free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką objętośc ma np. 100 g żelu? Chciałbym oszacowac na ile wystarczyłoby mi ile żelu przy stosowaniu ok 0,5 - 1 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej zdjęcie z 10. listopada, po prawej z 17. grudnia.

 

Dwie uwagi:

 

- miałem przeszczepione 600 graftów na zakolach. Pierwsze zdjęcie było w fazie ich wypadania, drugie w fazie odrostu (który ciągle trwa).

 

- włosy na drugim zdjęciu są o 10-15 mm dłuższe.

 

Obecnie stosuję żel już 5 czy 6 tygodni (nie pamiętam, ale chyba zaznaczyłem w tym temacie datę rozpoczęcia). Zostało mi jeszcze żelu na jeden tydzień. Osobiście widzę pewną poprawę. Wkrótce wkleję zdjęcia suchych włosów.

 

P.S. Żel jest w tej chwili jedynym składnikiem mojej kuracji na pokazanym obszarze (boki i tył smaruję jeszcze nizoralem i daktarinem). Fina, RU ani nic podobnego nie używam. Jedynie "witaminki" typu biotyna.

IMAG0062.thumb.png.ad12044b3d204bebcad13877ddb9f0d1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie na środku się zagęściło. Jak często używasz żelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam ok 0.5 ml na całą głowę, jest super mega wydajny. Gdy stosowałem więcej odczuwałem ból skóry wiec zmniejszyłem ilość. Używam już ze trzy tygodnie i efekty przechodzą moje najśmielsze oczekiwania. To chyba jak zarazie najlepszy środek na włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie na środku się zagęściło. Jak często używasz żelu ?

Pierwszy tydzień było codziennie, kolejne dwa 6/7, a teraz 5/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak patrząc zwyczajnie w lustro widzisz poprawę? Bez foto analizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowo ograniczam się do zdjęć. Analiza subiektywnych odczuć rzadko ma jakąkolwiek wartość. Mogą one zależeć nawet od takich czynników, jak ogólny nastrój.

 

Co do odczuć to pisałem już:

Kończę właśnie drugi tydzień stosowania żelu i choć cudów nie ma, to ze zdziwieniem stwierdzam, że w jednym miejscu, gdzie miałem prześwit, już go nie mam. Ciekawe czy to tylko moje złudzenie, bo nowe włosy chyba nie byłyby w stanie wyrosnąć tak szybko, a nie wiem na jakiej zasadzie odbywa się pogrubienie tych istniejących.

Ale przyznam, że z pełnej skali poprawy zdałem sobie sprawę dopiero porównując zdjęcia. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale ja tu widzę jeszcze lepsze efekty niż u majette.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala, super. Tylko jedna sprawa- razem jesteście po zabiegach linii i w podobny sposób całość oprócz zakoli ładnie wam sie zageściła, wiec widac , ze na srodek i pewnie gore dziala- ciekawe jak z zakolami sprawa wyglada. Oczywiscie tam najciezej o jakiekolwiek efekty, ale skoro dziala to moze i tam cos uda sie wskorac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się nie obcinałeś, to na zdjęciu z grudnia masz włosy ok 1 cm dłuższe, to też może fałszować obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli się nie obcinałeś, to na zdjęciu z grudnia masz włosy ok 1 cm dłuższe, to też może fałszować obraz.

Obcinałem się. Włosy na drugim zdjęciu są dłuższe o 10-15 mm.

 

Co do zakoli, to razem z przeszczepem (ciągle trwa odrost) powinno być super zagęszczenie, a nie do końca jest. Na zakolach miałem po prostu dużo bardziej zminiaturyzowane włosy i pewnie potrzeba więcej czasu na taki efekt. Przydałoby się poużywać żelu z pół roku przynajmniej. Niestety u mnie już praktycznie koniec, a nowego zamówienia nie ma jeszcze nawet na horyzoncie. Chyba, że załatwię sobie innymi kanałami - jak majette. Rozważam też zastąpienie żelu neogenikiem - nie liczę w tym przypadku na cud - realistycznym celem będzie utrzymanie obecnego stanu (z którego jestem zadowolony, choć do ideału na pewno sporo brakuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na żywo zawsze lepiej widać niż na zdjeciach,na zdjęciach musi być właśnie identyczne oswietlenie,długość włosów,ale jedno jest pewne żel działa najlepiej ze wszystkich dotychczasowych rzeczy, u ciebie ushikawa to widac jeszcze lepiej niz u mnie, ja teraz scialem za krotko wlosy ale jak mi odrosna do dlugosci tej co na poprzednich fotkach tez zapodam,dalszy ciag,wlasnie wlosy robia sie grubsze, takie "niedźwiedzie" nie wiem jak zakola ,ale na brwi tez dziala super, tyle ,ze skonczyl mi sie dobry retin ,ktory dodawalem do sterydu ,ale niedlugo moze zdobede


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie na środku się zagęściło. Jak często używasz żelu ?

Pierwszy tydzień było codziennie, kolejne dwa 6/7, a teraz 5/7.

 

Kurde to może powinienem zachować taka częstotliwość bo osobiście stosuję 2, 3 / 7 bo efekt mam taki że nie wypadają mi wógóle a że odrostu na zakolach nie zanatowałem to stwierdziłem że nie ma sensu częściej w aspekcie zdrowia. Ciekawe czy częste stoswanie może dać lepsze efekty tzn. np. odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u ushikawy wyglada na to, ze zmniejszenie częstotliwości wcale nie wpłynęło na odrosty. Ja do końca roku będę stosował codziennie, a potem zamierzam przejść na 3x w tygodniu, a może nawet i 2x/tydzień. W inne dni postaram się stosować emolient (chyba olejek rycynowy ze względu na łatwy dostęp i cene). Pamiętajcie, że długie stosowanie codziennie nie oznacza, że efekty będą z czasem lepsze. Oczywiście trzeba jakiś okres stosować, ale lepiej nie przesadzić, według mnie w tym środku najlepsze działanie można zaobserwować do 3 miesięcy, potem skóra może się przyzwyczaić- dlatego te emolienty są tak potrzebne, nie chodzi nawet o atrofie. Pamiętam jak kiedyś stosowałem betametazon w jednej maści na otarcie, które ciągle podrażniałem, efekt po tygodniu był niesamowity, a potem z czasem coraz słabszy, a teraz to nawet mógłbym powiedzieć, że nie działa- no, ale to miejsce ciągle podrażniałem i nie stosowałem emolientów więc tutaj mam nadzieję, że efekt można utrzymać latami (oby ;p )


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od nowego roku też zamierzam zmniejszyć częstotliwość stosowania na 3xtyg. Natomiast w inne dni zamiast SABA na noc kwercytyna (skóra po niej jakby była lepsza ) na zmiane z ASC, który też na mnie działał bardzo dobrze. Poza tym dalej VPAx2 na zakola, witaminki i minerały z olimpu, MSM, RU i skuszę się chyba na OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodam jak osiagne dlugosc wlosow jak na poprzednich fotkach bo troche zbyt krotko scialem, ,fighter: tutaj nie ma gdybania, ile to dziala itd bo przeciez opieramy sie na dosc obszernym badaniu ,nie jestesmy pierwsi ktorzy to stosuja


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gdybam ile działa, mówię tylko z autopsji, przypadkowo (niedawno to odkryłem) maść, którą stosowałem na pewne otarcie była oparta na betametazonie i jak się skóra przyzwyczaiła do sterydu to efekt był z czasem coraz słabszy. Nie mówię, że tutaj jest tak samo, oby nie, bo to chyba najlepszy środek stosowany na forum


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A linia i zakola? Jak oceniacie działanie żelu na te obszary? Wiem, że mieliście przeszczepy, ale może jednak coś zauważyliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem przeszczepu i stosuje na linie. Jeszcze chce postosować zanim ocenię, ale na razie działa dużo słabiej niż na majette czy ushikawe.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można pomieszać żel z betametazonem z atredermem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się zastanawiał jak podtrzymać efekty SABY w momencie gdy będzie trzeba ją odstawić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...