free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomu a dorzucenie do emu ASC jest wg Cb interesujące czy już nie wracasz do tej kombinacji ?

 

Nie wracam, mam progres na obecnej kuracji więc nie będę nic zmieniał przez kilka miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ta cała strona internetowa nie ma na celu promwania emu oil? Skoro w tekście mowa jest o łączeniu retinu a z betametazonem, ktory może powodować poważne skutki uboczne, a w konkluzji mowa jest o emu oil, który może stanowić skuteczny substytut wyżej wskazanego składnika-"Since any hair growth effects of topical corticosteroids would be primarily due to their anti-inflammatory actions (and to a lesser degree, their local-immunosuppressive actions), a much safer and likely equally effective approach would be the simultaneous application of 0.05 Retin A gel and Emu Oil, which has well established anti-inflammatory effects" - wiadomo, że większość zdecyduje sie na polączenie składników bezpieczniejszych i ogólnodostępnych(retin plus emu).

 

0.05 Retin żel + Emu Oil. Wiadomo w jakich proporcjach mają być zmieszane ?

Druga sprawa to czy wogóle dostępny jest gdzieś ten żel bo jak narazie tylko krem jest w aptekach ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogą być zmieszane, trzeba używać oddzielnie - retin żel i 30min później EMU oil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać wersję żelową bo w aptekach jest krem ?

Niestety atrederm się nie nadaje bo nie jest do codziennego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi Ci zażelować Z forum jedna osoba chodzi mi po głowie...


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy obecnej kuracji zauwazyłem brak wypadających włosów z czubka głowy i ich pogrubienie, mysle ze zadziałał tak właśnie Saba. Stosuje betha, myslałem ze starczy mi go na góra miesiąc, ale zel jest naprawde niezwykle wydajny. Dodam, ze nie doświadczyłem zadnych skutków ubocznych odkad robie przerwy miedzy minoxem a Sabą minimum 1h. Zreszta wrzuce niedługo fotki po 2 miesiacach kuracji.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich porach dnia stosujecie żel SABA z Betametazonem?

Myjecie też włosy w ten sam dzień czy na następny ?

Wiem że żel może trochę oblepia włosy, ale na forach i ulotkach (np Daivobet,Xamiol) piszą żeby go nałożyć i umyć włosy dzień później.

Zalecają to robić, żeby były lepsze wyniki stosowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nakładam na noc i rano zmywam szamponem


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje tak jak fighter, ogólnie nie widze innej opcji stosowania tego specyfiku. No bo jak chodzic za dnia z olejami na włosach ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem i chciałem się dopytać.

Od jakiegoś miesiąca stosuję SABA gel i co najlepsze jest to jedyny środek po jakim mam jakiekolwiek efekty, naprawdę wygląda to obiecująco. Włosy pogrubione i to naprawdę robi różnicę, a bardzo możliwe że z czasem kuracji efekt będzie tylko lepszy.

Jednak od jakichś 3 dni często mocno mnie coś kłuje w okolicach serca(chyba) mam na myśli lewą stroną klatki piersiowej. Występuje to na zasadzie, że złapie przez kilka-kilkanaście sekund kłuje a następnie przestaje i tak po kilkudziesięciu minutach/kulku godzinach ból pojawia się ponownie.

 

A wracając do kłucia, czy jest to możliwy skutek uboczny po SABA gel? Używam tego zrobionego w oparciu o predizolon, jeżeli tu może być problem to może warto sprobować z hydrokortyzonem?

Proszę o jakąś odpowiedź

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to wina SABA. Wygląda to na nerwobóle, ale niech wypowiedzą się inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - u mnie saba nie spowodowal pogrubienia włosów albo go nie widze - jak to sprawdzacie? Wydaje mi sie że ten odcinek włosa który jest poza głową nie może się rozrastać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wracając do kłucia, czy jest to możliwy skutek uboczny po SABA gel? Używam tego zrobionego w oparciu o predizolon, jeżeli tu może być problem to może warto sprobować z hydrokortyzonem?

Proszę o jakąś odpowiedź

 

pzdr.

 

Bóle z lewej strony klatki piersiowej nie są bólami od serca, a więc o to możesz być spokojny. Bóle sercowe zawsze objawiają sie w mostku.

Prawdopodobnie to nerwoból. Nie przejmuj sie tak i bedzie git


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu stosowania SABA z betametazonem zaobserwowałem u siebie silny trądzik na klatce piersiowej, pośladkach i ramionach. W internecie znalazłem notkę, z której wynika, że to kortykosteroidy odpowiedzialne są za taki stan rzeczy:

"Steroid acne is an adverse reaction to corticosteroids, and presents as small, firm follicular papules on the forehead, cheeks, and chest. They appear as pinkish maculopapular rash without any comedones or cyst as seen in Acne Vulgaris [1]:137"

 

Czy ktoś z Was miał podobne problemy skórne po stosowaniu SABA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskoczyło parę krostek za i pod uszami, właśnie wydawało mi się że to po saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy SABA z betha może powodować utratę włosów? Bo na samym czubku zrobiło mi się gniazdo, ale takie na maxa, kółeczko o średnicy 2cm. W tym miejscu zawsze kładę najwięcej SABY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie po co dajesz jak najwiecej ?skoro w patencie pisze jaknajciensza warstwa, duzo nie znaczy lepiej nie ma sensu przesadzac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy SABA z betha może powodować utratę włosów?.

Raczej nie może. Na pewno duzo wieksze wypadanie od tego zelu, powoduje zel do włosów


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie powodowal wieksze wypadanie wlosow,ale ja stosowalem xamiol,no i jedynie 2 razy w tygodniu.Byc moze to byl zbieg okolicznosci,lub przypadek,niewiem,ale po ok 1-2 m-cy wrocilem do Daivonexu,gdyz wolalem nie ryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie powodowal wieksze wypadanie wlosow,ale ja stosowalem xamiol,no i jedynie 2 razy w tygodniu.Byc moze to byl zbieg okolicznosci,lub przypadek,niewiem,ale po ok 1-2 m-cy wrocilem do Daivonexu,gdyz wolalem nie ryzykowac.

i co, pomogło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,po odstawieniu Xamiolu,wszytsko sie unormowalo.Leczylem sie wtedy u dermy,wiec powiedzialem jej zreszta na wizycie,ze wg mnie Xamiol,mi nie pomaga,wzmaga wypadanie wlosow i pogarsza sytuacje,wiec sama stwierdzila,ze jesli faktycznie tak czuje ze jest,to zebym odstawil i wrocil do Daivonexu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie macie jakiś sposób na stosowanie saby przy dłuższych włosach (3-4cm)? Chodzi mi o to aby jak najwięcej saby zostawało na skórze a nie na włosach. Żeby pokryć cienką warstwą całą głowę potrzebuje bardzo dużo żelu. Może ktoś ma podobnie i coś wymyślił? oczywiście nie interesuje mnie obcinanie się na zero/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...