free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na drugi dzień po pierwszym zażyciu miałem taką nieprzyjemną wydzieline w kącikach ust po przebudzeniu, potem jeszcze leciutkie zmęczenie zniwelowane zupełnie kawą . owszem można mówić o pewnym dyskomforcie, ale nie jest on zupełnie związany z jakimś negatywnym efektem dla zdrowia, po prostu, zmiana dla organizmu. Oczywiście jak ktoś ma problemy z sercem czy hipotensję to zdecydowanie NIE. Poczekam jeszcze z miesiąc i wrzucę zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć ile minoxidilu(kirkland 5%)brać wewnętrznie tak aby było ok 10mg dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam nad kirklandem wew. ale jeszcze się waham.

Nie jestem dobry z matmy więc niech ktoś mnie sprawdzi. 0,1ml kirkladna 5% będzie zawierało 5mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też sie zastanawiam nad kirklandem wew. ale jeszcze się waham.

Nie jestem dobry z matmy więc niech ktoś mnie sprawdzi. 0,1ml kirkladna 5% będzie zawierało 5mg?

 

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem doustnie 1/4 1ml po 2 dniach myślałem że mi głowa pęknie:)

nie dziwie sie skoro to 25mg hahahhahaaha:D

 

bierze sie albo 5mg albo 2 x5mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hariel a jak działa/działał na ciebie minox miejscowo?Dopiero teraz zauważyłem zdjecia z twoimi postępami , narobiłeś mi niemałej ochoty na kirklandową herbate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem doustnie 1/4 1ml po 2 dniach myślałem że mi głowa pęknie:)

nie dziwie sie skoro to 25mg hahahhahaaha:D

 

bierze sie albo 5mg albo 2 x5mg dziennie

 

Co za dużo to niezdrowo Wiadomo, że od 25 mg migrena to lekką ręką. Musicie uważać jak odmierzacie z tych wszystkich kirklandów itp. bo każde 0,1 ml robi dużą różnice. Przeskok w dawce 5-10 jest podobno bardzo duży, a co dopiero 25. Na zagranicznym forum gościu pisał, że raz wziął przez przypadek 100 mg i mało co nie zszedł z tego świata.

 

BTW. Jest ktoś kto przyjmuje minoxa wewnętrznie i dodatkowo wciera?

Hariel po jakim czasie zauważyłeś pierwsze efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem doustnie 1/4 1ml po 2 dniach myślałem że mi głowa pęknie:)

nie dziwie sie skoro to 25mg hahahhahaaha:D

 

bierze sie albo 5mg albo 2 x5mg dziennie

 

Co za dużo to niezdrowo Wiadomo, że od 25 mg migrena to lekką ręką. Musicie uważać jak odmierzacie z tych wszystkich kirklandów itp. bo każde 0,1 ml robi dużą różnice. Przeskok w dawce 5-10 jest podobno bardzo duży, a co dopiero 25. Na zagranicznym forum gościu pisał, że raz wziął przez przypadek 100 mg i mało co nie zszedł z tego świata.

 

BTW. Jest ktoś kto przyjmuje minoxa wewnętrznie i dodatkowo wciera?

Hariel po jakim czasie zauważyłeś pierwsze efekty?

 

 

ja stosuje ok 5mg rano i na noc wcieram loxon 5 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze wlosy najpierw rosną na calym ciele a dopiero potem na głowie heheh:) u mnie pojawia sie dluzszy meszek na pleach ale spoko depilacja wskazana i po klopocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem mocne linienie w grudniu a teraz widze odrastajace wlosy, bez wątpienia jest to najlepsza kuracja minoxowa na odrost ale wiadomo nie kazdy jest w stanie ją podtrzymac na dluzsza mete bo być moze jest to obciązenie dla serca. a po odstawieniu leci sporo , wiem po sobie bo rzucilem po 4 miesiacach w zeszlym roku i wrocilem znów od pazdziernika ale teraz postaram sie trwać w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlosy na glowie staja sie grubsze, odrastaja takze grube a do tego donor znacznie sie poprawia... donor jako pierwszy gęstnieje w moim przypadku bardzo widocznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakola sie nie ruszą napewno nie ma szans, owlosnienie na twarzy grubsze, ogolnie wszedzie gdzie rosną wlosy normalnie to robią sie ciemniejsze, a takie miejsca jak plecy to meszek sie robi coraz dluzszy ale w moim przypadku poki co nie ma barwy oby tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem, że można sobie kupić Loxon 5 i popijać po 0.5 ml raz lub dwa razy dziennie? Nie trzeba już nic robić z takim Loxonem, żeby nadawał się do przyjęcia wewnętrznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 0,5 ml mógłbyś fiknąć, 0,1 ml loxonu dwa razy dziennie to optymalna dawka( jedno psiknięcie loxonu=0,1ml=5mg minoksidilu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gemanapaza żyjesz? jak sytuacja?

 

znakomicie, jednak trzeba się pogodzić z postępującą neardentalyzacją ciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny minoxidil w tabletkach również, stosujecie taka forme rozpuszczona ze względu na oszczędność, tak ?

Czy ktoś na zagranicznych forach pisał o doustnym stosowaniu, czy to częsty proceder ?

gemanapaza czytałeś na temat skutków ubocznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest dostępny minoxidil w tabletkach również, stosujecie taka forme rozpuszczona ze względu na oszczędność, tak ?

Czy ktoś na zagranicznych forach pisał o doustnym stosowaniu, czy to częsty proceder ?

gemanapaza czytałeś na temat skutków ubocznych ?

 

Tak, zamawiając minoxidil w proszku i rozpuszczając go w alko kuracja praktycznie kosztuje grosze.

 

Są tematy na zagranicznych forach, na potrzeby tutejszego wątku wklejano linki do tych tematów jak i wypowiedź lekarza, którego wypowiedzi puentą było mniej więcej stwierdzenie, że 5 mg minoxidilu nie wywołuje u większości pacjentów skutków ubocznych ze strony układu krążenia oczywiście w ogromnym skrócie pisząc.

 

Oczywiście czytałem o skutkach ubocznych, efektach etc. wyczytałem mnóstwo artykułów na zagranicznych stronach i raczej ta forma przyjmowania minoxa nie ma wielu zwolenników, jednak Ci co go zażywają chwalą go sobie wielce(w tym ja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega ciekawa sprawa. ale też sie zastanawiam nad tym że skoro tak dobrze stymuluje odrost przyjmowany wewnętrznie to dlaczego stosunkowo mało piszę się o tym na forach i niewiele osób w te sposób go stosuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo stosujesz ale po postach wnosze że już jakieś efekty są. Na głowie również ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...