free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mozna zrobic saba w plynie i problem rozwiazany

 

w jaki sposób? da rade z saby, którą już mam czy trzeba robić nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka będzie różnica w działaniu pomiędzy żelem i płynem? Bo ja mam ten sam problem, noszę dłuższe włosy i ciężko jest mi pokryć cienką warstwą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dłuższe włosy i aplikuję sobie żel na głowę za pomocą strzykawki. Polecam taki sposób, gdyż jego zaletą jest też możliwość dokładnego odmierzenia stosowanych dawek żelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy 3 x w tygodniu stosować na początku czy może za mało ?

 

wystarczy, to jest nawet optymalnie, a nie za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam 2 takie małe pytania,będę stosował Saba razem z żelem Retina,czy coś takiego będzie dobre? :

 

http://www.doz.pl/apteka/p56889-Locacid_005_krem_import_rownolegly_30_g

 

i jak to dawkować przy aplikacji? przepraszam za takie pytania,ale zielony jestem w tym totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łatwej kupić u artura? Przy stosowaniu 3x tydzień 100g wystarczy na bardzo długo więc nie jest to spory wydatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 zł jak się nie ma(przynajmniej na razie ) roboty to jest spory wydatek te 100 jest do ogarnięcia,ale nie prawie 180..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

później będziesz sobie pluł w brodę, ze trzeba bylo zapłacić 70zł więcej i mieć spokój niż kombinować i się denerwować niepotrzebnie, bo coś tu nie pasuje, bo za tłuste, bo nie chce się 2 rzeczy naraz stosować itp. (ile to ja już razy sobie wyrywałem resztki włosów przez takie sprawy ). Ale rób jak uwazasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to najwyżej dozbieram i wezmę ten gotowy a na ile średnio przynajmniej orientacyjnie starcza przy stosowaniu 3 x w tygodniu przód+czubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można ratować się SABA w przypadku pojedynczych, wkurwiających pryszczy na twarzy, jak to w lecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował łączyć Emu oil + Saba na bazie hydrokortyzonu albo widział kogoś kto stosuje takie combo na zagranicznym forum? Czy takie połączenie może dać podobny efekt jak w przypadku Betha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałem. Nie stosuj w ten sam dzien bo EMU popchnie skladniki prosto do krwiobiegu. Mozesz EMU stosowac w dni w ktorych nie stosujesz kortykosteroidu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę w końcu ruszyć z sabą (hydro), powiedzcie mi tylko jaki emolient używać (i kiedy), aby nie było uboków jak ta atrofia skóry.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba to połączenie sterydu: hydro albo betha z retino, a daivobet to sam steryd (chyba betha) bez retinoid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daivobet skład betha i Kalcypotriol- nie jest wiec sam steryd a ma w składzie drugi skladnik Kalcypotriol- na stan zapalny i używany w chorobach skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę w końcu ruszyć z sabą (hydro), powiedzcie mi tylko jaki emolient używać (i kiedy), aby nie było uboków jak ta atrofia skóry.

 

Dzięki!

Saba zawiera to żel z 2 składników (hydrokortyzonu + tretinoina ). Tretinoina ma chronić przed atrofią skóry.

Emolient to po prostu dodatek do kuracji aby była skuteczniejsza - np EMU oil.

Przeczytaj cały wątek a dowiesz się także znacznie więcej.

 

 

Hmm a próbował ktoś robić mieszany cykl?

np 1 miesiąc - Saba betametazon (codziennie)

3 miesiące - Saba hydrokortyzon (mieszanie np 2-3 razy w tyg + EMU)

2 miesiące - Retin-a

znowu to samo czyli

1 miesiąc - Saba betametazon (codziennie)

3 miesiące - Saba hydrokortyzon (mieszanie np 2-3 razy w tyg + EMU)

2 miesiące - Retin-a

 

Ciekaw jestem jak będzie z 'wytrzymałością' skóry na taką terapie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po zaaplikowaniu Saba w żelu,powinien on wyschnąć,czy tworzy się taka powłoka jak w przypadku nałożenia olejku

Dodam,że stosuję Beta-1,5 ml,bo 1 ml starcza mi tylko na przód a na gniazdo brakuje trochę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy po zaaplikowaniu Saba w żelu,powinien on wyschnąć,czy tworzy się taka powłoka jak w przypadku nałożenia olejku

Dodam,że stosuję Beta-1,5 ml,bo 1 ml starcza mi tylko na przód a na gniazdo brakuje trochę..

Tworzy się, dlatego ludzie stosują saba raczej na noc, a rano myją głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...