free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajne, ale to sa narazie tylko słowa... ale czy mozna zobaczyc gdzies jak to wygląda i działa... jakis filmik? Jest gdzieś podane jakie jest ryzyko zniszczenia graftu przy mechancznym fue?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecale 3 miesiace

 

jak to wyglada ,biorac pod uwage czas ,ktory minal od operacji ...... ? (wszystko w normie? , malo nowych wlosow (powinno byc wiece ?j) , srednio , duzo itd )

SAM_0027.thumb.JPG.43c15a7d5c7f7857a5f67594e5d4452a.JPG

SAM_0028.thumb.JPG.29b7da1457ae6ff281050b49445a370e.JPG

SAM_0029.thumb.JPG.7f0ab9f3c5fb01fddceb15d7d9b2d8e9.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda to dobrze, widać zarysowaną linię włosów, na pełny efekt trzeba poczekać jeszcze pewnie pół roku. Ja jestem dobrej myśli Z tyłu widać lekkie ale równomierne przerzedzenie, ja tak krótko się nie będę ścinał. No ale niech wypowiedzą się fachowcy, którzy mieli FUE jak to wyglądało po 3 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieki aleksy za foty,jak dla mnie tyl ok a przod ocenimy za kilka miesiecy ale patrzac na zdjecia zrobione po zabiegu a przed wypadnieciem to powinno byc ok. Nawet jakby nie byla jakas super gestosc to i tak lepiej bedzie niz bylo a poza tym sciete na kilka mm wygladaly dobrze bo linia swietna.

Czekamy,teraz z kazdym miesiacem powinno byc lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie 98% gwarancji to pogadamy z Nickiem i zadzownię do Svetlany na komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem o poprawnosci operacji swiadcza owe pierwsze tygodnie do wypadniecia . Jesli cebulki rosna i zdrowy wlos powstaje , wowczas pewnikiem jest ,ze getfue wykonalo zabieg poprawnie a wszelkie inne komplikacje ,to juz tylko moga byc problemy z organizmem . Pozatym podczas operacji po wyciagnieciu grafow ,sa one do tego dokladnie segregowane w takim pojemniku i jedna z osob przeprowadzajacych zabieg owe grafy jeszcze przeglada -czy sa zdrowe czy sie nadaja .

 

Podejrzewam dlatego klinika daje tak wysokie prawdopodobienstwo odrostu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajne, ale to sa narazie tylko słowa... ale czy mozna zobaczyc gdzies jak to wygląda i działa... jakis filmik? Jest gdzieś podane jakie jest ryzyko zniszczenia graftu przy mechancznym fue?

na stronie medical hair też używają mechanicznego FUE i jest nawet filmik możesz zobaczyć. Na filmiku widać jak doktor daje znieczulenie w głowę i chowa igłę z powrotem do plastiku, co jest złą praktyką, lekarz naraża siebie na zakucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexy34. Masz prawidłowy (książkowy)odrost. Widać w miejscach gdzie byłeś łysy odrost. W tym okresie to około 30%. Z miesiąca na miesiąc zobaczysz więcej włosów i poprawę na głowie.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tadek, a co powiesz o donorze? widać, że jest troche przeorany.

 

Też mi się wydaje że są "white dots" ale nie mam pewności, czy ktoś jeszcze ma takie wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tadek, a co powiesz o donorze? widać, że jest troche przeorany.

 

Na zdjęciach widać zgrubienia i zaczerwienienia po pobranych graftach, myślę że trzeba poczekać 3 miesiące i wtedy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu pełno tzw. white dots ale niech się seniorzy wypowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tyłu pełno tzw. white dots ale niech się seniorzy wypowiedzą

 

Donor był wyeksploatowany dość znacznie więc nie ma się co dziwić że jest "przeorany" ale na końcową ocenę nad "wihite dots" należy spojrzeć dopiero po całkowitej regeneracji. W tej chwili nadal widać strupki w donorze i masę uczuleniowych pryszczy nasączonych płynem surowiczym, tym samym można stwierdzić że obszar jest zaogniony i lekko opuchnięty a tym samym powiększony co czyni odległości pomiędzy włosami dużo większe niż naturalnie, poza tym przy FUE tez występuje shock loss czyli najbliższe grafty obok tych pobranych z braku mikro - krążenia krwi mogą po prostu chwilowo przestać produkować włos, to normalne organizm wybiera to co ważniejsze czyli regenerację skalpu kosztem chwilowego przerwania budowy włosa.

 

Uważam że na końcowy efekt zarówno regeneracji donora jak i odrostu włosów należy poczekać jeszcze kilka miesięcy:)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynaje ze troszke moze niepotrzebnie od czasu do czasu tam tak lekko sie ocieralem (drapalem z tylu) te skore ,przez to byc moze ranki sie az tak szybko nie wygoily ,ale nawet jesli by tak mialo zostac to i tak bym nic nie powiedzial . Pytalem kilku osob w realu czy cos widac ,to nikt nawet pojecia nie mial ,ze cokolwiek tam sie dzialo.....

 

pozatym wlosy sa obciete niemal do skory i aparat z tego co widze na zdjeciach dosc wyraznie ukazuje wszelkie niedoskonalosci , w realu troszke to inaczej jeszcze wyglada .

 

Jakiejs szczegolnej tragedi chyba nie ma co : )

 

Wcieram po trochu w miejsce donoru ,ale i z przodu kremami i olejkami zawierajacymi elastyne kolagen i vit e , moze troche pomoze to to..

SAM_0041.thumb.JPG.528af8ada7701deb4c143755c80d2c1b.JPG

SAM_0040.thumb.JPG.03c3f202d9b3167691f33ffd22b81c96.JPG

SAM_0039.thumb.JPG.330d694f5b76226377e5794c017142c1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy poleciłbym Ci dorzucenie EMU oil, na cały obszar biorczy i dawczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupisz w aptece niestety. Można dostać na amzonie tylko szukaj z certyfikatem AEA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupisz w aptece niestety. Można dostać na amzonie tylko szukaj z certyfikatem AEA

Mogę wiedzieć co Pan myśli o emu oil rolls choyce essentials?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupisz w aptece niestety. Można dostać na amzonie tylko szukaj z certyfikatem AEA

Mogę wiedzieć co Pan myśli o emu oil rolls choyce essentials?

 

Przestań z tym "Pan"

 

sprawdz czy posiada certyfikat AEA, wtedy bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nic nie widać poza zarysowaniem zaczerwienienia po zabiegu. Mi od 3,5 miesiąca zaczął się odrost . Teraz jestem 4,5 po i już coś tam się dzieje. Na jedym zakolu mam lepszy odrost i tutaj już jest fajnie na drugim trochę gorzej a korona dopiero ruszyła.

 

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...