free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Jak odparować z loxonu minoxodil, i jak to będzie w przypadku loxonu 2% (jedno psiknięcie ile mg)

Jaka dawka stosowana wewnętrznie powinna być skuteczna? Czy 2.5 mg przyjmowane wieczorem da rezultat w długotrwałym stosowaniu? Czy np. jakakolwiek rozmowa na ten temat zaczyna się od 5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mowa o małej dawce, która myślę nawet w długotrwałym stosowaniu mogłaby ujść płazem zdrowiu kolokwialnie mówiąc. Mała dawka to 2,5 mg myślę, że mogłaby przynieść efekty zadowalające delikatnie mówiąc przy równoczesnym fin 1mg. Moja terapia w tej konfiguracji wyglądałaby tak: rano na czczo 1mg finasteryd na obiad suplement wspomagający pracę wątroby, na wieczór minoxidil 2,5 mg + skrzypovita przed snem no i zdrowy tryb życia rzecz jasna. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem ale minoxidil stosowany wewnętrznie mocno obciąża serce. Raczej nie ma mowy o długotrwałym stosowaniu. Przecież jeśli stosowałbyś długo minox wewnętrznie w konsekwencji mógłbyś mieć za kilka lat problemy z sercem jak stare dziadki.

Poza tym chyba wzmocniłoby Ci owłosienie nie tylko na całej głowie, ale i ciele.

Nie lepiej stosować wyższe stężenia minoxa powierzchniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptyczny co do wszelkich leków stosowanych zewnętrznie tzn. może nie tyle, że nie wierzę w ich skuteczność, po prostu są dużo mniej skuteczne. Poza tym przy mojej alergicznej i łojotokowej skórze miałbym pewnie kłopoty. Wszelkie szampony lecznicze i wcierki wywołują u mnie nieznośny świąd. Wracając do tematu; dawka stosowana w problemach z ciśnieniem to 10 mg do 2x na dobę. Zatem jest - bagatela - ośmiokrotne zmniejszenie dawki (są nawet pewne źródła w internecie mówiące, że tak mała dawka nie wpływa na serce/ciśnienie ale nie jestem expertem i wolę nie propagować tego typu teorii niepopartych badaniami bo różni ludzie czytają i różnych rzeczy próbują). Chciałbym przetestować to na sobie, powiedzmy - pół roku, wszelkie dane o skutkach ubocznych potwierdzone empirycznie czy naukowo, oraz o efektach będą dla mnie cenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie szukaja problemow a pozniej narzekaja, ze kuracje spowodowaly im problemy zdrowotne. Jezeli to bylo by skuteczne i bezpieczne to ludzie 10 lat temu by stosowali az do dzisiaj. Wielu przed Toba bylo i jakos ucichlo stosowanie tego wew takze zamiast zaczac dzialac i skupiac sie na sprawdzonych srodkach to szukasz dziury w calym, ostrzegam poki nie jest za pozno, daj sobie spokoj!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakbym odczuł skutki uboczne od strony układu krążenia to bym odstawił. Czyli nikt nie próbował tego wewn. i nikt nie ma informacji co do najniższej, efektywnej dawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysienie.info poszukaj na starym forum jest tam zalozony temat odnosnie minox wew. Poczytasz moze wreszcie zrozumiesz, ze nie warto sie za to brac nawet jak kilka wloskow ma Ci odrosnac a pozniej powazniejsze problemy moga sie zaczac, ze lysienie przy tym to drobnostka...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lysienie.info poszukaj na starym forum jest tam zalozony temat odnosnie minox wew. Poczytasz moze wreszcie zrozumiesz, ze nie warto sie za to brac nawet jak kilka wloskow ma Ci odrosnac a pozniej powazniejsze problemy moga sie zaczac, ze lysienie przy tym to drobnostka...

 

Był tam topic o minoxie wewnętrznie i z tego co wyczytałem, to przy dawce 5 mg, przyjmujący nie mieli żadnych skutków ubocznych poza nadmiernym owłosieniem ale i te z czasem się stabilizowało, poza tym Ci co nie mają owłosienia zbyt dużo (min. ja) raczej nie odczują w tej materii przykrych niespdzianek. Inna rzecz, że nie było relacji z długotrwałego stosowania (ponad rok). Poza tym było dużo entuzjastów przyjmowania doustnie loxonu zmieszanego z wodą (a fe), nie wiem czemu cała sprawa ucichła. Co do włosów na głowie to faktycznie podobno fantastycznie wzmacnia i zagęszcza włosy. Z drugiej strony jednak serce jest również istotne. Myślę jednak, że warto przedyskutować ten temat, bo na tamtym forum nie był jakoś szczególnie popularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje to 2 lata,tętno i ciśnienie okej mam, przy okazji trenuje 3 razy w tygodniu , minoxidil akurat był w lekach na nadciśnienie w dawkach 40 mg , ja dziennie biore 10 mg rano 5 mg i wieczorem 5 mg i jest wszystko , ok jedynie miałem podwyższone tętno jak do tego wszystkiego paliłem paczke dziennie,tu masz wypowiedz lekarza.

http://www.regrowhair.com/non-surgical- ... hair-loss/

gdy chodzi o owłosienie na całym ciele ,to nie aż takie duże, gdy chodzi o efekty.

maj

http://imageshack.us/photo/my-images/830/ysienie.jpg/

wrzesień

http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 0037t.jpg/

i mniej wiecej sie utrzymuje przez 2 lata, tylko minus że wszelkie linienie okresowe jak jesienne czy wiosenne przebiegają bardziej gwałtownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! efekty super! Stosujesz tylko minoxa, czy bierzesz jeszcze finasteryd? Myślisz, że na początek dawka 5 mg/dzień wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hariel możesz w skrócie powiedzieć swoją historię walki z łysieniem (co używałeś) i skąd pojawił się u Ciebie pomysł brania minoksa wewnętrznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o minoxidil wewnętrznie to czy nie lepiej zastosować injekcje podskórną? Według mnie zdecydowanie tak, nawet dostępne są sterylne preparaty zawierające minoxidil do wstrzykiwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iniekcja podskórna to coś jakby mezoterapia?

 

nie mniej przyjmowanie doustne jest zdecydowanie najmniej czasochłonne i kłopotliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sklepy internetowe gdzie można kupić generyk lonitenu (minoxidil) lub jakikolwiek minoxidil w tabletkach. Ewentualnie skąd wytrzasnąć, jeśli nie z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszym wyjsciem jest kupienie proszku u Kane z chin. Wyjdzie dużo taniej niż tabletki.

 

Rozpuscisz minoxidil w wodzie i bedziesz dawkował strzykawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Wychodzi na to, że za 35 USD ma się minoxa na 27 lat (5 mg). Niesamowicie ekonomiczne. Do iniekcji podskórnej lepszy zwykły, czy siarczan. Różni się to w ogóle czymś, bo nie orientuje się w sprawach chemicznych. Co to za osprzęt do aplikacji o którym wspominałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siarczan. Teoretycznie jest dużo lepszy od zwykłego minoksa, opisywałem już to na forum.

 

Jeśli chodzi o injekcje, musiałbyś przefiltrować płyn i myślę że najlepiej byłoby je robić na BAC water

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy chyba nie ma różnicy. Zreszta nie mogę też powiedzieć jak siarczan może działać wewnętrznie, jest to moja czysta spekulacja, robisz to na własną odpowiedzialność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na własną. Jest ktoś zainteresowany kupnem 50g na dwóch?

 

btw. cena wysyłki jest delikatnie mówiąc mało konkurencyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam 50 gram (moge ci czesc odsprzedać) z tym ze jestem zaniepokojony mam przesłanki ze siarczan jest niestabilny w roztworze,powinien byc zamkniety w liposomach:/zeby nie został zdegradowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...