free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie stosuję zew. i wew., tyle że zew. tylko na zakola. Jestem dobrej myśli. Uboków raczej nie mam, no może poza utrzymującym się trzymaniu wody w organizmie, ale nie wiem czy po prostu nie utyłem a jak utyłem to na pewno pomógł w tym dut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak rozrobić kirklanda, bo wydaję mi się że mało dokładnie odmierzam dawki, a nie jest to łatwe jeśli ma być to jednorazowo 0,1ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak u Was sytuacja? Bo mi po ścięciu się na łyso włosy odrosły już na jakieś niecałe 1,5cm i rewelacji nie ma, ale wydaję mi się że jest lekkie zagęszczenie donoru jak i góry głowy. I uwaga - włosy nie tylko nie wypadają W OGÓLE, ale i SIŁĄ nie mogę ich wyrwać, ściskając je nawet paznokciami. Tyle że tutaj może to być również efekt ścięcia się na łyso, bo kiedyś gdzieś zasłyszałem (i z własnych obserwacji też) że po ogoleniu się na łyso włosy na jakiś czas wzmacniają się.

To ostatnie zdanie to taka luźna myśl, bo chyba nie ma to racjonalnego wytłumaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. I uwaga - włosy nie tylko nie wypadają W OGÓLE, ale i SIŁĄ nie mogę ich wyrwać, ściskając je nawet paznokciami.

Potwierdzam info, też mi włosy zupełnie przestały wypadać. Też się ściąłem na krótko btw. odrosty dobre, tylko póki co włosy transparentne, albo dużo cieńsze niż te zdrowe ale w sumie dopiero drugi miesiąc kuracji mija więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mogę powiedzieć, że zdecydowanie widzę lekkie zagęszczenie góry, ale niestety zakola bez zmian, a nawet chyba są w regresie, ale to chyba przez minoxa alpikowanego zewnętrznie. Mam nadzieję że ruszą się po minoxie sulfathe.

No i muszę wspomnieć o mniej pożądanych skutkach, a które były już wspominane. Otóż rzęsy zrobiły mi się jak u panienki po wizycie u wizażystki Będę je musiał przyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety zero poprawy. Początkowo coś tam widziałem, cieszyłem się, że nie mam linienia, do czasu... To zaczęło się po około miesiącu i trwa już 4 tygodnie. Teoretycznie linienie jest oznaką, że będzie lepiej ale już mnie to tak wku*wia. Co przeciągnę ręką to zostaje jakiś włos... nawet w miejscach nie objętych łysieniem. Wiem, że minox działa bo przybyło trochę sierści na klacie, brwi, rzęsy, włosy na skroniach ale na głowie spore pogorszenie bo straciłem około 20% włosów. No ale póki co czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób stosujących minox wewnętrznie otóż ile trawa okres linienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób stosujących minox wewnętrznie otóż ile trawa okres linienia?

Wydaje sie, ze to kwestia indywidualna. Tak samo jak linienie nie kazdego dopada w okresach jesien/wiosna. Mnie dopadło jakieś 2 tygodnie temu, ale po tygodniu ustąpiło.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak linienie to kwestia indywidualna ale wśród stosujących minox wewnętrznie na starym forum i tu występowało zawsze i trwało do półtora miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie tak było. Trochę ponad miesiąc linienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eryk po jakim czasie zaczęło się u Cb linienie od razu czy tak jak u mnie po około miesiącu? Liniałeś tylko w miejscu przerzerzedeń czy z całej głowy? Pytam bo już sam nie wiem czy tak intensywnie linieje czy może zaczęło się u mnie agresywne łysienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczeło się od razu jak zacząłem brać minoxa. Obejmowało tylko obszar łysienia androgenowego. Boki i tył nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie obszar całej głowy. Nie wiem może ktoś bardziej obeznany by się wypowiedział co to.. A i czasem wypadnie mi nawet jakiś włos z brwi.. ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest po prostu zależne od tego w jakiej fazie masz włosy. Osoby łysiejące mają bardzo dużo włosów w fazie telogenu, więc minoksidil takie włosy wypycha i wprowadza je w fazę anogenu.

 

To ze łysiejesz na całej głowie, nie tylko w miejsach androgenowych, może świadczyć że trafiłeś na okres gdy włosy na całym obszarze po prostu były w takiej fazie i dlatego wypadają na całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez linienie trwalo ok miesiaca ale teraz odrosty sa i wlosy grubsze, poki co prawie nie leca. 5mg minoxa doustnie rano i 1ml loxonu (z 10tabletkami fina na 60ml) na noc. widze poprawe wazne zeby nie wypadaly , miejmy nadzieje ze tak bedzie bo odstawilem fina doustnie i dalem go na zewnetrzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie techniczne pytanie, można trzymać w lodówce spirytusowy roztwór z minoksem np. 50 dni, bo zauważyłem, że mi odparowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej postępuje zagęszczenie góry, natomiast zakola bez zmian. Odstawilem minoksa zew., którego stosowałem na zakola, bo nic dobrego nie wnosił, a wręcz przeciwnie-mam wrażenie, że to przez niego zakola odstają od reszty.

I myślę, że za jakiś miesiąc-dwa będę mógł powiedzieć, że mam dwa razy więcej włosów na plecach i klatce. Na szczęście włoski pod oczami nie rosną ponad 2-3mm

Dodam jeszcze, że czuje pod palcami iż to nie koniec zagęszczenia. Wydaję mi się, że najlepsze jeszcze przede mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eryk zrob fotki na obecnym etapie, porownamy pozniej. Jestem bardzo ciekawy stosowania minoxa wew.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w przypadku stosowania minoxidilu wewnętrznie w ilości 5-10 mg/dzień racjonalne będzie stosowanie zewnętrznie jeszcze minoxidilu sulfate? Czy jest to zbyt niebezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, czy w przypadku stosowania minoxidilu wewnętrznie w ilości 5-10 mg/dzień racjonalne będzie stosowanie zewnętrznie jeszcze minoxidilu sulfate? Czy jest to zbyt niebezpieczne?

 

Nie wiem jak jest z minoxidilem sulfate, ja od tygodnia biorę 1/2 talbetki Lonitenu 10 mg i przez kilka dni stosowałem Minoxidil 15%. W piątek przestałem, poniewaź po aplikacji zew Minoxidilu puls skoczył mi do 158!!!!! Ja już nie ryzykuję. Używam tylko Lonitenu wewnętrznie, bacznie obserwując swoje ciało. Jak na razie nie mam żadnych skutków ubocznych, ciśnienie, puls, waga i samopoczucie jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...