free web hit counter Skocz do zawartości
TPN

Drugi zabieg / Przybylski 02.2023 1652 grafty

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym byłem u doktora Przybylskiego na poprawie zabiegu, ktory wykonałem w 2018 u Marala.

U Marala 3200 graftow, nie przyjelo sie za wiele. Musiałem życ na mikrowłóknach ( wstawiam jedno foto jak to wygladalo )

W klinice Przybylskiego 1650 graftów. 

Niestety trojek zostało juz mało , sporo było pobranych dwojek.

Było troche problemow przy pobieraniu, poniewaz chyba z racji blizn po 1 zabiegu, grafty bardzo mocno siedziały.

Atmosfera podczas zabiegu na luzie.

Po zabiegu u Marala miałem przez 3 tygodnie mocne bóle nocne głowy, które były nie do wytrzymania.

Po zabiegu u Przybylskiego bólu brak.

Kontakt z Przybylskim po zabiegu super, z Maralem ciężki.

Zdjęcia w swietle dziennym

Temat był cięższy, poniewaz wiadomo jak to jest z poprawkami.

Jestem zadowolony, uwolniłem się od włokien, moge normalnie funkcjonowac.

 

Nikt o 2 zabiegu nie wiedział poza zoną i do tej pory nikt się nie spostrzegł, że go miałem.  Strupy szybko i ładnie zeszły. Głowa była dużo mniej czerwona niz po Maralu. Po donorze tez nie widac jakis ubytkow. 

Kazdy chyba myśli, ze włosy poprawiły się same z siebie :))

 

Zdjecia wykonane 8 miesiecy po zabiegu. 

 

 

 

2.jpg

3.jpg

4.png

5.jpg

6.jpg

IMG_20201024_131404.jpg

7.jpg

8.jpg

tydzien po.jpg

dwa po 2.jpg

dwa po.jpg

miesiac po.jpg

IMG-20231028-WA0005.jpg

IMG-20231028-WA0009.jpg

IMG-20231028-WA0010.jpg

IMG-20231028-WA0011.jpg

IMG-20231028-WA0012.jpg

IMG-20231028-WA0013.jpg

20231028_152633.jpg

20231028_152643.jpg

20231028_152728.jpg

1.bmp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1652 grafty na taki obszar to chyba troche za malo, mowil dr P ile graftow na cm2 bedzie w lini i poza nia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wygląda nieźle. Sam miałem odwiedzić Przybylskiego w trakcie roku, ale trochę chyba jeszcze za wcześnie u mnie na zabieg. Twój efekt naprawdę wygląda dobrze :D
Długo oczekiwałeś na przeszczep po pierwszej konsultacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji umówiliśmy się na zabieg w listopadzie, był to jakiś jeden wolny termin na za miesiąc, ale musiałem przełożyć że względów zdrowotnych i umówiliśmy się od razu na luty bo tak mi pasowało.

Myślę że różnica pomiędzy Maralem , a Przybylskim jest w moim przypadku mocno widoczna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem brać minoxidil i loxon 2x dziennie ale jakoś dopiero miesiąc, dwa po zabiegu.

Dalej biorę minoxidil i mam zamiar przestać za jakieś 3 miesiące, loxon używam na noc.

Fajny jest jeszcze fakt że dr Przybylski pytał co jakiś czas jak tam... ostatnim razem jak z nim rozmawiałem wspominal tez, że na poczatku 2024 otwiera z dr Bisanga BHR Poland.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TPN napisał:

Zacząłem brać minoxidil i loxon 2x dziennie ale jakoś dopiero miesiąc, dwa po zabiegu.

Dalej biorę minoxidil i mam zamiar przestać za jakieś 3 miesiące, loxon używam na noc.

 

 

Troszkę nie rozumiem, bo loxon to właśnie minoxidil, mógłbyś wyjaśnić jaki lek masz na myśli pisząc o minoxidilu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPN

Świetna fryzurka :)

Mam pytanie co do finasterydu bo raczej wolałbym go unikać ze względu na skutki uboczne, ale co innego to użytkowanie przez jakiś czas - tak jak napisałeś. Dostałeś takie wskazania, żeby tymczasowo go stosować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie.

Zdecydowałem się go wziąć na około roku i zdecydowałem tak sam.

Nie zamierzam się tym truć cały czas, ale też uważam, że moje lysienie nie będzie postępowało już jakoś znacznie.

Jak będzie trzeba to coś tam jeszcze zostało na 3 raz, ważne, żeby przód się utrzymał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt. A opowiesz jak doświadczenie z finem - czujesz jakieś uboki? I czy masz zalecenie brania już "do końca"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też gratulacje, elegancki efekt, widać nadeszły czasy że nie będę musiał już jeździć na zach. po przyzwoity zabieg. Na moje oko wypadanie będzie u Ciebie jeszcze postępowało- jak to oni określają "łysienie dyfuzyjne od czoła" , takie powolne przerzedzanie jednak idzie bardzo wolno- z 10-15 lat czasu na kolejny zabieg wyrównujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy zaleci brać do końca życia;)

Ja już zostaję tylko przy loxonie.

Na pewno będą mi włosy wypadać ale myślę że już bardzo powoli.

 

I tak kiedyś pewnie jeszcze zrobię 3 zabieg nawet jeśli by przestały wypadać bo są miejsca w których można dogescic... tylko już graftow mało.

Z ubokow  chyba tylko raz na jakiś czas wpadnie jakiś syf na plecach i trochę też właśnie na plecach włosów wyrosło pojedynczych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...