free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomu a dlaczego odstawiłeś żel i Ru ? Mogłeś pociągnąć razem z PSI a później powoli odstawić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszczuplałem kuracje do minimum bo nie miałem miejsca na aż tyle wcierek. No i kwestie funduszy grały tu również rolę. RU to kuracja 100zl/mies, PSI ok 150zl/mies to niestety są zbyt duże kwoty, więc zdecydowałem się na spróbowanie z PSI i odstawienie reszty, posiłkując się tanimi naturalnymi ekstraktami.

 

Zobaczymy jak to pójdzie wkrótce bo zamierzam zastosować MEGA kuracje, ale nie będę o tym na razie pisał dopóki nie zobaczę jakiś efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamawialo sporo osob,macie juz zel ok. 1,5 miesiaca-jak wyniki?

Bo narazie Majette sie wypowiadal konkretnie,dal zdjecia a ushikawa dopiero zaczal.Rozumiem,ze skoro reszta uzytkownikow sie nie chwali to (poza Majette), zadnych plusow nie widzi po tym okresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Umnie nie ma żadnych plusów odnosnie stosowania tego żelu.

 

Czyli z wypowiedzi mamy 1:1.Majette na plus,Ty na minus bo bez efektow.Mam nadzieje,ze sie wypowie reszta aczkolwiek pewnie gdyby byly jakies efekty to juz dawno by sie podzielili dobrym info z reszta.Cos,wyglada na to ze mozna o tym zapomniec,gratulujac Majette ze okazal sie szczesciarzem ktory cos zyskal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze podsumowanie dam po miesiącu. Na razie nic nie piszę, bo po tak krótkim czasie stosowania, to chyba zwidy raczej

 

P.S. Ziom też widział duże efekty na plus. Tylko nie wiem dlaczego odstawił. Może PSI wydawało się bardziej kuszące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo często zmieniam kuracje, bo nie satysfakcjonuje mnie utrzymanie obecnego stanu, które nie jest dla mnie problemem. Zależy mi jedynie na pełnym odroście, dlatego moje kuracje są obecnie ekstremalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umnie nie ma żadnych plusów odnosnie stosowania tego żelu.

 

Czyli z wypowiedzi mamy 1:1.Majette na plus,Ty na minus bo bez efektow.Mam nadzieje,ze sie wypowie reszta aczkolwiek pewnie gdyby byly jakies efekty to juz dawno by sie podzielili dobrym info z reszta.Cos,wyglada na to ze mozna o tym zapomniec,gratulujac Majette ze okazal sie szczesciarzem ktory cos zyskal.

 

 

tylko,ze ja nie stosuje zelu SABA tego co niektórzy,stosuje mieszanke oryginalnych żeli aptecznych : xamiol steryd oraz retin a ,oba w psotaci żelowej, jest tu tez dodatek vit d3, która wpływa na wzrost , jestem pewien ,że żel działa,nie wiem jak długo będzie, niebawem załącze foto po 2 miesiacach kuracji


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym żel Zioma różni się od Majette ale narazie na plus oceniam bo jak narazie zachamowanie łysienia + pogrubienie włośów na zakolach które tak samo wyglądają jak reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette a retina kupiłeś w żelu ? bo wiem, że w kremi sprzedają w aptece, ale w żelu się nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obydwa są na receptę, retin w żelu nie jest dostępny w Polsce, musi być postać żelowa


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wychodzi taniej to nie wiesz w jakich proporcjach to trzeba zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w moim przypadku jednoznacznie określić skuteczność żelu, ponieważ stosuje jeszcze inne rzeczy. Na ten moment zahamowałem łysienie i sporą część włosów odzyskałem. Na 100% żel zniwelował swędzenie głowy, które spadło prawie do zera oraz zaobserwowałem zniknięcie strupków na głowie które są oznaką stanów zapalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi ten xaminol. Jak wychodzi cena z apteki w porównaniu z ceną w laboratorium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jaki obszar aplikujecie?

 

Ja na całe NW6. Widzę, że to 100g wystarczy mi może max na 1,5 miesiąca. Zastanawiam się czy jest sens smarować tylko miejsca "newralgiczne". Ale tych i tak jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na nw6 aplikowałem spokojnie 1 max 1,5ml więc 100g wystarczyło mi na dużo dłużej. To ma być cieniutka warstwa na skórze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bedzie kolejna partia Saba gel w grupowym zamowieniu za jakis czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. Ale organizacją zajmie się ktoś inny niż ja Ci którzy brali udział w pierwszym zamówieniu dostaną spory gratis (50-100g).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomu a jak długo można stosować żel zważywszy na fakt że jest oparty na sterydach ? Na jak długo trzeba ewentualnie odstawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...