free web hit counter Skocz do zawartości
pacjent0

Doktor Piotr T. 1700 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę się z wami podzielić swoją historią przeszczepu włosów w tej klinice ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Kierując się poleceniem znanego influencera, wybrałem wyżej wymienioną klinikę i odbyłem konsultację 22.09.2022 r.

Lekarz po zebraniu krótkiego wywiadu medycznego i zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami poinformował, że należy przeszczepić minimum 1500 graftów aby uzyskać odpowiedni efekt. Nie zalecono kontaktu z docentem M. Sikorą oraz nie poinformowano o rodzaju oraz skutkach ubocznych przepisanych leków. Nie przedstawiono szczegółów zabiegu, o samym zabiegu transplantacji nie wiedziałem w zasadzie niczego. O chorobie nerek dowiedziałem się z tej dokumentacji. Zaproponowano datę zabiegu na 10.02.2022 r. a nie na 10.03.2022 r. Wydano 2 skierowania na badania krwi, jedno do wykonania od razu, drugie maksymalnie 30 dni przed zabiegiem.

Dnia 26.10.2021 r. przelałem klinice zadatek wysokości 4200 zł za zabieg transplantacji włosów.

Ciąg dalszy nastąpi.

 

konsultacja22.09.2022.jpg

Edytowane przez pacjent0
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty widziałem już wcześniej i tak jak wtedy to ciężko jakkolwiek to skomentować - odrost totalnie tragiczny, tym bardziej, że widziałem jak to wygląda po poprawce w innej klinice, gdzie po kilku miesiącach już było dobrze, więc ciężko stwierdzić, że stopień odrostu to w jakiś sposób wina organizmu pacjenta. Powiem tylko, że przykro się po prostu robi widząc takie rezultaty. Jest to rezultat typu "wymaga przeprosin i rekompensaty ze strony lekarza" bo niby coś wyrosło ale wygląda to ostatecznie gorzej niż przed zabiegiem bo jest to kilka włosów na krzyż.

Zastanawia mnie tylko to

5 godzin temu, pacjent0 napisał:

 
21.01.2022 pojawiłem się w klinice bardzo zestresowany.

dook.thumb.jpg.aeacb8ab25e8408abe5a54a6f45a441e.jpgdata.jpg.d0b39c0c453d488d3cf138eb4e25722d.jpg

W takim razie czemu w dokumentacji jest, że była to konsultacja online? Chyba coś nie do końca rozumiem. W końcu kiedy została udzielona zgoda, ciężko powiedzieć czy to 21 czy 22 ... Rozumiem że ciężko się podpisać na konsultacji online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, smutny12 napisał:

W takim razie czemu w dokumentacji jest, że była to konsultacja online? Chyba coś nie do końca rozumiem. W końcu kiedy została udzielona zgoda, ciężko powiedzieć czy to 21 czy 22 ... Rozumiem że ciężko się podpisać na konsultacji online.

W dokumentacji medycznej jest wiele absurdów, kolejne rzeczy będę wrzucał jak uznam, że warto się nimi podzielić. Mogę do tego tylko jeszcze powiedzieć, że dowodów na to co tutaj przedstawiłem mam pierdyliard.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja tez sie zdecydowalem na zabieg...największy bład. uslyszałem od was od kolegi ktory siedzi w internecie i czyta o przeszczepach. 

z kim mam sie skontaktowac kto prowadzi sprawe poszkodowanych?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TomaDabr napisał:

niestety ja tez sie zdecydowalem na zabieg...największy bład. uslyszałem od was od kolegi ktory siedzi w internecie i czyta o przeszczepach. 

z kim mam sie skontaktowac kto prowadzi sprawe poszkodowanych?

Pisz do mnie. Mamy sporą grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, looksmatters napisał:

Czy chodzi o  dr. Piotra Turkowskiego z Ot.Co clinic, który zasłynął przeszczepem włosów u znanego youtubera, niejakiego Gimpera? 

Mam nadzieję, że nie chodzi o dr. Piotra Turkowskieggo z Ot.Co Clinic, który wykonywał przeszczep włosów Gimperowi, który w podziękowaniu nagrał filmik opisujący przeszczep włosów u dr. Turkowskiego z Ot.Co clinic, a potem jakiś czas później usunął ten filmik, ze względu na liczne przypadki niezadowolonych klientów dr. Piotra Turkowskiego z Ot.Co clinic. 

 

 

Dokładnie nie chodzi o niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fun fact nr1:
Zanim jakoś oficjalnie zacząłem cokolwiek z tym robić, bo nawet nie rozmawiałem nigdy po zabiegu z doktorem T., dostałem to razem z dokumentacją medyczną od prawnika doktora. 
Tak, dokumentacje medyczną dostarczył mi prawnik, zwróćcie uwagą jak to jest napisane. Czy on tu się przyznał że coś wyszło nie tak?

nocnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, looksmatters napisał:

Wynikła sprawa, bo masz roszczenia. Nie ma tutaj przyznania się do winy 

Nie miałem wtedy jeszcze. Chcialem tylko dokumentacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO doktor T. chciał w ten sposób postraszyć "tylko spróbuj złożyć pozew"

Edytowane przez feegloo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o tego gimpera i otco to tak, ponoć dostał cynk i usunął film ;).

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pacjent0 napisał:

Jeśli chodzi ci o tego gimpera i otco to tak, ponoć dostał cynk i usunął film ;).

gimper nie robił w oto clinic tylko u innego typa z podobnym nazwiskiem co robi tym robotem atras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, arkadiusz098 napisał:

gimper miał u tego typa, https://drturowski.pl/pl/

Masz tutaj "Zaufali nam" i jest gimper, tylko jego filmik jest ustawiony jako prywatny 

https://klinikaotco.pl/oferta/przeszczep-wlosow-fue/

 

otcokl.thumb.png.60274286f7c0e88c8b8b507571ba429e.png

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to turkowski załoyzł nowe konto i chce nas wprowadzić w błąd xDDDDDDDDDD że to nagle nie ten turkowski i że jest niewinny xDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko jednego w tej całej sytuacji. Kolega zapłacił 25 000 zł za to, żeby jakiś lekarz się na nim uczył? No tak wygląda z opisu tej sytuacji, że cały zabieg wykonał lekarz który nawet nie wiedział jak ogolić pacjenta do zabiegu a pobierał i wsadzał grafty na własną rękę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...