie zauważać, że ja ci po prostu oddaję tym samym czym ty do mnie.... i bawię się tobą w ten sposób. A go głosowania na PIS czy tam na kogo tylko innego, nawet na Biedronia (jeśli byś go akurat popierał), byś mnie i tak nie przekonał, bo to musi być i jest mój własny wybór na kogo będę głosował.

 

Taki człek jak @dandinho powinien być od razu banowany za takie coś (zwłaszcza, ze bana dostawał tu już wielokrotnie jak urzędował pod innymi nickami - i to właśnie za takie coś tak to tworzy w tym wątku), no ale tak jak powiedziałem, Admini dupę wypieli, to kiedyś to forum zamieni się właśnie w taki śmietnik.

 

 

wytlukli wiecej i dalej to robia, komunizm trwa nadal w wielu krajach

 

To udowodnij kto ile wytłukł, bo ile wytłukli naziści to jest mniej więcej oszacowane.

 

 

Czy mam rację ? Czy znowu coś wymyślicie prawackiego abym tej racji nie miał ?

 

 

dla lewak czarne jest biale, a jak pluje mu sie w twarz to mowi ze deszc pada

 

Oczywiście oczywiście, hołd się należy źit haj łapka No i prawak, nie potrafi już na to odpowiedzieć....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obnosić się z tym - tutaj chodziło mi o to że, nie wymagają od innych specjalnych przywilejów, parytetów itp. jeżeli chcą się całować to niech się całują, trzymają za rękę itd., ale niestety nacisk środowisk homoseksualnych doprowadza do tego że mogą już w niektórych krajach adoptować dzieci (zaraz napiszesz że zabraniam) co w tym przypadku nie jest w zgodzie z naturą, oraz ma wpływ na młodego człowieka i kształtuje w ten nazwijmy to odchylony sposób jego psychikę - dlatego akurat tego zabraniam , w przyrodzie taki związek nie miał by dzieci i nie przedłużył by gatunku dlatego nie powinno być inaczej wśród ludzi.

 

jeśli chodzi o obrzucanie to tak, to rodzimi polacy po prostu w Polsce nie ma wymiany na argumenty, jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza to zazwyczaj idą w ruch - debil, pojeb itd.

 

Nazizm oznacza narodowy socjalizm, socjalizm = brak wolności, brak wolności = lewica tzn zwiększenie roli państwa co prowadzi do tego że np. pracując w polsce musisz płacić na ZUS, NFZ nie możesz zabrać swoich pieniędzy nie masz wyboru, masz wybrać to co daje państwo.

 

I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(zaraz napiszesz że zabraniam)

 

Właśnie, że nie napiszę, bo uważam, że co jak co, ale dziecko powinno mieć mamę i tatę (naturalnych rodziców)

 

Chociaż zawierania jakiś tam związków przez homosiów nie jestem przeciwny, ale jeśli chcą mieć czy wychowywać dzieci powinni stworzyć chociaż pozory naturalnej rodziny. Innymi słowy; ''ruchaj się z kim chcesz i jak chcesz i kiedy chcesz, ale jak chcesz funkcjonować jako rodzic i rodzina stwórz przynajmniej pozory normalności''.

 

 

nie obnosić się z tym - tutaj chodziło mi o to że, nie wymagają od innych specjalnych przywilejów, parytetów itp. jeżeli chcą się całować to niech się całują, trzymają za rękę itd., ale niestety nacisk środowisk homoseksualnych doprowadza do tego że mogą już w niektórych krajach adoptować dzieci (zaraz napiszesz że zabraniam) co w tym przypadku nie jest w zgodzie z naturą, oraz ma wpływ na młodego człowieka i kształtuje w ten nazwijmy to odchylony sposób jego psychikę - dlatego akurat tego zabraniam , w przyrodzie taki związek nie miał by dzieci i nie przedłużył by gatunku dlatego nie powinno być inaczej wśród ludzi.

 

jeśli chodzi o obrzucanie to tak, to rodzimi polacy po prostu w Polsce nie ma wymiany na argumenty, jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza to zazwyczaj idą w ruch - debil, pojeb itd.

 

Nazizm oznacza narodowy socjalizm, socjalizm = brak wolności, brak wolności = lewica tzn zwiększenie roli państwa co prowadzi do tego że np. pracując w polsce musisz płacić na ZUS, NFZ nie możesz zabrać swoich pieniędzy nie masz wyboru, masz wybrać to co daje państwo.

 

I

 

Dziękuję za wyjaśnienie, właśnie takiego wyjaśnienia oczekiwałem, to w pełni wyczerpuje to co chciałem usłyszeć.

 

Mam tylko jeszcze jedno pytanie, skoro wszyscy czy większość to lewica (ta prawdziwa) , to kto w takim razie jest prawicą (tą prawdziwą dobrą biblijną itd...) tylko mi nie mów, że ludzie którzy machają łapkami jakby muchy odganiali i krzyczą ''źit haj'' czy jakoś tak.

 

I jako prawy człowiek powiedz mi jeszcze czy ja mogę sobie np. całe ciało wydziarać innym kolorem ? Albo ogólnie zrobić z nim co tylko chcę aby być szczęśliwy i zadowolony ?

Albo czy ja mogę sobie zrobić juszejpa w klinice HT i czy mogę sobie zapuścić włosy na 1,85 m i czy wolno mi je też przefarbować ?

Albo czy ja mogę się przebierać w ciuchy Rdzennych Amerykanów i paradować tak publicznie i czy mnie żaden prawy polski człowiek nie zabije, nie wyzwie od pedała itd...

 

 

jeśli chodzi o obrzucanie to tak, to rodzimi polacy po prostu w Polsce nie ma wymiany na argumenty, jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza to zazwyczaj idą w ruch - debil, pojeb itd.

 

Aha, czyli jednak i tak trzeba emigrować z Polski, bo w sumie to nie ważne czy lewak czy prawak, tylko że Polak.

 

Powiedz mi zatem tylko, czy my Polacy (muszę napisać ''my'' - bo jestem Polakiem, choć nie lubię i raczej nie wrzucam wszystkich do jednego wora) jesteśmy jakimś światowym wyjątkiem pod tym względem ?

 

I na prawdę, prawica, to nie są faszyści, naziści, rasiści i inni tego typu bandyci ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty natomiast masz poziom kmiota i to nazistowskiego kmiota, i cały czas to pokazujesz, z resztą nie tylko ja tak uważam, bo jakiś user już kiedyś nazwał cię kmiotem wprost.

 

 

ja bym natomisat powiedzial ze to twoj umusl reprezentuje poziom kmiota, przypomnij sobie jak to inni userzy na ciebie pisali

 

 

 

Taki człek jak @dandinho powinien być od razu banowany za takie coś

 

skoro uwazasz ze ja powinienem dostac bana to ty tak samo ? chyba ze uwazasz ze lewactwo powinno miec wieksze prawa

 

 

co do JKM to jak lewactwo moze popierac prawicowego goscia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ja bym natomisat powiedzial ze to twoj umusl reprezentuje poziom kmiota, przypomnij sobie jak to inni userzy na ciebie pisali

 

Wiesz gdzie ja mam innych userów? tam gdzie ty mówiłeś na czacie że: ''Biedronia swędzi po tym jak to miał udaną noc''....no..

 

Ale tak w prawdzie różnie przeróżnie mnie tu wyzywano, nawet od ''kupy gówna'', ale jakoś nikt nigdy mnie nie wyzywał od kmiota jak ciebie - przypadek ? - nie sądzę. Dla mnie jesteś ograniczony i tyle.

 

skoro uwazasz ze ja powinienem dostac bana to ty tak samo ? chyba ze uwazasz ze lewactwo powinno miec wieksze prawa

 

Bo mogę uważać co tylko chcę - prawda prawaku ? A banuj mnie jak uważasz, że powinienem go dostać, - zgłaszaj wszystkie moje posty nawet. Mnie to obojętne czy dostane tu bana czy nie. Nie tak jak tobie - bo za każdym razem co dostałeś tu bana to nowe konto zakładałeś pod innym nickiem.

Ale nie wiem z jakiego tez powodu miałbym dostać tego bana tu - bo odpowiadam chamsko na twoje chamskie i mendowate posty? - po prostu oddaję ci tym samym czym dostaję od ciebie, w myśl zasady - jaki kto do mnie taki ja do niego.

 

co do JKM to jak lewactwo moze popierac prawicowego goscia ?

 

I widzisz, choćby właśnie dlatego jesteś dla mnie zwyczajnym kmiotem, ciągle tylko z tym ''lewactwem'' pod moim adresem....

 

Zatem masz tym samym

 

A czy PRAWACTWO ma tylko nasrane we łbie jedno, a mianowicie tylko to, aby zawsze każdego wyzywać od lewactwa?

 

A co do prawdziwej odpowiedzi, to popieram JKM'a tylko dlatego że podoba mi się część jego polityki, NIE WSZYSTKO, część, może większa część ale jednak część. A najbardziej to że proponuje on swobodny dostęp do leków oraz do broni - i mówiłem to już w tym wątku tam gdzieś na początku kłótni z tobą, oraz wiele razy na czacie na przestrzeni ostatnich kilku lat. A poza tym to gówno mnie to obchodzi czy on tam jest lewy czy prawy, bo powiedziałem, nie dzielę ludzi na prawych i lewych, tylko na po*ebanych i normalnych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy musimy brnąć w to polityczne bagienko i kłótnie? Od nerwów i złych emocji włosów nam nie przybędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jesteś ograniczony i tyle.

 

ograniczony to jest mozg kazdego lewaka

 

 

 

Ale nie wiem z jakiego tez powodu miałbym dostać tego bana tu - bo odpowiadam chamsko na twoje chamskie i mendowate posty?

 

 

cos zaswitalo w ptasim mozdzku

 

 

I widzisz, choćby właśnie dlatego jesteś dla mnie zwyczajnym kmiotem, ciągle tylko z tym ''lewactwem'' pod moim adresem....

 

 

bo ja kpie z lewacta jak kazdy normalny czlowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ja kpie z lewacta jak kazdy normalny czlowiek

 

A ja z prawactwa jak każdy normalny człowiek

 

 

Panowie, czy musimy brnąć w to polityczne bagienko i kłótnie? Od nerwów i złych emocji włosów nam nie przybędzie.

 

Widać @dandinho musi brnąć dalej ze swoimi bredniami. ciekawe kiedy mu się znudzi....

 

 

cos zaswitalo w ptasim mozdzku

 

Lepszy ptasi niż żaden

 

 

ograniczony to jest mozg kazdego lewaka

 

To tak samo jak prawaka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwej prawicy w polsce prawie nie ma

Jeśli chodzi o dziary to możesz twój wybór chcącemu nie dzieje się krzywda, i zarobione przez siebie pieniądze możesz wydać jak ci się żywnie podoba

Ale wasza rozmowa pięknie płynie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwej prawicy w polsce prawie nie ma

 

I właśnie dlatego używam słowa ''prawak'' - ''prawactwo'' coś na wzór ''polactwo''

 

 

Jeśli chodzi o dziary to możesz twój wybór chcącemu nie dzieje się krzywda, i zarobione przez siebie pieniądze możesz wydać jak ci się żywnie podoba

 

To dobrze, to dobrze, bo chcę sobie zrobić jedną wielką dziarę na całym ciele zmieniającą kolor skóry.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio. Musisz tu wpierdalać politykę? Za dużo TVP oglądasz bo powtarzasz przekazy partyjne PiSu

 

 

a ty za duzo ogladasz tvnu, przekazy partyjne pisu ? zmien lekarza albo kup mozg bo masz wyprany albo zlewaczony za bardzo

Nie wiem jak po zdaniu o tym, że piszesz dokłądne przekazy dnia partii rządzącej, wywnioskowałeś jakie mam poglądy i jaką TV oglądam, ale mogę ci powiedzieć jedno z całą pewnością. Łysienie to jest twój najmniejszy problem, najpierw powinieneś się zająć innymi, ważniejszymi.

 

-- 23 mar 2019, 9:47 --

 

2. Świętowanie urodzin to fakt odbyło się, ale kolejna rzecz jaka wyszła z czasem że była to opłacona prowokacja przez tvn.

To są twierdzenia osoby oskarżonej, nawet Ziobrowa prokuratura, sympatyzująca z nazistami, umorzyła ten wątek uznając go za niewiarygodny.

3. Nienawiść do żydów - żyje na tym świecie ponad 30 lat i do tej pory jej nie zauważyłem, dopiero jak zacząłem zgłębiać temat to doszedłem do wniosku że żydzi wmawiają polakom antysemityzm (mniej więcej od czasów gdy niemcy powiedział schluss więcej kasy nie będzie) żeby wydębić trochę kasy od polaków, niestety rządzi partia która jak wcześniej PO na klęczkach u niemców i brukseli, tak teraz rząd na klęczkach w Waszyngtonie i Telawiwie. Kolejną rzeczą jest że to właśnie żydzi uczą w szkołach o tym jacy to polacy są źli i atakują żydów na ulicy gdy ci tylko się pojawią.

Tutaj materiał szukany na szybko co żydzi sądzą o polakach (nie chodziło mi o ten materiał tamten był w trochę mocniejszym tonie ale cóż)

https://natemat.pl/74675,demoluja-hotel ... y-w-polsce

W Izraelu rządzi nacjonalistyczna prawica (coś jak u nas PiS albo RN) która podjudza te nastroje bo wie, że na konflikcie, podburzaniu, judzeniu, można zbić łatwo kapitał polityczny. Wielu Żydów, ma podobnie rozgrzane główki jak Polacy i takie nacjonalistyczne hasła, podobnie jak u nas padają na podatny grunt. Trzeba mieć nadzieję, że wraz z najbliższymi wyborami, Netanjahu przestanie rządzić, a zaraz później pójdzie do kicia za przekręty.

4. Chcesz głosować na lewice nikt, przynajmniej ja Ci tego nie będę bronił niestety mamy demokrację (a z tego co zauważyłem najlepiej rozwijają się gospodarki które jej nie mają Chiny, Singapur i inne tzw. tygrysy wschodu, wiadomo są wyjątki)

Singapur OK, ale Chiny rozwijają się wolno jak na swój poziom rozwoju (są biendiejsi nawet od Rumunii) gdy się przeliczy an osobę. Najbogatsze kraje świata są w zdecydowanej większości demokratyczne, a wśród 10 najbiedniejszych, nie ma ani jednego demokratycznego.

5. Musisz tylko zdawać sobie sprawę że są dwa rodzaje lewicy światopoglądowa (PO, N.,Wiosna, SLD ..) - do której się cały czas odwołujesz, oraz lewica gospodarcza (PiS, PO, Wiosna, N., SLD, PSL ...) jeżeli widzisz różnicę to świetnie i na tym kończę polityczny wywód, jeżeli nie to szkoda.

To jaka partia jest w Polsce prawicowa/wolnościowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wolnosciowa jezeli chodzi o program to Polska Fair Play Roberta Gwiazdowskiego. Ale się ot zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Singapur OK, ale Chiny rozwijają się wolno jak na swój poziom rozwoju (są biendiejsi nawet od Rumunii) gdy się przeliczy an osobę. Najbogatsze kraje świata są w zdecydowanej większości demokratyczne, a wśród 10 najbiedniejszych, nie ma ani jednego demokratycznego."

 

Dlatego napisałem wcześniej że dotyczy to części przy Honkongu im dalej od niego tym jest gorzej. Te demokratyczne najbogatsze kraje dorobiły się na wojnie i poprzednich ekipach, które trochę tej wolności wprowadziły i dzięki temu mogły się rozwinąć, teraz (jest to powolny proces) kraje te mają rozwój na poziomie 0 lub ujemny a dzięki pomocy społecznej wszyscy kombinują żeby ciągnąć socjal, więc powoli umierają. Dobrze trzymają się jeszcze stany zjednoczone, chyba że do władzy dojdą demokraci(socjaliści), niemcy mają się dobrze bo grubą kasę wyciągają z uni, wygląda to mniej więcej tak że na "dobrych" (dla niemiec) decyzjach uni zarabiają przede wszystkim niemcy, zaś przy złych płaci cała unia. Jednak mogę powiedzieć z autopsji że żyję co jakiś czas w inny mieście w niemczech i mam z nimi kontakt i tak naprawdę narzekają jak polacy, niskie emerytury, drogie mieszkania, ogólnie drożyzna, żeby się utrzymać muszą brać tzw. minijoby (chodzi mi o statystycznego niemca nie informatyka, tylko niemca z magazynu, sklepu itd.) jeszcze się nie buntują bo standart życia jest ciągle lepszy niż w polsce, ale ciąglę spada i też występuje masowa imigracja do norwegi itd.)

 

http://www.topnaj.pl/najbogatsze-panstwa-swiata/

Nie chciało mi się szukać dokładnie i nie mogę potwierdzić tych informacji, ale jeżeli piszesz że 10 najbogatszych krajów to kraje demokratyczne to powinieneś się odnieść w stosunku do czego PKB, zarobku na mieszkańca .....

 

Jaka partia jest prawicowa tutaj nie sprecyzowałeś czy chodzi ci o prawicę konserwatywną światopoglądowo (RN, Braun, Liroy, Korwin - tutaj wszyscy odwołują się do pierwotnych wartości chrześcijańskich, pierwotnych chodzi mi tutaj o np. dopuszczenie kary śmierci, bo kościół ją dopuszcza), (PiS, Kukiz - Kukiza trochę ciężko mi sklasyfikować, tutaj są też wartości chrześcijańskie, tylko te bardziej "nowoczesne" dostosowane przez kilku ostatnich papieży (chyba każdy zauważa że Franciszek jest bardziej politykiem niż głową kościoła) do aktualnego nurtu politycznego i karty podstawowych praw człowieka przez co właśnie PiS będąc u władzy nie spełnia swoich obietnic dotyczących np. kary śmierci (Ziobro głośno o tym trąbił gdy był jeszcze w opozycji).

 

No i mamy prawicę np. na polu gospodarczym - Wolność

RN, Braun, Liroy - też mówią o wolności gospodarczej i są na pewno bardziej prawicowe niż jakakolwiek aktualna partia w sejmie, ale nadrzędną wartością jest dobro wytwarzane przez Ojczyznę.

Na prostym przykładzie od Korwina gdy sprzedajesz samochód nie zastanawiasz się komu go sprzedajesz, chcesz po prostu zarobić, RN i środowiska związane jednak będą się zastanawiać w jaki kapitał przejdzie mój samochód i będzie wolało sprzedać polakowi za niższą cenę niż niemcowi za wyższą, choć tego nie jestem pewien ale takie jest moje odczucie gdy słucham niektórych wywiadów.

 

Sorry że takie cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będę głosował na kogo będę chciał, i nikt mi mózgu nie będzie prał, i nikt nie będzie mi rządził co do mojego wyboru, ani zastraszał mnie ani zabraniał mi głosować na przeciwników jego wybranków!

 

Czy to jest ku*wa jasne? tit tit


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, ja pisałem za siebie, i zupełnie ogólnie, nie odnosząc się do żadnego posta.

 

Ale masz rację, nie warto wchodzić w żadne dyskusje polityczne z nikim, tylko słuchać polityków, swoje myśleć i swoje robić, tj. w tym przypadku głosować - i jakby każdy w tym kraju właśnie tak postępował, to byłoby pięknie pod względem osobistej poprawności politycznej.

 

Innymi słowy, chciałem tylko powiedzieć, że ja w dupie mam to co ludzie do mnie krzyczą na forum, bo i tak będę głosował na kogo będę chciał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...