free web hit counter Skocz do zawartości
lysoll

NW2 - nie zawsze łysienie, a dojrzała linia włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

A tego to nie wiem, nie oglądam teraz najnowszych filmów z jego udziałem.

Nie mam czasu na telewizję, ale chyba to zmienię, bo forum o łysieniu do niczego mi już nie potrzebne, więc aby tracę swój cenny czas także czas wolny w którym mógłbym oglądać właśnie telewizję w najlepsze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc mnie nie wku*wiaj bo psycholem to sam chyba jesteś - i widać to, po tym jak, co i w jaki sposób piszesz!Jesteś tak ku*wa ograniczony, że *uj we czy płakać czy śmiać się, a może bać się psychopaty....

 

tutaj idealnie sam siebie okresliles, powiedzial ci to nawet nie jeden lekarz, ale przeciez ty jestes madrzejszy od radia

 

 

Nie mam czasu na telewizję, ale chyba to zmienię, bo forum o łysieniu do niczego mi już nie potrzebne, więc aby tracę swój cenny czas także czas wolny w którym mógłbym oglądać właśnie telewizję w najlepsze.

 

 

mowisz to od dawna a robisz odwrotnie, calymi dniami przesiadujesz na tym forum i wypisujesz herezje i gorzkie zale, jaki to lekarz jest nie dobry bo powiedzial prawde, jestes zakompleksiony poschizowany nolife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to dziwi mnie nazywanie niskiego czoła kobiecym, bo niskie czoło to bardzo często cecha mężczyzn silnych i wysportowanych i odnoszących w sporcie sukcesy, a kobiece linie często są wyższe niż męskie.

z jakiego zakladu uciekles ?

Przyjrzyj się młodym, niełysiejącym mężczyznom, większość z nich ma niższe czoła niż kobiety. Niskie czoło nadaje bardziej dominujący/agresywny wygląd.

 

A odnośnie tego, że NW2 to „dojrzała linia włosów”. Dla niektórych dojrzałą liną jest NW7 dla innych NW0. Impotencję i przerost prostaty również można nazwać dojrzałością organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj idealnie sam siebie okresliles, powiedzial ci to nawet nie jeden lekarz, ale przeciez ty jestes madrzejszy od radia

 

Pan polski lekarz od HT, który najwyraźniej ma takie same poglądy jak ty!

 

Bo jakoś, lekarze i to wysoce renomowani lekarze z USA ani z Europy zachodniej nie mówili mi że jestem jebnięty, i że HT wymaga konsultacji psychiatrycznej.....

 

I jak on jest radiem, to ja jestem papieżem...

 

I co jeszcze nazisto, zmierzysz mi czaszkę.....? a może chcesz fotkę z linijką przyłożoną do czoła....?

 

-- 05 mar 2019, 10:31 --

 

mowisz to od dawna a robisz odwrotnie, calymi dniami przesiadujesz na tym forum i wypisujesz herezje i gorzkie zale,

 

Nie będzie mi taki jak ty rozkazywał kiedy mam zniknąć z forum!

 

A herezje to są twoje faszystowsko-nazistowskie! I ostrzegam tylko że to jest ścigane z urzędu i karane.

 

A gorzkie żale to są też twoje, bo sobie z łysinką nie umiesz poradzić i kisisz ogóra też 5 lat na tym forum i jesteś tu najwięcej zakompleksiony bo wiesz że nie za wiele możesz zrobić z tym, a twoje teksty są tak biedne jak ty sam.

 

-- 05 mar 2019, 10:37 --

 

Przyjrzyj się młodym, niełysiejącym mężczyznom, większość z nich ma niższe czoła niż kobiety. Niskie czoło nadaje bardziej dominujący/agresywny wygląd.

 

 

@gorgiew, ludziom jego pokroju nie wytłumaczysz, bo ich racje są zawsze jedyne i słuszne - zwłaszcza jeśli mają poglądy faszystowskie.

 

A poza tym to co się dziwisz, na takich forach jak to, łysi często także ze sflaczałym fiutem od finasterydu i to od małej dawki finasterydu, muszą się po prostu dowartościować i stale to robić, oraz podbijać swoje łyse ego.

A o tym że mężczyźni mają z reguły niższe czoła - przynajmniej optycznie patrząc na twarz jeśli nie matematycznie porównując w centymetrach, od kobiet (i już nawet nie wnikając w kształt linii), to mówiła też nawet jedna forumowiczka - kobieta.

 

-- 05 mar 2019, 10:41 --

 

A odnośnie tego, że NW2 to „dojrzała linia włosów”. Dla niektórych dojrzałą liną jest NW7

 

Dokładnie tak, zwłaszcza na takich forach wśród ''Gargamelów'' czyli takich którzy uważają że trzeba czekać do 60-tki z przeszczepem włosów oraz robić gęstość max 25-30 FU/cm2 i linię za połową czaszki....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DiCaprio z NW2 wygląda jak łysawy starzec? Ja bym wolał mieć jego NW2, niż NW1 z łysym kółkiem lub mocno przerzedzającymi się włosami na górze głowy.

Panowie, mniej nienawiści, więcej luzu.

A co do tych gargamelów, to też ich nie kumam, bo oni po takim przeszczepie są nadal łysi, a młodości im to nie przywraca. Włosami to chłop się chce cieszyć, jak sam jest młody i wyrywa młode dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, we mnie nie ma nienawiści, jestem normalny. Jest natomiast w nim, ile to razy user @dandinho (również wcześniej pod innymi nickami) i w różnych wątkach albo na czacie pisał np. że:

 

Merkel to kryminalistka bo wpuściła imigrantów - mimo że Niemcy to nie jego kraj. Wykazywał brak tolerancji dla imigrantów oraz innych kultur i religii, nazywał ścierwem itd.

Często wyzywa też od lewaków tak jak teraz mnie w tym wątku, pieprzy że mam wpuścić do domu islamskich imigrantów itd...

 

No to co to jest? Jak to inaczej nazwać, i jak jego inaczej nazwać?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A herezje to są twoje faszystowsko-nazistowskie! I ostrzegam tylko że to jest ścigane z urzędu i karane.

 

 

strach sie bac, dla lewaka kazdy ktos ma inne pogody bedzie faszysta, nazista

 

 

Przyjrzyj się młodym, niełysiejącym mężczyznom, większość z nich ma niższe czoła niż kobiety.

 

zauwazylem zupelnie cos odwrotnego

 

Niskie czoło nadaje bardziej dominujący/agresywny wygląd.

 

 

dla mnie nadaje dzieciecy wyglad

 

 

A gorzkie żale to są też twoje, bo sobie z łysinką nie umiesz poradzić i kisisz ogóra też 5 lat na tym forum i jesteś tu najwięcej zakompleksiony bo wiesz że nie za wiele możesz zrobić z tym, a twoje teksty są tak biedne jak ty sam.

 

 

juz dawno sobie z tym poradzilem, jak sie ma twarz to zadne lysienie nie straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz dawno sobie z tym poradzilem, jak sie ma twarz to zadne lysienie nie straszne

 

To na *uj tu siedzisz na tym forum WON! Łysienie też mi nie jest straszne, tylko po prostu chcę mieć włosy i tyle.

 

-- 05 mar 2019, 19:08 --

 

strach sie bac, dla lewaka kazdy ktos ma inne pogody bedzie faszysta, nazista

 

Powiem ci coś jeszcze, w tym roku idę głosować na lewicę bo mam dość takich prawaków jak ty.

 

PIS miał być taki super, a wraz z kościołem leków zakazuje.

 

-- 05 mar 2019, 19:13 --

 

dla lewaka kazdy ktos ma inne pogody bedzie faszysta, nazista

 

A dla prawaka też każdy kto ma inne poglądy, to pedał, gej, złodziej, śmieć, ścierwo, itd....

 

-- 05 mar 2019, 19:15 --

 

zauwazylem zupelnie cos odwrotnego

 

Nie dziwne bo widzisz z prawackiej strony....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To na *uj tu siedzisz na tym forum WON!

 

po to zebys mial sie o co glupio pytac

 

 

Powiem ci coś jeszcze, w tym roku idę głosować na lewicę bo mam dość takich prawaków jak ty

 

 

jak dla mnie to mozesz glosowac nawet na czarodziejke z ksiezycza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to mozesz glosowac nawet na czarodziejke z ksiezycza

 

A nie zabijesz mnie prawaku z pod Krzyża - faszystowskiego krzyża?

 

-- 05 mar 2019, 19:20 --

 

po to zebys mial sie o co glupio pytac

 

I wzajemnie, jestem tu tylko po to żeby cię o to głupio pytać..


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A herezje to są twoje faszystowsko-nazistowskie! I ostrzegam tylko że to jest ścigane z urzędu i karane.

strach sie bac, dla lewaka kazdy ktos ma inne pogody bedzie faszysta, nazista

Jeżeli osoby o lewicowych poglądach to lewacy, to osoby o prawicowych, to prawiczki?

Przyjrzyj się młodym, niełysiejącym mężczyznom, większość z nich ma niższe czoła niż kobiety.

zauwazylem zupelnie cos odwrotnego

Naprawdę?

Tutaj masz uśrednione twarze białych mężczyzn i kobiet

maxresdefault.jpg

 

Niskie czoło nadaje bardziej dominujący/agresywny wygląd.

dla mnie nadaje dzieciecy wyglad

 

training-to-bald--baby-onesies-white.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gorgiew skąd Ty zawsze bierzesz te zayebiste fotki ? Ale tamtą z twarzami musisz zmniejszyć bo tylko jedno zdjęcie wchodzi na ekran.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli osoby o lewicowych poglądach to lewacy, to osoby o prawicowych, to prawiczki?

 

prawacy

 

 

 

Tutaj masz uśrednione twarze białych mężczyzn i kobiet

 

 

nijak sie to ma do rzeczywistosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nijak sie to ma do rzeczywistosci

 

Po pierwsze to nawet jeszcze nie widziałeś obydwu zdjęć a już plujesz jak typowy nazista.

 

Po drugie, wiadomo że nijak się to ma do nazisty który lata z suwmiarką mierzyć czyjeś czaszki i wiadomo że racja nazisty będzie zawsze... bo spróbowałaby tylko nie być......

 

-- 05 mar 2019, 20:28 --

 

prawacy

 

Skoro lewacy to lewaki, to logicznym jest że prawacy to prawaki


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@gorgiew skąd Ty zawsze bierzesz te zayebiste fotki ? Ale tamtą z twarzami musisz zmniejszyć bo tylko jedno zdjęcie wchodzi na ekran.

Nie wiem jak zmniejszyć, wrzucam link:

https://i.ytimg.com/vi/GptPwoy-FzE/maxresdefault.jpg

 

Jeżeli osoby o lewicowych poglądach to lewacy, to osoby o prawicowych, to prawiczki?

prawacy

Prawiczki bardziej po polsku i chyba zgodniej z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawiczki bardziej po polsku i chyba zgodniej z rzeczywistością.

 

Oj tak, bo przecież by ich jeszcze dupka szczypała albo dydek swędział - a boją się tego wszystkiego, o czym @dandinho przed chwilą pisał na czacie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nawet jeszcze nie widziałeś obydwu zdjęć a już plujesz jak typowy nazista.

 

 

widze normalnie, nie mam drewnianego komputera jak ty

 

 

 

Prawiczki bardziej po polsku i chyba zgodniej z rzeczywistością.

 

 

widze ze podoba ci sie to slowo, masz nadal problemy z kobietami ?

 

 

dydek swędział

 

 

 

antek przykro mi ze twoj nadaje sie juz tylko do sikania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze normalnie, nie mam drewnianego komputera jak ty

 

Sorry, ale mam drewniany bo prawaczki kościelne przepędziły poprzedni ustrój i nie dostałem kartki na nowy w sklepie ''Społem''

 

A teraz w czasach obecnych mnie po prostu nie stać na nowy, za słabo zarabiam w Polsce ojczyźnie mojej rządzonej przez prawaków.

 

 

antek przykro mi ze twoj nadaje sie juz tylko do sikania

 

A mi nie jest przykro, bo zawsze przez całe życie właśnie tego pragnąłem. Fiut zawsze mi sterczał i mało tego że było to niekomfortowe między ludźmi, to jeszcze rozpraszało mnie to przy wszelkich czynnościach życia codziennego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawiczki bardziej po polsku i chyba zgodniej z rzeczywistością.

widze ze podoba ci sie to slowo, masz nadal problemy z kobietami ?

Dziękuję za troskę, u mnie wszystko ok, nie narzekam (choć zawsze mogłoby być lepiej ). A jak u Ciebie i twoich chłopaków, już to ogarnąłeś, czy dalej jesteś zblokowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak u Ciebie i twoich chłopaków, już to ogarnąłeś, czy dalej jesteś zblokowany?

 

 

tzn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i @dandinho nie zrozumiał i tak przekazu @gorgiew

 

Cóż, ja mogę tylko przeprosić za swoje śmietnikowe posty nie na temat w tym wątku, po prostu taki jestem że zwalczam hejt tymi samymi metodami co dany hejter.

To, że @dandiunio nie potrafi się zachować i jest faktycznie złośliwy, nienawistny właściwie też, i że zawsze musi dosrać komuś, to już co ja za to mogę....

A jego wyjątkowa złośliwość udzieliła się zaraz także w moim wątku w dziale ''leczenie chirurgiczne'' - co tylko potwierdza fakt jaki jest. Ja mam to w dupie, skoro Admin wybrał taką politykę żeby zupełnie nic nie kasować, to to forum może kiedyś podzielić ten sam los co stare forum.... i tu nie chodzi o cenzurę tylko o jakiś porządek we wątkach, bo o dupie marynie i o polityce to przecież można poględzić w dziale ''dyskusje poza tematem''...

 

@dandinho przecież mógł wyrazić swoją opinię w normalny sposób, nt tych linii a nie ''wysyłać kogoś do psychiatry'' albo pytać skąd ktoś uciekł, z jakiego psychiatryka.

 

Oraz przede wszystkim, po co mu było rozpętać jakieś polityczne wątki czy jakieś osobiste uczucia co do Tuska? To nie forum, ani wątek od tego.

 

Nie wiem po *uj niektórzy piszą bez sensu, albo ze złości/jakiejś nienawiści, albo tylko po to żeby coś usrać kompletnie bezwartościowego.

Mam tylko nadzieję że nie będzie tu dalej już spamu.

 

-- 05 mar 2019, 23:30 --

 

A wracając do tematu i zarazem go kończąc z mojej strony, chciałem tylko powiedzieć autorowi tematu oraz każdemu, że nie ja jestem autorem tego zestawienia tych przykładowych zdjęć porównawczych. Bo może ktoś pomyśli że ja to stworzyłem wg własnego zapatrywania.

 

maturehairlineproject1.jpg?fit=707%2C352&ssl=1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że @dandiunio nie potrafi się zachować i jest faktycznie złośliwy, nienawistny właściwie też, i że zawsze musi dosrać komuś, to już co ja za to mogę....

A jego wyjątkowa złośliwość udzieliła się zaraz także w moim wątku w dziale ''leczenie chirurgiczne'' - co tylko potwierdza fakt jaki jest. Ja mam to w dupie, skoro Admin wybrał taką politykę żeby zupełnie nic nie kasować, to to forum może kiedyś podzielić ten sam los co stare forum.... i tu nie chodzi o cenzurę tylko o jakiś porządek we wątkach, bo o dupie marynie i o polityce to przecież można poględzić w dziale ''dyskusje poza tematem''...

 

@dandinho przecież mógł wyrazić swoją opinię w normalny sposób, nt tych linii a nie ''wysyłać kogoś do psychiatry'' albo pytać skąd ktoś uciekł, z jakiego psychiatryka.

 

 

przygarnial kociol garnkowi, a tak na marginesie to wlasnie ty jestes najbardziej nienawistna osoba na forum, probujaca indoktrynowac uszejpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przygarnial kociol garnkowi, a tak na marginesie to wlasnie ty jestes najbardziej nienawistna osoba na forum, probujaca indoktrynowac uszejpa

 

 

No widzicie państwo, co innego taki nietolerancyjny nienawistny nazista może powiedzieć więcej.... jak już nie ma nawet żadnych argumentów tzw swoich racji..... - przykre i żałosne godne pogardy i naplucia. Tfu!

 

Mendowaty złośliwy nazisto! Ja nie chcę tu nikogo zmuszać do juszjepa, tak jak ty byś zmuszał do NW 3 albo do głacy!

 

Suwmiarkę weź elektroniczną i sprawdź czy ci za nisko linii nie zrobili w poprzednich twoich przeszczepach....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mendowaty złośliwy nazisto! Ja nie chcę tu nikogo zmuszać do juszjepa, tak jak ty byś zmuszał do NW 3 albo do głacy!

 

 

nw 3 jest tak samo parszywe jak uszejp

 

 

No widzicie państwo, co innego taki nietolerancyjny nienawistny nazista może powiedzieć więcej.... jak już nie ma nawet żadnych argumentów tzw swoich racji..... - przykre i żałosne godne pogardy i naplucia. Tfu!

 

 

tutaj mamy doskonaly przyklad lewackiej tolerancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...