free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

muszę przyznać, że kiedy wyobraziłem sobie efekt zabiegu ramiego (a wyobraziłem sobie lwią grzywę) to zaczęła rozsadzać mnie zazdrość, takiego efektu życzę każdemu, nawet sobie, po prostu wirtuozeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Alexy34, dzięki za relację.

Czy mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia z włosami zaczesanymi do góry na sucho i mokro? Będziemy mogli zobaczyć linię.

PS

Czy troll rami nie dostał już czasami bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Alexy za tak dobrze udokumentowanie swojego HT. Moim zdaniem efekt jest b dobry co do cenny i adekwatny do liczy przeszczepionych graftów. Na początku obawiałem się o donor, jednakże teraz to ładnie wygląda, nie widzę żadnych przerzadzeń jak również white doc i Najważniejsze że jesteś ty zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALexy linia jest ładnie zrobiona ale nad nią widać prześwity i pytanie teraz czy tam dali dużo mniej graftów czy po prostu nie wyrosły w tych miejscach ?

Ps. Wrzuć donor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord ja w przeciwienstwie do ramiego nie zamierzam podbijac sceny przeszczepow...jak mowie opcji dla mnie nie bylo ...to cud ze przypadkiem w googlach wyskoczyla stronka getfue jako jedna z pierwszych ..bo zdecydowany bylem niemal na Prage ,albo pozniej juz zupelnie po przemysleniu ze szkoda zachodu pieniedzy itd. chcialem wogole odpuscic ten temat . Co do operacji zauwaz ...3900 grafow na niemal i to nie przesadzajac polowe powierzchni , gdzie mowa jest normalnie o 12 tys na caly obszar. Owszem u mnie zostalo to madrze rozplanowane linia jest gesciejsza . Tak czy inaczej efekt jest taki ,ze nikt nigdy w zyciu nie przypuszczal ze mialem jakiekolwiek problemy z lysieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie, a czy ustalałeś z nimi na miejscu że linię chcesz mięć bardziej gestą niż reszta czy tak poprostu wyszło ?

 

Ps. ścinałeś się już na krótko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo ale podoba mi się tylko te prześwity widać troche nie wiem jak na żywo ? ile miałeś graftów na czubku głowy tzw. miejsce czapki papieskiej ;d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie ustalalem ,a przeswitow zadnych nie widze .Linia pewno celowo zostala zageszczona dla lepszego efektu , jak pisalem 3900 grafow na spory kawalek powierzchni zostalo rozparcelowane , na korone poszlo 20 % grafow , wiec caly przod zabral 3100 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A dasz zdjęcia z włosami zaczesanymi do tyłu przy dobrym oświetleniu z bliska (tak jak Skald) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlando ale jak dokladnie przejrzysz zdjecia wstecz to dokladnie takie jak chcesz byly juz ..zaczesane do tylu -ukazujace odrost cebulek na zakolach ..gorze Itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak, tylko ciekawe jak to wygląda teraz, przy mocnym świetle. Efekt jest już prawie końcowy, dlatego zapytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tym końcowym efektem to różnie bywa. Goergis (weteran przeszczepów) też pisał, że czekał 14-16 miesięcy w niektórych obszarach na pełny odrost.

Ponadto nawet po tym okresie, może poprawiać się już co prawda nie ilość, ale jeszcze jakość przeszczepionych włosów.

 

Myślę, że nawet do 2 lat może być tak, że owłosienie będzie ulegać jakiejś tam poprawie. Później już zostaje tak jak jest, do końca życia (o ile nie zostały przeszczepione włosy z obszarów podatnych na miniaturyzację).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z tym końcowym efektem to różnie bywa. Goergis (weteran przeszczepów) też pisał, że czekał 14-16 miesięcy w niektórych obszarach na pełny odrost.

Ponadto nawet po tym okresie, może poprawiać się już co prawda nie ilość, ale jeszcze jakość przeszczepionych włosów.

 

Myślę, że nawet do 2 lat może być tak, że owłosienie będzie ulegać jakiejś tam poprawie. Później już zostaje tak jak jest, do końca życia (o ile nie zostały przeszczepione włosy z obszarów podatnych na miniaturyzację).

 

Tym lepiej dla przypadku Alexy34. Już wygląda to nieźle, a ewentualne polepszenie byłoby super bonusem. Tak czy owak przydałyby się zdjęcia o które pytałem.

 

Tak nawiasem Lion, twój HT powinien dać spektakularny efekt. Renomowana klinika, dobry stan wyjściowy. Kluczem jest gęstość sadzenia na przodzie. Zobaczymy, zapewne będziesz raportował. Stan wyjściowy Alexy34 był znacznie, znacznie gorszy. Nie wiem ile masz lat, jak wiadomo ma to ogromne znaczenie, ale może po tym przeszczepie w BHR rozwiązałeś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak nawiasem Lion, twój HT powinien dać spektakularny efekt. Renomowana klinika, dobry stan wyjściowy. Kluczem jest gęstość sadzenia na przodzie.

 

Mam nadzieję po tylu latach i przerobieniu rzeźników (Kolasiński). Wy macie to szczęście, że macie większą wiedzę niż ja wtedy i rzeźników możecie sobie odpuścić.

Fajnie jest uczyć się na swoich błędach, ale jeszcze lepiej uczyć się na cudzych.

 

Jeszcze z blizną będę musiał coś pomyśleć. Zobaczymy na ile będzie ona jakoś zamaskowana, bo tam są zawsze problemy z odrostem i to mnie martwi. Będę musiał rozważyć jakąś tanią klinikę - np. GHO Czechy, żeby tylko pobrali włosy z twarzy (broda, wąsy, policzki) i dogęścili bliznę.

Światowych speców tu nie trzeba, byle procedura była wykonana w miarę dobrze i uzyskany został efekt maskujący.

Niestety bliznę (z uwagi na słabe jej ukrwienie), trzeba robić etapami. Z każdym etapem przybywa naczyń krwionośnych, jak tłumaczył mi migdal, który w tych sprawach jest dość oczytany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko pobrali włosy z twarzy (broda, wąsy, policzki) i dogęścili bliznę.

Policzków, a także wąsów bym nie proponował jeśli chcesz się golić, możesz mieć white dots na twarzy, które często są loterią nawet wśród świetnych chirurgów. BHT robi się z miejsc których zazwyczaj nie widać czyli np. spod brody, tam jest sporo graftów, które spokojnie możesz włożyć w blizne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Policzków, a także wąsów bym nie proponował jeśli chcesz się golić, możesz mieć white dots na twarzy, które często są loterią nawet wśród świetnych chirurgów. BHT robi się z miejsc których zazwyczaj nie widać czyli np. spod brody, tam jest sporo graftów, które spokojnie możesz włożyć w blizne.

 

Nie zgłębiałem tematu poszczególnych przypadków. Sugerowałem się tym na stronie GHO Clinic Praha (teraz zmienili nazwę).

 

Ale może tylko tak piszą, a potem różnie bywa. Trzeba by zapytać bezpośrednio ich pacjentów.

 

W każdym razie zobaczymy jak będzie wyglądać moja broda w późniejszym czasie, po wstępnym pobraniu z niej tych kilkuset graftów przez BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie minął prawie rok od BHT z brody ponad 500 graftów i nie widać miejsc pobrań, chyba że odciągnę głowę do tyłu na maksa i dam lusterko 10 cm wtedy można zobaczyć gdzie zostały grafty pobrane. Przy normalnym (naturalnym) ustawieniu głowy nic nie widać. Majete miał pobierane z boków i na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. Ja miałem pobierane tylko z części pod brodą, postaram wrzucić zdjęcia w najbliższym czasie. Zawsze zostaje jeszcze klatka do oskubania jak z brody zabraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na klatce mam tyle włosów, że pewnie wszystkich bym tu obdarował idealnymi włosami , kurcze nie zauważyliście że najbardziej łysiejącymi ludzi są Polacy ? ale i tak wole być łysiejącym niż rudym czy tam niemcem. Ogólnie to za jakiś rok moze troszeczkę dłużej będę musiał wybierać getfue lub Indie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co straszyć white dottsami na twarzy po pobraniu włosów, małe kropeczki po pobraniu zlikwidować można dermarollerem, złuszczaniem naskórka czy tez laserowym zabiegiem resurfacingu lub peelingu:)

 

Jeśli można zrobić coś takiego :

 

http://www.estheticon.pl/zdjecia-przed- ... ski-marcin

 

to maluśkie kropeczki które powstaną w najgorszym wypadku są do całkowitego usunięcia bez obaw. Nie mniej jednak w większości przypadków wcale nie powstaną:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy a jak By wygladala sprawa gdyBys scial teraz wlosy na krotko ? tak powiedzmy 6mm ? widać By Bylo ze to nie natura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy nie chodzi mi o to zebys dla nas tu specjalnie wlosy scinal tylko, jak Ci sie wydaje,jak by to moglo wygladac czy byla by lipa z tak krótkimi wlosami? Ale oczywiscie gdybys sie opitolil kiedyś to jasne ze fotki mile widziane :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie Bystrzacha Wydaje mu się ze ok i co wtedy ?? A jak nie to co wtedy? Będzie Ci się co wydawać ?? Maskara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rami z tego co kojarzę to kilka stron temu wielce oglosiles sie ze to Twój ost post..wiec po co te Twoje dalsze wypociny? Panie perfekcyjne wlosy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rami z tego co kojarzę to kilka stron temu wielce oglosiles sie ze to Twój ost post..wiec po co te Twoje dalsze wypociny? Panie perfekcyjne wlosy..

 

 

O jak mi dopiekłeś bystrzacho Nie mogłem się powstrzymać i co zadasz mi śmiertelne pytanie kung fu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...