free web hit counter Skocz do zawartości
matekkk

Wzmożone wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ziom jaki masz stan lysienia NW?Biorac pod uwage nick-masz 22 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale biorę od kilku dni witaminy( Vitapil), dziś pierwszy raz od tego czasu skontrolowałem wypadanie i praktycznie nie było czego liczyć. Mam nadzieję że to już koniec tego piep... linienia, ale zdaję sobie sprawę że to może być chwilowe. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jeśli wydarzenia nie przebiegają wg najgorszego scenariusza, tzn że jest coś nie tak.

Oczywiście, tak jak przypuszczałem, to była tylko chwilowa poprawa, już wszystko wróciło do "normy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam panowie z waszym wypadaniem? U mnie wciąż bez zmian, włosy lecą garściami. Hipoteza o okresowym, sierpniowo-wrześniowym linieniu się niestety nie potwierdziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odstawieniu RU i ASC i przejsciu na CB wypadanie zmniejszylo sie o jakies 60-70%.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zdecydowanie Twoim problemem nie była ekspresja androgenów tylko stan zapalny na który znacząco wpływa CB-03-01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety bez zmian. Odkąd stosuję Ru mam non stop linienie. Po 2 miesiącach kuracji Ru chyba zdeycduje się na odstawienie. Może czas na ASC-J9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jak widzisz, że z każdym tygodniem jest coraz gorzej to już nic Ciebie nie przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumie Cie, ja również dość często zmieniam kuracje (co nie jest dobre) dlatego niestety mój stan nie jest taki jaki bym chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ASC jest fajne że stopuje wypadanie włosów, dzięki temu człowiek że tak powiem psychicznie może odsapnąć... ja mocno zastanawiam się nad CB, bo niestety przy RU często jest tak że niektórym pogarsza dość konkretnie stan...a o CB "złego" słowa nie słyszałem na temat pogarszania się stanu.

 

A właśnie z terapi eksperymentalnch jeśli PSI nie wypali jakie są jeszcze "nadzieje" w najbliższym czasie. Powiedzmy ktoś przetestował CB,Ru,ASC,AHK,PSI, to co mu pozostaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy ktoś przetestował CB,Ru,ASC,AHK,PSI, to co mu pozostaje ?

iniekcja albo przeszczep (oczywiście nie w każdym przypadku)


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko są jeszcze inhibitory PGD2 oraz środki zwiększające PGE2

 

Kuracje są dość tanie bo stosuje się niskie stężenia, problem w tym że nie wiemy jak to wpłynie na organizm w dłuższej perspektywie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwi mnie czemu tak wiele osob probuje RU skoro na forach jest mnostwo wypowiedzi,ze to nie tylko nie pomaga ale wrecz pogarsza w widoczny sposob stan wlosow,to juz lepiej nic nie brac niz sobie szkodzic i przyspieszac lysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie czemu tak wiele osob probuje RU skoro na forach jest mnostwo wypowiedzi,ze to nie tylko nie pomaga ale wrecz pogarsza w widoczny sposob stan wlosow,to juz lepiej nic nie brac niz sobie szkodzic i przyspieszac lysienie.

 

Jest dużo więcej pozytywnych opinii, ale w większości przypadków są to osoby które stosują dłużej niż 6-12miesięcy. Najczęściej jest tak ze po 3-4 miesiącach ktoś stwierdza ze stan mu się pogorszył wpada w szał i odstawia a później okazuje się stan pogarsza się jeszcze bardziej i szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziwi mnie czemu tak wiele osob probuje RU skoro na forach jest mnostwo wypowiedzi,ze to nie tylko nie pomaga ale wrecz pogarsza w widoczny sposob stan wlosow,to juz lepiej nic nie brac niz sobie szkodzic i przyspieszac lysienie.

 

Jest dużo więcej pozytywnych opinii, ale w większości przypadków są to osoby które stosują dłużej niż 6-12miesięcy. Najczęściej jest tak ze po 3-4 miesiącach ktoś stwierdza ze stan mu się pogorszył wpada w szał i odstawia a później okazuje się stan pogarsza się jeszcze bardziej i szybciej...

 

Chyba,ze tak.Ja widzialem zdecydowanie negatywne a pozytywnych nie.No i psychologicznego punktu to sie nie dziwie,ze ludzie widzac pogorszenie po uzywaniu czegos,odstawiaja to bo boja sie ze skoro po 3 miesiacach jest zle to po roku bedzie bardzo zle i nie chca ryzkowac.W kazdym razie to RU zadnym cudem nie jest i wciaz trzeba czekac na jakis przelom.

Szczerze mowiac,watpie zeby tak skomplikowana sprawe jaka jest lysienie udalo sie opanowac dzieki pasjonatom na forach internetowych ktorzy poswiecaja swoj czas na proby i wyszukiwanie informacji na ten temat.Mam duzy szacunek za ta dzialalnosc ale logicznie rzecz biorac jesli nie udalo sie do tej pory wynalezc skutecznego "leku" firmom w ktorych pracuja naukowcy z danej branzy,ktorzy maja laboratoria i wielkie budzety to szanse ze zrobi to hobbysta-amator wynosza mniej niz granica bledu statystycznego.Ale nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wkurza.

 

Jeszcze 2-3 miesiące temu wszyscy piali z zachwytu na 2 polskich forach nad tym RU. Podobno miał to być super bloker o skuteczności fina bez efektów ubocznych. Zamówiłem RU i nagle się okazuje, że połowa osób ma po nim pogorszenie.

 

Te opinie na polskich forach nie są, jak widać, funta kłaków warte. Ludzie plotą, co im ślina na język przyniesie. Zresztą tak na logikę, skąd ktoś kto bierze 3-4 rzeczy może wiedzieć co mu pomaga. Zwłaszcza jeśli wszystko ocenia "na oko" i nawet zdjęć nie porobi.

 

Ja używałem latanoprostu przez pół roku i efekt był taki, że gęstość włosów na obszarze aplikacji zmniejszyła mi się o 25%. Ale nie wypisuję bzdur, że latanoprost mi zniszczył włosy. Trzeba jeszcze trochę myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac,watpie zeby tak skomplikowana sprawe jaka jest lysienie udalo sie opanowac dzieki pasjonatom na forach internetowych ktorzy poswiecaja swoj czas na proby i wyszukiwanie informacji na ten temat.Mam duzy szacunek za ta dzialalnosc ale logicznie rzecz biorac jesli nie udalo sie do tej pory wynalezc skutecznego "leku" firmom w ktorych pracuja naukowcy z danej branzy,ktorzy maja laboratoria i wielkie budzety to szanse ze zrobi to hobbysta-amator wynosza mniej niz granica bledu statystycznego.Ale nadzieja umiera ostatnia

ale przecież my nie próbujemy wynaleźć leku na łysienie tylko korzystamy z już opublikowanych, dostępnych badań. np całkiem niedawno (chyba nawet nie minął rok) naukowcy odkryli relację między łysieniem a PGD2. mając te informację ludzie na forach zaczęli szukać substancji, które są inhibitorami tegoż PGD2 (oczywiście też nie na własną rękę a korzystając z badań) i zaczęli je stosować. różne laboratoria i koncerny farmaceutyczne zapewne też, ale od odkrycia mechanizmu działania do wprowadzenia leku (konieczność wykonywania testów, zatwierdzenie przez FDA itp) daleka droga. dlatego myślę że bardzo dobrze się dzieję, że ludzie testują różne substancje, a nie czekają aż pojawią się w sklepach/aptekach gotowe produkty, ale ważne żeby się to opierało na stosownych badaniach naukowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jasne,że dobrze-wyraznie to napisalem.Tyle tylko ze to jest szukanie po omacku i na chybil-trafil,nie wiadomo ile substancji potrzeba,jak dlugo etc.To jest strzelanie w ciemno i liczenie na szczesliwy traf.Ja nie robie z tego absolutnie zadnego zarzutu,napisalem tylko ze szanse na to ze uda sie trafic sa praktycznie zerowe.

FDA jest w juesej i maja swoje przepisy,w UE czy poszczegolnych krajach Azji sa inne-to tak marginesie.

Sam obserwuje i mam jakas irracjonalna nadzieje ze sie uda,ale logika mowi mi co innego.

 

@ushikawa

Co do RU to na zagranicznych forach jest sporo negatywnych opinii,nie tylko na polskich.Ludzie poprobowali i sie zrazili.Byc moze tak jak napisal Ziom potrzeba uzywac rok ale jak ktos bierze takie rzeczy to znaczy ze problem wlosow nie jest mu obojetny i wiele osob nie ma takiej silnej psychiki zeby przetrwac ten trudny okres gdy stan sie pogarsza,boja sie ze bedzie jeszcze gorzej.Oczywiscie to wszystko sa indywidualne wybory,a kazdy opisuje swoje subiektywne wrazenia.Ja bym sie nie zdecydowal na RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że dobrze-wyraznie to napisalem.Tyle tylko ze to jest szukanie po omacku i na chybil-trafil,nie wiadomo ile substancji potrzeba,jak dlugo etc.To jest strzelanie w ciemno i liczenie na szczesliwy traf.Ja nie robie z tego absolutnie zadnego zarzutu,napisalem tylko ze szanse na to ze uda sie trafic sa praktycznie zerowe.

FDA jest w juesej i maja swoje przepisy,w UE czy poszczegolnych krajach Azji sa inne-to tak marginesie.

Sam obserwuje i mam jakas irracjonalna nadzieje ze sie uda,ale logika mowi mi co innego.

 

a możesz wymienić jakikolwiek produkt, który jest na forum stosowany "po omacku i na chybił trafi", bo z tego co wiem, wobec każdego ze stosowanych tutaj leków eksperymentalnych przedstawiano badania zarówno odnośnie do stężenia jak i nośnika, z reguły też można znaleźć fotorelacje z rezultatami stosujących. a co do fda to dałem tylko przykład organizacji (chodziło mi o pokazanie, że od odkrycia mechanizmu działania do wprowadzenia leku musi upłynąć trochę czasu), wiem że w różnych państwach czy organizacjach międzynarodowych mogą występować odmienne regulacje, chociaż są one zbliżone (z tego co wiem, ale mogę się mylić, zatwierdzenie przez fda jest respektowane przez ue), a sprowadzając leki z azji, gdzie regulacje są łagodniejsze i tak teoretycznie trzeba uzyskać na ten lek zgodę.

 

a i jeszcze skoro tak bardzo wierzysz w to, że jedyna droga do wynalezienia leku na łysienie to ciężka praca naukowców w laboratoriach przy wielomilionowym budżecie, to podam przykład, że 2 najbardziej powszechne i niekwestionowane leki na łysienie (minox, finasteryd) zostały odkryte przypadkowo w kontekście łysienia - wiem, wiem demagogia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a możesz wymienić jakikolwiek produkt, który jest na forum stosowany "po omacku i na chybił trafi", bo z tego co wiem, wobec każdego ze stosowanych tutaj leków eksperymentalnych przedstawiano badania zarówno odnośnie do stężenia jak i nośnika, z reguły też można znaleźć fotorelacje z rezultatami stosujących.

 

Czy RU,OC,CB albo PSI (Neosh) wszedl do produkcji i jest sprzedawany przez jakies firmy?Nie.Czy wejdzie?Nie zanosi sie na to.O to mi chodzilo.Robili badania,proby,stezenia,jest to dostepne w necie tylko ze nic z tego nie wynika bo nie ma efektow ktorych oczekujemy.

Nikt tego nie wytwarza jak na razie,poza laboratoriami ktore sprzedaja to pasjonatom.Efektow dajacych odrost wlosow nie ma (poza legendami ,ze byl odrost po Neosh juz po miesiacu,chociaz nikt zdjec nie widzial).Prawdopodobnie efekty sa na tyle slabe ze nikt sie w to nie bawi i nie zainwestuje pieniedzy.

Na forach opinie tez sa raczej slabe,o odroscie to juz w ogole nie mowie bo stymulatorow jest malo,ale nawet blokery szalu nie robia na te chwile.Poczekamy rok zobaczymy co bedzie,ale nie spodziewam sie efekty łał.

 

a i jeszcze skoro tak bardzo wierzysz w to, że jedyna droga do wynalezienia leku na łysienie to ciężka praca naukowców w laboratoriach przy wielomilionowym budżecie, to podam przykład, że 2 najbardziej powszechne i niekwestionowane leki na łysienie (minox, finasteryd) zostały odkryte przypadkowo w kontekście łysienia - wiem, wiem demagogia

 

Wiem o tym,ale przy jakich badaniach wyszedl minox i fin?Na forach internetowych i domowych pseudolaboratoriach pasjonatow czy przy badaniach naukowcow ktorzy dysponuja wiedza,doswiadczeniem i pieniedzmi?zostaly odkryte przypadkowo ale przez nieprzypadkowych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RU,OC,CB albo PSI (Neosh) wszedl do produkcji i jest sprzedawany przez jakies firmy?Nie.Czy wejdzie?Nie zanosi sie na to.O to mi chodzilo.Robili badania,proby,stezenia,jest to dostepne w necie tylko ze nic z tego nie wynika bo nie ma efektow ktorych oczekujemy.

Nikt tego nie wytwarza jak na razie,poza laboratoriami ktore sprzedaja to pasjonatom.Efektow dajacych odrost wlosow nie ma (poza legendami ,ze byl odrost po Neosh juz po miesiacu,chociaz nikt zdjec nie widzial).Prawdopodobnie efekty sa na tyle slabe ze nikt sie w to nie bawi i nie zainwestuje pieniedzy.

Na forach opinie tez sa raczej slabe,o odroscie to juz w ogole nie mowie bo stymulatorow jest malo,ale nawet blokery szalu nie robia na te chwile.Poczekamy rok zobaczymy co bedzie,ale nie spodziewam sie efekty łał.

w necie jest pełno relacji z pozytywnymi efektami RU, trochę z CB, z neosh nigdy nie szukałem. zobacz sobie chociażby efekty fightera na tym forum, jeśli znasz lepsze efekty w tak krótkim czasie to podziel się z nimi. a argumentu, że coś jest słabe, bo nie jest komercyjnie sprzedawane nawet nie skomentuję.

 

Wiem o tym,ale przy jakich badaniach wyszedl minox i fin?Na forach internetowych i domowych pseudolaboratoriach pasjonatow czy przy badaniach naukowcow ktorzy dysponuja wiedza,doswiadczeniem i pieniedzmi?zostaly odkryte przypadkowo ale przez nieprzypadkowych ludzi.

znowu mnie nie rozumiesz i odwracasz kota ogonem. nigdy nie pisałem, że ludzie na forach prowadzą jakiekolwiek badania. wszystkie eksperymentalne substancje jakie się teraz m.in. na tym forum stosuje mają oparcie w naukowych badaniach, ich mechanizm działania jest jasno sprecyzowany, więc nie wiem dlaczego wciąż piszesz, że działamy na ślepo. mogą być różne podłoża łysienia, ktoś inny może łysieć, bo ma zbyt wrażliwe receptory androgenowe, ktoś inny ma stan zapalny i wtedy powinien dobrać inną kurację.

oczywiście jak chcesz to możesz czekać aż pojawi się coś w sklepie, nikt ci tego nie zabrania, ale podważanie działania wielu osób, które stosują eksperymentalne leki (mówienie, że to bez sensu czy że szansa ich skutecznego działania jest bliska zeru), samemu czekając na ich relacje, jest mówiąc delikatnie niekulturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...