free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak robi ziom:

ja mieszam trochę inaczej niż ma się to zwykle ma: a mianowicie najpierw mieszam minoxa z woda(1 porcja), powstaje mętny roztwór, następnie dodaje 4 porcje KB5 solution i wtedy mieszam jeszcze raz. Powstaje przeźroczysty roztwór który bardzo szybko wysycha na skórze 1-2 minuty. Wszystko trzymam w 4ml wialkach chromatograficznych i robię co 3 dni świeże porcje

 

Wiesz, to jest minoks. Łatwo się do niego przyzwyczaić. Musisz brać pod uwagę, że możliwe będzie konieczność podwyższenia z czasem stężenia. Ja bym zaczął od 5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak standardowy minoksidil chociaż może dobry by było na przemian: sulfate - zwykły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde z przyzwyczajenia wsadziłem na kilka godzin proch do zamrażarki,żeby się nic z nim nie stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię mieszankę taką jak Ziom,czyli 4 ml KB + 1 ml wody i dodaję trochę więcej Minoxa z 230 mg i mieszam całość.

Stosuję 2 x dziennie po 1.5 ml czasami więcej na całość.

 

Ogólnie w porównaniu do Loxonu czy pianki widać,że działa

Ciekawe czy również działa w w standardowym pojeżdzie jaki jest w Loxonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robię mieszankę taką jak Ziom,czyli 4 ml KB + 1 ml wody i dodaję trochę więcej Minoxa z 230 mg i mieszam całość.

Stosuję 2 x dziennie po 1.5 ml czasami więcej na całość.

 

Ogólnie w porównaniu do Loxonu czy pianki widać,że działa

Ciekawe czy również działa w w standardowym pojeżdzie jaki jest w Loxonie

Tzn co znaczy że działa już coś się pojawiło?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,tylko linienie jest dosyć duże

 

W standardowej mieszance tzn KB:Woda-4:1 ile trzeba mniej więcej dodać Adonezyny ?

Czy działanie Minoxa Sulphate jest uzależnione od pojazdu,czy tak samo działa w KB jak w przykładowo Loxonowym pojeżdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie,tylko linienie jest dosyć duże

 

W standardowej mieszance tzn KB:Woda-4:1 ile trzeba mniej więcej dodać Adonezyny ?

Czy działanie Minoxa Sulphate jest uzależnione od pojazdu,czy tak samo działa w KB jak w przykładowo Loxonowym pojeżdzie?

 

Ja chcę zamówić minoxidil m15 z genahir ponieważ nie mamy pewności czy kb"współpracuje"z minoxidilem sulfate tzn. chodzi mi o czas

rozkładu itp.pisał o tym Lion a mam nadzieję że genahir opracował odpowiedni pojazd dla minoxidilu sulfate.

Miałbym do Ciebie pytanie otóż czy linienie występuje na całym sklapie czy tylko w miejscu stosowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mowisz ze działa miejmy nadzieje że po linieniu odrosną Ci włosy i nie bedzie tak jak u ja1922.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w porównaniu do wcześniejszego stanu to widać,że tak bo linienie jest ogromne ;/

Jak na razie z braku KB to po prostu Minoxa mieszam w Loxonie i nie wiem czy działa czy nie, czy to jest zależne też w jakim występuje pojeżdzie, czy tylko od postaci Minoxidilu.

 

U ja1922 Minox pogorszył sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie w porównaniu do wcześniejszego stanu to widać,że tak bo linienie jest ogromne ;/

Jak na razie z braku KB to po prostu Minoxa mieszam w Loxonie i nie wiem czy działa czy nie, czy to jest zależne też w jakim występuje pojeżdzie, czy tylko od postaci Minoxidilu.

 

U ja1922 Minox pogorszył sytuację?

Używasz minoxidilu sulfate w loxonie?prosisz się o skutki uboczne,co do ja1922 musisz przeczytać cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już cały czas w KB Solution,linienie jest cały czas ;/ teoretycznie powinno ustąpić po 4 tygodniach.

Muszę się ściąć wręcz na łyso,bo nie wygląda to zbyt dobrze,razem z Minoxem stosuję Flutamid w KB,Saba co 2-3 dni i biotyna.

 

Ile tak mniej więcej schnie Minox ? Aplikuję go z 2 ml na przód i gniazdo ,szczególnie więcej na przód i z braku czasu czasami odczekuję przed nałożeniem Flutamidu przynajmniej 30 minut,dzisiaj po 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego ja nie chcę kombinować z minoxidilem sulfate,ponieważ wyczytałem iż jest nie stabilny w roztworze a sprawdza się tylko w liposomach.

Dlatego ja chcę kupić minoxidil m15 z genahir wiem że jako pojazd nie użyto liposomów ale mam nadzieję że producent wiedział co robi.

Stymulator wzrostu to jeden z ważniejszych składników kuracji i uważam że nie ma co eksperymentować w końcu walczymy o włosy.

A nikt normalny nie chcę sobie zaszkodzić,dlatego nie wiem czy warto stosować w kb solution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom stosował w KB i miał dobre efekty przy pełnej kuracji z RU,Emu,Żelem Retina w dosyć krótkim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom stosował w KB i miał dobre efekty przy pełnej kuracji z RU,Emu,Żelem Retina w dosyć krótkim czasie.

 

ale też skutki uboczne, ktore nie pozwolily mi kontynuowac kuracji bo wygladałem kilkanscie lat starzej - podkrążone oczy (cienie) + mega zmarszczki i zmęczenie.

 

Po raz kolejny przekonałem sie ze minox nie jest dla mnie, nie wiem po co do niego wracałem, zwłaszcza, że kilka lat wczesniej dochodziłem do tych samych wniosków Ale wiadomo każdy może inaczej odbierać życie codzienne, ja włosów nie stawiam ponad dobrym samopoczuciem, choć po część jedno jest powiązane z drugim w niektórych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam,że zwiększył się stan owłosienia,szczególnie na twarzy, brwi zarastają i wgl podobnie jak u ludzi,którzy stosowali minoxa wewnętrznie.

Dodatkowo ostatnio odczuwałem ucisk w klatce piersiowej.

Zobaczymy jak będzie dalej,chcę przetrwać te kilka miesięcy i póżniej dla podtrzymania wrócę do Loxonu.

 

Szkoda,że oprócz Minoxa nie ma żadnego innego wartego uwagi stymulatora ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dobrze że mi przypomniałeś robson - ja również zarosłem na całym ciele. Wcześniej tak czy siak miałem obfite owłosienie ciała zwłaszcza na klatce i brzuchu, ale po kuracji minoksem to juz masakra - nowe włosy wyrastały wszędzie nawet na plecach, barkach i ramionach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie z tym,że wydaje mi się,ze plecy,ramiona,barki zarastają mi też od biotyny przynajmniej tak mi się wydaję bo ją stosuję znacznie dłużej niż Minoxa i zauważyłem,że plecy zaczęły zarastać,ramiona i czuć taki meszek na szyi.

Niektórzy skarzą się,że od tej witaminki zaczynają zarastać tam gdzie by nie chcieli

To jeszcze nic w porównaniu do włosków,które wyrastają koło oka,zarastających brwi itd ;/ jednak Minox Sulphate tak jak Saba żel z Bethamozonem nie nadaje się na długi okres.

 

Ogólnie nawet KB nie chroni za bardzo przed skutkami ubocznymi,zostaje stosowanie na jakiś czas póżniej Loxon,ale jak na kogoś Loxon nie działa,to pewnie wszystko poleci niestety.

 

Czy Minox może być stosowany tylko na przód? bo jak wiadomo teoretycznie Saba+dobry bloker potrafi odratować koronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a jak u Ciebie było z Minoxem? kiedy mniej więcej linienie się zatrzymało i zaczęły wyrastać nowe włosy?

Może ktoś jeszcze stosował lub stosuje taki mix i może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że już coś się zaczyna dziać na przodzie wyrosło kilkanaście grubych czarnych włosków,rewelacji nie ma z tym,że Minoxa stosuję gdzieś 1 i pół miesiąca 2 x dziennie.

Do kuracji dorzuciłem Finasteryd,wcześniej stosowałem RU z 3 miesiące od ponad miesiąca lecę na Flutamidzie w KB.

Kuracja jest kompletna,chociaż przydałby się Emu na złagodzenie podrażnień i regenerację skóry przy stosowaniu siarczanu albo Ketokonazol.

W jakimś specyfiku widziałem,że producent dodał właśnie Keto na złagodzenie podrażnień przez Minoxa,póki co będę stosował olejek jojoba na noc,wtedy gdy nie stosuję Saba.

Ogólnie jeszcze z miesiąc i będzie można więcej powiedzieć czy jest jakiś postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje loxon od 1.5 roku włosy zrobiły sie grubsze wypadało około 80 dziennie( juz na loxonie). Od 6 miesiecy biore fina na głowie znacznie sie poprawiło ale cały czas wypada około 30 dziennie . loxon strasznie wysusza mi skóre głowy widac podraznienia i zaczerwienienia stosuje masc przeciwzapalna z nagietkiem wtedy jest dobrze i wypada z 30 włosow na dzien jak nie posmaruje mascia to strasznie swedzi skora sie łuszczy i wypada z 60 włosow teraz pytanie czy odstawic loxon ??? poniewaz dwa tygodnie temu skonczył mi sie loxon .na tygodniu bez loxonu straciłem moze z 5 włosów czułem ze skora nie jest napieta ani podrazniona kupiłem loxon i znowu piecze i swedzi jak nie posmarowałem skory głowy kremem to wypadło z 50 włosów jak posmarowałem to znowu z 20 . A moze całkiem odstawic co radzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...