free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie. Ja prawie zawsze noszę włosy długości 5 cm, więc dla mnie to bez znaczenia.

 

Widzę, ze niektórzy nie mogą tutaj przełknąć tej kliniki i tej ceny. Cóż, ich problem. Lepiej chyba wydać 12-15 k jednorazowo i mieć spokój na wiele lat, niż wcierać proszki za 3 k rocznie bez gwarancji sukcesu i z mizernym skutkiem. Zresztą, przestajesz wcierać proszki, włosy wypadają, tak mają wszystkie środki na łysienie, to chyba oczywiste.

 

Zawsze pozostaje pytanie, wolisz mieć przeszczep "idealny" za 70 k u Bisangi, czy taki "nieudany" za 12 k? Każdy sam wybierze podług portfela i preferencji.

 

Oj nie wiem czy tak po wydaniu tych 12-15k jednoraznowo bedziesz mial spokoj na kilka lat skoro wcieranie proszkow nie bierzesz pod uwage- wtedy chyba miales na mysli ze po takim przeszczepie bedziesz mial spokoj na kilka miesiecy?? Ci ktorzy robia przeszczep nie stosujac nic, jeszcze dobrze odrostow pelnych nie maja i musza myslec o kolejnym przeszczepie i kolejnych 15k, ale pytanie brzmi czy donoru wystarczy na 2 albo i nawet 3 przeszczep nie stosujac "proszkow" ktore daja "mizerny skutek" a ktore tak utrzymuja wlosy ludzim tutaj i na zagranicznych forach. No coz kazdy ma inne podejscie do sprawy, szkoda tylko, ze niektorzy budza sie troche za pozno i "z reka w nocniku".

Oczywiscie odnioslem sie tylko do Twojego postu co nie zaprzeczam, ze rowniez licze, ze koncowy efekt bedzie bardzo dobry, bo zrobienie sobie zakoli za 12-15 k plus utrzymywanie reszty przy pomocy dobrej kuracji to na dzien dzisiejszy najlepsza opcja, jednak musimy sie jeszcze wstrzymac z koncowa opinia a na razie wyglada obiecujaco jednak watpie, zeby to tak wygladalo jak u Majette czy Skalda, ale wiadomo cenowo tez niesamowicie sie roznia owe przeszczepy.

Aha co do ostatniego Twojego zdania to przeszczep jak juz twierdzilo wiele po nim to nigdy nie da takich efektow i wrazenia jak swoje wlosy takze kolejny powod do tego, ze warto walczyc o swoje naturalne wlosy i nie ma idealnych przeszczepow...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lepiej chyba wydać 12-15 k jednorazowo i mieć spokój na wiele lat, niż wcierać proszki za 3 k rocznie bez gwarancji sukcesu i z mizernym skutkiem.

 

Bez tych proszków nie miałbym spokoju nawet jednego roku. Wiem po eksperymentach, że wystarczy, że trochę osłabię kurację i przód zaczyna zauważalnie się pogarszać w kilka miesięcy.

 

Tymczasem po konsultacji w BHR, wiem, że donoru starczy mi jeszcze co prawda na jako takie pokrycie przodu (bez rewelacji jednak), ale z tyłu zostanie mi już łysy placek (obecnie tył mam bezproblemowy, niekwalifikujący się wogóle do przeszczepu).

 

Poczytaj posty weteranów w przeszczepach jak Georgis, Rambo3, Aisop czy majette. Na razie masz wiedzę oparta na ulotkach reklamowych, zdjęciach w sieci, itp.

 

Dopóki nie ma klonowania, o przeszczepach możemy dyskutować tylko jako o jednej z opcji pomocnej w "załagodzeniu problemu". O rozwiązaniu problemu przez przeszczep nie ma mowy.

Oczywiście są tacy co w kółko będą przekonywać, że może wypaść 60% włosów, a potem przeszczepi się resztę i wyjdzie tak jakbyś nigdy nie łysiał. W efekcie nawet J. Oleksy i J. Rokita będą mieli fryz jak młody Travolta.

Ale.... to przeczy podstawowym prawom matematyki na poziomie wczesnej szkoły podstawowej i przedszkola.

 

PS.

Ciekawe co znaczy wogóle "spokój". Pojęcie względne. Są tacy co mają NW3 i mają spokój, bo się tym nie przejmują i dobrze im z tym. A nawet i tacy co mają NW7 i również mają "spokój".

Są też i tacy co mają NW2 i są niezadowoleni, bo zakola im już przeszkadzają i psują ich młodzieńczy wygląd.

To samo z przeszczepem: 40-latek będzie zadowolony bo stwierdzi, że ma lepiej niż miał. A 20-latek powie, że to nie to czego oczekiwał, bo chciał przedłużyć sobie młodość, a ma tylko imitację młodzieńczej fryzury, którą trzeba zaczesywać, maskować, żeby udawać, że to naprawdę gęste włosy a nie ich iluzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale blizny z tyłu głowy po wyciąganiu graftów są bardzo widoczne... Póki co widać znaczną różnicę pomiędzy oszczędnością a jakością

Święte słowa. Ale nie wymagaj by każdy na tym forum miał dobry wzrok. Niektórzy jak już będą się potykali o przeszkody na drodze będą twierdzić, że jest idealny. Za dużo podniecenia Panowie. Fajnie, że tanio ale tanio to nie wszystko. Na fotach wyraźnie widać nieciekawie przeorany obszar pobrania graftów. Do tego bardzo widoczne ślady po pobraniu. Polecam obejrzeć foty jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz . Oczywiście życzę Alexemu, mojemu najlepszemu przyjacielowi jak najlepiej. Mnie by w sumie spokojnie te grafty starczyły by mieć już spoko włosy tylko mimo fajnej ceny getfue jakoś nie do końca przekonuje. Niby odrost ok ale niepokojące jednak są zdjęcia tyłu. Alexy gdybyś był tak miły, sympatyczny kolego, zrób fotki tyłu z większej odległości. No i fotki przodu na sucho.

 

 

A może inaczej Panie lepiej widzący, najlepszy sposób na porównanie to wklejenie kilku zdjęć super roboty jakiegoś sztukmistrza który pobrał 4000 graftów FUE i przystawienie dwóch zdjęć obok siebie wtedy dyskusja będzie merytoryczna a przede wszystkim będzie wnosiła dużo do tematu, pokaże czym różni się robota spieprzona tak jak w tym przypadku od tej idealnie zrobionej przez cudotwórców:)

 

Bo ta dyskusja jest na poziomie "wiem ale nie powiem", "widziałem uwierzcie mi na słowo", dasz radę znaleźć takie zdjęcia na necie i porównać czy Ci się nie chce?

 

Ja naprawdę jestem ciekaw tych cudownych pobrań tak dużej ilości graftów bez jakichkolwiek śladów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, moim skromnym zdaniem będzie to wyglądało równie dobrze jak u Skalda czy Majette, bo widać że Alexemu włosy rosną bardzo szybko, a osoby takie mają zdecydowanie najlepsze efekty. Choć oczywiście poczekamy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale blizny z tyłu głowy po wyciąganiu graftów są bardzo widoczne... Póki co widać znaczną różnicę pomiędzy oszczędnością a jakością

Święte słowa. Ale nie wymagaj by każdy na tym forum miał dobry wzrok. Niektórzy jak już będą się potykali o przeszkody na drodze będą twierdzić, że jest idealny. Za dużo podniecenia Panowie. Fajnie, że tanio ale tanio to nie wszystko. Na fotach wyraźnie widać nieciekawie przeorany obszar pobrania graftów. Do tego bardzo widoczne ślady po pobraniu. Polecam obejrzeć foty jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz . Oczywiście życzę Alexemu, mojemu najlepszemu przyjacielowi jak najlepiej. Mnie by w sumie spokojnie te grafty starczyły by mieć już spoko włosy tylko mimo fajnej ceny getfue jakoś nie do końca przekonuje. Niby odrost ok ale niepokojące jednak są zdjęcia tyłu. Alexy gdybyś był tak miły, sympatyczny kolego, zrób fotki tyłu z większej odległości. No i fotki przodu na sucho.

 

 

A może inaczej Panie lepiej widzący, najlepszy sposób na porównanie to wklejenie kilku zdjęć super roboty jakiegoś sztukmistrza który pobrał 4000 graftów FUE i przystawienie dwóch zdjęć obok siebie wtedy dyskusja będzie merytoryczna a przede wszystkim będzie wnosiła dużo do tematu, pokaże czym różni się robota spieprzona tak jak w tym przypadku od tej idealnie zrobionej przez cudotwórców:)

 

Bo ta dyskusja jest na poziomie "wiem ale nie powiem", "widziałem uwierzcie mi na słowo", dasz radę znaleźć takie zdjęcia na necie i porównać czy Ci się nie chce?

 

Ja naprawdę jestem ciekaw tych cudownych pobrań tak dużej ilości graftów bez jakichkolwiek śladów:)

 

alleluja i wtedy każdy pozbawiony sokolego wzroku będzie mógł dotknąć boskości . pozdrawiam ( nie wiem czy to legalne ale ja mógłbym wrzucić z innego forum kilka przypadków boskich zderzeń z ziemią )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba bym nie myslal po zrobieniu zakoli nad pozniejszym wspomaganiem sie farmaceutykami, ale jak niektorzy maja ogolnie slaba jakosc wlosa dla nich moze to miec sens. Kazdy ma inne priorytety, ale jak ktos ma mozliwosc pozbycia sie zakoli za 15 tys a na reszcie glowy ma w miare normalny porost to getfue jest teraz na pozycji ledera w kategori value for money. I tak jak jeden z kolegow tutaj nadmienil w normalnym zyciu nikt nie przyglada sie az tak dokladnie glowie, a pozbycie sie kompleksu i powrot do normalnego zycia tzn. Nie zagladanie na to forum:-) dwa razy dziennie oraz przypomnienie sobie do czego sluzy gel do wlosow jest warte tej kasy w moim mniemaniu

 

Ps. No chyba ze komus Ru oraz Minox od tego wcierania przedostal sie glebiej,do mozgu i musi juz go brac bo bez tego zycie straci sens

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poczytaj posty weteranów w przeszczepach jak Georgis, Rambo3, Aisop czy majette. Na razie masz wiedzę oparta na ulotkach reklamowych, zdjęciach w sieci, itp.

 

Czytałem, czytałem. Jeszcze raz, nie mam 18 lat i chcę dobrze przemyśleć swoją decyzję. Nie bądź złośliwy, bo to chyba ty bazowałeś na ulotkach i wylądowałeś u Kolasińskiego, jak widzisz hejtować jest łatwo.

 

Tymczasem po konsultacji w BHR, wiem, że donoru starczy mi jeszcze co prawda na jako takie pokrycie przodu (bez rewelacji jednak), ale z tyłu zostanie mi już łysy placek (obecnie tył mam bezproblemowy, niekwalifikujący się wogóle do przeszczepu).

 

No O.K., rozumiem, jeden jedzie na NW 7 w wieku 20 lat, drugi ma zakola przy 35. Każdy inaczej "liczy" donor. To chyba oczywiste.

 

O rozwiązaniu problemu przez przeszczep nie ma mowy.

 

Prawda. Ja po przeszczepie chciałbym uzyskać "spokój" poprzez iluzję fryzury do 50 - tki (później pewnie odpuszczę temat). Jak łysienie nie będzie znacznie postępować, a jest na to cień szansy, z uwagi na wiek i dotychczasowy przebieg, będę miał "spokój" na zawsze.

 

Przykłady Rokity, Oleksego, Laty i innych takich są dobre. Sto razy pisałem, że nie każdy powinien w ogóle zaczynać walkę z łysieniem, to mnie tu krzyżowali.

 

Co do proszków. Miałem na myśli głównie puder z Chin (aka Ru) i była to lekka ironia. Na tym forum ludzie piszą, że ten specyfik "daje lepsze efekty od fina" co już jest czystą herezję, ale nie chce mi się kopać z koniem i przekonywać z fanatykami. Niech sobie płacą za ten "lek" 3 k rocznie, ja odłożę to na przeszczep. Każdy robi jak uważa.

 

O skuteczności proszków typu fin/dut, nie musisz mnie przekonywać, są w 90% przypadków skuteczne. Problem w tym, że spadek libido, prędzej, czy później masz jak w banku. Nie wierzysz? Poczytaj wypowiedzi weteranów (w tym swoje własne). Nie jestem wyznawcą "trwałych impotencji, depresji, ginekomastii, itd.", ale problemy z potencją masz praktycznie gwarantowane (mniejsze lub większe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytałem, czytałem. Jeszcze raz, nie mam 18 lat i chcę dobrze przemyśleć swoją decyzję. Nie bądź złośliwy, bo to chyba ty bazowałeś na ulotkach i wylądowałeś u Kolasińskiego, jak widzisz hejtować jest łatwo.

 

W latach 2003-2005. Odetnij wszystkie nowe posty ze wszystkich forów świata, to zrozumiesz jakie wówczas mieliśmy źródła wiedzy. Większość to były gazetowe informacje, które wówczas chwaliły Kolasińskiego jako "The best of the best".

Miał on np. 1wsze miejsce w rankingu tygodnika Wprost w kategorii przeszczepy włosów i nawet konkurencja go chwaliła.

Wiem, bo sam pytałem innych chirurgów i choć mieli zastrzeżenia do jego innych zabiegów, to uważali, że akurat włosy robi dobrze.

Niestety okazało się to być fake'iem, ale skąd do cholery miałem to wtedy wiedzieć ? Nie miałem kontaktu z ludźmi po przeszczepie u niego, a tych po zabiegach za granicą, wogóle nie było. Nie to co dziś.

Z resztą ceny za granicą były wtedy dosłownie kosmiczne, żadnych zniżek i promocji, a to też była bariera nie do przejścia.

 

Jest zatem różnica popełnić błąd z braku rzetelnych informacji i możliwości, a popełnić błąd mając wszystko podane na tacy, ale "wiedząc lepiej".

Dziś nie jest problem skontaktować się z weteranami przeszczepów (takich co mieli 2-3 przeszczepy i więcej), skonsultować się z nimi i porozmawiać o doświadczeniach, takich już na chłodno.

Jak komuś się nie chce i leci w ciemno, bo "jakoś to będzie", to jego sprawa. Ale to wynika z lenistwa i ignorancji, a nie z braku możliwości dotarcia do prawdy o tym co można, a czego nie.

 

Co do proszków. Miałem na myśli głównie puder z Chin (aka Ru) i była to lekka ironia. Na tym forum ludzie piszą, że ten specyfik "daje lepsze efekty od fina" co już jest czystą herezję, ale nie chce mi się kopać z koniem i przekonywać z fanatykami.

 

Zamów, wyślij do ekspertyzy i pokaż wynik, że to cukier puder, upublicznij i skończy się cała ta gadka. Nie tylko tu, ale na wszystkich forach, na całym świecie.

Ja z chińczykami mam bardzo dobre doświadczenia, nie tylko ze specyfikami na włosy i nigdy nie dostałem cukru pudru.

 

Po raz kolejny - pokaż choć raz, że dostałeś cukier puder. Jeden jedyny dowód, nie żądam 10-ciu.

 

Narazie masz tylko domniemanie, że skoro ktoś (wg ciebie) nie dowiódł swej uczciwości to na 100% oszukuje, jak ludzie na zachodzie wysyłają to do niezależnych ekspertyz (a tak się dzieje) to jest to fake, jak zaś ktoś pisze, że działa to sobie to na 100% wmawia, jak nawet wklei zdjęcia to jest to na 100% iluzja i tak ten biznes się kręci i kręci coraz bardziej (coraz więcej naiwnych).

 

RU działa bez cienia wątpliwości, zawsze działał i zawsze będzie działać, bo to silny antyandrogen - tak samo jak np flutamid.

Bez antyandrogenów leci mi przód (pomimo stosowania fina lub duta) i widać to po kilku miesiącach próby ich odstawienia lub zmniejszenia dawki. Nawet BHR na to zwrócił mi ewidentną uwagę po otrzymaniu zdjęć wysłanych w czasie, gdy próbowałem jechać na dut + spiro. A to znów wydatki na przeszczepy i, co gorsze, wyeksploatowanie donoru do zera. Na to nie zamierzam pozwolić.

Powrót do antyandrogenów, to powrót do stabilności. Ale nie ma co gadać z kimś kto nigdy nic nie stosował, a krytykuje.

Z resztą, co zrobił ziom1990 - też odstawił i doznał wyraźnego pogorszenia, a więc jednak działało, nie w kwestii odrostów, ale w kwestii utrzymania.

Takich przypadków są opisane co najmniej dziesiątki i setki jeśli chodzi o starsze leki (fin/dut/flutamid), które jednak obciążają organizm, dlatego z nich rezygnujemy.

 

PS.

RU ma skuteczność porównywalną do fina/duta. Czasem może być lepszy, czasem gorszy. Zależy od miejsca na głowie i regularności stosowania. Najlepiej jednak działają oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest zatem różnica popełnić błąd z braku rzetelnych informacji i możliwości, a popełnić błąd mając wszystko podane na tacy, ale "wiedząc lepiej".

 

Znaczy się z góry zakładasz, że jak np. zrobię przeszczep w getfue to "popełniam błąd", "jestem ignorantem", "wiem lepiej", "opieram się na ulotkach", itd. Ciekawe. Taki stary wyga jak ty powinien poczekać na finalny efekt alexa i bpeak. Obaj, szczególnie bpeak, sytuację wyjściową mieli nieciekawą. Jak poczekam na efekt końcowy, tu już dziś wiesz, że obudzą się z ręką w nocniku.

 

Druga sprawa. Nie wiem po co ciągle wyciągacie przykład majette. Jak już tak robisz, to dodaj, że jego efekt kosztował blisko 100 k. To chyba przydatna wiedza dla forumowiczów. To jest inny wymiar HT za bardzo poważne pieniądze. Efekt majette jest dobry, ale korona pozostawia sporo do życzenia, co przy takiej kwocie można śmiało uznać za "rękę w nocniku". Kolejny weteran Aisop (Posia), dobija do 100 k na przeszczepy, a efekt jest, no cóż, mówiąc bardzo dyplomatycznie, niezadowalający. Facet nie powinien nigdy zaczynać z HT, podobnie jak Kojak, Lato, czy Rokita. Plus za full kasy do wydawania i upór. Georgis? 100 k, efekt dostateczny.

 

Paradoksalnie, stosunkowo najlepszy efekt vs cena uzyskał Skald, no może xattic też (ale u niego korona do poprawy). I znów, nie były to tanie imprezy. Dodatkowo Skald nie bierze żadnych proszków, co ewidentnie przeczy waszym tezom (nie piszcie tylko o jego "kuracji" na Nizoralu i biotynie, bo to raczej zabawne niż poważne). Nie wiadomo o jego kosztach HT, bo jednocześnie nagania i ma zniżki, ale mniejsza z tym.

 

Zamów, wyślij do ekspertyzy i pokaż wynik, że to cukier puder, upublicznij i skończy się cała ta gadka. Nie tylko tu, ale na wszystkich forach, na całym świecie.

 

O Jezu, nie chodzi o cukier puder sensu stricto. To skrót myślowy, przenośnia. Cukier puder w tym wypadku = fake, scam, snake's oil. Nie mam już siły z wami dyskutować o tym proszku. Nie macie żadnych naukowych dowodów na jego działania, ja nie mam dowodów naukowych, że nie działa. Coś jak z sawem i pokrzywą. Nawet keto ma dalece więcej publikacji o wpływie na MPB w czasopismach medycznych. Nie ma jednak naukowych, rzetelnych dowodów na przeciwdziałanie MPB, producent (Johnson & Johnson) konsekwentnie milczy na ten temat od lat. Przy Ru macie jakieś tam Makaki i swoje fix idee.

 

RU działa bez cienia wątpliwości, zawsze działał i zawsze będzie działać, bo to silny antyandrogen

 

O.K., odkryty został cudowny lek na łysienie. Działa lepiej niż duasteryd, finasteryd i flutamid. Nie powoduje skutków ubocznych. Jest tani i łatwy w użyciu. Oto Święty Gall medycyny (zaraz obok soku z Noni na nowotwory). Udał się wam to, czego nie dokonały koncerny dysponujące miliardami dolarów, nowoczesnymi laboratoriami, tysiącami naukowców z całego świata.

 

Jak już Szwedzi przyznają wam Nagrodę Nobla z medycyny, to ustalcie tylko kto odbiera Kane, Johnny, Lion, czy Ziom1990.

 

PS

Sorry za ironię, ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak łysienie nie będzie znacznie postępować, a jest na to cień szansy, z uwagi na wiek i dotychczasowy przebieg, będę miał "spokój" na zawsze.

 

Nie ma szansy. Nie zatrzyma się. Może się wlec, spowolnić, przystopować na pewien czas, ale całkowicie nie ustąpi nigdy.

Pisało o tym nawet na stronie BHRu i nie tylko tam.

 

Znaczy się z góry zakładasz, że jak np. zrobię przeszczep w getfue to "popełniam błąd", "jestem ignorantem", "wiem lepiej", "opieram się na ulotkach", itd. Ciekawe. Taki stary wyga jak ty powinien poczekać na finalny efekt alexa i bpeak.

 

Nic takiego nie pisałem. W żaden sposób nie odnosiłem się do getfue. Pisałem ogólnie o przeszczepach i niektórych klinikach wciskających ludziom kit.

Akurat nie odnosi się do żadnej z tu omawianych, bo prym wiodą tu np. amerykański Bosley, polski MedicalHair i inne sieciówki/masówki, które jadą na ilość.

 

Druga sprawa. Nie wiem po co ciągle wyciągacie przykład majette. Jak już tak robisz, to dodaj, że jego efekt kosztował blisko 100 k.

 

Wielu ludzi, którzy wogóle nie leczą, a tylko przeszczepiają i tak dobije do tej kwoty. Kwestia czasu.

 

Paradoksalnie, stosunkowo najlepszy efekt vs cena uzyskał Skald, no może xattic też (ale u niego korona do poprawy).

 

Weź pod uwagę młody wiek Skald'a i fakt, że to dopiero początek zmagań, a nie koniec.

 

Nie macie żadnych naukowych dowodów na jego działania, ja nie mam dowodów naukowych, że nie działa

 

No jeśli badania naukowe nad tym środkiem przeprowadzone przez renomowane uniwersytety dla celów naukowych nie są dla ciebie żadnym dowodami, to ja nie wiem co nimi jest (reklama wielkiej firmy farmaceutycznej w TV ?).

Antyadnrogenowe działanie RU jest mocno potwierdzone rozlicznymi testami na zwierzętach i częściowo na ludziach. Łatwo znaleźć.

 

A to jest już samo w sobie niezbitym dowodem działania na łysienie. Każdy antyandrogen pomaga na łysienie, to są absolutne podstawy mechanizmu tego procesu uznane naukowo na całym świecie (stąd przecież nawet jest nazwa: łysienie androgenowe). To są również dowody, w postaci np. ludzi mających obniżony poziom androgenów (kastraci, pseudo-obojniacy, czy np transwestyci), którzy nigdy nie łysieją, co zostało potwierdzone obserwacjami naukowymi (też są naukowe opracowania na ten temat).

Ale jak się komuś nie chce nawet skorzystać z hmm.... google, nie mówiąc o naukowych czasopismach, to nic nie znajdzie i zawsze będzie bredził, że dowodów nie ma.

 

No chyba, że czekasz aż ci ktoś do drzwi zapuka ?

 

Coś jak z sawem i pokrzywą. Nawet keto ma dalece więcej publikacji o wpływie na MPB w czasopismach medycznych.

 

Pokaż mi choć jeden dowód na temat silnego działania anty-androgenowego tych środków. Bo ja nigdy żadnego nie znalazłem, żadnego badania, nic.

Z resztą gdyby to tak działało to łykając saw i pokrzywę, szybko zostałbyś impotentem, a tak się nie dzieje.

 

O.K., odkryty został cudowny lek na łysienie. Działa lepiej niż duasteryd, finasteryd i flutamid. Nie powoduje skutków ubocznych. Jest tani i łatwy w użyciu.

 

Ja tak niby pisałem ? Przytocz chociaż jeden mój taki post.

 

Ja pisałem, że: działa porównywalnie, efekty uboczne minimalne (brak) i że jest koszmarnie drogi i trudny w użyciu. Powtarzałem to wielokrotnie, wiele, wiele razy.

Więc daleko mu do cudownego leku, ale jest dużo lepszy niż staruszek z brodą (finasteryd) na którym rynek zatrzymał się od 1997 roku i najprawdopodobniej nic się w tym zakresie nie zmieni (przyczyny prawne i finansowe/ekonomiczne, a nie medyczne).

Główna zaleta RU to jego dość szybki rozpad, czyli działanie tylko chwilowe i przez to miejscowe (rozpada się zanim zdąży przeniknąć do organizmu i narobić tam "szkód"). Tylko tyle i aż tyle. Ale kto doświadczył efektów ubocznych po flutamidzie/finasterydzie/dutasterydzie, wie, że to bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O Ru już nie będę pisał. Zostajemy przy swoich zdaniach. Fakt, aż tak mocno nie chwaliłeś Ru, inni byli bardziej gorliwi.

 

Najbardziej smutne/ważne jest to co piszesz o przeszczepach. Aha, i jeszcze jedno. Nie można zakładać, ze łysienie "nigdy się nie zatrzyma", inaczej wszyscy skończylibyśmy na NW7, a jest mnóstwo osób, które "kończą" z zakolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie można zakładać, ze łysienie "nigdy się nie zatrzyma", inaczej wszyscy skończylibyśmy na NW7, a jest mnóstwo osób, które "kończą" z zakolami.

 

Stan włosów będzie się pogarszać z wiekiem łysiejącego, ale to nie znaczy, że musisz umrzeć z NW7.

Mojemu ojcu też włosy się systematycznie pogarszały, ale zawsze miał ich dość sporo jak na swój wiek. Choć fakt faktem, umarł na raka, a nie ze starości.

Trudno powiedzieć jakie włosy miałby w wieku 80-ciu, gdyby dożył tej daty, ale sądzę, że prawie na pewno nie byłoby to NW7.

 

Mojemu wujkowi też ciągle się pogarszają włosy i jest u niego bardzo kiepsko (gorzej niż u ojca), ale też ciągle nie ma jeszcze NW7 (mimo ponad 60-ciu lat).

 

Ogólnie panuje opinia, że łysienie się nie zatrzyma jednak, choć jego przebieg jest mocno zróżnicowany u różnych ludzi - tak jego tempo, poszczególne jego etapy (raz szybciej, raz wolniej, raz czasowe przystopowanie), jak i rozkład (wzorzec) łysienia na głowie.

Chciałbym, żeby było inaczej, ale bazowanie na błędnych założeniach nie jest dobre. Wolę być może trochę brutalną prawdę, ale prawdę. Przynajmniej wiem czego się spodziewać i że nigdy nie obudzę się z ręką w nocniku, kiedy założenia nie pokryją się z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynujcie panowie te niezwykle ciekawa merytorycznie dyskusje ...wtrace jesli mozna tylko kilka slow

 

co do zdjec ...

 

po 1 - zdjecia sa robione aparatem z bliskiej odleglosci ,wysoka rozdzielczosc,flash,urzadzenia te maja z kolei tendencje do niezbyt korzystnego

 

przedstawiania np kawalkow skory itd , w rzeczywistosci nikt ,ale to nikt nawet nie pomyslal ze mialem robiony przeszczep , o przodzie mowia juz ze nie

 

ma roznicy ,ktorzy wiedza o co chodzi ,tylko na zdjeciach taki efekt ...proponuje dla testu wezcie troche lepszej jakosci aparat cyfrowy i pstryknijcie

 

sobie z flashem w wysokiej rozdzialce gory , zakoli -pozniej porownanie gdzie lepiej w realu czy na zdjeciach

 

 

 

po 2 - no niestety panowie ,widze ze oczekiwania sa aby po pobraniu no jednak jakby nie patrzec 4 tysiecy cebulek ,stan na strefie biorczej byl lepszy niz

 

przed pobraniem, nie ma takiej opcji ze przy przygladaniu sie lupa nie zauwazymy sladow znikniecia tych powyzej ..

 

 

 

 

 

po 3 - jak juz rowniez wspominalem ,zadna ze stron nie przedstawila podobnych fotografi w podobnej rodzielczosci lub nawet zdjecia z podobnego

 

stanu.. lub perspektywy ,.. skoro ten uwaza sie za "zniweczony" ,wiec naprawde porownujemy realna prawdziwa robote i stan .. do kota w worku.. do

 

na dobra sprawe-kota shrodingera (tak jakby po Bisandze zero sladu w ukladzie -ceteris paribus-"

 

 

 

po 4 - cena/jakosc (wypowiedz orlando byla moze i bolesna ,ale szczera az do bolu i rzeczywiscie baardzo konkretna i tresciwa ) o ile w poprzednich

 

podpunktach zakladam ,jeszcze ze inne kliniki moglyby konkurowac (choc jak orlando stwierdzil szalu niema tymbardziej, ze fotki efektow

 

widac niezbyt wyraznie

 

..na niektorych jest ciemno ,na niektorych wyglada ok a jednoczenie na innych widac przerzedzenia) to tutaj ,zostaja doslownie zmiazdzone ..wraz z

 

pelna obsluga (Biganga po was wyjechal na lotnisko i goscil 3 dni karmil, potem odwiozl spowrotem ? )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt super a widzących więcej nigdy nie zadowolisz , mogłeś napisać, że robiłeś u odpowiedniego doktora a orgii zachwytów nie byłoby końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle tylko skwituję w prosty sposób:

Dwie wyjątkowo inteligentne i merytoryczne osoby orlandooo i Lion, jeśli przyjrzycie się swoim postom z boku to napewno stwierdzicie jedno - obydwaj macie rację ale racja jest jaku dupa każdy ma swoją - a prawda jest jedna dla wszystkich , zmieńcie nastawienie - nie na udowadnianie racji tylko dociekajcie prawdy i w pewnych kwestiach odpuści Lion bo Ru i inne wynalazki mogą działać, wszakże efekt placebo to bardzo wytłumaczalne zjawisko, nie mniej jednak rzeczywiście nie ma naukowych publikacji ze zdjęciami setek przetestowanych głów a chociażby na naszym forum jest dużo osób które stwierdzają że nie ma żadnej poprawy po RU a nawet pogorszenie, więc szara strefa biznesu kwitnie a w zamian ludzie dostają tylko nadzieję zamiast cudownego środka leczącego łysienie i czy to jest spowodowane tym że dostają cukier puder, czy to jest spowodowane tym że RU traci stabilność źle przechowywana, czy to jest spowodowane wreszcie tym że po prostu jest najlepszym antyandrogenem ale androgeny to nie najważniejsza przyczyna łysienia to nie ma znaczenia - nie należy bić w trąby i ogłaszać go środkiem na łysienie bo to przerost formy nad treścią, skórka za wyprawkę , no i orlandooo nie musi się tak wyrywać bo wystarczy jeszcze poczekać pół roku i będziemy mieli dwa mega zajebiście udokumentowane przypadki transplantacji w getFUE (nie widziałem jeszcze tak skrupulatnie robionej sesji, niemalże dzień po dniu , tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu - wielki szacun dla Alexa i bpeaka (napewno są przedstawicielami kliniki - przepraszam nie mogłem się powstrzymać)

 

Tak że Panowie dyskusja super ale nie przybliża nas do prawdy nie schodźcie do poziomu przekrzykiwaczy i tych którzy wiedzą na tyle dużo żeby dokopać sąsiadowi, używajcie wiedzy w sposób humanitarny:)

 

A swoją drogą to chętnie zrobiłbym taki eksperyment, umieścił fotki chłopaków na forach zagranicznych i zapytał innych o jakość donoru po pobraniu, czy rzeczywiście jesteśmy ślepi i nie potrafimy dojrzeć spierdolonej roboty, czy tylko kilku wybrańców jest na tyle bystrych i spostrzegawczych żeby widziec świat taki jaki jest w rzeczywistości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mniej jednak rzeczywiście nie ma naukowych publikacji ze zdjęciami setek przetestowanych głów a chociażby na naszym forum jest dużo osób które stwierdzają że nie ma żadnej poprawy po RU a nawet pogorszenie

 

A po czym są zdjęcia setek głów z poprawą, bo o ile ja wiem, to po niczym.

A chociażby na polskich forach są ludzie, którzy stwierdzają, że nie doznają żadnej poprawy po Propecii, a wręcz pogorszenia.

To samo z resztą dotyczy wszystkiego, dosłownie wszystkiego innego.

 

Pokaż mi pojedynczy środek i setki ludzi z poprawą po nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to chętnie zrobiłbym taki eksperyment, umieścił fotki chłopaków na forach zagranicznych i zapytał innych o jakość donoru po pobraniu, czy rzeczywiście jesteśmy ślepi i nie potrafimy dojrzeć spierdolonej roboty, czy tylko kilku wybrańców jest na tyle bystrych i spostrzegawczych żeby widziec świat taki jaki jest w rzeczywistości:)

 

...no i co z tego ze dwoch na stu powie ze im cos nie pasuje. na ulicach czy gdziekolwiek indziej nie spotykasz specjalistow od transplantacji wlosow. jestes troche przewrazliwiony pod tym wzgledem i mysle ze dlatego cie ponioslo. efekty sa juz zadowalajace w stosunku do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to chętnie zrobiłbym taki eksperyment, umieścił fotki chłopaków na forach zagranicznych i zapytał innych o jakość donoru po pobraniu, czy rzeczywiście jesteśmy ślepi i nie potrafimy dojrzeć spierdolonej roboty, czy tylko kilku wybrańców jest na tyle bystrych i spostrzegawczych żeby widziec świat taki jaki jest w rzeczywistości:)

 

...no i co z tego ze dwoch na stu powie ze im cos nie pasuje. na ulicach czy gdziekolwiek indziej nie spotykasz specjalistow od transplantacji wlosow. jestes troche przewrazliwiony pod tym wzgledem i mysle ze dlatego cie ponioslo. efekty sa juz zadowalajace w stosunku do ceny.

 

Mógłbyś wyjaśnić o co Ci biega bo chyba Ciebie poniosło i to chyba bardzo daleko od zrozumienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova chyba nie ogarnąłeś tematu, migdal jest po naszej stronie , no cóż zdarza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mniej jednak rzeczywiście nie ma naukowych publikacji ze zdjęciami setek przetestowanych głów a chociażby na naszym forum jest dużo osób które stwierdzają że nie ma żadnej poprawy po RU a nawet pogorszenie

 

A po czym są zdjęcia setek głów z poprawą, bo o ile ja wiem, to po niczym.

A chociażby na polskich forach są ludzie, którzy stwierdzają, że nie doznają żadnej poprawy po Propecii, a wręcz pogorszenia.

To samo z resztą dotyczy wszystkiego, dosłownie wszystkiego innego.

 

Pokaż mi pojedynczy środek i setki ludzi z poprawą po nim.

 

Tu mnie zaskoczyłeś, myślałem że Ty jako stary weteran wiesz po czym jest najlepsza poprawa:)

 

Pojedynczy środek po którym jest poprawa stanu zdrowia to "rozum":)

 

Na jednym forum znalazłem ponad 500 przypadków udokumentowanych zdjęciami wybrałem na chybił trafił te w których nie łączono kuracji:)

 

Minox:

 

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=514

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=313

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=26041

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=44916

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=44945

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=44627

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=35296

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=20684

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=21814

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=7088

 

Fin:

 

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=2518

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=2339

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtop ... 6&start=30

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=5519

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=46539

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=11317

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=32464

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=14588

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=28162

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=47152

 

Ale cóż, śą tez kurację łączone:

 

Fin + Minox

 

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=3406

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=2947

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=33297

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=33149

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=23627

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=26259

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=22582

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=27430

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=24200

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=18124

 

Nie będę bawił się w łączenie powyższych z ketoconazolem czy z dutasterydem ale zapewniam Cie jak i wszystkich na tym forum że jeśli tylko zechcę to znajdę po 100 udokumentowanych przypadków ze zdjęciami działającej kuracji samego minoxa, samego fina, samego duta, nie wspominając o działaniach połączonych tychże trzech środków.

 

Należy jednak stanowczo zaznaczyć że moim celem nie jest propagowanie Propecji, Loxonu czy Avodartu a tylko i wyłącznie pokazanie że to jedyne udokumentowane środki które mają choć nie 100 % to jednak niepodważalne działanie na zatrzymanie łysienia i porost włosów, natomiast tak zwane środki eksperymentalne RU, RUM, ASC - 19 i wiele innych których nazw nawet nie jestem w stanie powtórzyć działają dokładnie tak jak powiedział kolega orlandooo podobnie do sawa i pokrzywy i jeśli ktoś chce mnie przekonać że jest inaczej, niech pokaże przynajmniej 10 przypadków udokumentowanych zdjęciami bo przecież RU to środek dostępny od ponad 10 lat, więc takowe zdjęcia pewnie gdzieś są - może na tych ukrytych forach gdzie dostęp mają sami wyjadacze, gdzie zwykłemu zjadaczowi chleba wejść nie wolno, gdzie przyrządza się mikstury o jakich świat nie słyszał i tajemnice przekazuje się tylko najbardziej zaufanym w największej tajemnicy:)

 

Lion - przejrzałem jedno forum i znalazłem 30 przypadków, ale w swoim czasie kiedy jeszcze bawiło mi przeszukiwanie sieci, takich for o łysieniu przejrzałem wiele, włoskie, hiszpańskie, niemieckie, czeskie, angielskie i co ciekawe o ile zawsze były dostępne dobrze udokumentowane przypadki działania Fina i Minoxa to nigdy nie natrafiłem na udokumentowane przypadki (przypadki - liczba mnoga) ludzi którzy stosowali RU z efektami którymi można by się pochwalić na zdjęciach, więc oświeć nas, wyjaw te tajemnice które skrywa "strefa 51" pokaż te zdjęcia i przypadki, niech tacy jak my zwykli ludzie dowiedzą się wreszcie czegoś o super kosmicznym środku i jego cudownych właściwościach, chcemy poznać szczęściarzy i ich nowe włosy (tylko mi nie mów że RU to antyandrogen i po nim włosy nie odrastają Fin to tez antyandrogen więc nie czepiajmy się słówek)

 

Pytanie jest proste:

 

Są te zdjęcia?

Są te udokumentowane przypadki?

Są te zarośnięte głowy?

Są te uśmiechnięte buźki?

 

..................................................

 

Jeśli nie to temat przekomarzań uważam za zamknięty i nigdy do niego nie wracajmy bo nic do rozmowy poza kłótnia nie wnosi:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego migdal wypunktowałeś ich jak wytrawny bokser Sam bym lepiej tego nie ujął.

 

Bo widzisz, na wszystkich forach świata działa fin, dut i minoks. U nas, dziwnym trafem, działa tylko Ru w KB Solution.

 

O.K. a teraz czekamy na te minimum 100 przypadków udokumentowanego działaniu Ru (z fotami). Ru jest na rynku od 11 lat i jako środek lepiej działający od fina zapewne ma dziesiątki tysięcy udokumentowanych przypadków sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No fakt migdal, ja na hiszpańskie forum przyznaję, że nie wchodzę, bo mam wrażenie, że tam odrasta ludziom czupryna po prostu po wszystkim.

Pamiętam czasy na lysienie.info gdy wklejano ciągle to forum w kółko i ludzi z odrostami. U nas jednak powtórzyć się tego nie udawało, choć stosowaliśmy to samo.

 

Przypomnę przecież, że sam stosowałeś finasteryd, sam pisałeś, że na ciebie nie działał. Sam też swego czasu stosowałeś flutamid (antyandrogen jak RU) z pozytywnym, udokumentowanym zdjęciami skutkiem.

Jak możesz więc dziś pisać, że tylko oficjalne leki działają, bazując na własnym doświadczeniu ?

 

A poza tym... ostatni argument. Walczysz tymi oficjalnymi lekami jeszcze ? Bo jeśli nie, to to wszystko jest o kant d.... rozczaś i twoje słowa są lekko puste. Skoro tak to dobre, to czemu nie stosujesz ?

Ja walczę i wiem co piszę, wiem, że to jest droga donikąd: przejściowy sukces, impotencja, odstawka, łysina.

Przeszczep ? Donor mam na wyczerpaniu i zrobię sobie przód i zostanie my łysy placek ? Więc ? Jakie rozwiązanie ?

getFUE ? Oni też nie rozmnożą graftów, a jest ryzyko, że micromotor zrobi jeszcze większe spustoszenie wśród nich.

 

Co do meritum. Nigdy nie będziemy mieli tyle przypadków RU co fina. Z prostych liczb: ile osób stosowało RU przed zamówieniami grupowymi ? Prawie nikt. Ile osób stosowało fina - prawie każdy. Różnice są przygniatające i wynikają wprost z dostępności.

Chcesz testować coś na 10-100 tys ludziach, a potem to samo na ledwie dziesiątkach ludzi (w dodatku nieregularnie, z uwagi na niepewne dostawy z niepewnych źródeł) i porównywać ilości przypadków ?

Dostępność od 10 lat nic nie znaczy, bo ta dostępność była tylko w teorii. Przejrzyj sobie nasze choćby polskie fora i znajdź ludzi stosujących RU czy SABA przed 2011 rokiem.

 

Dla mnie jednak argumentami są posty weteranów jak el_duterino, który najpierw mimo uboków po finie/ducie musiał dołożyć flutamid (więcej uboków), a potem zmienił na RU i włosy się trzymają (bez uboków).

Będziemy więcej i dłużej testować, będzie więcej przypadków, ale tyle co po finie nie będzie nigdy.

 

Kolego migdal wypunktowałeś ich jak wytrawny bokser Sam bym lepiej tego nie ujął.

 

Bo widzisz, na wszystkich forach świata działa fin, dut i minoks. U nas, dziwnym trafem, działa tylko Ru w KB Solution.

 

O.K. a teraz czekamy na te minimum 100 przypadków udokumentowanego działaniu Ru (z fotami). Ru jest na rynku od 11 lat i jako środek lepiej działający od fina zapewne ma dziesiątki tysięcy udokumentowanych przypadków sukcesu.

 

No tak wypunktował, ale nie stosuje i sam był z fina niezadowolony.

 

RU nie ma, nie było, nie będzie na rynku. Nie wiem gdzie, kiedy i w której aptece kupowałeś RU ?

Bo z tego co ja pamiętam było cholernie trudno to kiedyś zdobyć - drożyzna, nierzadko konfiskata na cle, niepewna jakość, brak badań jakości, brak pojazdów (KB solution).

Realna, jako taka dostępność jest od max 2 lat, a i to dla bardzo wąskiej grupy zainteresowanych. Takie są fakty.

 

Ty mówisz nie ma sukcesów. A ja powiem, to wklej mi 100 porażek na RU dobrej jakości, przebadanym pod względem czystości, stosowanym regularnie w KB solution przez rok czasu. Albo chociaż 5-10 porażek.

 

Najczęściej jeśli już narzekają, to w stylu: "stosowałem miesiąc, dwa, trzy i nie działał, a potem mi się skończył i nie stosowałem dalej, bo nie miałem pieniędzy/możliwości zamówienia" albo "stosowałem z przerwami, jak mi wpadł w ręce", itp.

Tymczasem obiektywny test to min 6 miesięcy ciągłego, regularnego stosowania, a najlepiej rok. Takich testów prawie nie ma póki co.

 

Jak w starym żydowskim dowcipie:

Icek modli się: "Panie Boże, daj mi wygrać na loterii" i tak się modli, modli, aż w końcu stracił już wiarę i zrezygnował.

A na to Pan Bóg rozgniewanym głosem odpowiada: "Człowieku ja chcę żebyś wygrał, tylko ty daj mi szansę, ty kup los."

 

Słowem: jak będziemy stosowali dalej tylko fina i minoxa, to na pewno nie pojawią się tysiące udokumentowanych sukcesów po RU.

Nadal będziemy mieli badania tylko na małpach, szczurach i myszach, prowadzone dla celów naukowych i to bardziej pod kontem efektu anty-androgenowego niż pod kontem łysienia.

I nadal migdal będzie mógł punktować, ty też. My zaś nadal będziemy stali w miejscu i pchali łysiejących w przepaść.

 

Hmmm... ciekawe czy za 10 lat będą tu pisali klienci getFUE by pochwalić się jak u nich sprawy stoją i jak to teraz wygląda, jakie mają możliwości i dalsze perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przeszczep ? Donor mam na wyczerpaniu i zrobię sobie przód i zostanie my łysy placek ? Więc ? Jakie rozwiązanie ?

 

Jednego nie rozumiem, z tego co piszesz masz problem z przodem (miałeś już tam przeszczep) i nienaruszony tył (włosy odporne na DHT?) więc czeku ciągle piszesz o tym łysym placku z tyłu?

 

Druga sprawa, stosujesz bodaj duta i loxon 2 %, pewnie z keto, więc absolutną klasykę klasyki, czemu więc wojujesz tak o to ru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jednego nie rozumiem, z tego co piszesz masz problem z przodem (miałeś już tam przeszczep) i nienaruszony tył (włosy odporne na DHT?) więc czeku ciągle piszesz o tym łysym placku z tyłu?

 

Łysienie zatrzymało się dzięki chemii i tylko dzięki chemii stoi w miejscu i tylko tak długo jak ta chemia jest.

Nie będzie chemii, będzie łysy placek i przód też poleci - diagnoza min. NW3a, potwierdzona przez BHR.

Oczywiście niektórzy odstawiają, bo myślą, że jakoś klątwa łysienia, cudownie została z nich zdjęta, ale potem zawsze kończą z docelowym NW (bez chemii).

 

Jak dla mnie to wtopa ogromnych pieniędzy na przeszczepy i totalna porażka, niezadowolenie z finalnej fryzury. Lepiej byłoby już wtedy odpuścić sobie na początku i zgolić łeb niż to zaczynać.

 

Druga sprawa, stosujesz bodaj duta i loxon 2 %, pewnie z keto, więc absolutną klasykę klasyki, czemu więc wojujesz tak o to ru?

 

Bo to jest prosta droga do inwalidztwa, kwestia tylko czasu. RU to jeden z niewielu leków, którego idea ma jakikolwiek sens i w którego warto inwestować czas i pieniądze (także na eksperymenty).

 

Jeszcze niedawno decydowały też kwestie finansowe - nie było mnie stać na RU, więc stosowałem to co najtańsze.

Teraz stopniowo dołączam środki eksperymentalne, a te "stare klasyki", stosuję coraz rzadziej (dut np już raz na półtora tygodnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...