free web hit counter Skocz do zawartości
marcelinakosciuk4@gmail.co

Transplantacjia włosów w Turcji.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu miałem przeszczepione włosy w Turcji.  Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zabiegu. 

Drugi raz poddałem się transplantacji włosów. Pierwszy raz miałem robiony przeszczep włosów w Polsce, nie spełniło to moich oczekiwań.  Przeszczep włosów w Turcji w pełni spełnił moje oczekiwania. Dopiero tam , w Instanbule , zobaczyłem pełną perfekcję wykonanego zabiegu.

Klinika, to dwu piętrowy, ładny budynek, wewnątrz jest bardzo czysto, przyjemnie. Miałem wszczepionych 4, 500 grafów.Cały zabieg wykonany został bardzo dokładnie i fachowo. Każda czynność jest wcześniej ustalana. Przed wykonaniem zabiegu, nakreślany jest zarys linii brzegowej, później cały obszar pobrania jest dobrze znieczulany. Pobierane włosy z tyłu głowy i trochę z po bokach są w taki sposób, by w pełni zachować dysproporcje. Proszę mi wierzyć,  że wszystko jest wykonane perfekcyjnie, by jak najbardziej spełnić oczekiwanie pacjenta. Gdybym jeszcze raz, kiedyś miał się podjąć takiego zabiegu, zdecydowanie wybrałbym tą Klinikę.

Tłumaczem jest młoda Polka, życzliwa , chętnie służąca pomocą.

Przed wyjazdem zostałem bardzo dobrze poinformowany o całym przebiegu podróży i zabiegu. 

Teraz najważniejsze: transplantacja włosów, którą przeprowadza firma Skymed to solidnie wykonany zabieg, za conajmniej trzykrotnie mniejsze pieniądze niż w Polsce.  Moje życie nabrało piękniejszych barw. Każdemu polecam klinikę Skymed ,uczciwie, w pełni profesjonalnie wykonanywane zabiegi. Jestem dużo szczęśliwszy.

Pozdrawiam serdecznie. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu.. wygląda jak bardzo słaba reklama..

Jakiś konkret? Jaka klinka, kto przebrowadzał zabieg, zdjęcia etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak napisane, ze przypomina mi scene z Misia z szafą: 'Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!...' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kloocu napisał:

Bo to jest reklama, jak chyba wszystkie poprzednie.

Zamiast hejtować kogoś kto wstawił relacje może warto poprostu poczekać i poprosić o zdjęcia ? Wszystkie poprzednie relacje były dosyć rzeczowe i zdjęcia były zawsze więc nie rozumiem skąd ta wrzawa. Myślę że tutaj wiele relacji jest reklamą bez znaczenia czy to JSH, Skymed, Aisha czy Przybylski i tak naprawdę widać po tym tyle że firmy poprostu mają pacjentów. Na żadnej relacji od nich nie widziałem przynajmniej wielkich liter w tle z nazwą.  Bawi mnie to jak jakaś osoba używa prostego języka podczas opisu bo tak naprawdę to działa na jej plus - świadczy że jest to naturalne a każdy opisuje to jak umie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marcelinakosciuk4@gmail.co napisał:

Dopiero tam , w Instanbule , zobaczyłem pełną perfekcję wykonanego zabiegu.

Biorąc pod uwagę większość jedno-gabinetowych "klinik" w Polsce to standard rzeczywiście dobry. Trzeba brać jednak pod uwagę to, że nowy samochód kupujesz w pięknym salonie ale prawdziwe samochody są utrzymywane w perfekcyjnym stanie w garażu zarówno jeśli chodzi o tuning / operacje plastyczne jak i utrzymywanie klasyka w dobrym stanie / dbanie o zdrowie. Zatem ocenimy perfekcję za 3-6 miesięcy bo organizacja typu samolot -> kierowca -> hotel -> klinika -> tłumacz -> zabieg to jedno a odrost / przeżywalność graftów to drugie :)

8 godzin temu, marcelinakosciuk4@gmail.co napisał:

Klinika, to dwu piętrowy, ładny budynek,

Czteropiętrowy

8 godzin temu, marcelinakosciuk4@gmail.co napisał:

1. transplantacja włosów, którą przeprowadza firma Skymed to solidnie wykonany zabieg, za conajmniej trzykrotnie mniejsze pieniądze niż w Polsce. 

2. Moje życie nabrało piękniejszych barw.

3. Każdemu polecam klinikę Skymed ,uczciwie, w pełni profesjonalnie wykonanywane zabiegi. Jestem dużo szczęśliwszy.

4. Pozdrawiam serdecznie.

1. Na ten moment potwierdzam solidność i koszt zabiegu.

2. Moje barwy zawsze były i są szare ale mam nadzieję że za 6 miesięcy będzie to zmierzało w kierunku bieli.

3. Ja mimo wszystko jestem bardziej powściągliwy i będę w stanie polecić jak zobaczę efekt odrostu na poziomie 80-100%

4. Również pozdrawiam cię serdecznie Robercie, miło było poznać.

J.

Edytowane przez mario777
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę w to co widzę "transplantację przeprowadza firma Skymed" poziom sponsorowanych tematów sięga zenitu. Nigdzie nie ma nazwy prawidłowej kliniki tylko polskiego pośrednika. 

Brakuje tylko, żeby ktoś napisał że wykonała to Doktor po studiach o kierunku transplantacji włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno to być pousuwane, wprowadza czytelników w błąd, reklama to reklama. Żadne racje pacjentów to nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wręcz przeciwnie, takie tematy nie powinny być usuwane żeby wszyscy mieli okazję zobaczyć do jakich metod posuwają się pośrednicy/kliniki żeby tylko 'zwabić' klienta. Jakby nie patrzeć w jakimś stopniu świadczy to o nich i pozwala wyciągnąć pewne wnioski.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś łyknie że to niezależne relacje, wiadomo że ten temat to już nie przejdzie bo im zapaskudziliśmy xD

Także pamiętacie rodacy że bigmac na reklamie maka wygląda trochę inaczej niż pokazuje rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie rozumiem o co tutaj chodzi... to jasne, że pacjenci są proszeni o rekomendacje. Z tego co widzialem, jest dużo relacji ze Skymed. Efekty w klinice, której są przedstawicielami są bardzo dobre, chyba nawet najlepsze na forum jesli chodzi o systematycznośc, może to boli co niektórych. Jest tu na forum jawny przedstawiciel jednej z kliniki i jakoś nikt nie zwraca na to uwagi... słabe.

Na szczęscie liczą się efekty i z tego każdy będzie rozliczany 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelina dawaj foty? 

A pro po, ktoś wie co z antydhtor? Ewidentnie brakuje go na forum 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od kilku miesięcy (nie mogę się zdecydować na klinikę, ciągle cos mi nie pasuje, wymagający i dociekliwy klient jestem 😁) i siłą rzeczy śledziłem z mniejszym lub większym zaciekawianiem ten wątek, z a racji tego że żyje z reklamy (prowadzę agencję marketingową), postanowiłem do niego dorzucić swoje trzy gorsze i dla potomnych napisać krótko swoje przemyślenia.

Zgadzam się ze swoimi poprzednikami wpis @marcelinakosciuk4@gmail.co nie jest najwyższych lotów, raczej tych jak już to bardzo mocno średnich 😀, ALE CHŁOPAKI NA PEWNO NIE JEST WPISEM SPONSOROWANYM, wiem o czym piszę. Gościu szczerze napisał, to co mu się podobało najbardziej: fajny budynek kliniki, atrakcyjna Polska (no tu się nie dziwię, mało jest perełek wśród Turczynek) i sam zabieg wiadomo, że gościu nie widzi jeszcze efektów, ale czeka i jest zadowolony.

GDYBY TO BYŁA REKLAMA, to wpis byłoby dopracowany tak że nie przyszłoby Was do głowy, że to może być reklama a wiec zastosowano by reklamę natywną i wszelki techniki wzmacniające przekaz no więc np. gościu nie użyłby by adresu swojej żony/dziewczyny/kochanki., tylko jakiś tam inny wzmacniający jego wiarygodność 

Ja wolę takie szczere wpisy jak @marcelinakosciuk4@gmail.co  niż naszpikowane przekazem podprogowym opinie,  które trudno odróżnić od materiałów reklamowych. Mnie osobiście niepokoją wpisy podobnych jak @kloocu, który na forum jest od lat i codziennie jest aktywny, nie szukając porad w sprawie przeszczepu, bo nie zamierza wykonać i nie wykonał. Przed takimi osobnikami oraz perfekcyjnie idealnymi komentarzami, którym nic nie można zarzucić  zapala mi się mocno czerwona lampka.

Amen.

pozdro!

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, olsza84 napisał:

Czytam to forum od kilku miesięcy (nie mogę się zdecydować na klinikę, ciągle cos mi nie pasuje, wymagający i dociekliwy klient jestem 😁

 

Amen.

pozdro!

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejestracją 7 godzin temu , szukasz czytasz ale zarejestrowałeś się dopiero jak była potrzeba napisać pierwszy post w tym temacie że post jest taki a nie inny 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej olsza, nowe wcielenie copyrightera skymedu,pytanie, czy od litery ci płacą?? :D tyle tego tam nabzdyczyłeś 😅😅 człowieku piszesz sam z sobą?

Nie no, serio, twoje zlecenie jest zakończone, robiłeś co mogłeś mimo że nieudolnie. Już daj spokój, 

 

Generalnie wydaje mi się że karma powinna wracać... Także skymed robi co widać w ostatnich tematach, nawet nie wiem kim i skąd są ale bez jaj... To żenujące 

Edytowane przez kloocu
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Joe.Tillman napisał:

Rejestracją 7 godzin temu , szukasz czytasz ale zarejestrowałeś się dopiero jak była potrzeba napisać pierwszy post w tym temacie że post jest taki a nie inny 😂

tak, wcześniej czytałem posty i byłem biernym użytkownikiem - Ty natomiast rejestracja kilka dni temu - popadacie w paranoje na tym forum i wszędzie węszycie jakieś dziwne spiski...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kloocu napisał:

Hej olsza, nowe wcielenie copyrightera skymedu,pytanie, czy od litery ci płacą?? :D tyle tego tam nabzdyczyłeś 😅😅 człowieku piszesz sam z sobą?

Nie no, serio, twoje zlecenie jest zakończone, robiłeś co mogłeś mimo że nieudolnie. Już daj spokój, 

 

Generalnie wydaje mi się że karma powinna wracać... Także skymed robi co widać w ostatnich tematach, nawet nie wiem kim i skąd są ale bez jaj... To żenujące 

@kloocu przechodzisz samego siebie - nawet nie napisałem słowa o skymed, tylko napisałem co sądzę o poście marceliny z perspektywy marketingowca. Obrażasz mnie i zarzucasz mi pisanie nieprawdy co tylko świadczy o Tobie i Twoich działaniach. Dodatkowo masz @kloocu jakąś paranoje i obsesje na punkcie skymed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, olsza84 napisał:

@kloocu przechodzisz samego siebie - nawet nie napisałem słowa o skymed, tylko napisałem co sądzę o poście marceliny z perspektywy marketingowca. Obrażasz mnie i zarzucasz mi pisanie nieprawdy co tylko świadczy o Tobie i Twoich działaniach. Dodatkowo masz @kloocu jakąś paranoje i obsesje na punkcie skymed

Zostaw, nie ma sensu. Czy Skymed czy też inna klinika na próbce 10 pacjentów robi to dobrze czy nie to "po owocach ich poznacie" natomiast kloocu swoimi agresywnymi wypowiedziami sam sobie zaszufladkował. Albo jest typowym przedstawicielem mentalności polskiej czyli znam się na medycynie, polityce, piłce nożnej i motoryzacji, dalej nie wiem ale się wypowiem a także ktoś coś napisał i mam odmienne zdanie to zamiast użyć argumentu to byle się przypierd... albo zarzucając komuś że jest klakierem sam nim jest reprezentując główną konkurencję z JSH. Czy tak jest czy nie mnie to ryra i nie napisałem nikomu, że jest naganiaczem bo mam swój rozum i jestem w stanie ocenić kto kim jest a od zwyzywania kogoś od WHO YA wolę przeczytać książkę. Niestety ludzie są różni i jeden jest w tym tendencyjny a drugi to tylko z powodu chęci uzyskania atencji.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2022 o 22:55, kloocu napisał:

Marcelina dawaj foty? 

A pro po, ktoś wie co z antydhtor? Ewidentnie brakuje go na forum 😕

Aż prześledziłem sobie tą całą dyskusję i Twoje prowokacyjne wpisy. To słabe, że jako zwolennik/przedstawiciel kliniki u Pana Przybylskiego musisz się chwytać takich brudnych zagrywek bo jakkolwiek przyciągnąc pacjentów których najwyraźniej nie ma. Ryba psuje się od głowy i skoro zabiegi u Pana Przybylskiego w dużym stopniu są po prostu spierdzielone to nie dziw się, że ludzie lecą tam gdzie jest taniej i lepiej czyli do Turcji. 

Mam sugestie, może wyslij Pana Przybyslkiego do Turcji na jakieś szkolenie ;) wróci i w koncu bedziemy mogli z czystym sumieniem powedzieć, że warto iść tam na zabieg. Póki co musi z zazdrością patrzeć na efekty choćby Estepalace od Skymedu czy wielu innych klinik w Turcji.

Za do tekstu "Marcelina dawaj foty" - pomyliłes portale stary! Może myślałeś, że to portal randkowy czy coś albo chciałeś wysłać wiadomość prywatną a z pośpiechu skomentowałeś post... :D 

mniej jadu a więcej samokrytyki a wszystkim będzie żyło się lepiej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już trollu powiedziałem co myślę o waszym działaniu i w dyskusje wchodził nie będę.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloocu Twój  pierwszy problem polega na tym, że zbudowałeś swoją "teorie" na fałszywych i  źle obranych założeniach, i w nią wierzysz, co zapewne musi być bardzo wygodne i dodatkowo ten fałszywy schemat chcesz wmówić innym. Twój drugi problem polega na tym, że nie przyjmujesz właściwych, racjonalnych i merytorycznych argumentów w tej sprawie, tylko tkwisz w swojej "teorii", przy okazji obrażając innych. Życzę Ci jednak żebyś kiedyś zrozumiał swój problem, bo dobre okno na świat to podstawa sukcesu w żadnej dziedzinie życia. Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kloocu napisał:

Ja już trollu powiedziałem co myślę o waszym działaniu i w dyskusje wchodził nie będę.

Za chwilę założą kolejne konto żeby Cię zaatakować 🙂

https://www.skymed.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/Nagihan_final.pdf
 

Czy na prawdę w wieku 18 lat kończy się studia? Faktycznie w tym temacie nie ma o tym mowa ale w poprzednich już tak. 
Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Ciekawe jak się z tego wytłumaczyć?

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTI5MTA3OTg1ODg1NDY2?story_media_id=2707490037837270954_33729333875&igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, kloocu napisał:

Ja już trollu powiedziałem co myślę o waszym działaniu i w dyskusje wchodził nie będę.

Pierwsza dobra decyzja w Twoim życiu! Wszystkim na tym forum wyjdzie na dobre, że nie będą musieli czytać głupot i tych ataków desperacji.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...