free web hit counter Skocz do zawartości
alopecia82

Dutasteryd - mezoterapia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem absolwentem BHR Academy w Atenach (czerwiec 2023). Po kolejnej wizycie szkoleniowej w BHR u dr Bisangi w Belgii miesiąc temu dowiedziałem IMG_9652.heicsię o przeprowadzanej przez dra, mezoterapii dutasterydem. Preparat z Hiszpanii miesza się z solą fizjologiczną i środkiem znieczulającym. Przy zdecydowaniu się na taki zabieg u mnie, wystawiam też receptę na minixidil 5mg doustnie. Szczegóły pod nr tel kliniki. 

A. Przybylski

IMG_1221.heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alopecia82 napisał:

Pzy zdecydowaniu się na taki zabieg u mnie, wystawiam też receptę na minixidil 5mg doustnie.

Coś więcej o tym na ile czasu wystarcza taki zabieg, jak często trzeba go powtarzać i jaka jest cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2023 o 18:40, alopecia82 napisał:

4 sesje co 6-8 tyg. 

potem 1x co 6 miesięcy. 
Informacje odnośnie ceny podaję telefonicznie. 

Można się skontaktować jakoś poza forum?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Jumpeeer7 napisał:

Można się skontaktować jakoś poza forum?

.  do usunięcia

Edytowane przez dhttrash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co taki zabieg daje oprócz zahamowania łysienia jak w formie stosowania duta doustnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej efektów ubocznych bo działasz miejscowo. Brak konieczności codziennego przyjmowania leku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2024 o 23:28, Jumpeeer7 napisał:

Można się skontaktować jakoś poza forum?

 

Klinika Przybylski Kalisz - BHR Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alopecia82 Panie dohtorze, a jakie jest stężenie dutasterydu oraz jakie ilości są wstrzykiwane ?

Bo może bym też skorzystał z usługi, póki jestem w Polsce, a mnie to wsio ra wno komu dam zarobić. Tylko nie wiem czy będę się znowu do tego kwalifikował... bo mnie interesuje mezoterapia ale na zaznaczonym obszarze oraz na czole poniżej linii (obszar microbalding), którą zresztą sam sobie już wykonywałem, tylko innymi preparatami.  I interesuje mnie recepta na minoxidil ale co najmniej 10 mg czy to możliwe ? 

 

DSC03516.JPG


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, antydhtor napisał:

@alopecia82 Panie dohtorze, a jakie jest stężenie dutasterydu oraz jakie ilości są wstrzykiwane ?

Bo może bym też skorzystał z usługi, póki jestem w Polsce, a mnie to wsio ra wno komu dam zarobić. Tylko nie wiem czy będę się znowu do tego kwalifikował... bo mnie interesuje mezoterapia ale na zaznaczonym obszarze oraz na czole poniżej linii (obszar microbalding), którą zresztą sam sobie już wykonywałem, tylko innymi preparatami.  I interesuje mnie recepta na minoxidil ale co najmniej 10 mg czy to możliwe ? 

 

DSC03516.JPG

Cześć, jest szansa żebyś wstawił swoje zdjęcie ale z większej odległości, jestem mega ciekawy jak to wygląda z dalszej perspektywy :)

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wiktorxakax napisał:

Cześć, jest szansa żebyś wstawił swoje zdjęcie ale z większej odległości, jestem mega ciekawy jak to wygląda z dalszej perspektywy :)

Dzięki

 

Nie jest to właściwy temat, ale proszę. Mam takie jedno z dalszej perspektywy, co kiedyś wstawiałem też na forum. Jest trochę rozmazane, ale tak wtedy miało być celowo bo to była cała gęba. Z resztą teraz już znacznie inaczej wyglądam, to co mi tam. Poza tym wyjeżdżam z PL na stałe, a przynajmniej na bardzo długo, a nawet jakby mi ktoś wytknął tę kurację, to powiem gdzie tam, to procerin, witamina D, i naświetlanie diodami LED od lampki rowerowej, zatem może być tu ta fotka.

 

 

 

 

 

DSC04313.JPG


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...