free web hit counter Skocz do zawartości
matekkk

Wzmożone wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Za RU przemawia jeszcze jedna rzecz. Chyba jako jedyny środek była zamawiana na naszych obu forach więcej niż raz. Z tego co wiem to wszystkie pozostałe (albo przynajmniej znakomita większość) "kończyły karierę" już po pierwszym zamówieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmo ma 100% racje.

 

mex poczytaj badania a później snuj teorie. Poza tym finasteryd/minoxidil są na rynku kilkadziesiąt lat, nie porównuj z czymś co jest testowane przez mniej niż 5 lat a co dopiero kilka miesięcy bo jest to miarodajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale podważanie działania wielu osób, które stosują eksperymentalne leki (mówienie, że to bez sensu czy że szansa ich skutecznego działania jest bliska zeru), samemu czekając na ich relacje, jest mówiąc delikatnie niekulturalne.

 

Chyba kpisz.Wyrazam swoje zdanie i nikomu nic nie wmawiam ani nie podwazam,kazdy ma swoj rozum i wyrabia sobie samodzielnie opinie.Dotychczasowe efekty a raczej ich brak na forach powoduje,ze mam sceptyczne podejscie.

Jesli okaze sie z relacji wielu osob ze cokolwiek z tego co biora swietnie dziala, bardzo chetnie zmienie zdanie,wierz lub ale to jest ten przypadek kiedy chcialbym sie mylic.Na dzien dzisiejszy MOJE zdanie jest takie a nie inne.

Wlasnie dlatego obserwuje zeby moc je zmienic.

Chyba,ze zalozenie jest takie ze mozna na tym forum miec tylko takie zdanie jak wiekszosc i jedziemy jedyna sluszna linia.Jesli tak to powiedzcie,nie bede burzyl porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...