free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 3 miesiące po zabiegu. Efektów póki co zero. Co zaczyna mnie bardzo martwić. Włosy rosną, ale nie te ze strefy biorczej czyli rośnie po bokach i tył a góra pojedyńcze włoski i wyglądam jak dziadek a jestem poniżej 30tki...

Chciałbym zapytać jak radziliście sobie z fryzurą? Moge przejechac maszynką po całej głowie? Czy jest to niewskazane i moge coś uszkodzić? Jak u was wyglądały sprawy ze strzyżeniem i czy po 3 miesiącach mieliście już widoczne efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach trudno o spektakularne efekty, odrastanie to proces i trzeba być cierpliwym. Wiadomo że to trudne, ale ja już się nauczyłem. Ocenić odrost trzeba później, ja efekty zacząłem widzieć około 4 miesiąca, z tego co pamiętam to w trzecim nic za specjalnie się nie działo. Co do strzyżenia to powinieneś dostać instrukcje od kliniki, nie wiem gdzie robiłeś, mi powiedziano że nie można ciąć góry maszynką do jakiegoś czasu (chyba 5 miesięcy właśnie ale ja tego w ogóle nie robiłem i nie zamierzam w najbliższym czasie). Maszynka może uszkodzić grafty, więc ja używałem tylko ostrych nożyczek do wyrównania góry, a do przycięcia boków używałem maszynki normalnie po wygojeniu donoru (parę tygodni po HT). W każdym razie klinika powinna ci powiedzieć co możesz, a czego nie. 

Edytowane przez bmargeriti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zalecenia od kliniki 4 miesiące nie używać maszynki na przodzie


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja uzywam od mniej więcej 6tygodnia , ale nigdy nie dociskałem do skóry tylko tak przygalam. Nigdy nie zostały włosy pociągniete, ale może juz zniszczyłem swoj przeszczep  i dlatego efektów brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia. Nie porownuj sie do najlepszych (najszybszych odrostow) rezultatow w necie

Edytowane przez czeka2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu fajny filmik jak niektórzy najlepsze efekty mają dosyć późno

 


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, m123456 napisał:

Tu fajny filmik jak niektórzy najlepsze efekty mają dosyć późno

 

Niestety nie mam efektu jak on w 3 miesiącu więc , albo ja będę miał efekty baaaardzo pózno albo zepsułem sprawe używając trymera z przodu od 6 tygodnia... ani razu nie pociągneło mnie za włosy ,ale może to nie mieć znaczenia... Przyznam,że  jestem troche załamany tym, że mogłem to sam zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, faketaxidriver napisał:

Niestety nie mam efektu jak on w 3 miesiącu więc , albo ja będę miał efekty baaaardzo pózno albo zepsułem sprawe używając trymera z przodu od 6 tygodnia... ani razu nie pociągneło mnie za włosy ,ale może to nie mieć znaczenia... Przyznam,że  jestem troche załamany tym, że mogłem to sam zepsuć.

Możesz pokazać zdjęcia jak to wygląda teraz u Ciebie? 


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, czeka2 napisał:

Pokaż zdjęcia. Nie porownuj sie do najlepszych (najszybszych odrostow) rezultatow w necie

To moje mizerne efekty...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz patrzę to u mnie wyglądało to podobnie, a różnica między 3 a 5 miesiącem jest ogromna. Moim zdaniem powinieneś poczekać cierpliwie do tych 5-6 miesięcy i dopiero coś ocenić. Nie ruszaj już góry maszynką, czekaj i zobaczysz różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bmargeriti napisał:

Jak teraz patrzę to u mnie wyglądało to podobnie, a różnica między 3 a 5 miesiącem jest ogromna. Moim zdaniem powinieneś poczekać cierpliwie do tych 5-6 miesięcy i dopiero coś ocenić. Nie ruszaj już góry maszynką, czekaj i zobaczysz różnicę. 

Ok, to zostało mi tylko czekać. Juz nie tykam góry ,maszynką zaczne najwcześniej od 6 miesiąca. Masz jakies zdj zeby pokazac jak to wyglądało miesiącami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobiony wątek odnośnie mojego HT, znajdziesz na forum. Nie mam jeszcze spektakularnych efektów, ale wydaje mi się, że jednak widać różnicę między 3 a 5 miesiącem.  Miałem tragiczny stan, a teraz chociaż nie wstydzę się włosów i czekam dalej. Tu masz najnowsze zdjęcia z dzisiaj (robiłem 6 lipca, więc 5 miesięcy i tydzień).

IMG_4022.jpeg

IMG_4021.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bmargeriti napisał:

Mam zrobiony wątek odnośnie mojego HT, znajdziesz na forum. Nie mam jeszcze spektakularnych efektów, ale wydaje mi się, że jednak widać różnicę między 3 a 5 miesiącem.  Miałem tragiczny stan, a teraz chociaż nie wstydzę się włosów i czekam dalej. Tu masz najnowsze zdjęcia z dzisiaj (robiłem 6 lipca, więc 5 miesięcy i tydzień).

IMG_4022.jpeg

IMG_4021.jpeg

Zaczyna fajnie wyglądać, trzymam kciuki za dalsze postępy! Mógłbyś wstawić jak to wyglądało konkretnie w 3 miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to tak, ja widzę ogromną różnicę między 3 a 5, także cierpliwości :) 

IMG_3670.jpeg

Edytowane przez bmargeriti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...