free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A w pojeździe alkohol/PG jakie powinny być proporacje? 70%alkohol / 30%PG?

 

Na pewno nie.

 

Musi być woda, ze względu na to że min. sulfate jest własnie rozpuszczalny w wodzie i alkoholu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę poczytałem. Zastanawiam się tylko czy ma być 50alkohol / 30PG / 20woda, czy może alkohol z PG zamienić miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, trochę poczytałem. Zastanawiam się tylko czy ma być 50alkohol / 30PG / 20woda, czy może alkohol z PG zamienić miejscami.

 

50alkohol / 30PG / 20woda prędzej to jako że min.sulfate jest rozpuszczalny w wodzie i etanolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa już minoxa sulfathe poza ziomem? Jakieś spostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczywiscie mocniejszy od zwyklego minoxa, ale o odrosty na zakolach ciezko nawet z nim, chociaz z pewnoscia potrzebuje wiecej czasu, bo jak na 3 miesiace nie ma co cudow jeszcze sie spodziewac szczegolnie z zakolami.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję sam minox sulfate w pojeździe woda, alko, glikol na różne obszary i póki co nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virusek nie myslales nad dodaniem lipoderminy do mieszanki? Stwierdzam, ze z pewnoscia dziala lepiej i mocniej, wiec moze tez w tym problem tkwi? Plus na pewno z braku blokera rowniez, bo bez niego to wszystkie kuracje jak grochem o sciane rzucal. Z wczesniejszego tematu zauwazylem, ze stosujesz tylko 5%, pomysl nad zwiekszeniem stezenia, osobiscie stosuje 7.5% i proponowalbym Ci pomyslec nad CB, dla mnie to byla ostatnia deska ratunku, bo tez wszystko juz przeoralem i mysle, ze powinienes sprobowac .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć w sprawiew skutków ubocznych minoxidilu Sulfate (obniżęnie ćisnienia itp) w porównaniu do zwykłego minoxidilu.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skutki uboczne sa takie same, jak w przypadku zwyklego minoksa. Mnie najbardziej denerwuje wzmożony wzrost włosów na całym ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skutki uboczne sa takie same, jak w przypadku zwyklego minoksa. Mnie najbardziej denerwuje wzmożony wzrost włosów na całym ciele

A czy po zamknięciu minoxidilu w liposomach nie powinno być gorzej bo z tego co pisałeś liposomy zwiększają przenikanie sub.w głąb skóry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zwiększają, ale co najciekawsze, w porównaniu do zwykłego pojazdu ilość minoksa w dermis i epidermis była 10x wyższa, natomiast ilość wykryta w krwi niższa Po prostu liposomy dzięki ogonowy lipidowemu ułatwiają znacząco przenikanie przez stratum corneum, a następnie ten ogon jest "uwalniany" i składniki utrzymują się w skórze, tak to można najłatwiej wytłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wody użyć do rozpuszczenia minoxa w KB? Może być zwykła destylowana jak do żelazek? Czy jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zacząłem kuracje minoksem dam znać co i jak. A tak to spytam raz jeszcze, czy może ktoś pochwalić się wynikami? W końcu trochę osób zamówiło to cudo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej wody użyć do rozpuszczenia minoxa w KB? Może być zwykła destylowana jak do żelazek? Czy jaka?

 

A może być zwykła z kranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, na początku tematu napisałeś, że robisz 2,5ml mieszanki na 3 dni. Czy zrobienie większej ilości na dłuższy okres czasu wchodzi w grę?

Jeśli tak, to ile maksymalnie można jej zrobić, żeby nie utracić właściwości minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrociłem obecnie do zwykłego, bo nie byłem w stanie robić swieżych porcji co 3-4 dni, było to dla mnie zbyt problematyczne na wakacjach. Robiłem srednio co 2-4 tygodnie i wtedy juz nie działał tak dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...