free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

........................31 July 2013 .............more than five months...

SAM_0239.thumb.JPG.bc60743eae92032447183cab32f79f29.JPG

SAM_0249.thumb.JPG.4bd8d3f7d8b59aa2a163956a680e1ab7.JPG

SAM_0262.thumb.JPG.8a0b6c71a51fe353615264c52aa78e35.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zeby nie bylo ze - "malo aktywny"

 

..no i slucham komentarzy co myslicie panowie ale tez i od -....................naszych specjalistow : ) ..

 

.duzo bylo gadu gadu z poczatku, a teraz cos pocichli nasi ekspeci : )...az tak zle ?? : x

 

 

 

-"kurde moglem jechac do Pragi ...moze képka , ale cos by wyroslo(przy okazji cebulki rozstalyby rozmnozone metoda GMO ) ....a tak............................

 

... rozpacz i zgrzytanie zebow..

 

 

 

SAM_0261.thumb.JPG.dfabee1e63c046a7cff651052a2cf057.JPG

SAM_0240.jpg.82b0769c6acc31d60c573801213cfe44.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zdjęcia z lampą... ale proponuje dac jakies na sucho zamiast 20 takich samych ujęć na mokro


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy a możesz dać tę długość włosów ale na sucho? Bo na mokro to się nie chodzi (w sensie z mokrymi włosami) u mnie zaraz pyknie 3 miesiące, coś mi już tam kiełkuje, mówią ludzie, którzy mnie widzą, ja tam widzę mniej, no ale to dopiero 3 m-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop o propozycjach zdjec to ja bede poki co decydowac, to nie wyscigi ani licytacja ani cyrk ani malpa w zoo

 

bpeak spoxik bedzie ..narazie 3 miesiace dopiero sie odrost zaczyna ..zalezy tez jak u kogo ....za miesiac bedziemy wiedziec wiecej ...takze jestem dobrej mysli ...co ciekawego mozesz zrobic to ...zlapac aparatem z bliska przy dobrej rodzielczosci , momenty wybijania sie wlosow spod skory..

 

poza tym suszarka mi sie popsula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie wyscigi ani licytacja ani cyrk ani malpa w zoo

 

Alexy34, nikt nie mówi o małpach, jak wkleisz suche włosy to lepiej będzie ocenić jak wyglądasz w realu. Z mokrymi chyba nie biegasz po ulicy...

 

rami, nie wiem po co trolujesz i cały czas zaczepiasz gościa, nie interesuje cię temat to idź gdzie indziej, nie siej w tym temacie fermentu.

EDIT: rami zdążył usunąć w międzyczasie swój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami co tam napisales smiesznego , nie usuwaj postow ...bedzie wesolo : >

 

..a co do zdjec specjalnie umiescilem je w takiej formie aby widac bylo jak mniejwiecej wyglada odrost na cebulkach....no ale opini jak nie bylo tak nie

 

ma

 

folder - tez uwazam ze nie jest zle , dla mnie osobiscie tez jest rewelacja ...zupelnie inny wyglad twarzy - odmlodnienie itd .....nic poza to co mam teraz na chwile obecna nie jest mi potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest najważniejsze, jeśli sam jesteś zadowolony z zabiegu to zdanie innych ma drugorzędne znaczenie

Według mnie wygląda to na prawdę dobrze, choć również chciałbym zobaczyć efekt na suchych i nieco dłuższych włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłbyś zdjęcia suchych włosów w naturalnym, dziennym świetle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z bliska .....z fleszem ......w wysokiej ................prosze bardzo , teraz pokazcie swoje w tej samej formie z blizutka wysoka rozdziala ,flesz

SAM_0264.thumb.JPG.bfa7486e6f0732a12e0805ea07abcd36.JPG

SAM_0265.thumb.JPG.0d1040d4204c6e60954e6df884d45105.JPG

SAM_0266.thumb.JPG.0326d57e1f851834667f24838e5e0f49.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....bez flesza

 

...tak to wyglada i jak mowilem na poczatku nie mam zamiaru nic ukrywac ...jak wyjdzie tak wyjdzie ......

 

...moja opinia ... to znacznie lepiej niz moglbym na poczatku lutego oczekiwac ...za te cene jak sie poczatkowo nastawialem na Prage i te kilkaset grafow .....

 

...w realu to wyglada jakby przeszczepu operacji wogole nie bylo a gestosc wlosa jest rownomierna na calosci ..przodzie , szczycie

SAM_0273.thumb.JPG.525963987dc4a948504b0853dad67839.JPG

SAM_0274.thumb.JPG.0e2048d9abceb552d8084d1dc6e3f522.JPG

SAM_0277.thumb.JPG.0a43b125f41d98b82a354ab61932b1e4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda. widzę że masz dłuższe włosy, mógłbyś wrzucić jeszcze zdjęcia donoru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez uważam ze wygląda to dobrze, choć trochę zbyt bardzo napakowali linie włosów. Również jestem ciekawy donoru z dalszej odległości, przy mokrych i suchych włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje przeszczepu. Zrobiłeś całkiem dobry przeszczep za nieduże pieniądze. Chętnie zobaczyłbym też donor.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a to prawda ,ze przeszczep zawsze bedzie tylko imitacja prawdziwego stanu wlosow i ze nigdy nie uda sie uzyskac takiej jakosci wysiewu jak jest

 

oryginalnie ..............jak i to ze (przeszczep) jest tylko pewnym kompromisem

 

........................ .................................

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Zazdraszczam" efektu, swietnie wyglada.I to swietnie wyglada nie jak na taka cene,tylko swietnie wyglada ogolnie.A ta cena jest dodatkowym argumentem za getfue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na krotkich , zapomnialem przed goleniem pstryknac ...........jesli szczesliwie urosna dluzsze , ponownie uzyje fotokamery : )

SAM_0283.thumb.JPG.edd8fe63c0eff99b57102968f2d529d0.JPG

SAM_0284.thumb.JPG.af6f48319c9322e90388d4d7b59a301f.JPG

SAM_0285.thumb.JPG.edceec4ab474bd0f4e38336007602c4b.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tragedia, gdybyś robił w jednej z najlepszych klinik ( no i oczywiście najdroższych) zobaczyłbyś różnicę. Tam każdy graft wyjmowany jest specjalną metodą - perswazją, dzięki czemu cebulki same wysuwają się z głowy w ilości wyszeptanej przez lekarza. Później asystenci (preferowane są asystentki) sprawdzają każdy graft, przytulają go, całują i śpiewają specjalne piosenki. Taki sposób pobrania powoduje zupełny brak blizn w miejscu pobrania (teorie o indywidualnych cechach powodujących przerost blizn są totalną bzdurą, wszystko zależy od lekarza i asystentek) i odrost 1500 grafów na 1000 pobranych. Biorąc pod uwagę te fakty zawyżona cena przestaje wydawać się zawyżona. pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor niestety nie wygląda dobrze. widoczne są miejsca pobrań graftów, w niektórych miejscach (dolny lewy róg) widać nawet szlaczeki, zbyt gęsto pobrali. Przód wyląda ladnie, cena rewelacyjna, jednak donor spaprany. Może zdjęcia nie oddają rzeczywistego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...