free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no akurat przy VPA też nie zauważyłem efektów ubocznych, ale przy innych jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli ktoś używa leki wpływające na ciśnienie. Najbezpieczniej jednak jest stosować żel jako jedyną nocną aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette stosujesz coś na odrost ? Ja mam GSE, piperynę, adenozynę ale zastanawiam się czy to wogóle daje jakiś efekt i przede wszystkim w jaki pojazd to ubrać bo w standardową nie chce z uwagi na żel SABA.

 

Ps. Misia Ty napisałaś ten wątek z koryzolem stąd taki wniosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord

Robię badania, żeby wyjaśnić skąd u mnie tak niski kortyzol a ponieważ steryd może działać na poziom kortyzolu więc używając żelu w trakcie diagnostyki wyniki badań byłyby zafałszowane.

Mam nadzieję, że teraz wszystko zostało wyjaśnione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kondycja skóry? U wszystkich bez zmian?

 

Ja jestem po przeszczepie FUE i mam zamiar zacząć używać po upłynięciu 4 tygodni od zabiegu. Nie wiem czy to nie za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzies wyczytałem kwestię że sterydy które przepisują lekarze na stany zapalne powinno się uzywać do 3 tyg. Jak ma się żel SABA do tych komercyjnych sterydów tzn. jak max. długo mozna żel stosować i co potem jeżeli się go odstawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat oczywiste. Ziom pisał w swoim pierwszym poście w tym temacie. Tretinoina pozwala zapobiec skutkom ubocznym (atrofii skóry) więc żel może być używany przez dłuższy czas.

 

Co nie znaczy na pewno, że jest to w 100% bezpieczne. Ja mam zamiar na początku używać go intensywnie, a już od drugiego tygodnia schodzić z częstotliwością (i tak większość efektów pojawia się w pierwszym miesiącu). Do tego oczywiście emolienty.

 

Atrofia i "postarzanie" skóry to jedno, ale "gdzieś" to ja wyczytałem, że betametazon może zwiększać prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzycę, na raka i jeszcze kilka innych chorób. Co prawda niektórzy argumentowali, że tylko przy większych dawkach i przyjmowaniu doustnym, ale z jakiegoś powodu ta dr Brown wycofała ten specyfik. Lżejsze sterydy w leku wprowadzonym na jego miejsce nie niosą ze sobą takich zagrożeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co nie odnotowałem uboków, żel stosuje na wieczór ,na umyte włosy, a ponieważ nie ma teraz intensywnego słońca rano już go nie zmywam,tylko ukladam wlosy żelem i wychodze, odstawiem wszystko inne,stosuje juz tyko to , nie zauwazylem tez zadnych niepokojących zmian co do skóry owłosionej głowy, nie zgodze sie ,ze największe efekty są w pierwszym miesiącu,co innego wyszło w badaniach,co innego tez obserwuję u siebie ,oczywiście wyniki badan kiedys tam ,gdzies tam nie wzbudzają mojego 100% zaufania, mam pewne obawy,dlatego jesli zauwaze cos niepokojącego ,zmienie kuracje, jedna rzecz jest pewna, nie mozna stosowac żadnych "popychaczy" ,bo np, gdy zastosowalem po zelu emu oil , miałem ból gałek ocznych ,tzn. jeden ze skutków ubocznych xamiolu wymieniony w ulotce,gdy stosuje sie na spory obszar przy łuszczycy i jakas dawka przedostaje sie do krwiobiegu wieksza


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Emu oil to emolient więc co jeśli nie Emu. No chyba że nie zmywasz żelu przed nałożeniem Emu...

Druga sprawa to pytanie dlaczego nie stosujesz nic poza żelem, choćby AHK który wiąże się z nadziejami na odrost. Ru jeszcze mogę zrozumieć bo też jest blokerem ale stymulant raczej jest wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plany są dodania stymulatora wzrostu ale zbieram kase


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette czyli uważasz, że saba spowodowała "powrót" włosów zminiaturyzowanych do stanu wyjściowego czy też może widziś może jakieś odrosty? Po wrzuczonych przez Ciebie zdjęciach widać spory progres, ja takim niestety nie mogę się pochwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stosuje jeszcze ten żel oprócz majette?

 

Jak długo i czy są jakiekolwiek efekty?

 

Ja może za 7-10 dni mam zamiar zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od 9 pazdziernika.Jak na razie same plusy,zniknęło swędzenie,łupież,skóra głowy nie jest czerwona,no i zmniejszyło się wypadanie włosów z około200(od 4-5 miesięcy) do około 50-70.Myślę że, jeszcze za krótki okres żeby oczekiwać czegoś więcej,ale jak na razie jestem zadowolony z żelu.No i żadnych uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem z przerwą żeby ocenić czy strupki na głowie znikają mi dzięki żelowi czy usuwam je mechanicznie poprzez wmasowywanie. Już nie pamiętam dokładnych ram czasowych. Doszedłem do wniosku, że to zasługa żelu gdyż prawie nic się nie pojawiło. Obecnie wracam do kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majette stosujesz coś na odrost ? Ja mam GSE, piperynę, adenozynę ale zastanawiam się czy to wogóle daje jakiś efekt i przede wszystkim w jaki pojazd to ubrać bo w standardową nie chce z uwagi na żel SABA.

 

Ps. Misia Ty napisałaś ten wątek z koryzolem stąd taki wniosek

 

 

stosuje rano wcierke na alkoholu z argininy,adonezyny,biotyny i msm, do tego krem emu z pinebark i gse ,a na wieczór tylko żel,

planuje zastrzyki,bo uwazam ,ze tylko to moze dac prawdziwego kopa


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet gdzieś wyczytałem że zamiast gliceryny stosują alk/żel/woda

 

Ps. majette o jakie konkretnie zastrzyki chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma stosowanie żelu do opalania bądź laseru bo chciałbym zrobić depilację laserową pleców a przeciwskazaniem jest stosowanie sterydów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odstawiłem zarówno SABA jak i RU i stan się pogorszył znacząco. Teraz niestety muszę się starać o odbudowanie a nie utrzymanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą tego betametazonu miało być to, że po odstawieniu nie następuje dramatyczne pogorszenie. Twoje doświadczenia zdają się tego nie potwierdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje drastyczne pogorszenie jest po odstawieniu RU - co można wnioskować jeśli zna się zasadę jego działania, którą tłumaczyłem wiele razy. Dlatego napisałem ze odstawiłem RU i Saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko niestety kwercetyne będę musiał odstawić ze względu na farbowanie skóry ;/ Zamienię ją na jakiś Dkk-1 inhibitor lub reswentanol. Dodatkowo zaczynam wkrótce zastrzyki w głowę z IGF-1, trochę się tym niepokoję ale zobaczymy jak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a jak PSI? Bo swego czasu (po pierwszym teście PSI) były bardzo pozytywnie opinie o bardzo szybkim odroście już 2/3 tygodniu, zaobserwowałeś jakieś niezłe działanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...