free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też bardzo duże, jak na złość w miejscach gdzie już było rzadko. Jest kiepsko ale teoretycznie im większe linienie tym większy odrost. Pociesza mnie, że minox wewnętrznie to zaje**iście mocny stymulator i odrost może być jak u ludzi, którzy to brali i swego czasu też mieli duże linienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w ogóle nie widzę nowych włosków... Ale poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gemanapaza lub blashqa_11 możecie wrzucić jakąs fotke dobrej jakości, przed i po ? Poczytalem dziś troche o minoxie wew i w sumie konkretnych dowod brak ( jesli byly, to po dluzszym stosowaniu pojawialy sie uboki, a po odstawieniu wlosy lecialy hurtem ).

blashqa_11 Ty stosujesz juz ta kuracje 2 raz - widzialem na lysienie.info, wiec pewnie masz kawał wiedzy na ten temat (fotki rowniez). Interesuje mnie stan Twoich wlosow, bo gdy zaczynales, miales sytuacje podobną do mojej.

Pozdrawiam


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie wrzucam zdjec ale ci co stosuja minoxa wewnetrznie niech go dalej biora wieksze linienie to wiekszy odrost , gwarantuje wam ze w ciagu 2-3miesiecy zobaczycie jak z dnia na dien wasze wlosy ciemnieja i rosna:) ale wiadomo nie tylko na glowie z tym tez sie trzeba liczyc chociaz nie ma tragedii, trzymajcie sie dawki 5mg i uzywajcie blokera a sukcesy napewno beda w postaci nowych grubych wlosow. pozdrawiam i zycze powodzenia !! P.S. Na zakola nie pomaga sprawdzone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic a nic na zakola Ci nie pomógł? Nawet ich nie zagęścił tam gdzie jeszcze są? Mi najbardziej zależy na lini i zakolach, bo nie jest dobrze. Ciężko mi ułożyć przez nie jakąkolwiek fryzurę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze delikatnie ci poprawic ael nie spodziewaj sie cudow na zakolach, spodziewaj sie cudow na calje glowie zwlaszcza donor 2 razy gęstszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytania do ja_1922, nie stosowałem miejscowo , tak na marginesie, do branie minoxa wewnętrznie, polecam jeszcze jakis sport uprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściąłem się jakieś 10 dni temu na łyso więc się wstrzymam z opinią. Ale jestem dobrej nadziei. I od kilku dni zacząłem stosować nie raz a dwa razy dziennie 5mg i mam tak zamiar stosować go przez powiedzmy 3 miesiące. Jak zauważę poprawę to zejdę na 5mg raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy fakt, że przyjmuje nikotyne do organizmu (nie fajki a tabletki - rzucam) ma jakiś wpływ na działanie minoxa, albo inaczej, czy to, że nikotyna zwęża naczynia krwionośne ma jakieś znaczenie w kwestii włosów? ponadto chciałbym się spytać, czy tzw. pompy vide tlenek azotu, które z kolei rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają przepływ krwi (suplement dla sportowców, zupełnie nieszkodliwy) mogą odbić się korzystnie na kondycji mieszków włosowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy fakt, że przyjmuje nikotyne do organizmu (nie fajki a tabletki - rzucam) ma jakiś wpływ na działanie minoxa, albo inaczej, czy to, że nikotyna zwęża naczynia krwionośne ma jakieś znaczenie w kwestii włosów? ponadto chciałbym się spytać, czy tzw. pompy vide tlenek azotu, które z kolei rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają przepływ krwi (suplement dla sportowców, zupełnie nieszkodliwy) mogą odbić się korzystnie na kondycji mieszków włosowych?

 

ja bralem kreatyne ostatnio ale nie sadze zeby taka dawka minoxa dawala duza ilosc NO na tyle zeby cos tam wplynelo, minoxa wewnetrzny to napewno najlepszy stymulator to bez dwoch zdan , niebawem wrzuce swoje foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy fakt, że przyjmuje nikotyne do organizmu (nie fajki a tabletki - rzucam) ma jakiś wpływ na działanie minoxa, albo inaczej, czy to, że nikotyna zwęża naczynia krwionośne ma jakieś znaczenie w kwestii włosów? ponadto chciałbym się spytać, czy tzw. pompy vide tlenek azotu, które z kolei rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają przepływ krwi (suplement dla sportowców, zupełnie nieszkodliwy) mogą odbić się korzystnie na kondycji mieszków włosowych?

 

Kolego jak tam twoje zakola czy nadal zarastają?Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy fakt, że przyjmuje nikotyne do organizmu (nie fajki a tabletki - rzucam) ma jakiś wpływ na działanie minoxa, albo inaczej, czy to, że nikotyna zwęża naczynia krwionośne ma jakieś znaczenie w kwestii włosów? ponadto chciałbym się spytać, czy tzw. pompy vide tlenek azotu, które z kolei rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają przepływ krwi (suplement dla sportowców, zupełnie nieszkodliwy) mogą odbić się korzystnie na kondycji mieszków włosowych?

 

Kolego jak tam twoje zakola czy nadal zarastają?Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

 

 

tak, efekty znakomite, kuracja in progres. Obecnie czekam na wzmocnienie odrostów w stosunku do reszty włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem otóż biorę wewnętrznie minoxidil już 2 tygodnie i nie wiem czy to wina mioxidilu ale wolę spytać.

Otóż dzienna dawka jaką przyjmuję to 2x5ml i niestety ale kiedy budzę się i wypijam minoxidilową herbatę po godzinie mam strasznie

suche oczy przez co mnie pieką oprócz tego cały czas mam bardzo sucho w ustach.Czy to może być wina minoxidilu stosowanego wewnętrznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5ml? Oszalałeś to jest dawka 250mg minoksidilu!!!

Przepraszam pomyłka biorę 0,1ml dwa razy dziennie:)miało być mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suche oczy przez co mnie pieką oprócz tego cały czas mam bardzo sucho w ustach.Czy to może być wina minoxidilu stosowanego wewnętrznie?

Może być kolego, że tak. Pare razy na początku kuracji obudziłem się z suchotą w ustach i podpuchniętymi oczami. Pij dużo wody i pamiętaj o porannej rozgrzewce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie bez rewelacji. Zarost pociemniał, ale na głowie nie widzę poprawy, poza gęstym meszkiem. No i miałem już depilację kilku włosków z pod oczu i czoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie zauwazylem malutkie wloski nak okiem , podejzewam minoxa ale nie jestem pewien. Stosowany zew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...