free web hit counter Skocz do zawartości
komandos2137

Eugenix (India) 3000 Graftów - zabieg uzupełnianący

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszczep jak najbardziej udany, wygląda bardzo naturalnie, jak nie przeszczep 👌 tak powinien wyglądać standard a nie luksus 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, a dopiero 7 miesiąc.

Dorzuciłbyś dobrej jakości zdjęcie ze zbliżeniem na linię jeśli to nie problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujesz w przyszłości zgolić boki na bardzo krótko? Jestem ciekawy jak będą wyglądać temporale.

Miałem przeszczep w JSH i jestem bardzo niezadowolony. W dalszej przyszłości planuję to naprawić na ile to jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bodzix1809

 

nie raczej nie planuje golić boków i tyłu na zero, przywykłem już do dłuższych, szczególnie że widać po poprzednich postach że były widoczne delikatne prześwity z tyłu, więc nie ma większego sensu

 

 

jestem dalej zadowolony z tego co siedzi na bani, łysienie narazie ogarnięte przez fina + minox + ru58841 raz dziennie na noc

 

uboków nie ma, nic się de-facto nie dzieje, pewnie będę miał jeszcze troche spokoju zanim będę musiał cos uzupełniać

 

przy okazji podrzucam 13 miesięcy update:

image.png.9370f3e20ad1012256f6ec37a11d143a.pngimage.png.9fb61e4234f41fa4b1387091def3bbca.png

image.png.d678eb4955e08a8a7b575aa553b37bcb.pngimage.png.19c098e19b648507d41ba4eb9bdef306.pngimage.png.172dce4b36130e7cb1cc283913127cf3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt, bardzo naturalnie zrobiona linia, donor też w idealnym stanie. 

Na foto widać, że przód jest gęstszy niż reszta głowy- podobnie to u mnie wygląda i postępuje zapewne, za kilka lat pewnie będzie trzeba interweniować niestety. 

Piszesz, że używasz ru58441- długo? zauważyłeś efekty? Nigdy nie miałem z tym styczności, czy warto dorzucić do kuracji? 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kamska

Biorąc pod uwagę, że przeszczep był tylko na przodzie, to siłą rzeczy reszta będzie zminiaturyzowana, natomiast nie postepuje to jakoś radykalnie szybko, ale licze się z tym, że prędzej czy później trzeba to będzie dogęszczać

 

RU zacząłem używać własnie po to, żeby możliwie spowolnić regres włosów które mam oryginalne

Co do efektu - u trychologa było widać że coś tam odrastało, na początku miałem też dosyć mocny shedding.

 

Efektów ubocznych nie odczuwam żadnych, używam w sumie od plis minus pół roku, raz dziennie na noc.

 

biorąc pod uwagę mój stan wyjściowy na górze głowy (zdjęcie z 2020 roku) to póki co i tak uważam że póki co nieźle się to trzyma, tym bardziej, że nie było tam nic chirurgicznie robione, przeszczep obejmował tylko front, ale jak wiadomo, nic nie jest wieczne. Mam tylko nadzięje że mi graftów starczy, bo tbh nie wiem ile mam donoru na późniejsze zabawy, bo widać po stanie sprzed kuracji, że tak czy siak będę szedł do nw6 

 

image.png.a604ab30c8357820bb4f276ba6160567.png

 

image.png.f4efe28e78d4222adcc48a9b062187ce.png 

 

 

Edytowane przez komandos2137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...