free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Skuteczność Ru

Rekomendowane odpowiedzi

Można na tym forum robić ankiety?

 

Jak nie to może niech każdy kto stosował, bądź stosuję Ru wypowie się tutaj o efektach.

Najlepiej pisać od razu pojazd, stężenie i pochodzenie (Kane, USA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zacznę, Ru posiadam z zamówienia które organizował Ziom (USA). Stosuję je chyba 2-2,5 miesiąca w KB5, natomiast jeżeli chodzi o efekty lub ich brak sprawa wygląda tak, że obszar na którym stosuje RU widocznie się przerzadził niestety, czasami mam wrażenie że coś pomaga bo mniej włosów zauważam niż w okresie późno-letnim kiedy to włosy leciały mi na potęgę ale to chyba złudzenie. Czy przerzadzenie jest spowodowane RU nie mam pojęcia, dodatkowo stosuję Fina (trochę niesystematycznie ostatnio) i AHK, więc to może wina któregoś z tych lub jeszcze jakichś innych czynników. Nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ja zacznę, Ru posiadam z zamówienia które organizował Ziom (USA). Stosuję je chyba 2-2,5 miesiąca w KB5, natomiast jeżeli chodzi o efekty lub ich brak sprawa wygląda tak, że obszar na którym stosuje RU widocznie się przerzadził niestety, czasami mam wrażenie że coś pomaga bo mniej włosów zauważam niż w okresie późno-letnim kiedy to włosy leciały mi na potęgę ale to chyba złudzenie. Czy przerzadzenie jest spowodowane RU nie mam pojęcia, dodatkowo stosuję Fina (trochę niesystematycznie ostatnio) i AHK, więc to może wina któregoś z tych lub jeszcze jakichś innych czynników. Nie mam pojęcia.

 

no to ciekawe... stosujesz 5% ru? Może pojazd źle przygotowujesz.... hmm... też stosuje RU od około 2.5 miesiąca i na pewno nie mam gorszej sytuacji, jest lepsza, ale oczywiście szału nie ma (z drugiej strony 2.5 miesiaca to bardzo krótki okres dla blokera więc mam nadzieję, że ciągle będzie się poprawiało).


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostro przerzedziły zakola, ale nie wiem czy to efekt ru czy nowego stymulatora. Wypowiem się za jakiś miesiąc.

Szkoda, że ru ma tyle potwierdzonych negatywnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się ostro przerzedziły zakola, ale nie wiem czy to efekt ru czy nowego stymulatora.
Czy może efekt postępującego łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas stosuję ru z zamówienia od Kane, które organizowałem. Już mi się kończy tak jak i data ważności, więc zaczynam odstawianie.

Używałem przez cały ten czas (od końca stycznia) dawkę 2,5% w 70%Alk/30%GP. W międzyczasie złapałem się tylko latanoprostu na zakola a potem- aż do teraz AHK-Cu.

Mój stan wyjściowy jest dokładnie taki sam jak pierwotny: NW2 z gęstym meszkiem na zakolach do "małpiej linii" oraz ubytek gęstości do NW6.

 

Niedługo mam nadzieję utwierdzę się w moim przekonaniu, że łysienie mi się po prostu już zatrzymało i że ru nie miało nic z tym wspólnego, a jedynie genetyka. Dlaczego tak myślę?

1.Bo przede wszystkim moje kuracje są oszczędne i na małe obszary- by po prostu sprawdzić całkiem rzetelnie: czy w coś warto więcej kasy pakować, czy efekt był na poziomie mikroskopijnym, czy kuracja w ogóle nie działała.

2. Bo czystość mogła spaść, nie tylko przez problemy z przesyłką z Chin, ale też przez moje niedopatrzenia odnośnie MOJEJ PORCJI np. transport.

 

Podsumowując: Nie żałuję zamówienia ru, bo spróbować zawsze warto.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się ostro przerzedziły zakola, ale nie wiem czy to efekt ru czy nowego stymulatora.
Czy może efekt postępującego łysienia.

 

Pogorszenie nastąpiło dość szybko, dynamicznie. Wcześniej wszystko jako tako finasteryd ogarniał.

 

Byłem dzisiaj u fryzjera. Co ujrzałem i co mogę powiedzieć:

-zakola naprawdę ostro się cofnęły, ale mam nadzieję że to efekt manipulacji ze stymulatorami

-jeżeli chodzi o górę to nie jestem pewny, bo albo się znacząco zagęściła, albo poziom przerzedzenia sie wyrównał przez co nie widać tak ubytków na górze i gnieździe. Mówię tak, bo cały czas wydaję mi się jakby przerzedzenie nastąpiło na całości nw6, ale z drugiej strony gniazdo i góra wydaje się być mniej widoczna.

Mam nadzieje, że za 2 miesiące będę mógł pochwalić się lepszymi efektami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak fighter stosuję 5% RU i narazie przestać nie zamierzam bo wiem, że efekty jeżeli mogą nastąpić to dopiero po jakims czasie, jednak zastanawiam sie nad powolnym odstawieniem fina ktore biore juz chyba 2 lata i zero poprawy (moze gdybym go nie uzywal moj stan bylby duzo gorszy, kto wie). Narazie przeskoczylem na dawke 1mg co dwa dni bo nei wiem jak od tego odejsc a nagle odstawienie moglo by wywolac jakies wahania hormonow tak mi sie wydaje. Na pojazd uzywam KB5 od zioma takze o zlym przygotowaniu raczej nie ma mowy(a ziom wydaje sie sumienna osoba takze nic nikomu zarzucal nie bede ), przygotowane RU przechowuje w lodowce a proszek w zamrazalniku. Co do aplikacji samo RU tylko nakladam, nie wcieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowane RU trzeba trzymać w temperaturze pokojowej nie lodówce Efekty RU pojawiają się najwcześniej po 4-6 miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpinam się pod pytanie romka, czy jezeli bd trzymał to przygotowane RU to jest jakaś szansa na "zepsucie" się go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest robić porcje na 4 tyg (dla pewności) i trzymać w temperaturze pokojowej. Nie powinno się trzymać w lodówce, zepsuć się może nie zepsuje ale mogą być problemy z rozpuszczeniem, tzn może się wytrącić podczas leżakowania w lodówce i za każdym razem trzeba solidnie wymieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to możliwe, żeby Ru spowodowało zmatowienie włosów? Poniewaz odkąd go stosuję mam wyraźnie gorszej jakości włosy na obszarze aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matowienie to efekt silnego przesuszenia spowodowaniego w twoim przypadku prawdopodobnie alkoholem który stosujesz do aplikowania RU i dodatkową huśtawką temperatury o tej porze roku ,musisz stosowac preparaty nawilżające(oliwki ,odżywki ,kremy)mnostwo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
musisz stosowac preparaty nawilżające(oliwki ,odżywki ,kremy)mnostwo tego.

 

Ja stosuję wosk do włosów (o coś takiego), po tym jak wyschnie wcierka.

Co prawda nie używam RU z uwagi na to, że póki co, staram się trzymać w ryzach ogólne koszty kuracji. Ale używam inne wcierki hydro-alkoholowe (spiro, a w planach VPA i equol, które już mam odłożone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...