free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim celem nie są owłosione nogi, plecy, dupa i ręce więc odpowiedź jest explicite. Odrost jest fantastyczny, jak unoszę włosy do góry widzę całą masę nowych włosów i to nie jakiś siódmy meszek po kisielu ale solidne zabarwione włosy, jeszcze uporać się tylko z łojotokiem i łupieżem (planuje jakiś antyandrogen wewnętrznie) i będę miał kompletną kurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że czytałeś zagraniczne fora na temat minoksa branego wew. Możesz w skrócie napisać co ludziom najczęściej dolegało przy takiej kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmierne owłosienie ciała, retencja wody w organizmie; obrzęk, arytmia, nadciśnienie, hipotensja, zmęczenie, migreny suchość w ustach, piszczenie w uszach, podkrążone oczy, zimne dłonie i stopy, nadmierna potliwość dłoni, niepokój, duszności, kłucie w klatce piersiowej i placebo, a najczęściej to nic nie dolega.

 

Ale oczywiście lek jest przestarzały i w pewnym sensie nieobliczalny i na każdego może działać różnie dlatego absolutnie nie polecam nikomu, a jesli już to zachowując ostrożność i w porozumieniu z lekarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gemanapaza ile jesteś na doustnym minoxie, że widzisz już takie zaje***te odrosty?

 

miesiąc

 

jak znajdę kabel to zrobię foto w dobrej jakości

 

to szare to odrost

beztytuu2lv.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep. Dokładnie u tego gościa. Polecam; szybka i darmowa wysyłka i gościu w porządku, masz pewność że Ci nie przyśle sproszkowanej racicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam odrosty na glowie potężne dzisiaj zauwazylem co sie dzieje, uzywam juz 4 miesiace.. 5mg ale czasami mam bóle w klatce piersiowej spowodowane bardziej stresem niz lekiem , ale sport regularny to odpowiedz na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was było na początku brania minoxa. Od razu zauważyliście poprawę, czy po kilku tygodniach? Linienie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku zaczęło się linieniem, które trwało do około miesiąca. Teraz się unormowało i czekam na odrost. Pierwszym sygnałem, że minox działa były u mnie cieniutkie włosy przy bokobrodach i na skroniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie najpierw jest linienie ,ja mialem spore powiedzialbym bardzo spore nawet ale potem piekny odrost jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam linienie i to ostre. Nigdy w życiu jeszcze tak mi włosy nie leciały. Za każdym złapaniem dwoma palcami kepki włosów, wyrywam ich 5-8. Wypadają nawet te grube zdrowe. Mam nadzieję, że odrost bedzie konkretny, bo jak nie to chyba pasuję w walce z łysieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A linia? Zagęściła się?

I czy mieliście może taką sytuację, że powiedzieliście lekarzowi o braniu minoksa wewnętrznie? Co on na to? Chodzi o to, że najprawdopodobniej będę miał zabieg chirurgiczny (nic poważnego) i chce być przygotowany na reakcje lekarza jak się dowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałem i dobrze zrobiłem. Pogadałem szczerze z moim lekarzem i wcale mnie nie zj***ał za ten pomysł. Generalnie odradził loxonu bo może powodować spore problemy z wątrobą. Dlatego teraz kontynuuje z lonitenem. I najważniejsze co powiedział mój dermatolog to to, że najwyższa, nie powodująca problemów z sercem ale jednocześnie w pełni skuteczna dawka to 5mg!!!!. A jeśli masz jakiś zabieg to nie możesz nie powiedzieć, że bierzesz minoxa bo to jednak jest bardzo poważny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, bo zapomniałem kiedy zaczałem

Około 2 tygodni, jak narazie linienie, widoczne przerzedzenie gniazda i zakoli, na skroniach pojawiają się małe włoski. Zdecydowanie za wcześnie na opinie czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja powiedziałem i dobrze zrobiłem. Pogadałem szczerze z moim lekarzem i wcale mnie nie zj***ał za ten pomysł. Generalnie odradził loxonu bo może powodować spore problemy z wątrobą. Dlatego teraz kontynuuje z lonitenem. I najważniejsze co powiedział mój dermatolog to to, że najwyższa, nie powodująca problemów z sercem ale jednocześnie w pełni skuteczna dawka to 5mg!!!!. A jeśli masz jakiś zabieg to nie możesz nie powiedzieć, że bierzesz minoxa bo to jednak jest bardzo poważny lek.

 

5mg raz czy dwa razy dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno zadziała. bierze sie nie wiecej niz 3 kropelki z dozownika od kirklanda. to np dla mnie optymalna dawka. pomysle tez nad lonitenem faktycznie bo loxon moze siasc na watrobe + do tego fin i czasami kreatynka.. spora dawka chemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blashqa widziałem Twoje wyniki na starym forum, wiem że po pewnym czasie odstawiłeś. Jak to teraz wygląda, może masz jeszcze lepszy odrost? Bierzesz coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawilem ale z glupoty , teraz robią mi sie naprawde dobre odrosty biore minoxa rano 5mg doustnie, proscar 1mg ( narazie odstawilem na 2 tyg) + na noc loxon 5% z 2 tabsami flutamidu i 5tabsami finasterydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gemanapaza ile jesteś na doustnym minoxie, że widzisz już takie zaje***te odrosty?

 

miesiąc

 

jak znajdę kabel to zrobię foto w dobrej jakości

 

to szare to odrost

beztytuu2lv.png

 

Czy u Ciebie wystąpiło na początku linienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja jak narazie straciłem z 20% włosów. U Was też było aż tak silne linienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...