free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co za problem. Kup lipodermine i bedziesz mogl zrobić liposomy. Nie wiem tylko jak takie liposomy ustabilizować przy uzyciu PG bo takie liposomy lecytynowe sa stabilne do 2 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbys wstanie zrobić taki żel na liposomach,wiem ze w nanominominox-MS są zastosowane liposomy PG z wysokiej jakości fosfatydylocholiny glikolu propylenowego,wlasnie zeby zapobiec degradacji siarczanu minoxidilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym się wgłębić w temat Ale nawet jeśli siarczan Ci zdegraduje do zwykłego minoksa to będzie działał jak powinien. Poza tym możesz robić świeże mieszanki częściej żeby temu zapobiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nawet nikt nie mysli o przyjmowaniu doustnym siarczanu minoxidilu (a był juz taki pomysł)Przy podaniu doustnym minoxidilu jest on metabolizowany w wątrobie natomiast siarczan przy podaniu doustnym powiedzmy dawki 5 mg działa tak jakby przyjęto 70mg!Dodatkowo niszczaco wewnecznie działałaby sól kwasu siarkowego,tak wiec apeluje zeby nikomu nawet na mysl nie przyszło łykać minoxidil suplhate !rozwalenie całego przewodu pokarmowego i wątroby.Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musiałbym się wgłębić w temat Ale nawet jeśli siarczan Ci zdegraduje do zwykłego minoksa to będzie działał jak powinien. Poza tym możesz robić świeże mieszanki częściej żeby temu zapobiec.

Byłoby super gdybys sie wgłebił w ten temat,zrobienie pojazdu imitującego te liposomy które robi Sinere w nanominoxach zastosowane w żelu to byłaby miazga do transportowania substancji aktywnych z korzyścią dla nas wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł jak odmierzyć 5 mg minoxu z proszku? Mam wagę ale to bubel i w dodatku min 0.1 g pokazuje, a potrzeba 0.05 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszasz z wodą lub etanolem. Powiedzmy 100mg w 9,9g wody (lub etanolu) i za każdym razem pijesz po 0,5ml (odmierzone strzykawką, jeśli w etanolu to tak 0,6-0,7ml).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszasz z wodą lub etanolem. Powiedzmy 100mg w 9,9g wody (lub etanolu) i za każdym razem pijesz po 0,5ml (odmierzone strzykawką, jeśli w etanolu to tak 0,6-0,7ml).

 

Jak się ma rzecz z trwałością takiego roztworu, czy taki przygotowany z powyższych proporcji zachowa efektywność działania przez 20 dni? Czy powinien być przechowywany w specjalnych warunkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku brałem pestki z dyni, i jakies saw palmetto przez pierwsze 2, 3 miesiące, potem bez żadnego blokera praktycznie przez 2 lata, loxon to tez siarczan?( nie odczułem żadnych bóli żołądka czy wątroby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bierzesz dwa razy dziennie pięć gramów loxonu 5%?

Rozmawiałeś może z jakimś lekarzem o tym że bierzesz minoksa dla włosów? Pytam bo to ciekawe co sądzi o tym lekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli bierzesz dwa razy dziennie pięć gramów loxonu 5%?

Rozmawiałeś może z jakimś lekarzem o tym że bierzesz minoksa dla włosów? Pytam bo to ciekawe co sądzi o tym lekarz

 

Pięć gram loxonu 5% to ~ 250 mg czystego minoksydylu razy dwa= 500mg MINOKSYDYLU! czyli stukrotność dziennej efektywnej dawki i podejrzewam, że po 3 latach przymowania 0,5 g dziennie serce działało by już tylko z przyzwyczajenia, jeśli wiesz co mam na myśli !

Hariel pisał, że bierze dwa razy po 5mg dziennie.

 

PS. w loxonie masz czysty minox, bez obaw.

 

ziom1990 taki roztwór w zamkniętym pojemniku w lodówce nie "zepsuje" się w 20 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozmawiałem z żadnym lekarzem, ciśnienie mam cały czas dobre, i wszystko wporządku pozatym skoro to lek na nadciśnienie, a i tak zaczynałem mieć , (genetycznie cała rodzina praktycznie ma) w jednym strzale z loxonu masz 5 mg, ? jeszcze stosowałem urynoterapie na włosy , jest dobre przez okres 2, 3 miesięcy ,po tym mogłem myć włosy co 5 dni ,

 

Dziennie przyjmujesz 10 mg , sądze że przy 500 mógłbyś się przekręcić , jeśli masz zamiar to stosować , pamiętaj o uprawianiu sportu mimo wszystko, nic tak nie działa dobrze na serce i cały organizm (no może stawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ziom1990 taki roztwór w zamkniętym pojemniku w lodówce nie "zepsuje" się w 20 dni?

 

 

Rozpuść minoxidil w czystym etanolu (spirytusie) i powinno być ok przez dużo dłużej niż 20dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z wodą jak, masz jakieś info na ten temat? btw. czemu jakbym rozpuścił w etanolu, to wtedy musiałbym przyjmować 0,6-0,7 ml ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje minoxa wewnetrznie 5mg dziennie ale od jakiegos czasu mam podpuchniete oczy, co moze byc powodem? wczesniej stosowalem z przerwą ale nie mialem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisnienie mam dobre wlasnie ale wydaje mi sie ze to przez retencje sodu w org, ostatnio nie mialem jak biegąc wiec nie wydzielalem potu w wiekszych ilosciach dlatego gromadzilo sie.. mam nadzieje ze picie pokrzywy pomoze z retencją wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszasz z wodą lub etanolem. Powiedzmy 100mg w 9,9g wody (lub etanolu) i za każdym razem pijesz po 0,5ml (odmierzone strzykawką, jeśli w etanolu to tak 0,6-0,7ml).

 

dostałem właśnie czystego minoxa i sporządzam roztwór

czy w przypadku gdy rozpuszczam w etanolu(spirytus rektyfikowany) to te 9,9 g to będzie 12,5 ml? Czy to nie ma znaczenia w tej sytuacji i 9,9g=9,9ml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc jak mam przykładowo 100 mg minoxa odważone i rozpuszczam to w 10 ml alko, to w 0,5 ml jest 5 mg?

 

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, już przygotowałem roztwór na 100 dni. Nasuwa mi się na myśl pytanie, które być może głupio brzmieć, ale wole się upewnić. Nie pije alkoholu i zastanawiam się, czy taka dawka 0,5 ml spirytusu ma jakikolwiek wpływ na organizm przy codziennym jej zażywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły kilka dni odkąd przyjmuje 5 mg wewnętrznie. Żadnych efektów ubocznych ze strony układu krążenia - czuje się znakomicie, ciśnienie bez zmian. Pierwsze spostrzeżenia; minox to prawdziwa torpeda, już wyrastają mi mikroskopijne włoski na czole w okolicach skroni, włosy na całej głowie idealnie odżywione, nie wypadają. Dodatkowo stosuję izoflawony i lignany z soi i wszelakich ziaren plus witaminy i minerały. dorzucam drugie 5 mg na wieczór (rano 5 wieczorem 5), aby dobroczynne działanie minoxa było nieprzerwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...