free web hit counter Skocz do zawartości
chris90129051

Planowany przeszczep w Aestepool

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Po prawie 10 latach od zaobserowania początków wypadania włosów postanowiłem ogarnać temat troche bardziej niż tylko nieładem na głowie :)

Nie mam tragedii na głowie, bo u mnie pewnie okolice NW 2,5 - 3; pół roku temu wjechały suplementy, biorę 2x dziennie (minimalnie poprawiły stan rzeczy, mnie się sypie ze mnie)
- Revalid Hair Complex
- Skrzyp / Colfarm
- Pokrzywa / Colfarm
- Belid SR
- od 2 tygodni Minovivax 5% (1x dziennie wcierka)

Biorąc pod uwagę że do ideału daleko, zdecydowałem się na zabieg w Aestepool. Rozważałem pomiedzy Medicana/Clinicana/ dr Soner Tatlided, Flymedica/ dr Serkan Aygin, Jack Hair Strong, i koniec końców wybór padł na Aestepool / dr Ahmed Altan. Termin akcji: luty 2024

Wszystkie kliniki reprezentowały podobny poziom ceny i jakości przeprowadzonych przeszczepów, do Aestepool minimalnie przechyliła szala oddziału w Wawie i mniej agresywny marketing (może dlatego że jestem z "branżuni" troche mnie to zniechęciło u innych), i z plusów najważniejszych że dr Altan uczestniczy na pewnym etapie zabiegu - a nie rysuje tylko linie & see ya :P

Jestem już po pierwszej konsultacji w Aestepool w Wawie.
Stety / niestety jestem dość niewymiarowy (>2m) i przez wielkość głowy wyszło prawie 59cm², 3200-3700 graftów na sam front:
STREFA 1 (linia czołowa) - 2800-3200 (gęstość wszczepów ok. 50-60 grafts/cm2 )
STREFA 2 (pomiędzy zakolami) - 400-600 (gęstość wszczepów ok. 30-35 grafts/cm2
STREFA 3 (korona głowy, czubek) - 0 (gęstość wszczepów ok. 0 grafts/cm2)

Pod dużym zoomem strefa donoru wygląda ok, jest dużo graftów z 2-3 włosami. Damian wstępnie zarysował linie w mojej ocenie jest ok, oczywiście finalnie może być inaczej, pytania do Was:
- ruszać koronę czy lepiej skupić sie na froncie?
- jak bardzo obniżaliście linie frontu do tego co sugerował Wam lekarz?
- czy suplementowaliście specjalnie przed zabiegiem?

Dzięki z góry i mocnych odrostów dla Was!
 

 

 

 

 

mikroskop.png

IMG_7958.png

IMG_7956.png

IMG_7948.png

IMG_7947.png

IMG_7950.png

IMG_7952.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Edytowane przez chris90129051

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korony bym nie ruszał 

  • Like 2

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź do trychologa bo masz stan zapalny, skóra się wydaje różowa na tych fotkach

 

 

stany zapalne przyśpieszają wypadanie włosów i łysienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Sprawdź czy ze skórą jest ok i nie ma co ruszać korony, którą notabene łatwiej odzyskać farmakologicznie niż przód.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 16:12, chris90129051 napisał:

Pod dużym zoomem strefa donoru wygląda ok, jest dużo graftów z 2-3 włosami. Damian wstępnie zarysował linie w mojej ocenie jest ok, oczywiście finalnie może być inaczej, pytania do Was:
- ruszać koronę czy lepiej skupić sie na froncie?
- jak bardzo obniżaliście linie frontu do tego co sugerował Wam lekarz?
- czy suplementowaliście specjalnie przed zabiegiem?

Dzięki z góry i mocnych odrostów dla Was!
 

Siemka, 4 dni po HT w Aestepool.

- doktor rekomendował skupienie na froncie, koniec końców udało się zająć również koroną
- zdałem się w całości na sugestię doktora, ale też ja mam bardzo wysokie czoło więc linia wysoko to dla mnie naturalny stan rzeczy
- nie, ale biorę wysokiej jakości suplementy od kilku miesięcy, m.in. AG1 czy Omega 3, do tego odżywki i rok mezoterapii

Powodzenia, z wizyty u nich na pewno będziesz mega zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

zdjęcia zrobione mikroskopem są z polaryzacją aby było widać naczynka na skórze głowy,, na tej podstawie można powiedzieć więcej niż bez polaryzacji. Zdjęcia z polaryzacją nadają bardziej czerowny kolor skóry głowy. Skóra głowy może być bardziej zaróżowiona, ze względu na ucisk nakrycia głowy, czapki chwilę przed zdjęciami. 

Każde zdjęcia konsultujemy z trycholog, z którą pracujemy i nie stwierdzono problemów jak stan zapalny.

 

  • Like 2

Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...