free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 5tym dniu. Strasznie swedzi i "pracuje" mi glowa z tylu gdzie pobierane byly grafty. Az kurwicy distaje. Czy to normalne. Jak sobie z tym radzic.. kiedy to ustapi. Tyl glowy ciagle bardzo czerwony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marcinekk kiedy robiłeś trzeci zabieg i gdzie ?

Równo rok temu. Nie zrobiłem z tego relacji na forum. Właściwie sam nie wiem czemu. Na tą chwilę ogólnie jestem zadowolony. Zapewne gdyby nie wszystkie razem wzięte zabiegi to mój stan byłby mniej więcej NW5/6. Oczywiście nie mam ani linii jak nasz kolega Antek ma w marzeniach, nie mam też gęstości jak afroamerykanin.

Poziom tego forum któremu wiele zawdzięczam osiągnął dno. Starzy forumowicze którzy potrafili merytorycznie porozmawiać właściwie się tu już nie udzielają. Zdjęć jest coraz mniej a coraz więcej w tresciach kurw, mend, i chujów. Nie ma moderatora, jest samowola. Zaglądam tu jeszcze właściwie z sentymentu bo czytać niektórych wypocin się już nie da. Wolę p9magac ludziom przez priv bo niejako mam dług wobec tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek pamiętasz że też plułem na BHR jak miałeś spie*dolony zabieg w tej klinice ? Więc o co chodzi ?

 

A wiesz dlaczego plułem, bo byłem głupi i mi szkoda Cię było, częściowo też z tego powodu, że nie lubię lekarzy i wiem jak oni żerują na nieszczęściach ludzi.

 

A marzenia to mogę mieć jaskie chcę i mogę dążyć do nich i dążę. I myślisz, że byłby ku kurwy i chuje i mendy itp. gdyby mnie nie wkurwiali ? Pokaż mi palcem choć jednego do którego pierwszy plułem jadem na tym forum.

 

Myślisz, że pozwolę sobie wchodzić na łeb... i już powiedziałem wiele razy usuńcie w *uj wszystkie moje posty stąd i zbanujcie mi nicka jak tego chcecie. Ja korzyści stąd nie mam żadnych. To jest też tylko z sentymentu i jako hobby.

 

 

Zróbcie to natychmiast jak chcecie! Piszcie do Admina teraz, wszyscy nawet po kolei możecie pisać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglbys wrzucic foto z wlosami calkowice zaczesanymi do tylko nie na ukos w bok zeby bylo widac calkowice linie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I myślisz, że byłby ku kurwy i chuje i mendy itp. gdyby mnie nie wkurwiali ? Pokaż mi palcem choć jednego do którego pierwszy plułem jadem na tym forum. Myślisz, że pozwolę sobie wchodzić na łeb... i już powiedziałem wiele razy usuńcie w *uj wszystkie moje posty stąd i zbanujcie mi nicka jak tego chcecie. Ja korzyści stąd nie mam żadnych. To jest też tylko z sentymentu i jako hobby.

 

Hejtem i mięsem zacząłeś walić do mnie jak tylko napisałem na forum, że jestem lekarzem i konsultantem. Wcześniej rzekomo byłem jak piszesz nawet Twoim przyjacielem. Robisz to też do innych w momencie gdy ktoś ma inne zdanie. Nic nie usprawiedliwia Twojego języka a często zwykłego chamstwa a tłumaczenie tego nawet tym: bo on pierwszy jest dziecinne. Po to jest forum aby były czasem różnice zdań i aby można było z tego ostatecznie wyciągnąć jakieś konkretne wnioski a nie nie wyzywać się jak pijane gnojki pod wiejskim sklepem. Nikt też nie ma zawsze racji a Ty swoją postawą niestety ale taki dajesz przekaz. Sam napisałeś, że nikomu nigdy jej nie przyznałeś więc uważasz się za nieomylnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejtem i mięsem zacząłeś walić do mnie jak tylko napisałem na forum, że jestem lekarzem i konsultantem. Wcześniej rzekomo byłem jak piszesz nawet Twoim przyjacielem

 

Nie bez powodu to było, bo dałeś mi powód, a nawet powody.

 

Robisz to też do innych w momencie gdy ktoś ma inne zdanie.

 

Tylko wtedy kiedy te inne zdania dotyczą bezpośrednio mnie, czy jakiejś mojej kwestii. Nie pozwolę nigdy wchodzić sobie na łeb i nikomu, choćby musiał walczyć na śmierć i życie i polec w tej walce.

 

Nic nie usprawiedliwia Twojego języka a często zwykłego chamstwa a tłumaczenie tego bo on pierwszy jest dziecinne.

 

Nic...? a fakt jak tu do mnie od początku pluto jadem? A poza tym to ja nie uznaję kotolickiego przekazu aby nadstawiać drugi policzek.

Myślisz, że ludzie stają nawet bestiami bez żadnego powodu...? Poczytaj o tym doktorze.

 

 

Po to jest forum aby były czasem różnice zdań i aby można było z tego ostatecznie wyciągnąć jakieś konkretne wnioski a nie nie wyzywanie się jak pijane gnojki pod wiejskim sklepem.

 

Dokładnie tak, masz racje, problem jednak pojawia się kiedy to pojawia się bezpośrednia nietolerancja i nienawiść, a tak tu nieraz było względem mnie i od samego początku, więc nie mogę być obojętny. Poza tym j.w. Nikt nie będzie mi rządził w moich osobistych sprawach, kwestiach i preferencjach.

 

Nikt też nie ma zawsze racji a Ty niestety ale taki dajesz przekaz.

 

Może jestem jak Fidel Castro. Nie zapominaj jednak, że nawet Fidel był innym człowiekiem i nawet oferował swoją przyjaźń i pomoc tym, którzy później byli jego wrogami.

 

Sam napisałeś, że nikomu nigdy jej nie przyznałeś więc uważasz się za nieomylnego.

 

Owszem, ale jeśli coś dotyczyło mnie osobiście i ingerowało bezpośrednio we mnie, a nie że zawsze i wszędzie i na każdym kroku i nawet w dziedzinach w których się nie znam nie przyznaję nikomu racji - bo nawet wiele razy komuś na forum przyznałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... o tym mówię co sobie tu Panowie uprawiacie. Wasza wola ale pamiętajcie że jeśli chcecie toczyć dyskurs o wyższości prawdy któregokolwiek z Was to powinniście to robić w osobnym wątku albo na czacie lub na priv. Jeśli odnosicie się do konkretnych problemów innych forumowiczów to nie uprawiajcie polemiki między sobą tylko piszcie swoje zdanie bez personalnych wycieczek. Wiem że tego nie zrobicie ale naprawdę tak powinno być. To nie jest moja złośliwość do któregokolwiek z Was. Szanuje tu wszystkich ale to czasem jest przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... o tym mówię co sobie tu Panowie uprawiacie.

 

Sorry ale nie przyrównuj mnie do niego bo ja nigdy takiego języka w stosunku do nikogo tu nie używałem a tym bardziej nie przeklinam. Poza tym na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. To dzięki Antkowi jest na forum coraz mniej relacji bo język w stylu zapałek wbitych w g... to właśnie on tu wprowadził. I ludzie zwyczajnie boją się hejtu więc nie będą nic zamieszczać bo nikt nie chce być wyśmiany.

 

Dokładnie tak, masz racje, problem jednak pojawia się kiedy to pojawia się bezpośrednia nietolerancja i nienawiść, a tak tu nieraz było względem mnie i od samego początku, więc nie mogę być obojętny. Poza tym j.w. Nikt nie będzie mi rządził w moich osobistych sprawach, kwestiach i preferencjach.

 

A kto tu się Ciebie czepia i mówi Ci jak masz się leczyć? Tu nikt nikomu nie mówi co ma robić. Od dawna nie widziałem żadnego postu hejtującego Twój sposób leczenie więc o czym Ty piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dzięki Antkowi jest na forum coraz mniej relacji bo język w stylu zapałek wbitych w g... to właśnie on tu wprowadził.

 

Nie wku*wiaj mnie znowu, i nie wmawiaj mi tego i nie przypisuj mi rzeczy których nie zrobiłem!!!!

 

Ten tekst ''efekt zapałek wbitych w gówno'' - ''zapałki wbite w gówno'' wymyślił i zapoczątkował tu niejaki @leon85 - obecnie zbanowany nick - i jak sprawdzaliśmy IP to juz dokładnie nie pamiętam, ale był to albo Piotr z HDC albo obecny forumowicz @dandinho, w każdym razie znany również jako @Anihilator i jeszcze jeszcze pod paroma innymi nickami.

 

-- 25 sty 2020, 17:07 --

 

I ludzie zwyczajnie boją się hejtu więc nie będą nic zamieszczać bo nikt nie chce być wyśmiany.

 

I to raczej ja się waszego hejtu boję i tacy ludzie którzy mają do zrobienia małe ubytki jak np. Kamciu, i paru innych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętasz już, że Admin te informacje wypisywał publicznie na czacie? Kto ze zbanowanych jakiego nicka ma tu następnego ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst ''efekt zapałek wbitych w gówno'' - ''zapałki wbite w gówno'' wymyślił i zapoczątkował tu niejaki @leon85 - obecnie zbanowany nick - i jak sprawdzaliśmy IP to juz dokładnie nie pamiętam, ale był to albo Piotr z HDC albo obecny forumowicz @dandinho, w każdym razie znany również jako @Anihilator i jeszcze jeszcze pod paroma innymi nickami.

 

Być może. Fakt jest jednak taki, że Ty bardzo często właśnie tak opisujesz czyjeś efekty i hejtujesz wszystkie kliniki w których nie zrobią tego co chcesz. Już nie raz pisałem, że to nie jest żadna opinia tylko zwykły hejt.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto tu się Ciebie czepia i mówi Ci jak masz się leczyć? Tu nikt nikomu nie mówi co ma robić. Od dawna nie widziałem żadnego postu hejtującego Twój sposób leczenie więc o czym Ty piszesz.

 

Bo już od dawna nie ma tu mojego osobistego wątku w dziale ''opowiedz swoją historię'', i od dawna stosuję linie obrony wzorowaną na tych samych metodach. Nigdy do nikogo pierwszy nie plułem nigdy nic !!!

 

-- 25 sty 2020, 17:16 --

 

Być może. Fakt jest jednak taki, że Ty bardzo często właśnie tak opisujesz czyjeś efekty i hejtujesz wszystkie kliniki w których nie zrobią tego co chcesz. Już nie raz pisałem, że to nie jest żadna opinia tylko zwykły hejt.

 

Nie być może, tylko na pewno! I nikogo nie wyśmiewam z forumowiczów!!! Tylko lekarzy/kliniki, A mam prawo o nich wyrażać opinie i tyle, i czy ci się to podoba czy nie, i bez względu jak to nazywasz. A to że mi odmówili w niektórych klinikach mimo, że w innych powiedzieli, że jestem wręcz idealnym kandydatem do takiego zabiegu, to też nic innego jak hejt- nienawiść do mnie i nietolerancja z ich strony!!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten tekst ''efekt zapałek wbitych w gówno'' - ''zapałki wbite w gówno'' wymyślił i zapoczątkował tu niejaki @leon85 - obecnie zbanowany nick - i jak sprawdzaliśmy IP to juz dokładnie nie pamiętam, ale był to albo Piotr z HDC albo obecny forumowicz @dandinho, w każdym razie znany również jako @Anihilator i jeszcze jeszcze pod paroma innymi nickami.

 

 

mylicie mnie z kims innym, poza tym ten teks uzywa wiele osob bo poprostu jest trafiony w sedno jesli chodzi o efekty poszczegolnych klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam prawo o nich wyrażać opinie i tyle, i czy ci się to podoba czy nie, i bez względu jak to nazywasz. A to że mi odmówili w niektórych klinikach mimo, że w innych powiedzieli, że jestem wręcz idealnym kandydatem do takiego zabiegu, to też nic innego jak hejt- nienawiść do mnie i nietolerancja z ich strony!!!!

 

Opinia to jest wtedy kiedy ktoś komuś uświadczył jakąś usługę w innym razie to zwykły hejt ale tego nie rozumiesz. Od lat nie zrobiłeś HT choć przecież jesteś idealnym kandydatem. Szkoda, że forum nie daje możliwości anonimowej ankiety wskazującej czy Twój czy mój sposób wypowiedzi jest nietolerancyjny i chamski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem @dandinio już kto to był i czy ten ktoś teraz też tu jest, ale masz rację, że ten tekst jest trafiony jak najbardziej, i nikt się nim tak nie przejmuje jak mówi pan lekarz konsultant, tylko jest próba a właściwie wykorzystanie tego przeciwko mnie, bo też używam często tego tekstu.

 

-- 25 sty 2020, 17:31 --

 

Opinia to jest wtedy kiedy ktoś komuś uświadczył jakąś usługę w innym razie to zwykły hejt ale tego nie rozumiesz. Od lat nie zrobiłeś HT choć przecież jesteś idealnym kandydatem. Szkoda, że forum nie daje możliwości anonimowej ankiety wskazującej czy Twój czy mój sposób wypowiedzi jest nietolerancyjny i chamski.

 

Ja już doskonale rozumiem nienawiść Maral'a, Erdogan'a i Przybylskiego do mnie, i nietolerancję takich jak ja w ich klinikach.

 

A HT zrobię wtedy kiedy będę chciał - już było o tym mówione więc na uj do tego wracasz?

 

I ankiety też se możesz robić jakie chcesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem @dandinio już kto to był i czy ten ktoś teraz też tu jest, ale masz rację, że ten tekst jest trafiony jak najbardziej, i nikt się nim tak nie przejmuje jak mówi pan lekarz konsultant, tylko jest próba a właściwie wykorzystanie tego przeciwko mnie, bo też używam często tego tekstu.

 

W momencie kiedy ktoś prowadzący swoją relację otrzyma komentarz innego usera przyrównujący jego głowę do gówna raczej jej nie skończy bo po co narażać się na dalsze ośmieszenie. Tak samo będą myśleć wszyscy inni tylko rozważający zamieszczenie swojej relacji bo po co ryzykować. Szyderstwo to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje ktoś z wątpliwym efektem po HT.

Ja wiem, że Ty Antek takiej ankiety się boisz bo przecież już raz Cię z innego forum wyrzucono. Wiem, wiem oni się wtedy mylili bo to Ty przecież miałeś rację i inni nie byli wobec Ciebie tolerancyjni. Twój problem polega na tym, że Ty nie potrafisz normalnie funkcjonować między ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że Ty Antek takiej ankiety się boisz bo przecież już raz Cię z innego forum wyrzucono. Wiem, wiem oni się wtedy mylili bo to Ty przecież miałeś rację i inni nie byli wobec Ciebie tolerancyjni. Twój problem polega na tym, że Ty nie potrafisz normalnie funkcjonować między ludźmi.

 

Nawet ch*ja wiesz z jakiego powodu mnie wywalili z HLT. Ale powiem ci, bo promowałem Przybylskiego jako dobrego polskiego lekarza od HT - za co mi ryjem odpłacił na tym forum, oraz za sprzeciwianie się cenzurze w wątkach lekarzy/klinik!

Albo dobrze wiesz, tylko w *uja celowo lecisz z tym aby znowu to wykorzystać przeciwko mnie!

 

Ty mi nie będziesz tłumaczył na czym polega mój problem.

 

Potrafię funkcjonować, nawet się dobrze czuję - tylko w odpowiednich kręgach.

 

I rób tą kurwa ankiete i wywalaj mnie z tego forum jak chcesz. Ja i tak mam wyebane na to.

 

-- 25 sty 2020, 19:13 --

 

I w dupie mam czy inni na HLT byli do mnie tolerancyjni (choć byli na pewno bardziej tolerancyjni niż tutaj na tym forum), chodzi mi o tolerancje w klinikach HT, o której możemy zaraz szerzej pogadać i brać na tapetę Maral'a i Erdogan'a, skoro już tak bardzo chcesz o tym mówić...

 

Wiesz co Erdogan powiedział Angel'owi gdy ten pytał o mój przypadek ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Erdogan powiedział Angel'owi gdy ten pytał o mój przypadek ?

 

Nie interesuje mnie to. Wiem, że chcesz sobie popisać bo lubisz być w centrum uwagi. Pisz sam do siebie na czacie albo ktoś Cię wysłucha jak zostałeś skrzywdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie to. Wiem, że chcesz sobie popisać bo lubisz być w centrum uwagi. Pisz sam do siebie na czacie albo ktoś Cię wysłucha jak zostałeś skrzywdzony.

 

A powinno bo Maral ten terrorysta robi to samo co Erdogan! Ale tak czułem że nie będziesz tym zainteresowany, bo popierasz przecież ten ich terror! I nigdy sam do siebie nie pisałem na czacie tylko albo z kimś była dyskusja, albo do ciebie bo wiedziałem że czytasz, albo do gargameli. Ale ja wiem lekarzu, że za wszelką cenę będziesz tu próbował ze mnie zrobić debila.

 

I że będziesz prowokacje uprawiał do usranej śmierci.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ze ktos odpisal na moje pytanie. zamiast tego przekrzykiwanie sie na 2óch stronach. Tragedia ludzie na tym forum..

 

Moze teraz sie uda. Przeszczepili mi grafty na w sumie calej glowie. Jako , ze to moj drugi przeszczep i juz mialem robiony "przod" a teraz znowu wszczepiali grafty miedzy innymi w to samo miejsce to czy moje wlosy ktore juz mialem odrosna normalnie? czy jest mozliwosc ze uszkodzili wszystko i musze czekac te 6 miesiecy na caly wzrost.

 

szczerze to sie obawiam troche mojego przeszczepu drugiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas pokaze , nikt tego nie wie . To przeszczep i to zawsze jest ryzyko , jeden bedzie mial dobry rezultat a drugi skonczy z plackami na zakolach bo sie nie przyjmie przesczep. Druga sprawa ,ze twoj donor mozliwe ze tez podlega miniaturyzacji i jak wczesniej traciles przeszczep to tym razem moze bys podobnie bez lekow na lysienie. Nie ty zreszta pierwszy masz taki problem. Kilka dni temu ogladalem goscia ktory nie ma nawet 30 ktory twierdzil ze nie lysieje na poczatku a po dwoch latach zaczela mu korona leciec mimo ze juz wladowal 5000 graftow w przod i gore bez korony. Zycia nie oszukasz , jak lysiejeszcze wczesnie to masz duze szanse na wiekszy ubytek w przyszlosci i trzeba to brac pod uwage bo potem moze to wygladac dziwnie na glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przeszczep i wszystko jest mozliwe. Jeden ma dobry rezultat a drugiemu zostaja lyse placki bo grafty sie nie przyjely albo technik sie nie popisal. Nikt tutaj nie ma szklanej kuli , czas pokaze co bedzie.moze byc tak ,ze twoj donor tez w jakims stopniu podlega miniaturyzacji i dlatego bylo pisane zebys bral leki na zatrzymanie lysienia bo to moglo byc powodem ze straciles gestosc przeszczepu. Nie ty jedyny bo wczoraj widzialem relacje goscia na zagranicznym forum ktory tez jak ty tracil przeszczep i mimo ze nawet 30 nie mial to twierdzil ze lysienie mu sie zatrzymalo mial 5000 graftow.

 

ja to wszystko rozumiem, mi chodzi po prostu a sama mechanike. bo przed przesczepem jak sobie ulozylem/zamaskowalem dobrze wlosy to malo kto widzial ze jestem lysiejacy.

myslalem ze nie ruszą mi linii ale lekarz stwierdzil ze mi to musza zagescic i maja racje bo to srednio wygladalo.

 

Moje pytanie czy skoro wstawili mi tam grafty to czy moje "stare" wlosy normalnie urosna pomiedzy tymi przeszczepionymi. bo zaczynam sie zastanawiac czy cala moja inwestycja 7tys euro ktore wydalem 7 lat temu w BHR pojdzie sie j...ć i bede przez 6 miesiecy chodził lysy.

 

Ktos mial podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...