free web hit counter Skocz do zawartości
default

Arenamed - 9 miesięcy po zabiegu. Co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

Jestem po zabiegu a w Arenamed w Turcji. Zostało mi przeszczepione 6000 graftów na przedniej części głowy. Potrzebny jest jeszcze jeden zabieg na koronę. Problem jest taki, że mam dosyć spory prześwit z mojej prawej strony, z lewej też ale mniejszy. Nie ma jakiejś tragedii, ale też nie jest idealnie. Pisałem teraz do Arenamed i powiedzieli, że mogą pobrać jeszcze 2000-2500 graftów na pokrycie reszty. I teraz pytanie czy brnąć w to dalej czy szukać innej kliniki? Możecie ocenić chłodnym okiem jak to wygląda bo ja mam mieszane uczucia, chyba w zależności od zdjęcia, światłą itd czasami myślę sobie, że jest dobrze, a czasami, że jest masakra. Boję się tylko, że mi zaorają resztę tego donoru. Z drugiej strony to myślę, że by się postarali, żeby tego nie spieprzyć bo też pewnie zależy im na dobrych opiniach. No i oczywiście cena - za ten zabieg zapłaciłem 1250€ bez pośredników, a na droższe kliniki nie mam kasy. Dlatego plan jest taki, żeby skończyć u nich resztę głowy, bo myślę, że te 2000-2500 graftów już mi wiele nie zaszkodzi, a potam ewentualnie mikropigmentacja i może jakiś przeszczep z brody, klaty na te słabsze miejsca.

IMG20220716005822.jpg

IMG_20220718_011501.jpg

IMG20220716005822.jpg

IMG20220723003322.jpg

IMG20230406012729.jpg

IMG20230406012747.jpg

IMG20230406012837.jpg

IMG20230406012925.jpg

IMG20230118191643.jpg

IMG20230121223929.jpg

IMG20230121223938kkl.jpg

IMG20230121223943.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie zastanawia długoterminowy survival rate przeszczepionych takiej ilości włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, komandos2137 napisał:

już teraz masz ciężko z gęstością na donorze, a jak wytargasz stamtąd jeszcze 2k graftów to będzie raczej dramat 

Wiem, że lepiej nie będzie. Czyli mam zostawić tak jak jest? To już wolę mieć przeorany donor, który w przyszłości będę mógł uzupełnić np. z brody, niż glacę jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kazi napisał:

Mnie jedynie zastanawia długoterminowy survival rate przeszczepionych takiej ilości włosów.

To znaczy? Jak to będzie wyglądać za 10-20 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym próbowal z włosami z ciała na korone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brody można pobrać, domniemam, że ciało też masz owłosione na upartego da się coś poprawić. Nie chcę się wymądrzać ( bo zostanę źle odebrany jak zawsze). Ten co planował, wykonał Twój zabieg powinien zaplanować Twoją przyszłość w kwestii włosów na głowie. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...